- x
çalınan msn adresini geri almak
68 Cevap256957 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

1266 Mesaj
15 Temmuz 2005; 12:43:54 

arkadaşlar bunu bi siteden aldım. ben sadece 1 yol biliyodum 1den fazlaymış. ihtiyacınız olduğunu düşündüm. hazırlayan arkadaşlara tşk.
YOL 1
ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyorsunuz...

sonra karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye seçeneğini tıklıyoruz...karşımıza hesaplar ve faturalama desteği çıkacak onun altındaki e-posta desteğine tıklıyoruz...

Sonra ad yazan yere isminizi yazın. (herhangi birşey olabilir)

tam oturum açma adı yani çalınan adresinizi buraya yazıyorsunuz

yanıtın hangi e-posta adresine gönderilmesini istersiniz yazan yere bir arkadaşınızın yada başka size ait olan mail adresinizi yazıyorsunuz ki gerekli mailler ve şifre o adrese gelecek..

altta ise yorum yazabileceğiniz yere urgent and important. my mail is hacking.help me please yazınız. ( veya kafanıza göre, ben öyle yaptım )

sorunun sıklığı ilk defa

internet bağlantınızı da oradan seçebilirsiniz.buraya kadar ok..şimdi gönder diyerek gönderiyorsunuz ve yanıtın gelmesini istediğiniz mail adresine bir süre sonra şu şekilde bir mail geliyor
tabi daha detaylı ama siz gösterdğim yerleri doldurarak reply yapıyorsunuz yani maili geri gönderiyorsunuz sadece alttki kısımlar kalarak reply yapınız

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
- Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
- Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
- Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
- State (şehri yazınız kayıttaki)
- ZIP or Postal Code (zip kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- ()List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri yazınız mail adreslerinizi yazınız )

- ()The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work ) burası böyle kalsın
You may check it by going to httpwww.whatismyip.com

- ()List of Secret Questions and Answers historically associated with your account ( secret questions xxxxxxxxxxx answer xxxxxxxxx) xxxx li yerlere özel sorunuzu ve cevabınızı yazınız

PARANTEZ İÇİNDE YAZDIĞIM YERLERİ SİLİN VE DOĞRU BİLGİLERİ GİRİP MAİLİ REPLY YAPIN. BİR GÜN İÇERİSİNDE GERİ DÖNÜYORLAR VE ŞİFRENİZİ GÖNDERİYORLAR..HOŞÇAKALIN...

NOT EĞER MAİL GELMEDİ DİYORSANIZ
httpregister.passport.netcontactus.srflc=1055
bu adrese giriniz...
yukarıdan aşağıya bütün seçenekleri aynen yazdıktan sonra
web tarayıcısı sürümü - işletim sistemini boş bırakın
hata iletisi ve açıklama yazan yere
my mail is hacking.please help yazın...
mail iletişim adresinize geliyor ve yukarıdaki gibi doldurduktan sonra şifrenizi 1 gün içinde alıyorsunuz..
denenmiş ve onaylanmış artık %100 garanti yoldur....

YOL2
Alıntıdır...

Hotmail adresiniz alındıysa aşağıdaki yazıyı Hotmail’e gönderin. Türkçe yazan yerleri silin, uygun yerleri doldurun şifreniz size gönderilecektir.

To B color=#0000ffpassport@css.one.microsoft.com/B
Sent Mon Jul 7 23 30 39 PDT 2003
Subject my account has broken down

Dear Sir Madam
I have been having proplem with my hot mail address.
When I try to access to my account after (Buraya Hacklenen tarihi yazınız)
I found out my password and the secret question have
been chanced.When I send you a request about new
password the informations also were not match the ones
I remember and the ones you recorded.
I also have seen someone is using my mesenger and
chating with others on behalf of me.My phone bills
credit card extres information come to this account
and this person gives my phone numbers the other
people.

thanks your answer.

