--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi--
1299 Cevap260746 Görüntüleme4 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     13 14 15 16 [18] 20 21 22      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

65 Mesaj
14 Nisan 2010; 9:55:55 

quote:

Orijinalden alıntı: erk4n

arkadaşlar star wifimin dokunmatik ekranı bozuldu.

yaklaşık 2 cm kadar yanlış yerden algılıyor. (aşağı doğru)
o yüzden ne menüye giriyor ne rehbere...
hiç kullanılmıyor doğal olarak.
hatta telefonu kapatınca pin bile yazamıyorum.
bazen kendine geliyor düzeliyor ama çok sürmeden yine kayıyor algılaması.

kalibrasyon yaptım kaç kez olmadı.
fabrika ayarlarına döndüm olmadı.

yaklaşık 8 ay olmuştur alalı.
garantisi var. (vatandan)
kendi halledebileceğim birşey değilse garantiye mi veriyim ne yapayım.
başına bunun benzeri olay gelen var mı?

hiç bekleme direk gönder garantiye. garantide 2 dakkada hallederler. dönmesi fazla uzun sürmez. kendin uğraşma yada herhangi bir bayiye veripte yaptırma garantiden düşer.

786 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
erk4n
14 Nisan 2010; 13:44:00 

ayın 11'inde verdim garantiye.
bakalım ne zaman gelecek.

Panasonic Lumix GF5 / Sigma 60mm F2.8 DN Art Series / Lumix G Vario 14-42mm II MEGA O.I.S.
Olympus E-PM2 / Lumix 14mm F2.5 / m.Zuiko ED 40-150mm 1:4.0-5.6 R

1467 Mesaj
14 Nisan 2010; 22:29:44 

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum fakat kafam çok karışık
5233
5233 wifi
corby
corby wifi
x3
aslında dokunmatik olmasın istiyorum ama artık telefonların hepsi böyle,ayrıca pil süresi benim önemli.

637 Mesaj
15 Nisan 2010; 8:36:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Pilavyer

Arkadaşlar telefon almayı düşünüyorum fakat kafam çok karışık
5233
5233 wifi
corby
corby wifi
x3
aslında dokunmatik olmasın istiyorum ama artık telefonların hepsi böyle,ayrıca pil süresi benim önemli.

5233w iyidir.diğerierine göre bence.

You'll Never Walk Alone

342 Mesaj
16 Nisan 2010; 17:15:58 

arkadaşlar selam bende dün itibariyle aranıza katıldım. bi kaç nacizane sorum var cevap verirseniz çok sevinirim. yaklaşık 15 sayfa okudum bulamadım cevapları .

1- teli ilk aldıgımda evdeki kablosuz baglantıdan cok rahat internete girebildim. lakin az zaman sonra tekrar denedigimde (modemin yanında 4 cubuk cekerken bile) baglantı kesildi uyarısı alıyorum. tarayıcı profillerinden defalarca silip tekrar şifreyi girdim sorun cozulmedi. fabrika ayarları geri don yapamadım parola soruyor ve bilmiyorum. bu arada dışarda bi cafede denedim bagladım. evde yapamadım bi türlü.

3- son olarakta şeffaf silikon mu normal silikon kılıf mı tavsiye edersiniz. şimdiden cevap verip zaman ayıran arkadaşlara teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi overdozz -- 16 Nisan 2010; 19:36:33 >

Hyundai i20 Troy 1.25 Mode

637 Mesaj
16 Nisan 2010; 23:49:22 

quote:

Orijinalden alıntı: overdozz

arkadaşlar selam bende dün itibariyle aranıza katıldım. bi kaç nacizane sorum var cevap verirseniz çok sevinirim. yaklaşık 15 sayfa okudum bulamadım cevapları .

1- teli ilk aldıgımda evdeki kablosuz baglantıdan cok rahat internete girebildim. lakin az zaman sonra tekrar denedigimde (modemin yanında 4 cubuk cekerken bile) baglantı kesildi uyarısı alıyorum. tarayıcı profillerinden defalarca silip tekrar şifreyi girdim sorun cozulmedi. fabrika ayarları geri don yapamadım parola soruyor ve bilmiyorum. bu arada dışarda bi cafede denedim bagladım. evde yapamadım bi türlü.

