Şimdi Ara

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi-- (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.301
Cevap
3
Favori
280.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _ERH@N_

/>

msn arayanlari bunu bi deneyin

indir

not site üye olmanız lazim msn kullanmak için tıkla

Valla ben üye olduğum halde bu msni kullanamadım..Bana çalışan bi msn dosyası elinde olan varsa atsın lütfen iyi geceler herkese

• wireless internetim olmadığı için hala deneyemedim. Çok merak ediyorum internette gezinti nasıl rahat mı? Mesela facebook'un özellikleri rahatça kullanılabiliyor mu? Ve de ebuddy'den msn dokunmatik olarak nasıl? Keşke resim olsa da görsek :D

• bir önceki sayfanın sonuna denk geldiği ve görülemeyeceğini düşündüğüm için
    aynı mesajı buraya da ekliyorum..

-------------------------------------------------------------------------------------------

Arkadaşlar merhaba

17 yaşındaki oğlumun isteği üzerine,onun kullanması için
    5233wf'i almaya karar verdim..
    fiyatlar genelde 420/450tl arası..
    tesadüfen 3 hafta önce bu telefonu 450 liraya ve 3/4 gün kullandıktan sonra
    ihtiyaç fazlası olduğu için satmak isteyen biri ile tanıştım..
    fatura,kutu içeriği hepsi mevcut..
    cihazın üzerindeki koruyucu plastiklerin duruyor..sökülmemiş..
    350 liraya anlaştık...
    3 gün kullanılmış ve sorunsuz olsa da 2.el..
    ne dersiniz ?..

• radyoyu açtım arka planda çalışıyor..ekran duruyor..nasıl kapatcaz ?
  • mrb arkadaşlar biri ekrana koymak için üç farklı duvar kağıdı olabiliceini programı yazmış onun nasıl yapılacaını ayrıntılı anlatabilicek biri war mı şimdiden çok teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: arserima

mrb arkadaşlar biri ekrana koymak için üç farklı duvar kağıdı olabiliceini programı yazmış onun nasıl yapılacaını ayrıntılı anlatabilicek biri war mı şimdiden çok teşekkürler

programa falan gerek yok. telefonun ekranı 240*400. bu ebatlarda 3 tane resim bul. onları paintte veya başka bir programda yanyana koy ve kaydet. o 3 resim tek resim olacak ve onunda boyutu 720*400 haline gelecek. hepsi bu kadar.

quote:

Orijinalden alıntı: ozcan35

radyoyu açtım arka planda çalışıyor..ekran duruyor..nasıl kapatcaz ?

radyoyu açın ve pause edin.
    eğer radyo masaüstünde duruyorsa widget a geri sürükleyebilirsiniz. müzikçaların kullanımı da aynı şekildedir.

google maps ı kullananlar nasıl yaptığını anlatabilirmi acaba? ben açtığımda uzun bir şartlar ve koşullar bekleniyor yüklemesi ve ardından bunu yapmaya bağlantı lazım gibi bir uyarı geldi. wifi ye bağlandım ve denedim sonuç yine aynı.
    ayrıca pc studio ve usb driverı win 7 64 bit e kurabilen varmı

• Selam dostlar,alarmi nasil ayarliyacagiz bilen yazarsa iyi olur,denedim ama alarm calmadi?ayaliyorum ama bir tepki vermiyor?bu arada wifi tamamdir,sadece alarmi cozemedim,telefonumu ful cozdum bugun heryerini bizikladimtamadir onu da cozmus bulunmaktayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kudretx -- 9 Ocak 2010; 22:13:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: arserima

mrb arkadaşlar biri ekrana koymak için üç farklı duvar kağıdı olabiliceini programı yazmış onun nasıl yapılacaını ayrıntılı anlatabilicek biri war mı şimdiden çok teşekkürler

http://samsung-s5230-wallpaper-creator.software.informer.com/

Buradan programı indirip kur,çalıştır,open yazan yere bas ve duvar kağıtlarını seç sırasıyla üç pencere var zaten,sonra sol üstte save yazan yere tıklayıp kaydet.