my name is İsiminiz
sign in Mail adresiniz
my birthday Doğum tarihiniz
country Ülke
state Şehir
zip or postal code Posta Kutunuz
successfull sign En son bağlandığınız tarih
Approximate date of account registration Ne zamandır bu mail adresinizi kullandığınız

List as many former passwords you used with this account as far back as
you can remember Kullandığınız şifreler
List as many of your Folders as you can remembermailde sakladığınız dosyalar varmıydı varsa hatırladıklarınız

my internet service provider is internet bağlantınınızın adı

I would like you to solve this problem.Could you
change the password and send me new one so this can
not use my account. If this is not possibble could you
cancel my account.
Thankyou in advance , sincerely..

32 Mesaj
15 Temmuz 2005; 12:45:56 

SEN DENEDİNMİ ARKADAS SAGLAMMI YANİ BİLİYORSUN BOS YAZILAR DOLU

1266 Mesaj
15 Temmuz 2005; 12:52:12 

ben bunları denemedim. benim bildiğim tek bi yol vardı hep onu kullanırdım.

3262 Mesaj
15 Temmuz 2005; 13:07:16 

her yerde var zaten network bölümünde cünkü yeri orası

"you may see the world as black and white, trust me, life is gray, as gray these fuckin walls."

1266 Mesaj
15 Temmuz 2005; 13:18:24 

tamam abi sen ne diyosan dorudur. uzun zamandır o bölüme girmiyom ve hep burda görüyomda bu stemleri onun için şeettim
quote:

Orjinalden alıntı: Kelepce

her yerde var zaten network bölümünde cünkü yeri orası

2 Mesaj
24 Mart 2006; 22:18:14 

merhaba bneim sorunum msn caldılar nasıl alabirlim

ee

2 Mesaj
25 Mart 2006; 10:50:51 

merhabalar benim msn calınmış nasıl geri alabilirim lütfen yardımcı olsun

ee

5 Mesaj
19 Mayıs 2006; 14:15:15 

arkadaslaaarr nolurr yardimci olun bana inanin cok önemlii.. bu forumu yeni buldum ben inanin bulduguma cok sevindim cünkü artik sasirdim napcem diye..msn adresimi caldilar..bir cok yol denedim ama olmadi..
lütfenn yardim edinnn lütfen bana bu konuda yardim edebilen olursa mail atsin rica ediorum arkadaslar ..
allah simdiden razi olsun.
mail adresim: saimeoezden@yahoo.de..
arkadaslar lütfen yardim edinnnn

1047 Mesaj
19 Mayıs 2006; 14:31:24 

kardeşim yukarda yazıo ya nası kurtaracağın okusana açıklanmış bi olay var ya yukarda..

...[{emRahc{][[[////Guİtarst///]]]...

5 Mesaj
19 Mayıs 2006; 14:44:49 

ya kardess bunlarin hepsinii yaptim bi sonuc alamdim ..

1284 Mesaj
19 Mayıs 2006; 15:11:20 

Benim de zamanın da mailim hacklendi ve aynı yolla aldım.Kesinlikle işe yarıyor tabi dogru bilgileri verirseniz.Hatta birkaç arkadaşıma da bu konuda yardımım oldu.
O zaman burda sizlerle paylaşmadığım için üzüldüm
teşekkürler angora_s

5 Mesaj
19 Mayıs 2006; 18:24:06 

kardes sagolasin ... gercekten denedim ama bu da yardimci olmadi bana :(..
daha ne yapacem bilmiorum ... sorun olan da kardes ben gizli sifremi unuttum ..
o yüzden daha ne yapcem diye kara kara düsünüyorum .. yardim olacak kimse yokmuuuu

101 Mesaj
26 Ekim 2006; 18:01:27 

benimde msn adresim çalını ama gizli sorunun cevabını unuttum 4 sene önce almıştım ben o msn adresini yani bunun bi yolu olmalı çünkü ben iice sinir olmaya başladım yapan çocuğu bi bulsam

587 Mesaj
31 Ekim 2006; 13:04:18 

hepsını full doldurmanıza gerek yok secret ouestıon bos kalsada olur gonderın vaz gecmeyın 2-3 kere gonderın gelır

Efsane Kasa Modum için tıklayınız.

