- x
## MOZİLLA FİREFOX + EN İYİ EKLENTİLER ## Ana Konu ##
2855 Cevap200796 Görüntüleme40 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     12 [14] 16 17 18 19 20 21      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

411 Mesaj
7 Kasım 2010; 19:29:34 

birebirini yapmışlar, teşekkürler.

Nothing is impossible for a determined mind,
There is nothing you can't do if you focus,
Go forward once your path is set!!

~Bruce Lee

2995 Mesaj
7 Kasım 2010; 20:29:57 

Daha da güzeller bence... Çok detaylı ayarlayabiliyorsun her pencereyi...

İçimdeki tek güç, ancak kurufasulye yersem ortaya çıkıyor.

6758 Mesaj
10 Kasım 2010; 10:52:44 

3.6.12 ye geçtikten sonra Facebookta şifremi hatırlamaz oldu.
İe tab 2.10.19.1 versiyonunda sıkıntı var, ie tab ile @ yazmaya kalkıldığında tarayıcı kilitlenip sonrasında hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ByAdmin -- 10 Kasım 2010; 11:19:37 >

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

3132 Mesaj
10 Kasım 2010; 13:48:54 

düzenli içiciler için güzel bir eklenti geldi

Firefox'tan sarhoşlara özel eklenti!

Bu ilginç Firefox eklentisi, alkolü fazla kaçırdığınızda Facebook'a girmenizi engelliyor. Nasıl mı?

Firefox'tan sarhoşlara özel eklenti!
YouTube'a yükleyeceğiniz kötü bir videoya da "dur" diyebilir...
İçkilisiniz, gece saat 1'i geçiyor. Eski sevgiliniz aklınıza bir anda geldi ve mesaj atmak için Facebook'un Myspace'in ya da doğrudan e-posta adresinizin başına oturdunuz ve hayatınızın sonuna kadar utanarak hatırlayacağınız bir mesaj yazdınız. Webroot'un yayınladığı yeni Firefox eklentisi artık sizin, o, sarhoşken eski sevgilinize mesaj atmamanız için cep telefonunuzu alan en iyi arkadaşınız oluyor.

Eklentinin adı "Sosyal Medya Ayıklık Testi." Firefox'a yüklenebilen bu eklentiyi Facebook'tan Myspace'e YouTube'dan Twitter'a birçok site için ayarlıyorsunuz. Saati de ayarladıktan sonra, eklenti, gece 1'den sonra bu sitelere girmek istediğinizde bir ayıklık testine girmenizi istiyor. Bu testin içinde alfabeyi tersten yazmak gibi, bazı ayık insanları bile zorlayacak şeyler de olabilir.

"Gece 1'den sonra internette hiç iyi şey olmaz" sloganıyla sunulan eklenti, bir çılgınlık yapmanızı engellemek istiyor.

http://socialmediasobrietytest.com/

Ben ölümü sol cebimde taşırım.
Bazen cebimden çıkarıp onunla konuşurum: "Selam yavrum, nasılsın?
Ne zaman geleceksin beni almaya? Hazırım."

8262 Mesaj
10 Kasım 2010; 18:48:22 

1893 Mesaj
12 Kasım 2010; 18:43:17 

Yeni beta sürümü olan 7 versiyonuda ben hızlı buldum açıkcası başarılı diyebilirim.

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

8262 Mesaj
12 Kasım 2010; 20:31:55 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 12 Kasım 2010; 22:20:57 >

32 Mesaj
12 Kasım 2010; 21:17:03 

Teşekkürler paylaşım için :)

Hep oyunlar,
Senaryolar,
Sustuysak bir yere kadar,
Aklınızdan çıkarmayın,
TÜRKİYE'dir GALATASARAY..

3132 Mesaj
13 Kasım 2010; 2:38:06 

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahLimm

Yeni beta sürümü olan 7 versiyonuda ben hızlı buldum açıkcası başarılı diyebilirim.

+1
bende hızlı buldum. ayrıca yeni görünümler hoş olmuş. durdurma düğmesinin yeri felan değişmiş hoş olmuş

2995 Mesaj
13 Kasım 2010; 3:39:42 

Beta 8 Pre'de Status barı tamamen kaldırmışlar. Sol üstteki FF butonu tarayıcının etkin olup olmamasına göre saydamlaşıp turunculaşıyor. Biraz daha hızlı geldi. Linkleri Adres barında göstermişler. RC'nin çıkmasına az kaldı sanırım artık son halini alıyor.

1893 Mesaj
13 Kasım 2010; 14:00:10 

quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias

+1
bende hızlı buldum. ayrıca yeni görünümler hoş olmuş. durdurma düğmesinin yeri felan değişmiş hoş olmuş

bunu istersek eski haline getirebiliriz özelikle ben bunu degiştirdim bazı alışkanlıklardan kurtulamıyorum benim için yenile durdur dügmeleri solda olmalı benim gibi isteyen arkadaşlar için söylüyorum [ Simgenin üzerine gelerek sağ tık yapıyoruz ÖZELLEŞTİR diyerek simgeleri istedigimiz gibi yönetebiliriz ]

beta7 sürümünde beni üzen şuan için Google'in önizleme olayını göstermemesi ama RC sürümüyle düzeltilir diye düşünüyorum Geribildirim'ile şikayetimi dile getirdim

Edit: Bu sorun düzeldi Önizleme yapıyor şuan işe yaradı şikayet mektubum =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiyahLimm -- 13 Kasım 2010; 14:12:39 >

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

2986 Mesaj
13 Kasım 2010; 14:13:04 

Ad-block plus ile bu forumda bazı reklam engellemeleri yaptım fakat ileri gitmişimki mesaj penceresinin sağ üstündeki PM Cevapla vs düğmeler görünmüyor. Ad-block plusu kaldırıp yeniden kursamakta fayda etmedi, devredışı bırakmadan düğmeler çıkımıyor.
DH forum ile ilgili ayarları nasıl normal hale getireceğim.