3- son olarakta şeffaf silikon mu normal silikon kılıf mı tavsiye edersiniz. şimdiden cevap verip zaman ayıran arkadaşlara teşekkürler.

banada oluyor arada telefonu kapatıp açınca düzeliyor sorun.
ben normal slikon klıf kullanıyorum da artık kullanmıcam cicim ayları geçti telefonla

You'll Never Walk Alone

4329 Mesaj
17 Nisan 2010; 0:12:47 

hotmail den e-posta alabiliyorum ama yollamaya kalktığımda yanıt yok diye uyarı veriyor

Hotmail

* Account Name: Hotmail
* SMTP Server: smtp.live.com
* SMTP Port: 587
* Secure Connection: TLS
* Incoming Server: POP3
* POP3 Server: pop3.live.com
* POP3 Port: 995
* Secure Connection: SSL
* My Address: myemail@hotmail.com
* Username: myname@hotmail.com
* Password: mypassword
* Use SMTP Authentication: Ticked
* Same as POP3 & IMAP4: Not Ticked
* Username: myname@hotmail.com
* Password: mypassword

şu ayarları da yaptım, bu sorunu nasıl çözebilirim?

AK-CORE Yedek Parça Sektörünün Yönetim Programı

3439 Mesaj
17 Nisan 2010; 17:35:44 

merhabalar,bu telefondan wifi ile mesela okuldan rapid gibi sitelerden sömürüp gelip eve bilg'a atılabiliyor dimi ?

Dell Inspiron N5010 * Intel Dual Core Core i3 370M (2400mhz) * ATI Mobility Radeon HD 5470 * Samsung 4GB ram DDR3 1333mhz (2x2GB) * Hitachi 320GB 5400rpm HDD

Kullanmış olduğum DAP'lar= Muzio JM200 , Iriver T10 , Cowon D2 , Samsung YP-Z5 , Sony NWZ-S616F
Şuan kullandığım DAP=Ipod Touch 3G 32gb + SENNHEISER CX 500

637 Mesaj
17 Nisan 2010; 18:38:47 

az önce tahtakaleden kulaklık için dönüştürücü aldım 3 liraya valla müzikler artık çok daha güzel

You'll Never Walk Alone

2785 Mesaj
19 Nisan 2010; 23:57:14 

Arkadaşlar telefonun ses kalitesi nasıl ("kulaklık, mdr-82 takıp adam etsek falan").

SE Walkman serisi kullanıcısıyım, açıkçası modifiye edememe ve telefonda ses ile ilgili herhangi bir ifade bulunmaması düşündürücü. Memnun kalır mıyım sizce? Sırf walkman için SE'den başkasına bakamadım şimdiye kadar :)

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

194 Mesaj
20 Nisan 2010; 14:53:23 

selam.bende yeni bir tel almak istiyorum.ipod touch var fakat tel özelliği yok. bu yüzden şarjı uzun giden dokunmatik ekranı ve wifisi sorunsuz multimedya özellikleri kaliteli ses ve video kalitesinden bahsediyorum bir telefon düşünüyorum.samsung star wifi ve lg gm 735 arasında kaldım.sizce hangisi bana uygun.telefonu film müzikve wifi için kullanacagım

637 Mesaj
20 Nisan 2010; 22:42:17 

quote:

Orijinalden alıntı: ıglesıas

selam.bende yeni bir tel almak istiyorum.ipod touch var fakat tel özelliği yok. bu yüzden şarjı uzun giden dokunmatik ekranı ve wifisi sorunsuz multimedya özellikleri kaliteli ses ve video kalitesinden bahsediyorum bir telefon düşünüyorum.samsung star wifi ve lg gm 735 arasında kaldım.sizce hangisi bana uygun.telefonu film müzikve wifi için kullanacagım

film ve müzik için ideal telefon.Bi tane 1.5mm lik kulaklık çevirici ve sağlam kulaklık ile güzel performans alırsın.
Wifi'da sitelerde gezinti güzel ve kolay ancak video izleme sorunu var.

