Şimdi Ara

Garmin & Baytekin (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
1.479
Cevap
24
Favori
177.384
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Çakma Zippo

1310 model alet var elimde, internetten kaydını yapmadım, içine en güncel haritayı yüklemek istiyorum.

bunu acilen nasıl yapabilirim

Garmin TR' yi telefonla arayın; onlar hallederler.
    GARMIN TR
  • merhaba

garmin 1200 kullanıyorum. geçernlerde ankara dan nallıhan a gitmek istedim. garmine güvenerek yola çıktım ve yolum yaklaşık mesafe olarak 40 km; süre olarak 45 dk uzadı. ankara ya yeni taşındık, ankara yı öğrendikçe ankara şehir merkezinde de yanlış rotalardan götürdüğünü görüyorum.

nallıhan güzergahının normalde ayaş-sincan-beypazarı-çayırhan-nallıhan şeklinde olması gerekirken, cihazım beni otabana soktu, gümeleden çıktım, güdül den beypazarına ulaştım. şimdi hemen en kısa süre, en kısa mesafe gibi ayarlardan olacağını söyleyenler çıkacaktır. o ayarların hepsini tek tek deneyim yeniden rota hesaplattım ama nafile. cihaz kulağını tersten göstermeye takmış bir kere. ayaş taki yolu inatla görmeyerek ya da polatlı üzerinden bir rota çiziyor. bunu gördükten sonra cihazı çöpe atasım geldi. ankara da da bosna hersek caddesindeyken konya yoluna çıkmak isteyince 92. sk ı geçip hakkı turayliç cd sokarak yine yolu uzatıyr.

google maps i navigasyona yükleme imkanımız yok mu? güya navigasyon cihazı aldık ama google maps a bakamadan yola çıkamıyorum.
  • Garmin kullananlar 2012.03 Harita çıkana kadar sabır etmek zorunda. Ben dahil...
    Harita hatalı -Bence-. Ya eski 2011.07 haritaya dönün yada sabredin az kaldı yeni harita çıkar.
    Saygılar.
  • android cihazlar için garmin programı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BENL!

android cihazlar için garmin programı var mı?

Var;
    ! BUYRUN !
  • quote:

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Var;
    ! BUYRUN !

hocam Türkiye için istemiştim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Var;
    ! BUYRUN !

hocam Türkiye için istemiştim...

Sormanızı öneririm.
    GARMIN TR.
  • Garmin Tarafında bir şeyler oluyor...

Yazılım yükseltmesi geldi bir tane. Sürüm v5.80 oldu. Bu normal ama sürüm notlarını incelerken şu madde dikkatimi çekti

quote:

Fixed an error that caused a restart message to frequently appear on nuvi 1300 and 1400 series devices.

Döndüm inceledim; açılışta Başarsoft yazıyordu GARMIN Corp. altında. O değişmiş Baytekin olmuş...

Bir değişiklik mi oluyor Garmin & Başarsoft ittifakında?

Yoksa belirtildiği gibi Nüvi 13xx ve 14xx Seri cihazlardaki bir "Bug" muydu düzeltildi
  • quote:

Garmin Tarafında bir şeyler oluyor...

Yazılım yükseltmesi geldi bir tane. Sürüm v5.80 oldu. Bu normal ama sürüm notlarını incelerken şu madde dikkatimi çekti

quote:

Fixed an error that caused a restart message to frequently appear on nuvi 1300 and 1400 series devices.

Döndüm inceledim; açılışta Başarsoft yazıyordu GARMIN Corp. altında. O değişmiş Baytekin olmuş...

