Şimdi Ara

Nokia'dan alt segment kızaklı telefon 2220 Slide yolda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
20.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  

Cep telefonlarında multimedya özelliklerine önem veren teknoloji meraklılarının yanısıra telefonları ağırlıklı olarak iletişim, mesajlaşma amacıyla kullananları da unutmayan Nokia'nın kızaklı tasarıma sahip 2220 modeli internete sızdırıldı.

Pek çok renk seçeneğiyle gelmesi beklenen alt segment 2220'de söylentilere göre çift band GSM desteği bulunacak ve telefon Nokia'nın S40 arayüzünü kullanacak.

97,2 x 47 x 15,9

mm boyutlarındaki telefonun diğer özellikleri arasında 128x160 piksel çözünürlüğünde ekran, 3.5 mm jak girişi, 640x480 piksel kamera, 10 MB dahili bellek ve son olarak 400 saate varan bekleme süresi; 8 saate varan konuşma süresi sunan batarya yer almakta.

Nokia 2220'nin ne zaman piyasaya sürüleceği henüz belli olmamakla beraber fiyatın 126$ civarında olacağı rivayet edilmekte.

• renk seçenekleri güzel olmuş.
  • samsung un modeli gibi peynir ekmek satar bunlar, renklerden dolayı bayanların tercihi olacaktır...
  • ya alet resmen gözümü tırmaladı hiç beğenmedim artık nokia güzel modeller çıkartamıyor bence... yada benim zevklerimde değişme oldu.
  • Sanırsam 2680 diye bir telefon almıştım, daha bu iletiyi yazmadan önce arkadaşa mesaj attığım telefondur kendisi... Tıpatıp aynısı neredeyse...
  • kızağın altıda görünseymiş ya
  • ya bu kaç kaç oluyo
  • ya bu kaç kaç oluyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ya bu kaç kaç oluyo

2220'de 2009'un son çeyrediğinde piyasada olacak dendi, 2010'un ilk çeyreğinin ortasına geldik hala telefon TR pazarında yok!!!
  • bence hepsi kotuuuuu
  • renkleri çok hoş
  • Bunda da acaba konuşulan herşey dışardan duyulacak mı?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.