--samsung S5233W--yepyeni--star'ın wifi'lisi--

• quote:

Orijinalden alıntı: kudretx

Selam dostlar,alarmi nasil ayarliyacagiz bilen yazarsa iyi olur,denedim ama alarm calmadi?ayaliyorum ama bir tepki vermiyor?bu arada wifi tamamdir,sadece alarmi cozemedim,telefonumu ful cozdum bugun heryerini bizikladim

Ana menü-Alarmlar-Alarm oluştur kısmından alarm saati,alarm tekrarı ve ertelemeyi ayarlayabilirsiniz,ayrıntıları ayarla kısmından da özelleştirip kaydet diyorsunuz.Sabah uyanmak için bülbül sesini tercih edebilecek arkadaşlar bağlantıya tıklayıp indirebilirler.

http://hotfile.com/dl/23564234/9217009/Blbl.mp3.html

http://d01.megashares.com/dl/a4dc846/B%C3%BClb%C3%BCl.mp3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi talatcaner -- 9 Ocak 2010; 22:25:23 >

• Sagolasin yorum icin dostum hallettim,bu arada video ve mp3 atayim telefona bakalim 3 inc ekranda nasil video iyi izleniyor mu...telefonun hizi gayet tatmin edici,takilma felan yok,munuler hizli degisiyor,wifi de exrasi oldu bana,radyo fena degil,3 adet masaustu olayi da iyi olmus,simdilik memnunum fiyatina gore baya marifetli alet...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kudretx

Sagolasin yorum icin dostum hallettim,bu arada video ve mp3 atayim telefona bakalim 3 inc ekranda nasil video iyi izleniyor mu...telefonun hizi gayet tatmin edici,takilma felan yok,munuler hizli degisiyor,wifi de exrasi oldu bana,radyo fena degil,3 adet masaustu olayi da iyi olmus,simdilik memnunum fiyatina gore baya marifetli alet...

Any Video Converter programını öneririm,videoları uyumlu hale getirmek ve alt yazı eklemek için.
    http://forum.donanimhaber.com/m_32145225/mpage_63/key_/tm.htm

• wi-fi bağlanırken bazen sorun oluo kapatıp açmak gerekior yada fabrika ayarlarına dönmek gerekiyor acaba bunun icin bir gücelleme falan varmı :S örn. işyerimdeki internet şifresiz ve bağlan dediğimde bağlanıyor diyor ve bekliyor ya bağlantı kesildi hatası alıyorum uzun bir beklemeden sonra yada ap yanıt vermedi hatası alıyorum bunun gibi sorunları cok yaşıyorum mesela cafedeki internete bağlanmaya çalışıyorum şifresini herşeyini doğru diriyorum tekrar bağlantı kesildi hatası alıyorum cok sinir bozucu bir durum acaba bu konuda tam anlamı ile bilgi alabileceğim bir yer yokmu :S
  • Sevgili arkdaşlar interneti kullanırken bir mesaj geldiğinde ben herşeyi kapatıp çıkıyorum mesaja bakmak için acaba bu işlemi daha kolay yapmanın bir yolu var mı ben bir türlü bulamadım..Telefonun orjinal browserini kullanıyorum..Bilgisi olan var mı bu konuda...Her mesaj geldiğnde çıkmak zorunda kalıyorum :(:(:(

Birde ayrıca gelen mesajları sim karta değil de hafiza kartına kaydetmek istiyorum ama bi türlü bulamadım onuda bilen varsa açıklayabilir mi???Gerçi 30 msjdan sonra direkt telefona gidiyor ama ben sim kartı kullanmak istemiyorum...

Video convert ettim dün ama küçük gösterdi ekranda... acaba video convert ederrken kullandığınız ayarlar neler??

Video olayını hallettim..Ama bu seferde Opera mini bi türlü yüklenemiyor..Yükleniyor yazısı çıkıyor ax bişey yükleniyor sonra kalıyor öylece...

Bu bolt denen zıkkım çalışmıyor bende...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unıfb -- 10 Ocak 2010; 22:26:16 >

• Telefonu Alalı 1 Ay Oldu.Kullandığım Zaman İçerisinde Gerek Kullanım Kolaylığı Gerek Dokunmatiği Bence Kendi Sıfındaki Diğer Ürünlere Göre Gayet Başarılı.Yanlız Ekran Çizilmeye Oldukça Müsayit.Bana Göre 5-6 Ayda Bir Ekranın Dışındaki Jelatini Değiştirmek Şart.Çünkü O Bile Çiziliyor Zamanla Deforme Oluyor.