1 Mesaj
24 Aralık 2006; 1:17:04 

ya lütfen yardım edin ya sinir oldum msn mi nasıl hack lerler
denedim ama olmuyor

ilk önce httpsupport.msn.com adresine giriyoruz ama

karşımıza çıkan seçeneklerden MSN Hotmail Türkiye çıkmıyor

Standard ServicesMicrosoft Passport Network (now Windows Live ID)
MSN Autos
MSN Autos Review
MSN Entertainment:Movies
MSN Entertainment:Music
MSN Entertainment:Radio
MSN Entertainment:TV
MSN Explorer
MSN Groups
MSN Hotmail
MSN Messenger
MSN Money
MSN Money Plus
MSN Photos
MSN Remote Record
MSN Toolbar or Windows Desktop Search
MSN TV 2
MSN Video
MSN Web Messenger
MSN.com and My MSN
Soapbox On MSN Video
Wifi Suite
Yellow Pages

sadece bunlar çıkıyor yoksa benmi yanlış yapıyorum anlamadım

lütfen yardım edin

birde tekrar adresimin hack yapılmaması için ne yapmam lazım (tabiki geri alabilirsem )

283 Mesaj
24 Aralık 2006; 2:49:51 

arkadaşlar gerçekten msn adresi çalınan arkadaşların durumlarını anlaya biliyorum paniğe gerek yok şayet yapmak gerekenleri doğru bir şekilde yapar ve sonra sorular şeklinde gelen e postayı doğru birşekilde cevaplandırırsanız size çalınan e posta ile bir sıfırlama linki gelecektir. benim başıma geldiği için biliyorum çalan kişi alternatif e postamı ve gizli sorularımı değiştirdiği halde geri aldım......

KARŞILIKSIZ SEVDİK VATANIMIZI

283 Mesaj
24 Aralık 2006; 3:05:35 

aşağıda verdiğim linkte anlatım net ne yapman gerekenler açık ve resimli anlatılıyor
maviateşe teşekürler ayrıca çalışma ona aittir...........

dediğim gibi doğru iş doğru cevaplandırırsan mutlaka geri alınıyor çalınan msn ok.

http://forum.donanimhab..._%E7alynan%2Cmsn/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaynaci -- 25 Aralık 2006; 3:17:30 >

283 Mesaj
24 Aralık 2006; 4:39:03 

nejatankara çözebildinmi işi cevabını bekliyorum buraya diğer arkadaşlara faydası olması bakımından

283 Mesaj
24 Aralık 2006; 4:43:08 

şunuda unutma sıfırlama linki geldiğinde muhtemelen profosyenel ise alternatif edresi çalan kişi kendisine yeni bir e posta adresi belirlemiş olabilir. msn profil düzenlemeden alternatif e postanı ve gizli sorularını değiştir yoksa yapılan tüm işlemler boşa gider çalan kişi tekrar senin msn şifreni kendisinin belirlemiş olduğu alternatif e postaya gönderilmesini ister aman dikkat kolay gelsin

283 Mesaj
27 Aralık 2006; 0:26:34 

varmı bir cevap

14 Mesaj
27 Aralık 2006; 0:39:47 

tanks

283 Mesaj
4 Ocak 2007; 23:09:38 

teşekürler maviateş

41 Mesaj
30 Ocak 2007; 19:27:22 

41 Mesaj
30 Ocak 2007; 19:32:39 

anlamadım ki seni :S

1350 Mesaj
30 Ocak 2007; 20:39:39 

mesaj sayısı yükselsin rütbe alsın diye atıyo...