You'll Never Walk Alone

194 Mesaj
20 Nisan 2010; 23:38:20 

teskkurler psiko 53.zaten ipod touchda alışıgım flash nedeniylle zaten ondada netten video izleyemiyorum.rahat sörf yapayım mail hesaplarımı kontrol edeyim. arada müzik nadirde olsa video izleyeceğim.kullanıyorsan taşinabilirliği ve birazda kamerası, sarjı hakkında bilgi verirmisin.ses kalitesi samsungun mp3 çalarlarında mükemmel ona güvenerek bu teldede sesinin iyiolacagını düşünüyorum.en düşük olarak creative ep 630 olan iki üç kulaklığım var

2785 Mesaj
20 Nisan 2010; 23:40:54 

quote:

teskkurler psiko 53.zaten ipod touchda alışıgım flash nedeniylle zaten ondada netten video izleyemiyorum.rahat sörf yapayım mail hesaplarımı kontrol edeyim. arada müzik nadirde olsa video izleyeceğim.kullanıyorsan taşinabilirliği ve birazda kamerası, sarjı hakkında bilgi verirmisin.ses kalitesi samsungun mp3 çalarlarında mükemmel ona güvenerek bu teldede sesinin iyiolacagını düşünüyorum.en düşük olarak creative ep 630 olan iki üç kulaklığım var

Samsung konusuna yazmak biraz abes kaçacak ama yazmak zorundayım; hepsiburada.com ve hizlial.com'a SE W705 geldi (önsipariş) ve fiyato oldukça uygun. Sese önem verdiğiniz için buraya yazma ihtiyacı hissettim, inceleyin derim.

.
AMD x4 965|Sunbeam CCFU|Gigabyte 990XA-UD3|Corsair Veng 1600/9 2x4|5850 Xtreme
WD Caviar Black 500 GB|OCZ Fatal1ty 550W|Asus DVD-RAM|TT Spedo

LG E2360V|Edifier X600|Asus VULCAN Anc|Razer DA v2|Logitech G15v2|ASUS DSL-N12E
Notebook: HP HDX18|18.4"|P8600|9600M GT|500+250GB|2x2 GB 800MHz CL5|Logitech M705

637 Mesaj
21 Nisan 2010; 0:32:52 

quote:

Öncelikle telefon şık ve taşınılabilirliği kolay.
Kamerası 3.2 mp ama flash olmadıgı için karanlık ortamlarda yetersiz
şarjı bende min 4 gün gidiyor yalnız akşamları telefonu kapatıyorum ve günde min 100 mesajım var.
ses kalitesi kendi kulaklıgı ile tatminkar olabilir ama bana yetmedi jack dönüştürücü ile creative hq-80 ile gayet iyi performans alıyorum.

You'll Never Walk Alone

194 Mesaj
21 Nisan 2010; 11:31:05 

seçimim ilk başta lg gm 735ten yanaydı.çünkü windows 6.1 işletim sistemi 5 mp kamera 3g ile samsungdan özellik olarak daha üstün ve komplike bir cihaz gibi görünüyordu.fakat bu telefonu türk telekom kampanya ile veriyormuş eskiden ve tt mun iyi bir kampanya yapacagına ve doğru dürüst bir telefon vereceğine inanmıyorum.belki önyargılıyımdır.lg gm 735 yorumlarda genelde iyi oldugu söyleniyor fakat bazı kullanıcılar uptade sorunu telefonun keni kendine kapanması ve sık arıza yapmasından bahsediyor.starda ise sadece wifi ile baglanma konusunda sorun yasayanlar var.bu yüzden özellik olarak daha sade ama daha stabil ve problemsiz çalışan yorumlara dayanarak söylüyorum bunu samsung star wifi ye dogru bir eğilimim oldu.birde kagıt üstünde 10saat konuşma süresi var.bu baya uzun bir süre.siz ne dersiniz star iyi bir secim değilmi.lg gm 735 ve diğer alternatiflerden daha iyi değilmi

339 Mesaj
27 Nisan 2010; 0:34:13 

quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

az önce tahtakaleden kulaklık için dönüştürücü aldım 3 liraya valla müzikler artık çok daha güzel

ben de bugun aldım, nasıl olacak diye. tanesi 1 liradan:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi laska -- 29 Nisan 2010; 23:59:42 >

339 Mesaj
27 Nisan 2010; 0:47:15 

quote:

ben de senin gibi ipod touch kullanıcısıyım ve wifi li bir tel olsun diye 5233 aldım. ama touch daki nette dolaşma keyfinin yanına dahi yaklaşamaz. ipod a 90 veriyorsam 5233 e 10 puan bile fazladır bence. birşeyler yazma, sayfalar arası geçiş, kopyala yapıştır, jailbreak hali ile dowland... bunlar yönünden düşündüğünde 5233ün yüzüne bakasın gelmez. ipod ta işim olmadığı halde rastgele sayfalarda dolaşırken 5233te acil bir işim varsa halledip bir an önce çıkıyorum. açıkçası benim için hüsran oldu, büyük ihtimal sen de aynısını yaşayacaksın. ses olarak da iyi bir kulaklıkla dinlemedikçe yine sonuç hüsran olur.
bizim telefonun en iyi yanı: ucuza wifi li telefon.

