Eve fare girdi , napmalıyım ?
49 Cevap22439 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

876 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:00:50 

Arkadaşlar eve fare girdi . orta boy bişey . ilk defa girdiği için yakalama yöntemlerini bilmiyorum . kapan ,yapıştırıcı vs denedik de yutmadı kereta. var mı bildiğiniz bi yakalama yöntemi.

2550 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:01:30 

Kedi almalısın.

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
10 Eylül 2009; 23:03:07 

fare ilacı

2291 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:04:11 

ısırarak yakalama.

876 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:06:51 

arkadaşlar saçma bi soru mu sordum anlamıyorum . mantıklı cevaplar verseniz ya da bişey bilmiyorsanız esgeçseniz elinize mi yapışır ?

1762 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:07:38 

Ye onu

2550 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:08:26 

quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

arkadaşlar saçma bi soru mu sordum anlamıyorum . mantıklı cevaplar verseniz ya da bişey bilmiyorsanız esgeçseniz elinize mi yapışır ?

Kedi saçma cevap değil ki?

Üç yıl yatılı olarak okumuş olduğun lisenin kapısının önünde sigara içen yetişkin bir adam olarak kendilerini sokağa fırlatan öğrencilere hayretle bakıyorsun. Bunlar çocuk yahu, diye düşünüyorsun içinden. Oysa lise dediğinde, kendini hep sabah soğuk suyla tıraş olurken anımsıyorsun. Erkekliğe adım attığın yıllar olduğu için kendini hep büyük düşünmüşsün. Oysa düşlerinin dehlizlerinde umutsuzca çıkış aradığın o bina bile ne kadar küçükmüş.

876 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:09:41 

quote:

Orijinalden alıntı: Bay Edepsiz

quote:

Kedi saçma cevap değil ki?

seni kastetmemiştim

164 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:10:02 

Ez.

697 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:10:03 

Bilmiyorum ama nasıl girdi?

Xbox 360-Forza Motorsport 3
Flight Simulator 9
Adrian Smith-Maiden

Uzaklaştırılmış
10 Eylül 2009; 23:10:04 

Kedi al. Ama kediyee rahat bir ortam sağla yoksa yakalamıyor. 1 hafta boyunca kediye ii hürmet etmen gerek.

6291 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:10:10 

fareye kapıyı çalmadan eve girmesinin onur kırıcı olduğunu söyle

2291 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:10:10 

quote:

Detay vermelisin. Kapan kurdun ama nasıl kurdun ne koydun yem olarak. Kapan ve yapışkana yakalanmaya fare ilk defa duydum. İkisinden birine mutlaka yakalanması gerekir. Uygulamada hata yapıyorsundur. Eğer yapışkana ve kapana yakalanmıyorsa koşturucan peşinden.

1357 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:10:39 

AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
- AliCan cevabı yapıştırmış: Baba fareleri fucka fucka mı öldürüyorsun?

Bu yolu denemelisin.

Red Hot Chili Peppers | Eluveitie
Muse | Dream Theater | Opeth | Rush
South Park | Game of Thrones | Blade Runner | Star Wars

589 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:11:55 

bana biri anlatmıştı. ekmek veya peynirin içine azar azar cam tozu koyuyorsun. onları yedikten 1-2 sonra ölüyormuş.

...Bir gün, İstiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin!

697 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:13:11 

quote:

Orijinalden alıntı: reKLizMa

AliCan babasının odasında prezervatif bulmuş. Baba bu ne demiş. Babası: Yavrum ben onunla fare öldürüyorum demiş.
- AliCan cevabı yapıştırmış: Baba fareleri fucka fucka mı öldürüyorsun?

Bu yolu denemelisin.

Xbox 360-Forza Motorsport 3
Flight Simulator 9
Adrian Smith-Maiden

45 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:13:48 

fareler çok saldırgan olabilir dikkat et o yakalamasın seni

Packard Bell Tj65-dt-010

Eski Kullanıcı Adı: geexer

321 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:15:54 

Boynunu kır çöpe at!

