Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
3
Favori
280.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu telefonda konferans görüşme nasıl yapıyoruz. veya yapabiliyormuyuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907
    gri renk mi siyah mı arada kaldım beyler

birde GOLD mağazasından mı yoksa TEKNOSA dan mı alıyım hangisinde sıkıntı yaşamayız ?

Gri her cihaza yakismaz fakat bu cihazin gri rengi cok kalite duruyor kesinlikle tavsiyem gri tercih etmeniz
  • Arkadaşlar bu telefonun en yeni Türkçe versiyonu hâlâ yok mu ortalıkta. Bir de mesajları ve takvimi yedekleme imkânı var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazy_boy_28

Arkadaşlar bu telefonun en yeni Türkçe versiyonu hâlâ yok mu ortalıkta. Bir de mesajları ve takvimi yedekleme imkânı var mı?

En yeni yabancı versiyonu da mı var?
  • S5233WJVJF2 sürümü Türkçe ve de bildiğiniz indirme linki verebilirseniz memnun olurum. En yeni dediğim o çünkü, ya da daha üst versiyonun Türkçesi varsa ona da hayır demem.
  • Benim şuan version S5233WJVIG7 diyor. Baya eski sanırım. Nasıl yenileyebilirim? Servise götürsem ücret alırlar mı? Yada uzun sürer mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Morbid Love

Benim şuan version S5233WJVIG7 diyor. Baya eski sanırım. Nasıl yenileyebilirim? Servise götürsem ücret alırlar mı? Yada uzun sürer mi?

Telefonunu Telpa'ya gönderirsen ücret almazlar eğer samsung'un kendi servisine gönderirsen ücret alırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: frisby06

quote:

Benim şuan version S5233WJVIG7 diyor. Baya eski sanırım. Nasıl yenileyebilirim? Servise götürsem ücret alırlar mı? Yada uzun sürer mi?

Telefonunu Telpa'ya gönderirsen ücret almazlar eğer samsung'un kendi servisine gönderirsen ücret alırlar.

Garantisi devam ediyor yinede alırlar mı? Telpa'ya götürürsem hemen yükleyip verirler mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark1907
    gri renk mi siyah mı arada kaldım beyler

birde GOLD mağazasından mı yoksa TEKNOSA dan mı alıyım hangisinde sıkıntı yaşamayız ?

Ben teknosadan aldım hiç bir sorun çikmadi.
    bende şuan siyahı var iyi duruyo
  • quote:

quote:

quote:

Garantisi devam ediyor yinede alırlar mı? Telpa'ya götürürsem hemen yükleyip verirler mi?

Garantisi devam ediyorsa Telpa'ya yollayın onlar en son sürüme yükseltirler telefonu.Zaten herhangi bi arıza için bile yollasanız onlar en son sürümü yükleyip tekrar yollarlar.Ücret almazlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: mert1907

quote:

quote:

quote:

Garantisi devam ediyorsa Telpa'ya yollayın onlar en son sürüme yükseltirler telefonu.Zaten herhangi bi arıza için bile yollasanız onlar en son sürümü yükleyip tekrar yollarlar.Ücret almazlar.

Peki teşekkürler, ama hemen yükleyip verirler mi? Yada kaç gün sürer?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: buZz_uTqu
    arkadaşlar bu telefonun şarj süresi mükemmel. günde 40-50 mesaj geliyor 40-50 mesaj gönderiyorum 1saat müzik 15-20 dk radyo ekran ışığı son kademede titreşimli geri bildirim gündüzleri 3. kademede akşamları kapalı ortalama günde 10 fotoğraf çektim şarjı tam 12 gün gitti. bende şaşırdım şarj aletini bulamadım nereye koyduğumu unuttum yani okadar uzun gidiyor şarjı. karşılaştırılan en büyük rakibi olan telefon 5800 ise maksimum 5-6 gün gittiğini söylüyor arkadaşlarım.

valla sarz konusunda siz boyle,mesajlar yazdikca telefonu camdan atasim geliyor

şarjın 12 gün gitmesi imkansız bişedir ?? telefon sırketlerı bıle 9 günü gecemezken sız bıde fotograf cekıp 12 gun gıttı demenız Gulunc oLuyo ??? telefonlar Vericilerle her 3 sanıyede bır ıletısım yaparlar çekimle alakalı 12 gun boyunca bıle sarj 1 kademeye duser bıde sız kullanıp fotograf cektım dıyorsunuz eger oyle yapıp 12 gun gıdıyosa samsung sıtesıne gonderın ben rekor kırdım dıe oldul alırsınız !!

• Beyler artık su samsung wifi ayarları nasıl yapılır bırı anlatsın ya ??
    Evdekı kablosuz modeme baglanamıyorum her turlu seyı yaptım daha ne yapıcam ?? nokıa olan arkadasıma aradı agı tıkladı sıfre yazdı gırdı ben de aynısı yapıyorum dns basarız dıyo yada beyaz bı sayfa bune ya
  • bu telefonumuzun versiyonunun kaç olduğunu nasıl öğreniyoruz ?
    ben bilmiyorum versiyonunu...
    yükseltmem gerekiyor mu telpaya götürüp? yardımcı olursanız banada sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sebo_mania

bu telefonumuzun versiyonunun kaç olduğunu nasıl öğreniyoruz ?
    ben bilmiyorum versiyonunu...
    yükseltmem gerekiyor mu telpaya götürüp? yardımcı olursanız banada sevinirim :)

• Telefonu 2 gün önce aldım. Müzikler yarıda kesilip değişiyor, var mı konuda bir bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceubbe

Beyler artık su samsung wifi ayarları nasıl yapılır bırı anlatsın ya ??
    Evdekı kablosuz modeme baglanamıyorum her turlu seyı yaptım daha ne yapıcam ?? nokıa olan arkadasıma aradı agı tıkladı sıfre yazdı gırdı ben de aynısı yapıyorum dns basarız dıyo yada beyaz bı sayfa bune ya

ağı kaydettikten sonra seçeneklerden şifreyi girdin mi.
  • arkadaşlar yeni samsung gt-5233w aldım.telefon arcılğıyla pc den internete nasıl bağlanabilirim yardımcı olursanız sevinirim
  • Bu telefonun menüsunde "dokunmatik hassasiyetini" ayarlayan bir sekme var mı?
    Bazen delirtiyor adamı :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurmet

Bu telefonun menüsunde "dokunmatik hassasiyetini" ayarlayan bir sekme var mı?
    Bazen delirtiyor adamı :(

Hayır böyle bir şey yok. Ama kalibrasyon diye bir şey var ne işe yarıyor anlamadım.
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.