Şimdi Ara

Garmin & Baytekin (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.479
Cevap
24
Favori
177.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DD252Admin

quote:

Orijinalden alıntı: alkadro

Giriş linkindeki sayfayı açabiliyorum da; Harita güncelleme işlemi için giriş yapınız. linkini tıkladığımda sayfa cevap vermiyor.

Şu an be de aynı hatayı alıyorum

Site pazar günleri çalışmıyor çoğunlukla, bakım gibi sebeplerden sanıyorum.

evet, dediğiniz gibi pazar günü çalışmıyordu sanırım.
    Baytekin'e iletişim formundan mesaj da atmıştım, bu sabah sitedeki sorunun çözüldüğüne dair mail atmışlar. Gayet hızlı bir geri dönüş yaptılar, hiç beklemiyordum açıkçası.
    Şu an siteye erişilebiliyor.

Teşekkürler DD252Admin
    Teşekkürler Baytekin

• Merhaba,
    Garmin Nuvi 50 marka cihazım var. Mygarmin.com dan cihazımı kayıt altına aldım. Ancak bu sitede harita güncellemesi göremiyorum.
    Baytekin sitesinde ise 2013T3 olarak yeni bir güncelleme görünüyor.
    Haritamı güncellemek için baytekin sitesine de üye mi olmam gerekiyor, yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Temmuz ayında ömür boyu güncelleme ile sayın aldım navigasyon cihazını.

Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: ömer aydin

quote:

Orijinalden alıntı: rLzApex

quote:

Orijinalden alıntı: ömer aydin

Harita güncellemesi yapıcaktım.Seri numaramı girdim ama cihazınızın seri numarasını teknik servise gönderin diyor.Yolladım cevap bekliyorum.
    Bana acil olarak garmin 2013T2 harita sürümünü upload yapabilecek biri lazım.
    nüvi 3760 kullanıyorum model olarak.Sonuçta bu harita tüm modellere oluyor değilmi

Evet oluyor bu gün yükledim o modele

Sorunum halloldu.
    Bilmiyenlere anlatim.
    Seri nosunu baytekine mail atıyorsunuz.Onlar seri noyu sisteme işliyorlar.Daha sonra internet sitesine üye olup.Seri noyu yazıyorsunuz.CD key veriliyor.

Cd key bir işe yaramıyor bence hiç bir yerde kullanmadım ben.

Arkadaşlar, CD Key kullanan ya da unlock region/map yapan var mı 2013/T3 'ü yüklerken?

• Her güncellemede bir şey eksiltiyorlar yeni güncellemede yine hız sınırını kaldırmışlar bu gidişle çok sevdiğim Garminden vazgeçecek gibiyim inşallah düzeltirler bu durumu
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhanytu

Merhaba,
    Garmin Nuvi 50 marka cihazım var. Mygarmin.com dan cihazımı kayıt altına aldım. Ancak bu sitede harita güncellemesi göremiyorum.
    Baytekin sitesinde ise 2013T3 olarak yeni bir güncelleme görünüyor.
    Haritamı güncellemek için baytekin sitesine de üye mi olmam gerekiyor, yoksa yanlış yaptığım bir şey mi var?
    Yardımcı olursanız sevinirim.

Not: Temmuz ayında ömür boyu güncelleme ile sayın aldım navigasyon cihazını.

Şimdiden teşekkürler.

Cihazınız Başarsoft (Navcity) harita içeriyorsa evet Baytekin sitesinden indirip kuracaksınız yeni haritayı.

Diğer yazılım güncellemelerini Garmin.com siteden alabilirsiniz.

Saygılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipekmehmet

Her güncellemede bir şey eksiltiyorlar yeni güncellemede yine hız sınırını kaldırmışlar bu gidişle çok sevdiğim Garminden vazgeçecek gibiyim inşallah düzeltirler bu durumu

Garmin Türkiyede Navteq haritaları kullanmaya çalışıyor anladığım kadarıyla. Sürekli gelişiyor yalnız.
    Navcity haritalar ile nereye kadar gidecek bilemiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volcano2K

Bana halen şu petrol istasyonu poileri nasıl görünür bir kişi söyleyemedi

tam bilmiyorum ama tahmin yürütüyorum.
    Araclar > Ayarlar > Harita > Harita Detayi > En cok secerseniz görünecektir umuyorum.
  • Tam detay görmek istiyorsanız navigasyon esnasında haritanızı 5-6 tık büyütüp kullanın.
  • Merhaba arkadaşlar,

Garmin NUVİ 200 var bende.

en son 4 ay önce kullandığım cihazı dün açtığımda, " Uydular aranıyor" diyor ve bulamıyor uyduları.

5.1 güncellemesi yaptım, haritayı da güncelledim, sorun devam ediyor.

Neden olabilir acaba?