570 Mesaj
3 Mayıs 2010; 1:51:07 

Yeni aldıgımı 5233 ne yaptıysam wifi bağlantısını gerçekleştiremiyor, ya bağlantı kesildi diyor yada bağlanılıyor deyip o şekilde bekliyor sürekli.. Bu ayarlardan kaynaklanan bişey mi yoksa telefonda bir arıza mı var?

467 Mesaj
3 Mayıs 2010; 15:12:23 

quote:

Orijinalden alıntı: maxim

Yeni aldıgımı 5233 ne yaptıysam wifi bağlantısını gerçekleştiremiyor, ya bağlantı kesildi diyor yada bağlanılıyor deyip o şekilde bekliyor sürekli.. Bu ayarlardan kaynaklanan bişey mi yoksa telefonda bir arıza mı var?

bağlantı kesildi dediği zaman telefonu kapat aç düzelecektir. Düzelmiyorsa başka bir sorunu vardır

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ
Flickr

570 Mesaj
3 Mayıs 2010; 21:15:46 

quote:

Orijinalden alıntı: berkehan20

quote:

bağlantı kesildi dediği zaman telefonu kapat aç düzelecektir. Düzelmiyorsa başka bir sorunu vardır

Telefon alındıgından beri hiç bağlanmadı, ayarları düzgün bir şekilde girdiğimi varsayarak söyluyorum, bağlanıyor yazıyor ve 2 sn sonra bağlantı kesildi diyor veya bağlanıyor yazıyor ve o şekilde bekliyor.. cihaz alınalı 4 gün oldu farklı yerlerde denememize rağmen wifi ile bağlantı kuramadık.

wifi kullanan arkadaslar siz bağlanırken normal şekilde bulunan ağa parolayı girip bağlanıyormusnuz yoksa ayrı bi ayar mı gerektiriyor??

730 Mesaj
3 Mayıs 2010; 23:39:57 

dokunmatik hassasiyeti ve menüleri nasıl nokia menülerine alıştığım için kullanımda zorluk yaşarmıyım

570 Mesaj
3 Mayıs 2010; 23:46:07 

Bence menüler nokiadan iyi dokunmatiği nokiadan kötü.

467 Mesaj
4 Mayıs 2010; 20:39:58 

gayet rahat bir şekilde bağlanıyorum modemin şifresini girdim anında netteydim herhangi bir ayar yapmadım. Dokunmatiği bence nokiadan daha iyi bu telefonu almadan önce 5800 inceledim ve bunun dokunmatiği daha kullanışlı geldi.

CANON EOS 600D KULLANICILARI KULÜBÜ
Flickr

22 Mesaj
5 Mayıs 2010; 11:57:05 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkehan20

quote:

Telefon alındıgından beri hiç bağlanmadı, ayarları düzgün bir şekilde girdiğimi varsayarak söyluyorum, bağlanıyor yazıyor ve 2 sn sonra bağlantı kesildi diyor veya bağlanıyor yazıyor ve o şekilde bekliyor.. cihaz alınalı 4 gün oldu farklı yerlerde denememize rağmen wifi ile bağlantı kuramadık.

wifi kullanan arkadaslar siz bağlanırken normal şekilde bulunan ağa parolayı girip bağlanıyormusnuz yoksa ayrı bi ayar mı gerektiriyor??