4695 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:16:17 

Eczaneye gidin size gerekli bilgileri ve fare zehirini verecektir.

1449 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:17:59 

zehir al olmazsa eski izci tekniği .Bi kutunun altına sopa yerlestirir.Altına da peynir koyulur.Sopaya da ip bağlanır.Fare oraya gelince ip çekilir.kutunun altında kalır fare.

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

1461 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:19:15 

quote:

Orijinalden alıntı: H_I_M

fareler çok saldırgan olabilir dikkat et o yakalamasın seni

+1

COMINGSOON
Açık Tribünden ya,davulcu

3221 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:19:45 

mickey faremi normal faremi ona göre yardımcı olalım ?

Vatan Borcu;Şırnak Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı İl Jandarma Karakolu

1715 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
Heptagon
10 Eylül 2009; 23:23:32 

Apartmanımıza fare girmişti karşı komşu teyze değneğiyle vurdu. Fare öldü . Bi sopa ile vur .

Ranked Günlüğüm | Lol İkonlari +1340

2294 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:29:48 

olm bi bakıp çıkıcaktım niye öldürmek istiyon beni

[Satılık Xbox 360 Oyunları] Tıkla!

//Satılık Fossil erkek saati\\ TIKLA!

876 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:30:10 

quote:

Orijinalden alıntı: samplus

quote:

Detay vermelisin. Kapan kurdun ama nasıl kurdun ne koydun yem olarak. Kapan ve yapışkana yakalanmaya fare ilk defa duydum. İkisinden birine mutlaka yakalanması gerekir. Uygulamada hata yapıyorsundur. Eğer yapışkana ve kapana yakalanmıyorsa koşturucan peşinden.

pm de atmışsın hocam burdan yazıyım . kapana eldivenle yerleştirdik peyniri ama gelmedi . o hapları nerden bulabilirim bi an önce almalıyım . heryeri kemirdi , koltuğun üzerinde 4 cm çapında delik var ya .. bi ara tam sıkıştırdık kaçtı mutfağa . cam tozu olayını ben de duydum .un-şeker-saten alçı karışımı da varmış.ne meşakatli hayvan ya , yani kendisinden korkmam da gece burnumu kulağımı ısırır diye çekiniyorum

5779 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:30:11 

Bunu düşünecek ne var peynir ikram et.

2462 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:33:02 

Sopayla vur.

DH Japonya Hayranları
||DH Elektronik külübü||Opera fan kulübü||Amfi hastası, motor-bisiklet ustası||Az yakar, çok kaçar

Uzaklaştırılmış
10 Eylül 2009; 23:33:51 

ben evin bir odasına kapatmıştım sonra odanın her tarafını kapadım 3 gün sonra açlıktan ölmüş olarak odanın ortasında yatıyordu

45 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:36:43 

hayvana acı vermeden çözüm üret mesela ona doğru yolu göster

Packard Bell Tj65-dt-010

Eski Kullanıcı Adı: geexer

876 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:44:15 

quote:

Orijinalden alıntı: misogamist

ben evin bir odasına kapatmıştım sonra odanın her tarafını kapadım 3 gün sonra açlıktan ölmüş olarak odanın ortasında yatıyordu

mutfaktan çıkmıyo ki hergele . kapandaki peyniri de alıp kaçmış

1241 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:47:09 

Ona bir oda ver KayTheRock, bir evi olsun. Ama zaman zamanda çıkıp gidebileceği bir ev...

quote:

un ve şeker karışımına alçı konur efendim. saten alçı.

faremiz bunu yer. duruma göre bir kaç gün sonra mekanın ortasında midesindeki alçı kurumuş ve iç kanamdan gitmiş bir fare leşi yakalanır. ve atılır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thoughtless -- 10 Eylül 2009; 23:51:02 >