In Tyler We Trusted...
FENERBAHÇE

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
30 Ocak 2007; 21:21:55 

quote:

Orjinalden alıntı: :::Legend Brian:::

Çoğu Böyle

Puahaha söleyene bak Şaka Yaptım tabiki Beyler İnanın Legend Benim msn den arkadaş sizin için elinden gelen en iyisini yapmaya çalışıo

2308 Mesaj
26 Nisan 2007; 23:04:03 

arkadaşlar bunun ne gibi bir tehlikesi var.

1448 Mesaj
26 Nisan 2007; 23:32:50 

quote:

Orjinalden alıntı: alia

arkadaşlar bunun ne gibi bir tehlikesi var.

neyin ne gibi bir tehlikesi var?

2308 Mesaj
27 Nisan 2007; 7:19:36 

quote:

Orjinalden alıntı: nieaufgabe

neyin ne gibi bir tehlikesi var?

çalınan msnnin

142 Mesaj
28 Ağustos 2007; 14:47:27 

biraz hayal gücünü kullan....

Uzaklaştırılmış
30 Ağustos 2007; 23:32:01 

quote:

Orjinalden alıntı: _SEDAT_PEKER_

SEN DENEDİNMİ ARKADAS SAGLAMMI YANİ BİLİYORSUN BOS YAZILAR DOLU
msn calmammı gerekıyor senın ıstersen calam ama alamazsın bu yolu dene callam mı?

200 Mesaj
1 Eylül 2007; 14:00:16 

yaw dediğiniz gibi giriyorum ama seçenekleri bulamadım, site değişmiş sanıırm, yardımcı olacak var mı?

1 Mesaj
1 Eylül 2007; 21:44:23 

onu denedim mail gelmedi ne yapabiilirim ben im msn kapalı iken çalmışlar lütfen yardım

osman tokyürek

Uzaklaştırılmış
2 Eylül 2007; 18:05:13 

msn kapalı ıken oldugunu nerden bılıyorsun calmak nasıl oluyor bılıyomusun ben cok kısnın msn caldım cogunuda gerı verdım bır sekılde kurdanın parolasını veya gızlı sorusunu bır sekılde bır yere yazdırmak ve sana maıl olarak gelmesınız saglamak kendın vermısındır haberınız yok guvenmedıgınz yerlere gırmegın ve kımse sıze sormaz parola veya gızlı soruyu sıtalerde dahıl buna

3878 Mesaj
21 Eylül 2007; 13:11:09 

teşekkürler bi deneyelim bakalım ne olcak

2004 Toyota Corolla Terra 1.6 16v VV-TI Sedan / GranitGri

3878 Mesaj
29 Ekim 2007; 19:20:11 

valla pek bişi anlamadım ama anladığım kadarıyla denedim hiçbir işe yaramadı

2004 Toyota Corolla Terra 1.6 16v VV-TI Sedan / GranitGri

1 Mesaj
22 Aralık 2007; 15:01:47 

ARKADAŞLARRRR iki tane adresim çalındı ve dediğiniz yöntemi uyguladımmm ve bana şöle bi cevap geldi

Thank you for contacting the Windows Live ID technical support; my name is Max, and I will be assisting you with your issue (based on what you selected on our support page) around your account being compromised. The first part of this message will walk you through how to reset your password using our online options. This is only to determine whether you have been compromised or if you have forgotten your password.

I need to verify that you have attempted to reset your password by going through the forgotten password options. If you have already attempted a password reset via the online reset options and find that you are still having issues accessing your account, please read on, as this email has additional instructions to access our Validation Page. Before you use the validation page, we need to verify that you’ve tried our online options.

Just in case: If you are asking a different question or have an issue with your Windows Live ID specifically, then reply to this e-mail and we will respond to you within 24 hours… If you are asking about your forgotten password, please read on:

I can direct you to a page that will take you to our forgotten password page directly: "Forgot your password?"

This is also a link under the password box on any log in page that you see for Windows Live and MSN.

