Şimdi Ara

## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ## (61. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.945
Cevap
54
Favori
325.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler adp blocda önce dh de devre dışı kal dedim, şimdi etkinleştirmek istiyorum fakat olmuyor. yani devre dışı kal tik ini kaldırdım ama devreye girmiyor, var mı çözümünü bilen?

birde firefoc 4.0 kurdum, birden fazla sekme kapatmak istediğimde, kaydet ve çık secenegi gelmiyor. sadece sekmeleri kapat ve vazgeç yazıyor, bunun nedenini bilen var mı?
  • neyese o etkinleştirmeyi halletim. şimdiki sorunum, birden fazla sekme kapatmak istediğimde, kaydet ve çık secenegi gelmiyor. birde bu "yer imleri" diye birsey var bunu nasıl kaldıracaz. sık kullandıgım sayfaları atttım yerde, umarım anlatabilmisimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kronik

neyese o etkinleştirmeyi halletim. şimdiki sorunum, birden fazla sekme kapatmak istediğimde, kaydet ve çık secenegi gelmiyor. birde bu "yer imleri" diye birsey var bunu nasıl kaldıracaz. sık kullandıgım sayfaları atttım yerde, umarım anlatabilmisimdir.

Firefox da birden çok sekme kapatırken kaydedilsin mi diye sorsun isterseniz :

Adres satırına about:config yazıp enter a basın. Sonra süzgeç yazan yere

browser.showQuitWarning i kopyalayıp yapıştırın. Değer kısmındaki ......... "false" ......... yazan yeri ......... "true" yapın. Sekmeyi kapatın. Bu kadar..

Yer imleri çubuğunu kaldırmaktan bahsediyorsanız yenile ikonunun üstüne sağ tıklayın. Orada Yer imi çubuğu yazan yerdeki tik i kaldırın.. Eğer farklı birşeyden bahsediyorsanız bir ekran görüntüsüyle anlatırsanz yardımcı olmaya çalışırız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ege.. -- 2 Mayıs 2011; 9:58:51 >
  • öncelikle cok tesekkürler ege, bu yer imlerini göster tikini kaldırdıgım zaman yer imleri gidiyor, oysa ben sadece yer imleri yazan yerin gitmesini istiyorum, foto ile gösteriyim.
    ## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##

ADP BLOK un altında yer imleri yazan yerii görüyorsunuz oranın gitmesini istiyorum, umarım anlatabilmişimdir.

şimdi bir sorun daha gördüm. "screeen grap" kullanıyordum birde 3.x de. yanlız bu saatin üstünde simgesi vardı onun ben onu oradan calıstırıyordum. şimdi o alt kısım zannedersem kaldırmıslar 4.x de. eklentilerden baktım hala aktif, nasıl çalıştırabilirim? varmıydı baska bir kısayolu?
  • sağ tıkllayın özelleştir deyin yer imlerini çıkan ekrana sürükleyin. bu kadar

alt kısm içinde gene sağ tık özelleştir eklenti cubuğuna tıklayın gelir alt kısım
  • hiç birsey yapmadım kendiliğinden gitti bende tam dediğinizi yapmaya baslayacaktım baktım gitmis. alt kısım böle daha iyi ihtiyacım oldugunda açarım teşekkürler..
  • yok abi ya gene geri geldi o, yer imleri o ekrana sürüklediğimde kısa yola aldıgım sitelerde gidiyor, oysa ben sadece "yer imleri" yazan kısmın gitmesini istiyorum. nasıl olacak?
  • quote:

yok abi ya gene geri geldi o, yer imleri o ekrana sürüklediğimde kısa yola aldıgım sitelerde gidiyor, oysa ben sadece "yer imleri" yazan kısmın gitmesini istiyorum. nasıl olacak?

Aynen orda sadece simge kalsa yada adını değiştirip kısaltabilsek iş görür o şekilde uzun oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

quote:

yok abi ya gene geri geldi o, yer imleri o ekrana sürüklediğimde kısa yola aldıgım sitelerde gidiyor, oysa ben sadece "yer imleri" yazan kısmın gitmesini istiyorum. nasıl olacak?

Aynen orda sadece simge kalsa yada adını değiştirip kısaltabilsek iş görür o şekilde uzun oluyor.

Sağ tıklayıp Özelleştir dediğinizde sol altta Simge ve metin yazan yeri Simgeler olarak değiştiriseniz sadece simge olarak görünür.. Ve bu simgeyi adres çubuğu yanına gibi istediğiniz yere alabilirsiniz..

/>
  • zaten sadece simgeleri gösterdeydi, ama genede orada yazı cıkıyor, neyse tekrar simgeleri göster dedim oradan sürükledim.

edit: simdi tekrar düzeldi yeniden baslatacam bakalım gene bozulacak mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kronik -- 3 Mayıs 2011; 11:00:50 >
  • @Egé

Benimki zaten sadece simgelerde ama Yer İmleri yazısı orda duruyor.
  • Sizde Yer imi araç çubuğu tikli olduğundan ve aktif olarak kullandığınızdan böyle oluyor sanırım. Bende tikli değil, yer imlerini simge üzerinden açıyorum, o nedenle metin görünmüyor. Bende ki şöyle: (tavsiye ederim. )

• simdi gecti bende o sorun fakat bi 4.0 gercekten sorunlu! yer imleri bende full yani >> su isaretle beraber alta dogru sıralanmıs bir suru sayfa var, onlardan birini silmek istiyorum sag tıklıyorum bazen silmiyor. bilgisayarı yeniden baslattıgımda siliniyor.

bunca yıllık ff kullanıcısıyım gercekten can sıkıcı olabiliyor, ki bunca saglam rakibi varken bu tip bugların olması kötü.
  • merhabalar benimde ufak bi sorum var eminim yanıt bulabilirim.

Yeni sekme aç dediğim zaman boş bir sayfa çıksın istiyorum. Yeni pencere değil. ama bende ; şu açılıyor
    http://search.babylon.com/?babsrc=NT_ss&mntrId=f62b204400000000000000241dd41f4b&tlver=1.4.19.19&ss=1&affID=17981

nasıl düzeltebilirim. aradım bulamadım..
  • araclar > secenekler > asagıda foto aldım gordugun gibi olmalı.
  • quote:

araclar > secenekler > asagıda foto aldım gordugun gibi olmalı.

dikkatinizi çekmek istiyorum firefox açıldığında yani yeni pencere açıldığında istediğimi alıyorum.(siz burayı göndermişsiniz)
    benim problemim yeni sekme ile
    yeni sekme açtığımda uzantısını verdiğim adres açılıyor nerden kaldıracağımı bulamadım..
  • firefox da sekmeleri firefox yazısının yanına nasıl alıyoruz? üstte Egé isimli üyenin verdiği resimdeki gibi.
    normalde firefox yazısı üstte sekmeler altda geliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: procaptain

firefox da sekmeleri firefox yazısının yanına nasıl alıyoruz? üstte Egé isimli üyenin verdiği resimdeki gibi.
    normalde firefox yazısı üstte sekmeler altda geliyor

Çok kolaylıkla yapabilirsiniz. Adres çubuğunun yanındaki yenile ikonunun üstüne sağ tıklayın. Açılan menüde Sekmeler tepede yazısını göreceksiniz. Buna tıklayın. Bu kadar. Firefox u Ekranı kaplayacak şekilde açtığınızda yukarıdaki mesajımdaki ss da gördüğünüz görüntü olacak..

/>
  • arkadaşlar bu pling-kontrol denen şey bilgisayarımı cok kasıyor bundan kurtulacagım bi eklenti filan yokmu?
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.