Şimdi Ara

Garmin & Baytekin (55. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.478
Cevap
24
Favori
177.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Garmin Basecamp uygulamasının yeni sürümü vardır; kullananlara duyurulur.

• Garminin yenı modeli 57 lmt acaba online trafik bilgisimi alıyo bu cihaz hakkında detaylı bilgisi olan varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibrarmgn -- 31 Mayıs 2015; 6:55:55 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibrarmgn İ kullanıcısına yanıt
    Garmindeki bilgiye göre öyle, şu an gold satıyor sanırım

• ibrarmgn İ kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Artık Garmin yeni seri cihazlarda hem trafik anteni hem de şarj kablosu olan modelleri çoğunlukta. bahsettiğiniz bağlamda yaşadığınız şehirde Trafik bilgisi yayınlanıyorsa faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca bu modellerde Foursquare desteği olduğu da belirtilmiş. Her halde offline olarak kullanılabiliyor.

nüvi® 57LMT

Edit: Bir üst mesajda belirtilmiş; smartphone bağlantısı gerekmiyor şeklinde. Trafik bilgisi anten yoluyla alınıyor; Foursquare datası offline.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 31 Mayıs 2015; 10:07:24 >

• Aslında bu özelliklerin çoğu here da var, trafik vs. Harita zaten aynı, böyle bir cihaza ve 318 tl harcamaya gerek var mı bilnem

• agtr A kullanıcısına yanıt
    Yani, tabii; kişiye göre tercih meselesi.
  • Çoğu sitede, yakın zamanda kaybolması beklenen teknoloji sıralamasında pnd gps ler ilk 5 içinde. Araçlardaki onboard gps ler ve ücetsiz telefon uygulamaları başlıca neden olarak belirtilmiş. Home theater, basit kameralar , araç anahtarı, mp3çalar vs diye uzayıp gidiyor liste. Telefonlarda ücretsiz ve trafik desteği sunan yazılım olmasa, trafikli ve aparat alındığında geri görüş kamerası desteği sunan bir garmini 318 tl ye rafta görmek hayal olurdu , ayakları yere bastı.

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Çoğu sitede, yakın zamanda kaybolması beklenen teknoloji sıralamasında pnd gps ler ilk 5 içinde. Araçlardaki onboard gps ler ve ücetsiz telefon uygulamaları başlıca neden olarak belirtilmiş. Home theater, basit kameralar , araç anahtarı, mp3çalar vs diye uzayıp gidiyor liste. Telefonlarda ücretsiz ve trafik desteği sunan yazılım olmasa, trafikli ve aparat alındığında geri görüş kamerası desteği sunan bir garmini 318 tl ye rafta görmek hayal olurdu , ayakları yere bastı.

Aynen katılıyorum +1000 geçen gün de yazdım zaten uzakdoğuda pnd yapan firma kalmadı hep tablet e döndüler. Şuan firmalar stokları eritiyor
  • Selamlar,

Garmin Cihazlar için 27.05.2015 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır arkadaşlar.

Free maps for Garmin brand GPS devices

Keyifli Sürüşler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DD252Admin -- 1 Haziran 2015; 21:30:14 >
  • Sa arkadaşlar. Bir arkadaşımın elinde 52lm var. Güncelleme yapıyoruz navigasyonu açıyoruz ama harita bulunamadı diyor. Kaç kere denedik hala problemi aşamadık.
    Garmin Express üzerinden deniyoruz bir sürü sürücü indirdim ama olmadı yine. Bu güncellemeyi nasıl yaparız?
  • Selamlar,

Garmin Cihazlar için 03.06.2015 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır arkadaşlar.

Keyifli Sürüşler
  • Garmin Express v4.0.23.0 Yazılım Güncellemesi var arkadaşlar. Bilginize.

• Arkadaşlar bu yeni cihazlardaki ekranı ikiye bölerek dönülecek yolu veya şeridi detaylı gösterme özelliği Türkiyede ve İstanbulda çalışıyor mu?
    Bu özellik İstanbulda gerçekten çok işe yarar çünkü yollar detaylı burada. navigasyon sağa dön diyor bakıyorum 3 tane yol var sağda :)

Şu resimdeki gibi demek istedim:
    https://buy.garmin.com/en-US/US/on-the-road/automotive/2014-line/nuvi-2539lmt/prod138333.html#gallery-dialog

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isimbulunamadı -- 6 Haziran 2015; 20:23:25 >
  • isimbulunamadı kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

Cihazınızdaki harita Navcity (Başarsoft) ise o özellik çalışmaz. Garmin kendi haritalarını kullanıyorsanız aktiftir. Eğer bir kavşakta tanımlanmışsa otomatik görünür.

Saygılar.
  • 50 tl verip aldığım iphone için navigasyon

halen harita güncellenmiyor
  • 2008 yılında aldığım garmin 310 cihazını halen kullanıyorum. uzun zamandır güncellemedim. en son güncellediğimde haritanın tamamına almadığı için haritanın içindeki bir kısım dosyaları silmiştim.şu an kullanımda olan haritaları güncellersem benim cihazımda çalışırmı.
  • Selamlar,
    Bir kaç günlük yoğunluğum vardı, geç cevap yazdım üzgünüm.
    Cihazınıza ekleyeceğiniz bir SD kart ile kullanabilirsiniz.
    Güzel bir pazar günü diliyorum.
    Saygılar.

• Selamlar
    nüvi 1300 marka navigasyon cihazıma blgisayar üzerinden format attım.Şu an garmin express ya da web updater üzerinden bilgisayarımda göremiyor ve ne harita ne ses ne de Türkçe dil yüklemesi yapamıyorum.express üzerinden cihaz ekle dediğmde bulmuyor bağlı olan aygıtı.Ne yapabilirim?
  • Son harita 2015 T1 olarak kalmış, Yeni harita ne zaman çıkar?
  • Selamlar,

Garmin Cihazlar için 10.06.2015 Tarihli OSM Harita Güncellemesi yayınlanmıştır arkadaşlar.

Keyifli Sürüşler
  • 
Sayfa: önceki 5354555657
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.