Şimdi Ara

Oyungezer ve Level Dergileri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.502
Cevap
19
Favori
325.440
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

(En Son Oy Tarihi: 22.1.2024)
Giriş
  • Arkadaşlar ben aylardır bu iki dergiyi beraber alıp okumaktayım. Malum olayı biliyosunuz zaten Level'in değerli üyeleri ayrılmak zorunda kaldı dergiden ve Oyungezer adlı tam bağımsız bi dergi çıkarmaya başlasılar. Geçmişten kalan alışkanlıklardan dolayı hala Level almaktayım, ama sevdiğim yazarlar da Oyungezer'de olduğundan dolayı onu da almaktayım. Fakat son bi kaç aydır Level'in acayip derecede içinin boşaldığını hissediyorum ya da bana öyle geliyor. Degiyi resmen elime alıyorum ve çok az bi inceleme yazısı okuduktan sonra bırakıyorum. Saçma sapan köşe yazıları, bi ürünle geçiştirilen donanım inceleme sayfaları, derginin y¨¹zde sekseninin konsollara ayrılması, iki sayfa kaplayacak şekilde koca resimler koyulup balonlarla resim incelenme yapılması felan. Gereksiz ve saçma yazarlar ve onların yorumları felan...

Halbuki oyungezer hem içerik olarak hem de sayfa sayısı olarak doyurucu gerçekten. Pc'ye de gerçekten hakettiği değeri veriyo dergi.

Sözün özü benim şahsi görüşüm Level dergisinin son aylarda sadece adından ve verdiği tam sürüm oyunlardan dolayı sattığını düşünüyorum. Bilmiyorum aranızda da benim düşüncelerime sahip olan var mı? Yoksa sadece bana ma yavan geliyo artık Level dergisi?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• dijitallik ya da pandemi falan aslında hikaye, satış rakamları ortadaydı. şu bir gerçek ki ülkemizde okuma oranı düşük, herşeyden öte yine bir gerçek var ki asıl faktör bu sanırım. insanların alım gücü de çok düştü. eski dergi okuyan tayfadanım her ay mutlaka en az 2 tane alırdım. şu anda da her zaman dergi reyonlarına göz ucuyla bakarım ama almam çünkü mevcut ekonomik durumum dergi almayı mümkün kılmıyor. her ay 2 dergiye vereceğim para ile başka ihtiyaçlarıma öncelik vermek zorunda kalıyorum. umarım düzelir bu durum ama zor gibi..

• sadece sana gelmiyor artık herkez ogz almaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytaxi

sadece sana gelmiyor artık herkez ogz almaya başladı
    EGM faciası vardı. Hadi Level gene olayı dolandırıyor, kişilik katabiliyor. EGM neydi la öyle, düz yaz geç. Level'e şükredin diyemeyeceğim, çünkü OGZ işini ehliyle yapıyor.

+ Konami'nin Level'la olan bağını koparmasına da çok gülmüştüm
  • En son Haziran 2008 de almışım Level'ı Oyungezer hayli doyurucu kolay kolay bırakamam heralde dergiyi.İşlerini hem çok profesyonel hemde mizahi tarzda yapıyorlar aradaki dengeyi çok iyi tutturuyorlar bu sayede OGZ farklı bir tat oluyor.

Şu anda OGZ için tek eleştirim futbol oyunu incelemelerinin hangi platformda yapıldığı belli olmuyor bazen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazytaxi

sadece sana gelmiyor artık herkez ogz almaya başladı
    Bende 3 yıldır Level okuyucusuyum alışkanlıktan elim hep ona kayıyor. OGZ'ye geçtiklerini bilmiyordum bir sonraki seferde onu alayım bakayım. Level gerçekten son zamanlarda yalpaladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damn It

Bende 3 yıldır Level okuyucusuyum alışkanlıktan elim hep ona kayıyor. OGZ'ye geçtiklerini bilmiyordum bir sonraki seferde onu alayım bakayım. Level gerçekten son zamanlarda yalpaladı

Alıntıları Göster
    hayatımda 2 kere dergi aldım oda level dergisi zaten ben pek okumamıştım dvd si için almıştım birde dergideki resimlerini kullanmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilterler1991

hayatımda 2 kere dergi aldım oda level dergisi zaten ben pek okumamıştım dvd si için almıştım birde dergideki resimlerini kullanmak için

Alıntıları Göster
    OGZ iyidir,hoştur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilterler1991

Alıntıları Göster
    Level benim için OGZ çıktığı günden beri bitmişti.. 4ever OGZ
  • quote:

Orijinalden alıntı: Damn It

Alıntıları Göster
    Eskinin LEVEL kadrosu, Oyungezer'i kurunca LEVEL almak için bir sebep de kalmadı benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver_Sky

Eskinin LEVEL kadrosu, Oyungezer'i kurunca LEVEL almak için bir sebep de kalmadı benim için.