Modeme uzak olmandan dolayı bağlantı problemi yaşayabilirsin bundada Ap yanıt vermiyor şeklinde bir uyarı verir sana.
Modeme yakın olduğundan emin ol yakın dediysem o kadarda değil tabi zaten wi-fi'si gayet başarılı iphone'un bulmadığı modemleri görebiliyor.
Modemle bağlandıktan sonra menü / tarayıcı / ayarlar / tarayıcı profillerinden bağlandığın modemi seç.
Bu işlemlerden sonra tarayıcıdan veya masaüstünde varsa facebook veya youtube gibi widget'lara tıklayarak nete girebilirsin.
Not:Eğer bir uygulama yüklediysen internete bununla bağlanacaksan örneğin opera mini5(kesinlikle öneririm)
Oyunlar ve daha fazlasına gir zaten yüklediğin uygulama orada olacak alttaki seçeneklerden diğere tıkla bağlantıları seç oradan bağlandığın modemi seç.Bu işlemi bir kez yapman yeterli bundan sonraki bağlantılarında tarayıcı profilini değiştirdiğinde burasıda otomatik olarak değişecek.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

Hoppala Paşam Malkara Keşan

730 Mesaj
5 Mayıs 2010; 17:58:48 

resimlere girerken sifre istiyor onu nasil kaldircaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

570 Mesaj
6 Mayıs 2010; 2:44:48 

@ SAINT

quote:

Modeme uzak olmandan dolayı bağlantı problemi yaşayabilirsin bundada Ap yanıt vermiyor şeklinde bir uyarı verir sana.
Modeme yakın olduğundan emin ol yakın dediysem o kadarda değil tabi zaten wi-fi'si gayet başarılı iphone'un bulmadığı modemleri görebiliyor.
Modemle bağlandıktan sonra menü / tarayıcı / ayarlar / tarayıcı profillerinden bağlandığın modemi seç.
Bu işlemlerden sonra tarayıcıdan veya masaüstünde varsa facebook veya youtube gibi widget'lara tıklayarak nete girebilirsin.
Not:Eğer bir uygulama yüklediysen internete bununla bağlanacaksan örneğin opera mini5(kesinlikle öneririm)
Oyunlar ve daha fazlasına gir zaten yüklediğin uygulama orada olacak alttaki seçeneklerden diğere tıkla bağlantıları seç oradan bağlandığın modemi seç.Bu işlemi bir kez yapman yeterli bundan sonraki bağlantılarında tarayıcı profilini değiştirdiğinde burasıda otomatik olarak değişecek.
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana :D

Modem 3 çubuk çekiyor, aynı mekanda yani.. Ben wifisinde bi problem var diye düşünüyorum artık. Olmuyor bağlanmıyor :)

8 Mesaj
6 Mayıs 2010; 11:47:49 

arkadaşlar Samsung S5233W Star Wi - Fi alnmayı düşünüyorum ama tam karar veremedim forumuda okumaya calıstım fakat tam bulamadım aradıgımı bir kaç sorum olacak sizlere cevaplarsanız sevinirim
1)telefonun wifisi iyi diyorlar peki youtubeden ve fecebook tan video izlene biliyormu,yavaşmı izleniyor yoksa normal hızdamı.bunun için program yüklememiz lazım herhalde dimi.
2)gün ışıgında dışarda kullanımı nasıl ekran görünüyormu
3)telefona uygun güzel oyunlar ,programlar varmı varsa nerden bulurum,
4)google nın harıta programı çalışıyormu bu telefonda
aklıma gelen bunlar cevaplarsanız sevinirim...

22 Mesaj
6 Mayıs 2010; 14:58:09 

1-Eğer ileride birşeyler yapmazsa facebook Facebook 'dan video seyredemezsin.Youtube'den opera mini5 ile tam ekran bolt browser ile küçük ekranda video seyredebilirsin.
2-Gün ışığında ekran zayıf gözüküyor ışığını açınca biraz toparlasada tam güneşli havada sıkıntı oluyor.
3-www.getjar.com www.mobile9.com en çok faydalanacağın sitelerin başında gelir.Buralarda bulunmayan program ve oyunlarda Rus sitelerinde stefan.ru gibi sitelerde olur.
4-Google Maps çok başarılı bir şekilde çalışıyor.Yanlız bir hatırlatma yada uyarı yapmam gerek herkes wi-fi'li modeli aldığında ilk google maps'i deniyor bende öyle yapmıştım kontörlerim havada uçuşmuştu.Sen benim 2 üstteki yorumumda anlattığım gibi uygulama profilini bağlandığınmodem olarak belirle benim gibi 30'dan 10'a inmesin kuruşların.Bunu bir kere yapman yeterli kesinlikle sen tekrar o ayarı turkcell yada hangi operatörü kullanıyorsan onun gprs'ine ayarlamazsan paran gitmez.Aklında böyle bir şüphe olmasın yani.

