Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
3
Favori
280.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu yayınlamayı bizede anlatırmısın cyber bi türlü ben yapamadım o kadar uğraşmama rağmen :s
  • harbiden bize de anlatsan iyi olur, belki bi gün lazım olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cyber__Warrior

Bende yaklasık 1 aydır GT S5233W kullanıcısıyım.

Kablolu innernetimi laptopum sayesinde wirelees den yayınladım cok güzel oldu bu sayede ewdende wifiden nete baglanabiliyorum. Cok hos bi alet herkese tavsiye ederim.

Bende o kadar deniyorum ama baglantı hatası veriyor

Arkadasım tam olarak anlatabilirmisin nasıl yapıyosun
  • arkadaslar facebookta videoları izleyemiyorum.. telefon desteklemediğinden mi yoksa yüklemem gereken bi program var mı yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  • az önce 381 tl ye aldım arkadaşlar sizce nasıl fiyat?
  • quote:

Orijinalden alıntı: psiko53

az önce 381 tl ye aldım arkadaşlar sizce nasıl fiyat?

wifi değil galiba 381 wifi olmayanı normal fiyat bence
  • arkadaşlar bulabilirseniz samsung İ55O tavsiye ederim tek olmayan şey dokunmatik olmaması
  • quote:

Orijinalden alıntı: anatomie

quote:

hayır hocam wifi.Migros %15 indirim var elektronik ürünlerde s5233w modeli
  • quote:

quote:

quote:

Güle güle kullan çok iyi fiyata almışsın arkadaşım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: unıfb

quote:

Orijinalden alıntı: sebo_mania

quote:

Orijinalden alıntı: AnseLmo

quote:

Orijinalden alıntı: gendarme

bir önceki sayfanın sonuna denk geldiği ve görülemeyeceğini düşündüğüm için
    aynı mesajı buraya da ekliyorum..

-------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar merhaba

17 yaşındaki oğlumun isteği üzerine,onun kullanması için
    5233wf'i almaya karar verdim..
    fiyatlar genelde 420/450tl arası..
    tesadüfen 3 hafta önce bu telefonu 450 liraya ve 3/4 gün kullandıktan sonra
    ihtiyaç fazlası olduğu için satmak isteyen biri ile tanıştım..
    fatura,kutu içeriği hepsi mevcut..
    cihazın üzerindeki koruyucu plastiklerin duruyor..sökülmemiş..
    350 liraya anlaştık...
    3 gün kullanılmış ve sorunsuz olsa da 2.el..
    ne dersiniz ?..

abi severek ve isteyerek alabilirsin.oğlun kesinlikle memnun kalacaktır

Ben almanızı tavsiye ederim çünkü gerçekten güzel bir telefon.Pazar günü şarj ettim bugün perşembe ve bir tane bataryam gitti sadece.Alındığı zaman asla pişman olunmayacak bir telefon (bana göre tabi:)) Ben elime her aldığımda hergün yeni almış gibi oluyorum:).Beyazıda ayrıca çokkkk klas duruyor ama zevk meselesi tabi biraz:)

Benim şarjım en fazla iki gün gidiyor...Ekran en düşük ayarda sadece mesajlaşıyorum..Konuşma sürem pek fazla yok...Wi-fi vs kullanmıyorum...Sabahları okula giderken max 1 saat müzik dinliyorum..Anlamdım şarj olayını bataryam sorunlu olabilir mi acaba? 12 gün oldu alalı hep bu şekilde gidiyor bataryam...

Ben geçen pazar şarj ettim şu anda 2 bataryam var bende wifiye girmiyorum müzik dinlemiyorum ama sadece duruyo masanın üstünde hiç birşey yapmıyorum şu an ama düşünüp kendine dert edeceğine bence telefonu aldığın yere bir söyle umarım en yakın zamanda sorununu halledersin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sebo_mania

quote:

quote:

quote:

Güle güle kullan çok iyi fiyata almışsın arkadaşım :)

sağol hocam teşekkür ederim.Youtube simgesi var ama bağlanmıyor sorun ne acaba? bi de videoları izleyebiliyomuyuz?