1. On any Windows Live website or service sign-in page, click Forgot your password?
2. Enter your Windows Live ID, type the characters you see in the Picture box, and then click Continue.
> Select "Send password reset instructions to me in e-mail."
> (If Available) Select "Use my location information and secret answer to verify my identity."

I’m also providing you the complete steps for password reset that can be found on our online help: CLICK HERE or:
http://help.live.com/He..._ForgotYourPassword.htm

Also, for detailed screen shots and descriptions for Password Resets, you can visit our Windows Live Spaces site by following this link: CLICK HERE or: http://liveidsupport.sp...F3F81F297BB6!160.entry.

“I’ve already tried these options”

If you have already tried resetting your password through our online options, then you may go to our Windows Live ID Validation page to provide us with information that you may have set up your account with. The more information you can provide to us on the Validation page, the better we can assist you. To access the Validation page, go to the link (Validation Page), or copy and paste the following URL: https://support.live.co...validation&locale=en-us

· If you are not a Windows Live Hotmail customer or you do not utilize the same services when accessing your mail (Office Live, Custom Domain), you do not need to provide us with contact and subject (of e-mail) information.

· If you do not use our Windows Live Messenger Service, you do not need to provide us with your contacts or display name.

· If you did not set up subscription service (Hotmail Plus, Xbox Live, etc), you will not need to provide us with any of this information.

The validation process is important in getting access back to your account. Once we receive your information, we will attempt to match the information with our own database. Keep in mind that we have your privacy and security in mind, and that the information you provide may not match what we have in our database.

· If you provided false information when you set up your account, this may cause you to fail validation.

· If you do not remember the information you provided on your account, this may cause you to fail validation.

If I did not answer your question, or you are referring to a Windows Live specific issue, reply back to this email and provide additional detail for us to assist you. You should expect a reply within 24 hours. Thank you for contacting Windows Live ID.

Sincerely,

Max : Windows Live ID Technical Support SR

You can also get online help for these questions and more by clicking the links below:

Sign In Help
Sign Up (Create an account) Help
Windows Live Hotmail Help
Windows Live Messenger
Windows Live Spaces
Help Central (All Products): If you don't see the Windows Live Product or Service, then go to the Help Central site and select the product name drop-down at the top left of the page to get a complete list of Windows Live products.
Microsoft Windows, Office, and more!

If the information in this response did not resolve your issue, or if you are writing about a different problem, reply to this message. Thank you for contacting Windows Live ID Technical Support.

BÖYLE Bİ CEVAP GELDİ NAPICAM YARDIMCI OLUN

43 Mesaj
25 Aralık 2007; 9:19:24 

ARKADAŞIMIN MSNİ CALINMIŞTI DENEDİK OLUYOR

510 Mesaj
3 Kasım 2008; 16:31:05 

Çok acil club_mix@clubpenguin-tr.com ekleyin yapamadım

♣Intel Core I5 3570K 4.2GhzZ77A-GD55 2667Mhz(O.C) ♣ Zalman Z11 Plus High Performance ♣ SEAGATE 1 Terabayt 7200RPM Hard Drive Disk ♣
♣Sapphire 7870XT GDDR5 2GB 256BIT ♣ Corsair 750W +80 Güç Kaynağı ♣ Corsair Vengeance 8Gb 1600Mhz

Toyota Avensis 132HP Manuel Elegant Extra
Sony Tablet S113 3G WIFI

1165 Mesaj
3 Kasım 2008; 18:37:29 

Bilgiler için teşekkürler.

179 Mesaj
5 Kasım 2008; 16:37:13 

taa 2005 te çalınan msn adresimi bu yolla alabilirmiyim. ama orda istedikleri tarih vb. bilgileri hatırlamıyorumki. varmı msn mi başka yolla alabilicek birisi.