22 Mesaj
6 Mayıs 2010; 15:02:26 

MAXİM
3 çizgi çekmesi iyi veya yakın bir bağlantın olduğunu belirtir.Sen benim yukarıda bahsettiğim ayarları telefonunda uygulamazsan telefonu modemin içine soksanda bağlanamazsın.

8 Mesaj
6 Mayıs 2010; 16:03:37 

quote:

Orijinalden alıntı: SAINT

1-Eğer ileride birşeyler yapmazsa facebook Facebook 'dan video seyredemezsin.Youtube'den opera mini5 ile tam ekran bolt browser ile küçük ekranda video seyredebilirsin.
2-Gün ışığında ekran zayıf gözüküyor ışığını açınca biraz toparlasada tam güneşli havada sıkıntı oluyor.
3-www.getjar.com www.mobile9.com en çok faydalanacağın sitelerin başında gelir.Buralarda bulunmayan program ve oyunlarda Rus sitelerinde stefan.ru gibi sitelerde olur.
4-Google Maps çok başarılı bir şekilde çalışıyor.Yanlız bir hatırlatma yada uyarı yapmam gerek herkes wi-fi'li modeli aldığında ilk google maps'i deniyor bende öyle yapmıştım kontörlerim havada uçuşmuştu.Sen benim 2 üstteki yorumumda anlattığım gibi uygulama profilini bağlandığınmodem olarak belirle benim gibi 30'dan 10'a inmesin kuruşların.Bunu bir kere yapman yeterli kesinlikle sen tekrar o ayarı turkcell yada hangi operatörü kullanıyorsan onun gprs'ine ayarlamazsan paran gitmez.Aklında böyle bir şüphe olmasın yani.

ilgin için teşekkürler 1 2 hafta içinde bir tanede ben alıcam işallah son olara hangi rengi tavsiye edersin?

22 Mesaj
6 Mayıs 2010; 18:02:41 

Siyah karizma renk ama sıkıntısı çabuk çiziliyor olması telefonu aldığın gibi bi ekran jelatini ve güzel bir kılıf al ben cepte taşıdım ilk günler o zaman çizildi arka kapak ve akran tabi çizikler çok az ve net belli olmuyor ama ama eğer buna özen gösteren biriysen kılıf ve jelatin al derim.
Beyaz olanı çiziği pek belli etmiyor.Ama pekde tutulmuyor.bende beyaz alıyordum son anda depodan buldularda siyah aldım.
Pembe var bide onu düşünmezsin heralde :D

Kısacası herşeye rağmen siyahı öneririm.Şimdiden hayırlı olsun.Benim sana tavsiyem yinede bi piyasa araştırması yap.Telefon sadece jar uygulamalarla çalışıyor tabii çok geniş bir platform ama senin beklentilerin ne yönde ona göre deperlendirirsin artık.

339 Mesaj
6 Mayıs 2010; 19:36:54 

Birazcık yavaş olmasına karşın çok güzel bir telefon dokunmatiği süper. fotoğraf kalitesi de öyle.

637 Mesaj
7 Mayıs 2010; 9:45:48 

Ben bi Türlü kameradan Beklediğim verimi alamadım.Abimde 5603 var ikiside 3.2 olmasına rahmen onunkii çok daha iyi çekiyor.

You'll Never Walk Alone

22 Mesaj
7 Mayıs 2010; 10:54:40 

Fotoğraf çekimi çok başarılı ve gayet net fakat ortam ayarını iyi yapmak lazım.internette aratırsanız resimleri görebilirsiniz.Bence tek sorun gece çekimi.
Ayrıca Panaromik çekim özelliği ise tüm açıkları kapatıyor bence.

637 Mesaj
8 Mayıs 2010; 21:04:40 

quote:

Orijinalden alıntı: SAINT

Fotoğraf çekimi çok başarılı ve gayet net fakat ortam ayarını iyi yapmak lazım.internette aratırsanız resimleri görebilirsiniz.Bence tek sorun gece çekimi.
Ayrıca Panaromik çekim özelliği ise tüm açıkları kapatıyor bence.