Yoksa belirtildiği gibi Nüvi 13xx ve 14xx Seri cihazlardaki bir "Bug" muydu düzeltildi

Garmindemi Başarsoft ile yollarını ayırıyormu acaba?Kimbilir her an herşey olabilir bu sektörde
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Cihazda; Sistem altından -> Ayrıntılı Harita Detayına bakıyorum

quote:

1995-2012 GARMIN CORPORATION - 2012 Baytekin

Yazmakta
  • quote:

Garmin Tarafında bir şeyler oluyor...

quote:

Bunun yenimi farkına vardınız :)
    Nerdeyse bir ay önce update ettim 5.80'e. Bu tarz gereksiz detaylara takilip durduk yerde paranoya yaparak hurafeler üretmeye lüzum yok :)

Sadece ticari anlamda bir ifadenin yeniden düzenlenmesi hepsi bu. Harita üretici firmayı değil resmi dist. Firmanın ismini tercih etmişler o kadar basit. Kaile alınacak mesele değil ...
  • Teşekkür ederin sayın @pininfarina ben yeni farkettim
  • av-in girişi olan bir garmin navigasyonu yokmu yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

av-in girişi olan bir garmin navigasyonu yokmu yahu

Garmin cihazların asli görevi olan navigasyon harici özellikleri cihazlarına koymuyor.Dikkat ederseniz çogu modelinde multimedya bile yoktur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: İmkansız

quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

av-in girişi olan bir garmin navigasyonu yokmu yahu

Garmin cihazların asli görevi olan navigasyon harici özellikleri cihazlarına koymuyor.Dikkat ederseniz çogu modelinde multimedya bile yoktur.

o yüzden sordum hocam..Dedim herhalde var ama Türkiyeye getirmiyorlar vs vs..Valla Garmindende vazgeçesim yok sırf av-in girişi için..bilmiyorum napsam bir navigasyon yanına birde park kamerasının LCD sni koysam sırıtırmı acep
  • Telefonumu aldığımda Garmin vardı içinde. (2. el Nokia e71)
    Ancak bir türlü programı türkçe menü yapamadım. daha da önemlisi, adres aramalarında, şehir isimlerini girerken sesli harfleri yazamıyorum, dolayısıyla adres seçemiyorum.
    Settings içindeki Display Text kısmında sadece english ve çince yazılar var.
    Var mı yardım edebilecek.
  • Arkadaşlar Garmin 1410 aldım hiç araştırmadan elektroworlddeki arkadaşların tavsiyesi üzerine. İnanın şu ana kadar navigasyonsuz sürdüğüm gün lere yanarım. 2 ayda benzin parasından cihaz parasını kurtaracağım. Gidemediğim yada oyalanarak gittiğim yerleri 0 hata ile buldum bu cihaz sayesinde. anteni çok aktif. Anlık veri alabiliyor. Çok şaşırdım sitede eleştirenleri duyunca. Önceki harita ve cihaz versiyonlarını bilmiyorum. Alır almaz hepsini en güncel yaptım. Kusursuz..
  • Hayırlı olsun cihazınız sayın @HeadShoter

Evet; şu an Garmin Cihazlar düşündüğünüz şekilde. Sonradan yayınlanan NavCity 2011.10 Revizyon:2 Haritalarla artık sorunsuz navigasyon yapılıyor. Yazılımı da daha verimli hale getirmek için sürekli güncelliyor Garmin.

2012.03 Harita ile daha da iyi olacak, beklentimiz bu doğrultuda...
  • quote:

Hayırlı olsun cihazınız sayın @HeadShoter

Evet; şu an Garmin Cihazlar düşündüğünüz şekilde. Sonradan yayınlanan NavCity 2011.10 Revizyon:2 Haritalarla artık sorunsuz navigasyon yapılıyor. Yazılımı da daha verimli hale getirmek için sürekli güncelliyor Garmin.

2012.03 Harita ile daha da iyi olacak, beklentimiz bu doğrultuda...

çok sağol :)
  • GARMİN NUVİ 715 ALDIRDIM HARİTASI YUKLU DEMİŞLER DAHA UYDU BAGLANTI HATASI vermiyor ancak tek bir tık ile görüyor. adres girip git dediğimde uyduya baglanıyor diyor ve kalıyor. guzargah olusturmuyor sıfırı oldugu için bir ayarmı istiyor yoksa arızalı bilemedim. teknik destek numarasınıda bulamadım. yardımlarınız için şimdiden tesekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.