Yada şuan o msn adresim kullanılıyormu kullanılmıyormu nasıl öğrenebilirim. Eğer kullanılmıyorsa yeniden alabilirmiyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asker3457 -- 5 Kasım 2008; 17:07:11 >

www.galerim.org -- www.youtubevidyoindir.com

Aptallığın en büyük kanıtı, aynı şeyi defalarca yapıp farklı bir sonuç almayı ummaktır. Albert Einstein

397 Mesaj
12 Kasım 2008; 10:35:34 

msn inizi çaldırmayın içiniz rahat etsin

Uzaklaştırılmış
15 Kasım 2008; 3:27:56 

quote:

Orjinalden alıntı: ispirit25

msn inizi çaldırmayın içiniz rahat etsin

millet bilerek çaldırıyo zaten dimi

ne saçma yorumlar yapıyosunuz yaa forumun yaş seviyesi iyice düştü

13 Mesaj
24 Kasım 2008; 23:57:01 

slm arkadaşlar msn si çalınan arkadaşlar eklesin ggitsem@hotmail.com herşekilde yardımcı oluruz çok kişinin msn sini kurtardım

13 Mesaj
25 Kasım 2008; 0:12:26 

alırsın ekle ggitsem@hotmail.com msn si çalınan arkadaşlar eklesin bu msn çalma saçmalığına bi son verelim

1 Mesaj
16 Aralık 2008; 15:16:46 

ben bu yol 2 yı denedım aynı gun bana bu mesaj gelde ama ıngılızce olduğu ıcın anlamadım bunu bana türkçeye çevirecek bi ankaadaş var mı? mesaj bu

Thank you for contacting the Microsoft Passport Network (now Windows Live ID) Support. We apologize for the inconvenience as this is an unmonitored mailbox. For assistance with your Windows Live ID, please visit: http://support.live.com...m.aspx?productKey=wlid. For all other MSN and Windows Live product support, please visit: http://support.live.com.

by fenerli

64 Mesaj
14 Şubat 2009; 15:06:49 

arkdaşlar alternatif e postaya link bi kere mi gelir..bi defa gelmişti şimdi gelmiyor..

2105 Mesaj
15 Şubat 2009; 19:28:13 

quote:

Orjinalden alıntı: chat_megaa

merhaba bneim sorunum msn caldılar nasıl alabirlim

Dalgamı Geçiyosun ?

20 Mart

Yıllar Abimizi Bize Getirdi

Donanım Haber'in En buyuk Msn Grubu group242990@groupsim.com

752 Mesaj
20 Şubat 2009; 22:22:03 

ya bu sitede senin dediğin gibi şeyler yok türkçe açılıyor zaten desteğe başvur felan çıkıyor ne yapmalıyım birde bn msn min ilk şifresini biliyorum yani ole bişeyler yapıp alamazmıyım

1 Mesaj
23 Şubat 2009; 21:38:22 

arkadaşlar ben bu microsoft türkiyeye yine burda belirtilen soruları kullanarak 16 adet sorunun cevaplarını yolladım ama yaklaşık 2-3 aydır devamlı mail atmama rağmen bana herhangi bir cvp dönmedi bana yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı acaba:(
bana sizin adınıza microsofta iletildi diye bi yazı geldi ama nereye ilettiler anlamadım en azından verdiğim cvplarda bi tutarsızlık olduğuna dair bi uyarı allmam gerekmiyormu!!!

4149 Mesaj
25 Şubat 2009; 13:29:56 

155bin gösterim 51 cevap

Nasıl becerebiliyorsunuz çaldırmayı anlamıyorum 8 senedir internetteyim 5i aşkın msn adresi aldım hepside kontrolümde.
sadece bizim ülkede bu kadar kazmalık oluyordur kesin