Hocam nerden bakıcaz ona bi fikrin var mı? ben bi türlü tam verim alamadım

You'll Never Walk Alone

974 Mesaj
14 Mayıs 2010; 17:14:19 

pc studio bilgisayarıma yükledim orda bir sorun yok fakat bulunduğum yerde adslden internete bağlanma şansım yok. bende kendi paketimi kullanıcam telefonumdan internete girip bilgisayara bağlamaya çalışıyorıum ama senkronize ederken bu model kayıtlı değil diye hata veriyor. bunun sebebi ne olabilir sizce
?

KİLL ZONE3,CRYSİS 2,TOP SPİN 3,UFC 2010,ASSASSINS CREED

95 Mesaj
14 Mayıs 2010; 20:33:43 

Yeri burası değil biliyorum ama acil bir durum.

arkadaşlar 2gb micro sd hafıza kartı + samsung star için çekmeli deri kılıf + samsung star ve wifi star için slikon kılıf

hepsi 20 TL

0537 384 61 84

Genç Fenerbahçeliler

2 Mesaj
19 Mayıs 2010; 11:29:52 

merhaba
Öncelikle; bütün sayfaları özenle okudum ve telefonum elime ulaşmadan hemen hemen bütün ipuçlarını bu forumdan öğrendim.
wi-fi bağlantım sorunsuz oldu yani telefonumu alır almaz bağlanabildim.sonra bolt ve opera mini 5.0 ı indirdim ama sorun şu ki bolt ile youtube a girdiğimde video izleme sürem 1:15 dakikayla sınırlanıyor tamamını izleyemiyorum acaba bunun çözümü nedir hafıa kartı taksam düzelir mi?
ikinci olarak opera mini ile bağlanıp videolara tıkladığımda "bağlanıyor...bağlantı başarısız" diyor ikisinden birinin çözümünü söyleseniz yeter.
son olarak şarjım wifi+mesaj+kurcalama 2 gün gidiyor bir sorun varmı bataryamda?

1438 Mesaj
19 Mayıs 2010; 12:18:04 

telefonunun ekranını cizdim.
değişmesi ne kadar zaman alır ve ne kadar tutar bilgisi olan varmı ?

Katılım zamanı: 20 Eylül 2004

7 Mesaj
21 Mayıs 2010; 13:19:37 

bolt browser yüklemek istiyorum yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba?

23 Mesaj
21 Mayıs 2010; 17:12:11 

opera mini 5 i indirdim telefondan çalıştır diyorum fakat yüklemenin yarısında donup kalıyo, baya bekledikten sonra internet bağlantınızı kontrol edin diye bi uyarı çıkıyor. fakat bağlantıda sorun yok sitelere girebiliyorum. bu sorunu yaşayan ya da yardımcı olabilecek var mı?

7 Mesaj
22 Mayıs 2010; 9:20:26 

quote:

Orijinalden alıntı: özgür0640

opera mini 5 i indirdim telefondan çalıştır diyorum fakat yüklemenin yarısında donup kalıyo, baya bekledikten sonra internet bağlantınızı kontrol edin diye bi uyarı çıkıyor. fakat bağlantıda sorun yok sitelere girebiliyorum. bu sorunu yaşayan ya da yardımcı olabilecek var mı?

aynı sorunu ben de yaşıyorum. sorunu da hala çözemedim.

159 Mesaj
22 Mayıs 2010; 13:35:44 

arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım. telefonda çok fazla vakit geçiren birisi değilim+msj alışkanlığımda yok gibi. ama şarjım bu telde 3 günü bulmuyor bile. halbuki sarjı için aldığım biteldi. bütün ayarları en düşük konuma getirdim. wifi buetut kapalı gene aynı gene aynı. bataryada bir problem var teldemi acaba.
başkasının başına gelen varmı yada çözüm yolu nedir..

Amacım BİLGİ değil EYLEMDİR....

18 Mesaj
23 Mayıs 2010; 2:04:05 

bugün samsun star wifi almak için bimeks mağazasına gittim ama sadece gümüş ve pembe renk kalmış ben siyah istiyorum ikinci kez alamadan döndüm eve. Diğer mağazalarda (electroworld, teknosa vb.) 400tl olan ürün sadece bimeksde 370 lira

bu arada nokia5530 üretimi durmuş ve nokia5800 da nokianın en sorunlu telefonu dedi nokiadan sorumlu elemanlar

Sen, sen ol! Asla biz olma...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
23 Mayıs 2010; 17:16:50 

şu 3-5 tanesi 10 TL den satılan ekran koruyucularından başka memnun olduğunuz ekran koruyucular varmı?