2291 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:47:11 

quote:

quote:

quote:

pm de atmışsın hocam burdan yazıyım . kapana eldivenle yerleştirdik peyniri ama gelmedi . o hapları nerden bulabilirim bi an önce almalıyım . heryeri kemirdi , koltuğun üzerinde 4 cm çapında delik var ya .. bi ara tam sıkıştırdık kaçtı mutfağa . cam tozu olayını ben de duydum .un-şeker-saten alçı karışımı da varmış.ne meşakatli hayvan ya , yani kendisinden korkmam da gece burnumu kulağımı ısırır diye çekiniyorum

sucuk sucuk sucuk. Bak dene bunu iç güdülerine yenilecektir

Zirai ilaç satan seyyarlar var bunlarda var o haplardan. Arabayla gezerler. Olmadı eczanelere sor kesin bulursun. Ama sucuğu mutlaka dene sonucu olumlu olacaktır

101 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:48:51 

Yahu eve fare girmiş bu normal bişey fareye ev girseydi ozaman bi haber değeri olurdu

IMZANIZ KURAL DIŞIDIR | | Uymanız gereken imza kurallarını okumak icin tıklayınız.

876 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:50:47 

quote:

quote:

quote:

quote:

sucuk sucuk sucuk. Bak dene bunu iç güdülerine yenilecektir

Zirai ilaç satan seyyarlar var bunlarda var o haplardan. Arabayla gezerler. Olmadı eczanelere sor kesin bulursun. Ama sucuğu mutlaka dene sonucu olumlu olacaktır

tamam hocam sucuk da denerim birazdan . sucuk - peynir , işe yaramazsa bi de yumurta kırıcam hayvanın üstüne

Uzaklaştırılmış
10 Eylül 2009; 23:51:25 

Bi cam al. Eczanedende fare yapıştırıcısı al. Camın ortasına yemegi koy etrafınada aldığın yapıştırıcıyı yay. O zaman yemi alıp kaçamaz. En etkili yol budur. Ama tam çözüm için kedi şart diyorum yinede çünkü kedinin fareyi yakalamasına gerek yok 1 hafta kadar kedi evde kalsın fare kokusunu duyup evi kendi terkediyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cingozzz -- 10 Eylül 2009; 23:51:53 >

2291 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:52:59 

quote:

tamam hocam sucuk da denerim birazdan . sucuk - peynir , işe yaramazsa bi de yumurta kırıcam hayvanın üstüne

Elin sucuğa değmesin yeter. Birde sucuğu sağlam tak çalamasın. Oynarken kısılacak zaten kapana.

2888 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:55:43 

Sabah bi uyanırsın kulağını kemirmiş.cidden

Jason Becker

920 Mesaj
10 Eylül 2009; 23:57:45 

ayakkabı giy kuyruğuna bas ama ezme hafiften bas o kalır orda sonra eline alabilcek cesaretin varsa eline al hooopp dışarı

FORUM KURALLARINA BİR DUR DİYELİM
AYAKLANALIM !

80 Mesaj
11 Eylül 2009; 0:04:28 

EN KESİN ÇÖZÜM BALİYİ ALIOSUN Bİ KABA TAMAMEN SIKIOSUN ÜZERİNEDE BİR MİKTAR PEYNİR... VE EVDEN GİDİOSUN FARE CANLI CANLI YAPIŞIO DENENENDİ ONAYLANDI BÜYÜK BOYUTLAR İÇİN EN KESİN ÇÖZÜM

343 Mesaj
11 Eylül 2009; 0:19:50 

Sade kulagini kemirse gene iyi, Burnunu yirse napcan tam yuzunun ortasinda! Koltugu yemis baksana demek genc bir fare atak. Gece yatarken hangi odadaysa fareyi odaya kapatmadan uyuma. Fare zehiri al, gezdigi yerlere koy, zaten onu yiyince kimildamiyo kurekle alir atarsin. Bizdede cikmisti hemde buyuk boy. Zehiride yemis, baygin dusmus. Baktim banyoda tam ortada melul melul bakiyor. Uzun kuregi aldim, Babamida cagirdim, onada supurge verdim kacarsa tutsun diye! Babam banyoya girdi, fare nerde falan derken az daha ustune basiyordu farenin. Babam heyecan yapmis koca fareyi gormuyor. Neyse kurege koydum , ustunede supurgeyi dayadim. Bahceye dogru atarim hesap ettim. Bi attim, hayvan besli agir, bahceye gidecegine asagida terasa dustu. Herhalde alttaki komsuda gorup atmistir. Tiksindim ne oldu diye bile bakmadim ertesi gun.Kolay gelsin.