Yardımlarınızı bekliyorum.
  • erm9bu E kullanıcısına yanıt
    Tekrar güncelleme yaptım düzeldi, teşekkürler.
  • Sevgili arkadaşlar garmindeki güncellemeda kaybolan bazı özelliklerden ( hız sınırı göstergesi )dolayı garminden vazgeçecektim gittim başka markalara baktım bazı modeller arkadaşlarımda vardı kullandım ama beğenmedim ve Garmin in Nuvi 2507LMT cihazına karar verdim bu cihaz hakkında bilgisi olan varmı 1410 dan farkı sanırım harita farkı sokak ve kavşakları sesli söylemesi hız sınırı ve poi lerin çok zengin olması. Admin dost sizce nasıl bir cihaz siz incelemişsinizdir. İyi günler
  • Selamlar;

İnceledim Mehmet bey; Navteq harita kullanan ama harika bir cihaz. Yeni Garmin yazılımı çalışıyor bu cihazda.
    Navteq (Nokia) haritalar son zamanlarda çok yol kat etti. POI konusunda TomTom (TeleAtlas) haritalardan iyi durumda.

Tercih sizin

İlgilendiğiniz cihaz için BURADA bazı yazışmalar var; inceleyiniz.

Sevgi ve saygılar
  • Çok teşekkür ederim iyi günler diliyorum.
  • ipekmehmet İ kullanıcısına yanıt
    Sevgili ipekmehmet,

her güncellemede bir sey eksiltilmesi mümkün degil. Garmin'in bizlere acmis oldugu derleyici de rota hesaplamasinda iki kolon degil, tek kolon kullaniliyor. Eger hiz limitlerini tutar ve goster dersek, rota hesaplamalari yanlis oluyor ve yollari uzun tarif ediyordu. Dolayisi ile fonksiyon mu görsellik mi diyip, en temel ozelligi dogrudan rota hesaplamayi uyguladik.

Ama bunu da sadece bu iki kolonlu veriyi desteklemeyen eski model cihazlar icin cikardik. Elinizdeki Garmin yeni nesil bir garmin ise, diger versiyonu Baytekin'den isteyebilirsiniz.

Saygilarimla,

Alim K.

Not: cevabi gec verdim, cunku ancak gordum, Basarsoft kismina sorulanlar daha kisa sürede cevaplanabilmektedir. Gecikme için özür dileriz.
  • akucukpehlivan A kullanıcısına yanıt
    akucukpehlivan Dost

Benim bahsettiğim konu sizin bahsettiğiniz hız limitlirini tut ve göster değil. Cihazın sağ alt kısmında daire içinde bir bölgede ki örneğin şehir içi 50 bir yerde 70 otobanda 120 gibi hız sınırlarını veriyordu ve o limiti geçtiğimizde daire siyahken kırmızı oluyordu. Son güncellemede bu yok oldu sadece kaç km hızla gittiğim çıyor ben onu zaten göstergemden görüyorum bunun için istanbul Baytekini aradım verilen cevap evet bu güncellemede yok belki yeni güncellemede olur. Bu sorun bundan önceki sürümde yoktu daha öncekinde yine kaldırmışlardı yani bu durum iyi birşey değil durmadan güncellememi bekleyeceğim ben düzelsin diye çünkü ben o bölümü çok kullanıyorum ve orayada uyuyorum çünkü hız limitini doğru veriyor o bölüm kalktığından beri 2 tanede ceza yedim. Ayrıca benim cihazım eski modelde değil alalı 1 yıl olmadı Nüvi 1410 Şimdi bu yüzden cihazımı değiştiriyorum garmin 2507 veya 2567 alacam inşallah bunların güncellemelerindede bir kaldırıp bir koymazlar.

Hoşça kalın sevgilerimle

Mehmet ipek

• Bugün garmin nuvi 2567 siparişi verdim sanırım yarın elime geçer
  • Navteq Hariralı GARMIN kullanan arkadaşlar, harita hata bildirimlerinizi ve takibini NAVTEQ TÜRKİYE - HERE MAPS isimli konu altından yapabilirsiniz.

Here Maps tarafından verilen bilgiye göre; Türkiye'de satılan ve Navteq haritalı cihazların harita verisi Here/Nokia/Navteq Türkiye Grubu tarafından veriliyor.

Bildirimler için konu altında yazışabilirsiniz.

Saygılar.
  • Garmin Nuvi 50 almayı düşünüyorum.
    cama tutturmak için gereken aparat beraberinde geliyor mu ?
  • 0971 kullanıcısına yanıt
    Evet
  • Arkadaşlar metrodan garmin 40 navigasyon cihazını 159 liraya aldım ac kablosu olmadığı için evde bulduğum bağlantı kablosu ile usb girişine taktım şarj etmeye çalışıyorum sabaha kadar pc yi açık bırakacağım çok saçma geldi bu bana. Cihazı aldığımda ilk fabrikasyon şarjla kısa bir denemem oldu çok hoşuma gitti ilk günden 2 tl yakıt tasarrufu sağlamışımdır :))

SORULARIM :

-Şu an ekranında garmin yazısı ve bilgisayar resmi çıktı cihaz açılıp kapanmıyor ve şarj olduğuna dair herhangi bir emarede yok sizce bu cihaz şarj oluyor mu? (bence garmin bu ilk şarj olayına bir el atması lazım)

-Cihazı kayıt etmek için siteye girdiğimde seri numarası bulunmadığından mail atmam gerektiği yazdı seri numarasını mail attım bekliyorum bakalım. Faturalı bir üründe neden seri numarası çıkmıyor anlamadım garmin ürettiği cihazın seri numarasını bilmiyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ercpn -- 5 Aralık 2013; 1:40:28 >

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.