Alıntıları Göster
    OGZ bencede en iyisi...zaten levelin yazarları kurdu...level tam sürüm oyunla ayakta kalmaya çalışıyor şimdileri...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Khán

OGZ bencede en iyisi...zaten levelin yazarları kurdu...level tam sürüm oyunla ayakta kalmaya çalışıyor şimdileri...

Alıntıları Göster
    LEVEL dediğin gibi işi şova döktü. Derginin %70 i resim nerdeyse, sonrada 200 sayfa olduk diyorlar filan falan. Oyungezer okurlarına arkadaş gibi yaklaşıyor, üstelik kadrosuda tecrübeli olmasına rağmen hala amatör heyecanına sahip. Kısacası Oyungezer daha iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jiraiya

LEVEL dediğin gibi işi şova döktü. Derginin %70 i resim nerdeyse, sonrada 200 sayfa olduk diyorlar filan falan. Oyungezer okurlarına arkadaş gibi yaklaşıyor, üstelik kadrosuda tecrübeli olmasına rağmen hala amatör heyecanına sahip. Kısacası Oyungezer daha iyi

Alıntıları Göster
    birisi bu
    öbürü bu

kapaktan içerik anlamak için profesör olmaya gerek yok bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

birisi bu
    öbürü bu

Alıntıları Göster
    Eskiden bi CDoyun dergisi vardı sırf Göktuğ Yüksel için alırdım onun yazılarını ve 1-2 sevdiğim yazarın yazılarını okuyup atardım bi kenara . Diyeceğim odur ki sırf Göktuğ abi için bile alınır okunur bu dergi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs17

Eskiden bi CDoyun dergisi vardı sırf Göktuğ Yüksel için alırdım onun yazılarını ve 1-2 sevdiğim yazarın yazılarını okuyup atardım bi kenara . Diyeceğim odur ki sırf Göktuğ abi için bile alınır okunur bu dergi.

Alıntıları Göster
    Bu ayki sayı baya sağlam olmuş. Özellikle GUM çok harika olmuş. Mutlaka izleyin Komedi ya , yine bir hıyar muhabbeti dönüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: brs17

Alıntıları Göster
    aydın doğanın sahibi olduğu bir dergiden tamamen ticari hareketler dışında ne beklenebilir ki ama oyun gezerde ki arkadaşlar bu işi severek gönülden yapıyorlar tabi ki orası da ticari bir yer ama ben bende arasıra dergiyi aldığımda bu izlenimi ediniyorum zamanında level'ide çok almıştım benim şahsi fikrim levelin verdiğin tam sürüm oyunlara kanmayın oyungezer ortaya yüregini koyanların dergisi
  • Bende 3-4 aydır ikisinide alıyorum fakat Level sırf alıştığım için alıyorum aynen senin gibi düşünüyorum 6-7 yıldır aldığım dergiyi bırakmakta zorlanıyorum ama en kısa zamanda sadece Oyungezer almaya başlıcam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Juba13Tv

Bende 3-4 aydır ikisinide alıyorum fakat Level sırf alıştığım için alıyorum aynen senin gibi düşünüyorum 6-7 yıldır aldığım dergiyi bırakmakta zorlanıyorum ama en kısa zamanda sadece Oyungezer almaya başlıcam.
    @Pir kardeşim bende aynen senin gibi düşünüyorum. Senin gibi bende alışkanlıktan Oyungezer ile birlikte Level almaya devam ettim ama son bir kaç aydır gerçekten içerik anlamında hiç iyi işler yapmıyorlar diye düşünüyorum. Sanırım bundan sonra sadece Oyungezer ile yoluma devam edeceğim. Zaten Level dergisinde ki bazı yazarlar ile benim düşüncelerim hiç mi hiç uyuşmuyor o nedenle onların yazılarını da okumadan geçiyorum e sevmediğim bir dergiyi neden alayım o zaman değil mi? Tam sürüm oyun vermekle falan bu iş olmaz özellikle derginin donanım kısmı çok kısır son zamanlarda. Oyungezer bu anlamda çok daha doyurucu benim için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

birisi bu
    öbürü bu

abi oyun dergisiyle hayko roportajı ne alaka ya milliyet kardeşe dönmüş dergi
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoKeRiZiNaTioN

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

birisi bu
    öbürü bu

abi oyun dergisiyle hayko roportajı ne alaka ya milliyet kardeşe dönmüş dergi

Alıntıları Göster
    @brs17 aynen öyle dostum
    göktuğ yüksel oyungezerin en baba adamıdırhele cdoyundayken gimleri vardıki sormayın harikaydı be
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

@brs17 aynen öyle dostum
    göktuğ yüksel oyungezerin en baba adamıdırhele cdoyundayken gimleri vardıki sormayın harikaydı be

Alıntıları Göster
    @jokerizination

zaten ondan koydum o kapakları oraya
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.