BAY VURAL

306 Mesaj
11 Eylül 2009; 0:21:04 

en iyisi havalı tüfek al ve mevzilen fare çıktığı anda headshot

5779 Mesaj
11 Eylül 2009; 0:21:37 

quote:

Orijinalden alıntı: aragornalican

EN KESİN ÇÖZÜM BALİYİ ALIOSUN Bİ KABA TAMAMEN SIKIOSUN ÜZERİNEDE BİR MİKTAR PEYNİR... VE EVDEN GİDİOSUN FARE CANLI CANLI YAPIŞIO DENENENDİ ONAYLANDI BÜYÜK BOYUTLAR İÇİN EN KESİN ÇÖZÜM

Güzel bir çözüm fare kapanından daha iyi. Bir de bu fareler ne bulursa kemirir. Sabun fln varsa koy bir yere kemirsin sonra gebersin. Arkadaşım anlatmıştı -evinde fındık faresi mi yoksa lağım faresi mi hatırlamıyorum ama muhtelen fındık faresidir- kimse evde yokken girmiş eve sabun bulup kemirmiş ve ölmüş.

Bu arada küçük fareler için bir kedi her zaman iyidir büyük olanları için bazı kediler iyidir. Birçok kez kedi beslediğimden biliyorum ama cins kediler değil bildiğin sokak kedisi sadece bakımı tarafımızdan yapılıyordu.

Bizim oyunbaz bir kara kedimiz vardı komedi evdeki fındık farelerini bulup onlarla öldüresiye oyun oynuyordu. Misket gibi bir oraya bir buraya hatta evdeki fareler kesmiyordu dışardan arkadaş buluyordu oyun için.

3137 Mesaj
11 Eylül 2009; 0:21:56 

Balgam at yapışsın.Sen yapamazsan Edwird'in dedesini çağır (Hep böyle saçmalamayı istemişimdir )

Encinaar

876 Mesaj
11 Eylül 2009; 17:59:57 

kapan ve peynir ikilisi ile trajik bir şekilde can verdi.ağlamaklıyım

162 Mesaj
11 Eylül 2009; 18:22:19 

bizim apartmanın bahçesine baya büyüğü gelmişti komşu kürekle yardı hayvancağızı

78 Mesaj
11 Eylül 2009; 18:28:07 

fak kur
kapanla yakalayamamışsın garip bence kurmanda bi hata var .. tekrar dene ..

H a Y ı R S e V e R

Unutulmak istemiyorsan, ya okunacak şeyler yaz, ya da yazılmaya değer şeyler yap !!

530 Mesaj
11 Eylül 2009; 18:38:30 

Köylerde Un ile alçı tozunu karıştırıp döküyorlardı.Hayvan alçı tozunu un ile beraber yiyormuydu bilmiyorum ama alçı tozu yiyince hayvan susuyormuş su içtiktede alçı sertleşiyormuş..Sonuç veriyormuş yani.

876 Mesaj
11 Eylül 2009; 20:22:30 

quote:

Orijinalden alıntı: HaYıRSeVeR

fak kur
kapanla yakalayamamışsın garip bence kurmanda bi hata var .. tekrar dene ..

tekrar denendi sonuç pozitif. hayvancağız sabah 6 sularında fena şekilde can verdi

486 Mesaj
11 Kasım 2013; 22:13:58 

az önce bizim banyoda gördük arattım hemen bu konu çıktı yardım arkadaşlar

everyday im hapshuring !

52 Mesaj
5 Nisan 2014; 18:16:55 

konu hortlamis benimde evde fare var çok akıllı fare yapıştırıcı yakalamiyor kapanda işe yaramadı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » Eve fare girdi , napmalıyım ?
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.344