637 Mesaj
23 Mayıs 2010; 19:49:42 

Arkadaşlar telefondan 2 tane almıştık.Babam telefona alışamadı satıyoruz ilgilenenler ilanıma bakabilir.

You'll Never Walk Alone

120 Mesaj
23 Mayıs 2010; 21:33:58 

Arkadaşlar, Wifi'nin bağlantı hızı kaç?

7 Mesaj
24 Mayıs 2010; 23:34:30 

Arkadaşlar facebook,youtube... ve diger video sitelerindeki videoları izleyemiyoruz. bolt,operamini... gibi programlar yardımıyla bişeyler yapmaya çalışıyoruz ama ben bir sonnuç alamadım.Flashının güncel olması gerekiyo.peki telefonun yazılımının güncellenmesi bu sorunu çözebilir değilmi arkadaşar?böyle bişey yapılsa flashı güncellense sorun yaşamasak bu tür konularda.siz bu konuya ne dersiniz?

piaaa

329 Mesaj
27 Mayıs 2010; 2:18:46 

selam arkadaslar
bu telefonu yada bunun wifisiz olanını almayı dusunuyorum
vodafonun net tarıfelerı ıle kullanacagım ( arada sırada pc ıle baglantı kurup kullanmayı amaclıyorum )
bu telefonun yanı wifili olan ıle wifisiz olan arasında edge sorunu var mıdır ? ? ?
hepsiburadada baktım da kbps dusuk gorunuyordu wifisiz olana göre

e 63
Acer Aspire One D150
cbr 125 11

120 Mesaj
27 Mayıs 2010; 20:36:58 

Arkadaşlar, star wifi'nin kamera kalitesi nasıl?Birkaç tane fotoğraf çekip, paylaşırsanız çok memnun olurum

120 Mesaj
31 Mayıs 2010; 6:47:27 

up up up¿

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

21 Mesaj
2 Haziran 2010; 15:38:33 

Arkadaşlar Lütfen daha çok bilgi verir misiniz ?

Online video izlenememe durumu kesin mi ?

Şarj durumu hakkında bilgi verir misiniz ?

Örnek olarak çekilen fotoğraflardan koyabilir misiniz ?

Trabzonsporluyuz Biz İstemez Para Pul Her Zaman Her Yerde Anti İstanbul Anti İstanbul.

1247 Mesaj
4 Haziran 2010; 22:01:46 

bende aranıza katıldım

589 Mesaj
5 Haziran 2010; 20:07:08 

Bende bende.

Star wifi için uygulamaların bulunduğu bir site söyleyebilir misiniz?

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

126 Mesaj
6 Haziran 2010; 16:01:00 

quote:

Orijinalden alıntı: KDV Beyannamesi

Bende bende.

Star wifi için uygulamaların bulunduğu bir site söyleyebilir misiniz?

www.getjar.com

2 Mesaj
7 Haziran 2010; 13:37:20 

Arkadaşlar ben S5233W aldım.Arkadaşlarım bana mesaj atıyorlar.Mesaj telefona geldiğinde bir melodi çalıyor.Ben bu melodiyi beğenmedim ve değiştirmek istiyorum.Bunun için internetten bir melodi bulup telefona indirdim.Ayarlar bölümüne giriyorum mesajlar bölümüne giriyorum ama bu mesaj melodisinin nereden değiştirileceğini bir türlü bulamadım.Yardımcı olursanız sevinirim.

21 Mesaj
7 Haziran 2010; 14:25:10 

Şimdi soru bu star wi-fi nin 3G lisi çıktı mı ?

Trabzonsporluyuz Biz İstemez Para Pul Her Zaman Her Yerde Anti İstanbul Anti İstanbul.

120 Mesaj
7 Haziran 2010; 14:35:17 

quote:

Orijinalden alıntı: geceleri esen terör

Arkadaşlar, star wifi'nin kamera kalitesi nasıl?Birkaç tane fotoğraf çekip, paylaşırsanız çok memnun olurum

arkadaşlar, yok mu fotoğraf paylaşacak?fotoğraf kalitesini merak ediyorum...

589 Mesaj
7 Haziran 2010; 22:55:02