E7500 R0 vid:1.262 400mhz 3.8ghz 1.375v& Gelid Tranquillo || P35 DS3R r2.1 || 3GB 800 c5 ||WD10EZEX - 3500418AS - HD103SJ - WD Elements 2.5" 1TB - Corsair 32GB Slider || Sapphire 5850 TOXIC ||Seasonic M12II-620
Skystar 2.8a ||XClio Nighthawk ||HP 2310ei || Logitech G500 & Media keyboard 600||40C6000 & Digi HD 9102||Canon Ixus 220HS & Toshiba 16GB C10

129 Mesaj
25 Şubat 2009; 22:16:15 

tesekkurler anlatım ıcın

416 Mesaj
26 Şubat 2009; 1:25:48 

Tam olarak aynısı olmasa da benzer bir yol ile geri almıştım. :)

The life between Lineage - Crips - Beer

265 Mesaj
27 Şubat 2009; 0:45:09 

teşekkürler mutlaka işe yaran vardır

İzmir'liyizGÖZTEPE'LİYİZ

BAŞARIYI DEĞİL SEMTİMİZİ SEVDİK!
(Beşiktaş'lı değilim)

510 Mesaj
5 Mart 2009; 15:36:31 

bu şekilde başkalarının şifreside öğrenilinebilir

Kartal 1.6 drag..

1 Mesaj
15 Nisan 2009; 23:56:24 

yavv ben bi türlü yapamadımm yhaa:(((:(:(

dsdsdsdsds

66 Mesaj
22 Nisan 2009; 15:45:40 

Bende denedim
Thank you for contacting the Microsoft Passport Network (now Windows Live ID) Support. We apologize for the inconvenience as this is an unmonitored mailbox. For assistance with your Windows Live ID, please visit: http://support.live.com...m.aspx?productKey=wlid. For all other MSN and Windows Live product support, please visit: http://support.live.com.
böle bir cvp gelio verdikleri adrese giriorum ama hiç birşey olmuo ne yapabilirim

musty

1764 Mesaj
20 Ekim 2010; 2:36:12 

Konu üzerinden çok zaman geçmiş gerçi ama belki bir bilen olur diye yazıyorum. Benim yahoo mailimde büyük bir sıkıntı var. Mail adresim üzerinden uygunsuz linklerin olduğu bir kaç mail listemde bulunan bütün mail adreslerine gitmiş. Fakat şu şekilde:

O mesajları kendi mailim kendine atmış. Anlayacağınız gönderici ve alıcı aynı. Açıklama kısmında da to....yahoo.com, to........@yahoo.com, to.......hotmail.com gibi kayıtlı bütün mail adreslerine de aynı mesaj gönderilmiş gibi gözüküyor. İşin enteresan tarafı giden kutusunda gönderilen bir mail yok. O kadar canım sıkıldı ki gecenin bu vakti uyku bırakmadı. Uzun süredir mailime girmiyordum. Ne var ne yok bir bakayım dedim, daha yeni farkettim olanları. Acaba biri şifremi mi öğrendi diye düşünerekten şifremi hemen değiştirdim. Maillerin gittiği tarih daha yeni, bu mailler eğer gerçekten gittiyse bu nedir diye bana dönülmesini bekleyeceğim, o zaman izahatını yaparım. Umarım dalgadır da kimseye gitmemiştir. Gittiyse de bunu yapanın sabaha canı çıkar inşallah.

Evet şimdi resim ekledim..Gelen mesajın biri bu. Adreslerin ve linklerin görünmemesi için siyah şeritleri ben çektim. Bunun gibi iki mesaj daha var, ama o mesajlar herkese gitmemiş, listemdeki birkaç kişiye göndermiş sadece. En kalabalığı bu olduğu için onun ekran görüntüsünü koydum.

0

Böyle bir durum yaşayan oldu mu aranızda? Olduysa da çözdünüz mü?

Not: Dalga amaçlı yazacak olan varsa uzak durması itinayla tavsiye olunur..

1 Mesaj
8 Kasım 2010; 9:03:58 

bana bu konuda lütfen yardım edin yaaaa=((((((((((( yapamıorum zor durumdayım

888 Mesaj