Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    8.1 yüklü virüs imkansız gibi birşey girdiğim siteler hep bellidir kartla alışveriş yaptığım için tekrar bir indiriyim bakıyım revoyla deniyim birde.
  • Birde forumda böyle çizgiler oluyor dediğini yaptım ama gene chrome göre yavaş kalıyor

• Shamshiel kullanıcısına yanıt
    Resim görünmüyor.
  • Ege.. kullanıcısına yanıt
    Gitmiş nedense hala chrome göre hantal.
  • Shamshiel kullanıcısına yanıt
    O çizgiler firefox da oluyor, bende de var aynısı.

• Ege.. kullanıcısına yanıt
    Alışkınız biz o çizgilere farketmiyoruz bile.
  • ByAdmin kullanıcısına yanıt
    Biz alışkınız da Shamshiel arkadaşımız alışamamış, istemiyormuş.
  • Arkadaşlar kalkmayan eklenti ve yan uygulamaları nasıl siliyoruz? Bende şöyle duruyor hepsi silemiyorumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALBAY

Arkadaşlar kalkmayan eklenti ve yan uygulamaları nasıl siliyoruz? Bende şöyle duruyor hepsi silemiyorumda.

about:plugins sayfasında o plugin'lerin dosya konumlarını görebilirsin. o dosyaları silebilirsin.
  • video izlerken sürekli çöküyor 2 gündür yeniden abodeyi kurdum ama hala ayni
  • Donanım haber olsun başka uzun sayfalar olsun kaydırırken Frefox bende çok takılıyor, neden yapıyor acaba? yokmudur bunun bir hal çaresi.

edit: frefox 34.0.5 sürümünü kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi surfcasting -- 11 Ocak 2015; 1:08:42 >
  • bana bi eklenti tavsiye edebilir misiniz?
    resmin üstüne mouseyle gelince resim orijinal boyutunda önizleme şeklinde görünsün istiyorum.
    google görseller twitter vs hepsinde çalışan.
    thumbnail zoom diye buldum ama kalitesini düşürüyor resmin büyütünce.

bir de sağ üstte kutucuk şeklinde youtube eklentisi mevcut mu?
    youtube sitesine girmeden sağ üstte mesela kare şeklinde arama yapabileyim izleyebileyim vs... mini youtube gibi

ayrıca eskiden cooliris vs vardı
    o da desteğini çekti mi yok artık bulamıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Napolit@n -- 11 Ocak 2015; 16:44:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Napolit@n

bana bi eklenti tavsiye edebilir misiniz?
    resmin üstüne mouseyle gelince resim orijinal boyutunda önizleme şeklinde görünsün istiyorum.
    google görseller twitter vs hepsinde çalışan.
    thumbnail zoom diye buldum ama kalitesini düşürüyor resmin büyütünce.

bir de sağ üstte kutucuk şeklinde youtube eklentisi mevcut mu?
    youtube sitesine girmeden sağ üstte mesela kare şeklinde arama yapabileyim izleyebileyim vs... mini youtube gibi

ayrıca eskiden cooliris vs vardı
    o da desteğini çekti mi yok artık bulamıyorum

Thumbnail zoom bende bunu uzun süredir kullanıyorum memnunum, ayarlarında resmi kendi boyutunda göstermesi için bir yer olması lazım.
  • Arkadaşlar youtuba normal girdiğimde problem yok ama bir şey arattığımda açılan sayfada yazılar hep büyük oluyor,sayfayı yaklaştırıyor kendi kendine.
    NoSquint kullansam da fayda etmiyor nasıl çözerim bu problemi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: surfcasting

Donanım haber olsun başka uzun sayfalar olsun kaydırırken Frefox bende çok takılıyor, neden yapıyor acaba? yokmudur bunun bir hal çaresi.

edit: frefox 34.0.5 sürümünü kullanıyorum.

O muhabbet bende de oluyor hocam. Chrome da böyle bir şey yaşamıyoru ama firefox da yaşıyorum. tek sorunum o başka bir şey yok. Bir de sayfa yüklenirken aşağıya doğru indiğimde kasıyor.
  • Atif Zafrak kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam ya, demekki yanlız değilmişim:) temin explorerle deneme yaptım sayfalar yağ gibi kayıyor, tıkır tıkır hiç bir sorun yok. işin kötü tarafı exloreri istediğim gibi özelleştiremiyorum.
    benim işletim sistemi 64 bit. bundan kaynaklanabilir mi acaba.
  • surfcasting S kullanıcısına yanıt
    Bende 1 saat kadar önce tekrar kurdum firefox u. Düzelme var mı yok mu diye, ama değişen bir şey olmamış.

Normalde Chrome kullanıyorum ve şuan chrome a tekrar geri döndüm, yağ gibi

Aynı şekilde internet explorer da yağ gibi akıyor.

Benimde işletim sistemim 8.1 64-bit, onunla bir ilgisi yok.
  • Düne kadar Cyberfoxu kullanıyordum o yine daha iyidi. Ama bazı siteleri desteklemediği için kaldırmak zorunda kaldım. Şimdi ben de operaya döndüm.
  • Nasıl bir programsa başka tarayıcı kullandığımda kendimi suçlu hissediyorum. Ancak bazı siteler GoogleChrome'da daha düzgün açılıyor be Firefox. Şu idm ile uyuşmazlığın da ne zamandır düzelmedi.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.