İşe Gidip Gelirken Serviste, Otobüsde Film İzlemesi Çok Zevkli Görüntü Kalitesi İse Bana Göre Yeterli Zaten Çok Büyük Şeyler Beklememek Lazım.Sonuçta Telefon ( Otobüsde Yanımda Oturan Adam Bile Kendini Telefona Kaptırıp Benle Beraber İzleyebiliyorsa Video Kalitesi Bence İyidir )

Çoğu Arkadaş Wi-Fi İle Sorunlarını Anlatmış Ama Ben Hiç Birini Yaşamadım.Bana Göre Telefonun En Büyük Eksisi Kamerasında Otofokus Özelliğinin Olmaması.Keşke Bu Özelliği Koysalardı.
    Ürünün Batarya Süresi Bence Tatmin Edici.İlk Aldığım Günden Beri Telefonu Çok Sık Kullanıyoum Özellikle Bol Bol Film İzliyorum Bu Haliyle Bile Min 3 Gün Max 5 Gün Götürüyor Ki Bence Bu İyi Bir Süre.Kullanmadığım Günlerde 7-8 Günü Buluyor...

Kısaca bu Telefonu Almak İsteyen Arkadaşlar İçin Konuşayım.Ürün Gayet Güzel ve Başarılı Wi-Fi Eğer Olmazsa Olmazlardansa Bu Ürünü Alın.Wi-Fi Bana Göre Değil Derseniz Normal Model Olan 5233 Alın.Zati İkiside Aynı Farkı Sadece Wi-Fi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiCoTeeN -- 11 Ocak 2010; 23:25:34 >

• Ya arkadaşlar benim bir sorunum var bu telefonla o kadar şarz ediyorumm [Dün 20 saat ettim bugun 2 diş gitti müzzik dinlemdm wifiye girmedim] max 3 gün gidiyo bişeyde yaptıgım yok tek mesaj yazıyom ekran parlaklıgı 1 titreşim kapalı wifi gerektiğim zaman acıyorum anlamadım gitti ya başka arkadaşlar yazmış 1 hafta felan gidiyo diye ne yapyım şimdi ben bataryamı alıyıım.? garantiyede bilmiyorum göndersemmi bundan başka telefonda yok ne kadar sürede gönderirler tekrar.. Ne yapıyım sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: platonn

Ya arkadaşlar benim bir sorunum var bu telefonla o kadar şarz ediyorumm [Dün 20 saat ettim bugun 2 diş gitti müzzik dinlemdm wifiye girmedim] max 3 gün gidiyo bişeyde yaptıgım yok tek mesaj yazıyom ekran parlaklıgı 1 titreşim kapalı wifi gerektiğim zaman acıyorum anlamadım gitti ya başka arkadaşlar yazmış 1 hafta felan gidiyo diye ne yapyım şimdi ben bataryamı alıyıım.? garantiyede bilmiyorum göndersemmi bundan başka telefonda yok ne kadar sürede gönderirler tekrar.. Ne yapıyım sizce?

Hocam mesaj yazarken çok gidiyor şarjı şöyleki dokunmatik ekran olduğundan sürekli aktif durumda.Ondan normal gidiyor merak etme

• quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

quote:

Ya arkadaşlar benim bir sorunum var bu telefonla o kadar şarz ediyorumm [Dün 20 saat ettim bugun 2 diş gitti müzzik dinlemdm wifiye girmedim] max 3 gün gidiyo bişeyde yaptıgım yok tek mesaj yazıyom ekran parlaklıgı 1 titreşim kapalı wifi gerektiğim zaman acıyorum anlamadım gitti ya başka arkadaşlar yazmış 1 hafta felan gidiyo diye ne yapyım şimdi ben bataryamı alıyıım.? garantiyede bilmiyorum göndersemmi bundan başka telefonda yok ne kadar sürede gönderirler tekrar.. Ne yapıyım sizce?

Hocam mesaj yazarken çok gidiyor şarjı şöyleki dokunmatik ekran olduğundan sürekli aktif durumda.Ondan normal gidiyor merak etme

Ohhh saoll hocamm valla yüreğime su serptim ya Allah razı olsunn :D:D bir daha uğraşamazdım ya garanti cart curt iyi oldu bu :)

• google maps ı kullananlar nasıl yaptığını anlatabilirmi acaba? ben açtığımda uzun bir şartlar ve koşullar bekleniyor yüklemesi ve ardından bunu yapmaya bağlantı lazım gibi bir uyarı geldi. wifi ye bağlandım ve denedim sonuç yine aynı.
    ayrıca pc studio ve usb driverı win 7 64 bit e kurabilen varmı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Faivelley

quote:

Ohhh saoll hocamm valla yüreğime su serptim ya Allah razı olsunn :D:D bir daha uğraşamazdım ya garanti cart curt iyi oldu bu :)

Şarj süresini pek takma eğer dokunmatik olmasa ciddi sorundu ama dokunmatik olması bu konuda kapatıyor kendini Yoksa ben hiç almazdım bunu

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.