Şimdi Ara

çalınan msn adresini geri almak (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
258.770
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • off taa 2005 in konusu :s hala geri alma yöntemi bu şekildemi acaba :)
  • Çalan Şahıs Bu Bilgileri Değiştirmiş Yani Bunlarla Ulaşamıyorum Lütfen Bana Yardım Edin
  • ya benim de msnim çalınmıştı şimdi onu alabiliyor muyuz hala anlamıyorumbu işlerden offff
  • merhaba benim hotmail im çalındı. ne yapmam gerekiyor arkadaşın yazdıklarını yaptım olmuyor microsft a mail atabilecegim adres varmi ve bilen arkadaşlar bu durumda ne yapmama gerekiyor yardimci olabilirler mi ?
  • Çalan kişiye bağlı olarak alınabilir ancak msn adresleri.

Çalan kişi ne kadar zeki ve profesyonel ise o kadar zorlaşır geri alma şansınız.

Ben Microsoft'a konu ile alakalı ticket açmanızı öneririm, daha çözümcü sonuçlar elde ediyorsunuz.
  • peki bildiginiz microsoft un bir mail adresi varmi ?
  • msn şifresniz çalınamsın güvenlik sifresi yerinw bir msn bağlıyın güvenlik sorunuz bilen çabucak calıyorlar bu yün günlik sorusu yerine daha çok msn koyun
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxxxxzx

merhaba benim hotmail im çalındı. ne yapmam gerekiyor arkadaşın yazdıklarını yaptım olmuyor microsft a mail atabilecegim adres varmi ve bilen arkadaşlar bu durumda ne yapmama gerekiyor yardimci olabilirler mi ?

msn i ver deneyim olmasa
  • Burada anlatılan yöntem çok eski
    aşağıdaki resimli analtımı takip edin hotmail , gmail , yahoo hesabı kurtarmak için
    http://www.ozengen.com/mail-adresim-calindi-geri-alma-kesin-yontem/
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.