Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (151. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.944
Cevap
54
Favori
325.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sanmıyorum. Aynı işletim sistemi ve 32 bit firefox kullanıyorum herhangi bir sorun yok. Yer imlerinizi yedekleyip firefox u revo uninstaller tarzı bir programla kaldırıp tekrardan temiz kurulum yapmanız sorununuzu çözebilir. Bunu yaptıktan sonra da flash player ı güncellemeyi de unutmayın.
  • Her ay güncelleme süresi uzadı bu sefer hayırdır inşallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenilikler?

• quote:

Orijinalden alıntı: byJuck

Yenilikler?

https://www.mozilla.org/en-US/firefox/38.0/releasenotes/
    Sekmeler için yeni tercihler. Otomatik doldurma kapalı geliyormuş(galiba). Sayfa yükleme süresinde iyileştirmeler. HTML5 için resimle ilgili geliştirmeler. Yayınlar için API. HTML5 videoları için geliştirmeler...
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    17.0.0.188 yazıyor ama 17.0.0.169 iniyor. (windows)
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Akşam ya da yarın tekrar indirin.

• mozillayı defalarca kaldırıp tekrar kurdum hatta revo uninstal programıyla silip yeniden indirip kurdum ama bi turlu cokmelerin onune gecemedim en sonunda crome kurup rahatladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

mozillayı defalarca kaldırıp tekrar kurdum hatta revo uninstal programıyla silip yeniden indirip kurdum ama bi turlu cokmelerin onune gecemedim en sonunda crome kurup rahatladım

Windows güncellemelerini yapın belkibelki driver yüzünden de olabilir. Bilgisayarınız ne? İşletim sistemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: teacher47

mozillayı defalarca kaldırıp tekrar kurdum hatta revo uninstal programıyla silip yeniden indirip kurdum ama bi turlu cokmelerin onune gecemedim en sonunda crome kurup rahatladım

Çökme kayıtlarına bakarak bir yorum yapılabilir. Yollarsanız bakabiliriz. Şu dizinde olması gerekiyor: %userprofile%\AppData\Roaming\Mozilla\Firefox\Crash Reports\pending
    %userprofile% = C:\Users\kullanıcı_adınız
  • ## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

@Ege..
  • e-Militarist E kullanıcısına yanıt
  • Beyler merhabalar

Mali müşavirlik işim gereği devamlı kullandığım siteye sadece firefoxtan giriş yapamıyorum nedeni ne olabilir acaba.

Firefoxtan giriş yapmam gerekiyor çünkü en iyi firefoxta çalışıyor.

site şu,

http://www.luca.com.tr/#

orda yukarıda kırmızı üye girişi yazan yere tıkladığımda

Güvenli bağlantı girişimi başarısız

Sayfa yüklenirken internet.luca.com.tr sunucusuyla bağlantı kesildi.

Görüntülemeye çalıştığınız sayfa, alınan verilerin yetkinliği doğrulanamadığı için gösterilemiyor.
    Lütfen site yöneticisi ile irtibata geçip durumu bildirin.

şeklinde bir yazı çıkıyor ne yaptıysam firefoxtan giriş yapamıyorum...lütfen yardım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacikomadrid -- 14 Mayıs 2015; 16:26:50 >
  • Geçmişte hiç bir site görmek istemyorum. Kısacası geçmişe girdiğim tıkladığım gözükmesin istiyorum , bildiğiniz eklenti var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feyzullah05

Geçmişte hiç bir site görmek istemyorum. Kısacası geçmişe girdiğim tıkladığım gözükmesin istiyorum , bildiğiniz eklenti var mı

Tercihler>Gizlilik>Geçmiş>Firefox geçmişi hatırlamasın seçeneğini veya özel ayarlar kısmını kullanabilirsiniz.
  • Arkadaşalr daha önce mutlaka bahsi yapılmıştır ama nedense arama tuşuna basınca geri dönüş alamıyorum. Biliyorsınız Chrome'da hangi sekmede video ya da müzik çalıyorsa yani sekmeden ses çıkıyorsa bunu bir işaret koyarak belli ediyor. Firefox'te bu maalesef bulunmuyor ya da ben bilmiyorum. Varsa nasıl aktif hale getirebilirim yoksa bunun için bir eklenti var mıdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deep_blue54

Arkadaşalr daha önce mutlaka bahsi yapılmıştır ama nedense arama tuşuna basınca geri dönüş alamıyorum. Biliyorsınız Chrome'da hangi sekmede video ya da müzik çalıyorsa yani sekmeden ses çıkıyorsa bunu bir işaret koyarak belli ediyor. Firefox'te bu maalesef bulunmuyor ya da ben bilmiyorum. Varsa nasıl aktif hale getirebilirim yoksa bunun için bir eklenti var mıdır.

Sekmenin solunda oynat tuşu görünmesi gerekiyor. Youtube'da video oynatınca sembol görünüyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi merhaba50 -- 16 Mayıs 2015; 22:17:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: merhaba50

quote:

Arkadaşalr daha önce mutlaka bahsi yapılmıştır ama nedense arama tuşuna basınca geri dönüş alamıyorum. Biliyorsınız Chrome'da hangi sekmede video ya da müzik çalıyorsa yani sekmeden ses çıkıyorsa bunu bir işaret koyarak belli ediyor. Firefox'te bu maalesef bulunmuyor ya da ben bilmiyorum. Varsa nasıl aktif hale getirebilirim yoksa bunun için bir eklenti var mıdır.

Sekmenin solunda oynat tuşu görünmesi gerekiyor. Youtube'da video oynatınca sembol görünüyor mu?

Youtube için belki evet ama diğer siteler için hayır. Örneğin çok fazla sekme açtın ve biri otomaktik man video oynatmaya başladı. Bu durumda sesin hangisinden geldiğini tek tek kontrol etmek yerine doğrudan öğrenmek istiyorum. Örneğin goalsarena.com otomatikman video oynatıyor genelde ve herhangi bir ikon çıkmıyor sekmede.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: merhaba50

quote:

Youtube için belki evet ama diğer siteler için hayır. Örneğin çok fazla sekme açtın ve biri otomaktik man video oynatmaya başladı. Bu durumda sesin hangisinden geldiğini tek tek kontrol etmek yerine doğrudan öğrenmek istiyorum. Örneğin goalsarena.com otomatikman video oynatıyor genelde ve herhangi bir ikon çıkmıyor sekmede.

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/noise-control/ Şöyle bir eklenti var. Bu işinizi görür mü?
  • fare tekerleği ile linke tıklayınca ,link tab olarak açılyor

linke tıkladığımda link yeni tab olarak açılsın ama tıkladığım sayfada kalmak istiyorum,

bunun bir ayarı var mı?
  • 
Sayfa: önceki 149150151152153
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.