Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (154. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ege..

17.0.0.188 yazıyor ama 17.0.0.169 iniyor. (windows)

Hocam şu nosquint diğer sitelerde sabit kalıyor ama youtubeu açıyorum mesela bir şey aratıp enterladığımda görüntü büyüyor bunun çözümü nedir?
  • güncelleme sesleri yok
  • byJuck kullanıcısına yanıt
    Son güncelleme olalı daha 14 gün olmuş.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Bana daha uzun geldi :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu flashgot ne işe yarar? -bir kaç kere dosya indirirken kullandım ama dosya indirmedi bi garip geldi bana

Ayrıca video downloader önerisi olan var mı?
  • kent290lf K kullanıcısına yanıt
    Sadece video downloader için aşağıdaki Video DownloadHelper eklentisini,

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/video-downloadhelper/?src=cb-dl-users

Genel downloader için DownThemAll eklentisini veya ayrı bir program olarakda İnternet Download Manager ı öneririm.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/downthemall/?src=cb-dl-users
  • quote:

Orijinalden alıntı: kent290lf

bu flashgot ne işe yarar? -bir kaç kere dosya indirirken kullandım ama dosya indirmedi bi garip geldi bana

Ayrıca video downloader önerisi olan var mı?

Flashgot ile tüm videoları sorunsuz indirebiliyorduk eskiden ama şimdi işe yaramıyor.
  • Arkadaşlar; Yandex Browser'da LightShot (Ekran Görüntüleri) adlı bir eklenti var, ona tıklayınca sayfada seçtiğim yerin ekran görüntüsünü almaya yarıyor, firefox da benzeri bir şey var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kef14

Arkadaşlar; Yandex Browser'da LightShot (Ekran Görüntüleri) adlı bir eklenti var, ona tıklayınca sayfada seçtiğim yerin ekran görüntüsünü almaya yarıyor, firefox da benzeri bir şey var mı?

Aynı eklenti var firefoxta
  • video downloadhelper baya güzelmiş.

Flashgot'u kaldırayım o zaman boşu boşuna sağ tıklama da çıkıyor bir de teşekkürler beyler
  • quote:

Arkadaşlar; Yandex Browser'da LightShot (Ekran Görüntüleri) adlı bir eklenti var, ona tıklayınca sayfada seçtiğim yerin ekran görüntüsünü almaya yarıyor, firefox da benzeri bir şey var mı?

Win 8 ile 8.1 de uygulamalarda bu program var kullanabilirsin.

• quote:

quote:

Varmış harbiden, arama yaparken yanlış yazıyormuşum, ondan bulamamışım, bilgilendirme için teşekkür ederim...

• Bende yeni kurdum bakalım tarayıcıyı :)
  • quote:

quote:

quote:

Varmış harbiden, arama yaparken yanlış yazıyormuşum, ondan bulamamışım, bilgilendirme için teşekkür ederim...

bunun windows sürümü de var. tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

quote:

quote:

quote:

bunun windows sürümü de var. tavsiye ederim

Bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim, print screen yapıp paint'e yapıştırıp kroplamakdan bıkmıştım :)

• benimde bugün dikkatimi çeken facebook'a bağlandığımda geri sekmesinin yanında gri ünlem yer almakta ve bu site kimlik doğrulaması yapılamıyor kırılmış şifre vsvs gibisinden birşey yazıyor.
    Cerezleri sildim geçmişide öle mozillayı kaldırıp tekrar kurdum ama çözüm olmadı konu hakkında yardımcı olabilicek varmı?
  • Arkadaşlar mozilla tarayıcımdan herhangi bir siteye girdiğimde bu hatayla karşılaşıyorum. Diğer tarayıcılardan girince hiç bir sıkıntı olmamasına rağmen Mozilla'da her seferinde bu hatayı veriyor. Bu durumu nasıl çözerim ?
  • arkadaşlar thunderbird programı açılıyor sonra da yanıt vermiyor diyor. hiçbir mailime bakamıyorum bu sorunun çözümü var mı? silip yükledim ama hep aynı ?
  • Firefoxun açılması 1.5 dkyı buluyor hatta geçiyor bile bunun nedeni nedir arkadaşlar?
    Çok ta bi eklenti yok açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.