Şimdi Ara

fanus için balık tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
17.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar fanus ve içine biraz balık almayı düşünüyorum. mümkünse renkli renkli kavga gürültü yaşamadan geçinecek balık önerebilirmisiniz. lepistes,melek,çiklit(zebra),pleti,kılıçkuyruk,japon ve çöpçügillerden hangileri olabilir?

• Fanusa balık alacağına küçük bir akvaryuma balık al. Ama ille de alacağım dersen 1 tane betta al.
  • 2sene önce de fanusa 2tane lepistes almıştım çift olarak. 3-4ayda 3defa yavru verdiler 1sene bendeydi hiçbir sorun olmamıştı. lepistes uygun olurmu ki yine veya japon? akvaryumcularda dikkatımı çekiyor da melek,lepistes ve japon çok besleniyor(fanus)
  • Fanus ve bu balıkları yanyana yazdığına göre fanus konusunu hiç araştırmamışsın.
    Fanusda betta dışında hiç bir balık mutlu olamaz.

Ya 30..40 lt lik küçük bir akvaryum yap ya da fanusda sadece betta besle.
  • Betta ya bile yazık olur . Fanus balık beslemek için yapılmamıştır. Anca alırsın ızdırap içinde öldürürsün hayvanı . Ben söliyimde.
  • yakşalık 10lt su alan akvaryum aldım. 1çift lepistes ve çöpçü balığı var. lepistesleri eşli olarak aldım ve yumurtlama zamanı geldi demişti petshop sahibi. dişinin arka tarafı bayağı bi şişkin ve erkek devamlı olarak kovalıyor. sorum şu eğer yumurtalam vs olursa çöpçü yumurtalara zarar verir mi?
  • depoda 35-40lt e yakın su alan akvaryum var. uzun bir zamandır kullanmıyorduk o yeterli olur mu balıklar için? onu alıp 1e 3d lepistes düşünüyorum
  • fanusta balık , kaplumbağa beslemek gaddarlıktır ...

35x100 ise o akvaryum çoğu balığı beslemek için yeterli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semih_efendi -- 11 Eylül 2009; 12:12:38 >
  • Fanusta balık falan beslenmez 3-5 lira daha ver akvaryum al onlarda bir canlı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g.a.d.d.a.r

depoda 35-40lt e yakın su alan akvaryum var. uzun bir zamandır kullanmıyorduk o yeterli olur mu balıklar için? onu alıp 1e 3d lepistes düşünüyorum

zebra dışında yukarda yazdığın balıklar içn uygundur.
  • 3-4 tane lepistes al derim.Zamanla dişiler yavrular ve işi büyütürsün sen de yalnız fanusta balık beslemeye karşıyım.O hayvanları kücücük bir kaba sığdırmak yerine biraz daha koyup 30 cmlik bir şey alsan daha iyi olur.Yapılan bi araştırmaya göre bazı balık türleri fanusun oval camından olumsuz etkileniyormuş,hayat süresini etkiliyormus..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi engin9103 -- 14 Eylül 2009; 1:23:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.