• Arkadaşlar
    bu arkadaşımızında daha önce değindiği gibi şifdre kısmının 10 hane olması bizim şifreli hiç bir wireless'e giremememizi sağlıyor. Wireless hizmetinde başka yerlerde faydalanmak istediğimiz için şifreyi 10 haneye indirmek elimizde değil. Çünkü işim gereği değişik firmalara gidiyorum ve her yerin wireless şifresi minimum 15 haneden başlıyor maalesef bu kısır döngü yüzünden wi-fi yi hiç bir yerde kullanamıyorum. Şifre hanesini arttırmanın herhangi bir yolu var mı? Bilen arkadaşlar varsa cevap verebilirler mi? Ya da daha önce bu tarz sorunla karşılaşan arkadaşlarımız varsa herhengi bir şekilde bu soruna bir çözüm bulabildiniz mi? (Şifre değiştirmek dışında)
  • quote:

Orijinalden alıntı: afyalman

Arkadaşlar
    bu arkadaşımızında daha önce değindiği gibi şifdre kısmının 10 hane olması bizim şifreli hiç bir wireless'e giremememizi sağlıyor. Wireless hizmetinde başka yerlerde faydalanmak istediğimiz için şifreyi 10 haneye indirmek elimizde değil. Çünkü işim gereği değişik firmalara gidiyorum ve her yerin wireless şifresi minimum 15 haneden başlıyor maalesef bu kısır döngü yüzünden wi-fi yi hiç bir yerde kullanamıyorum. Şifre hanesini arttırmanın herhangi bir yolu var mı? Bilen arkadaşlar varsa cevap verebilirler mi? Ya da daha önce bu tarz sorunla karşılaşan arkadaşlarımız varsa herhengi bir şekilde bu soruna bir çözüm bulabildiniz mi? (Şifre değiştirmek dışında)

Sorun şifreleme ütründen kaynaklanıyor sanırım. wep ve wpa olmak üzere 2 şifreleme türü var. wep biraz daha basit, wpa ise daha karmaşık. 10 haneden fazla şifrelerde şifre türünü wpa seçmeyi denediniz mi?

• slm bende bu telden alacamda siyah gri beyaz bu 3renk arasında kaldımherkes beyaz ve griye şık diyo ama benim aklımda siyah var beyaz ilerde sararmı?doğru mu bu?ha bide widgetleri düzenledikten sonra teli kapatıp açtığımızda eski haline dönüyomu öleyse saçma deilmi?wifi olmasına rağmen ekranda wifi logosu olmadığı olabilirmi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasan.ali

slm bende bu telden alacamda siyah gri beyaz bu 3renk arasında kaldımherkes beyaz ve griye şık diyo ama benim aklımda siyah var beyaz ilerde sararmı?doğru mu bu?ha bide widgetleri düzenledikten sonra teli kapatıp açtığımızda eski haline dönüyomu öleyse saçma deilmi?wifi olmasına rağmen ekranda wifi logosu olmadığı olabilirmi

Bende bir siyah Star kullanıcısıyım :P Gayette memnunum ama ekranınnn tozlanmaası beni deli ediyorr.Metalik bu açından daha bi avantajlı olabilir telefonu açıp kapadığında düzenlediğin Widgetler girmiyor vede Ekranda wifi olmassa menüde var :P (Ama ekradada var yani )

• 1 gündür s5233w kullanıcısıyım cok memnunum makineden Allah bozmasın
  • Arkadaşlar Youtube veya diğer Videoları izlemek için Bi çözüm var mı?
  • quote:

Arkadaşlar Youtube veya diğer Videoları izlemek için Bi çözüm var mı?

Ben de geçen perşembe hepsiburada.com dan aldım, hala bekliyorum. Bugün gelecek inşallah... Kar engelledi gelişini...

Bu arada forumu baştan sona okudum, youtube için bolt browser'ı öneriyorlardı, onu denediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levisstlye

quote:

Orijinalden alıntı: hasan.ali

slm bende bu telden alacamda siyah gri beyaz bu 3renk arasında kaldımherkes beyaz ve griye şık diyo ama benim aklımda siyah var beyaz ilerde sararmı?doğru mu bu?ha bide widgetleri düzenledikten sonra teli kapatıp açtığımızda eski haline dönüyomu öleyse saçma deilmi?wifi olmasına rağmen ekranda wifi logosu olmadığı olabilirmi

Bende bir siyah Star kullanıcısıyım :P Gayette memnunum ama ekranınnn tozlanmaası beni deli ediyorr.Metalik bu açından daha bi avantajlı olabilir telefonu açıp kapadığında düzenlediğin Widgetler girmiyor vede Ekranda wifi olmassa menüde var :P (Ama ekradada var yani )

widgetler gitmiyormu ben gidiyo diye duydum iyi o zman "Ekranda wifi olmassa menüde var :P (Ama ekradada var yani)" anlamadım yani telde wifi olmasına rağmen telin ön yüzünde wifi logosu yazmayabilirmi? bi de ekranın kapasitif olmaması ileride yavaşlamaya zorlabasmaya falan neden olurmu? ya siyah ya gri

• yeni telefonumdan ilk mesajim :)
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.