Q klavye parmaklara işkencedir. Türkçenin klavyesi F klavyedir, tıklayın!
USB belleklerde virüslerin gizlediği dosyaları ortaya çıkarmak için tıklayın!
Android cihazların yazılım güvenliği için tıklayın!

2995 Mesaj
13 Kasım 2010; 15:09:55 

Adb nin ayarlarina girip ekledigin engelleme kurallarına bir göz at, hatta orada once goster secenegi de var, oradan bakip hangi engellemenin butonlari goturdugunu bul ve o engelleme kuralini kaldir.

1893 Mesaj
13 Kasım 2010; 20:16:44 

Firefox 4 birlikte gelen Sync ile ilgili neler biliyorsunuz ??

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

2995 Mesaj
13 Kasım 2010; 20:42:24 

Bence harika bir özellik. Geçmiş, şifreler, bookmarklar gibi bütün kişisel verileri güncel olarak bünyesinde bulunduruyor ve istenilen her bilgisayardan istenilen anda bilgilerinizi tekrar yükleyebiliyorsunuz.

Bilgisayarınız mı göçtü, format atmak zorunda mı kaldınız. Bookmarklarınızı yedeklemeyi unuttunuz. Sync ile en son açık olan pencerelerinizi bile geri çağırabilirsiniz. Çok güzel bence.

1893 Mesaj
13 Kasım 2010; 22:19:24 

Şuana kadar hiç birşey yok yeni hesap açtım kurdum nededim istedigim seçenekleri yaptım yerimlerimi yedekleri vsvs iş degişik başka bir bilgisayarda bu yedeklemeyi açmaya geldi bunun için o bilgisayarda başka ek bir uygulama gerekiyormu yani FF4 kurup Sync hesabımı açarak erişebileceksem ne ala
youtubede videolarını inceledim biraz karışık geldi şimdi denemek üzere internetcafedeyim bakalım olacakmı

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

2995 Mesaj
13 Kasım 2010; 22:25:15 

Karışık gibi gelebilir, ama aslında çok basit. Yedeklediğin verilere ulaşmak icin 2. bilgisayarda sncy hesabına eriş ardından tarayıcı ayarlarından Sync penceresinden yüklemek istediğin yedekleri seç. (Çerezler, yer imleri, geçmiş felan) Sync tuşuna bas ve 5-10 saniye bekle. Yedeklenen bütün veriler yeni FF'ne gelmiş olacak.

1893 Mesaj
13 Kasım 2010; 22:33:27 

Evet yaptım üyelik alırken bana verdikleri Sync key istedi onuda yazdım ve yeni bir pencere açılarak daha önceden ayarlamış oldugum yerimleri geçmiş secenekleri önüme geldi.. çok güzel bir özellik diyebilirim denedim ve bayıldım.

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

461 Mesaj
14 Kasım 2010; 21:06:58 

quote:

Bilindiği gibi bilgisayarınızın hafızası, yani RAM, sabit diskinizden çok daha hızlı çalışır. Firefox'da yapacağınız bir ince ayarla ön-belleği RAM'e kaydırabilir, sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Şu adımları takip edin: Adres satırına 'about:config' yazın ve Enter'a basın. Filtre çubuğuna 'browser.cache' yazın ve 'browser.cache.disk.enable' öğesini bulun. Üzerine çift tıklayarak değerini 'False' olarak değiştirin. İkinci olarak 'browser.cache.memory.enable' öğesini bulun ve 'True' olarak ayarlayın (zaten 'True' ise değiştirmeyin).

Boş bir yere sağ tıklayıp Yeni'yi ve Sayı'yı seçin. Yeni öğeye 'browser.cache.memory.capacity' ismini verin ve Tamam'a basın. Sonraki pencerede ön bellek olarak ayarlamak istediğiniz miktarı Kilobayt olarak girin (Örneğin 100000 yazarsanız, ön belleği 100 MB olarak ayarlamış olursunuz). Değeri '-1' olarak ayarlarsanız, Firefox ön belleği sahip olduğunuz RAM'e göre dinamik olarak belirleyecektir.

Kaynak:chip

çok yavaştı benim ff..yukarıdakini aynen uyguladım..bariz bi hızlanma var..

sormak istediğim bu yapılan ayarda ramdan fazla mı yer?

8262 Mesaj
15 Kasım 2010; 0:30:23 

quote:

Orijinalden alıntı: <flame>

Kaynak:chip

çok yavaştı benim ff..yukarıdakini aynen uyguladım..bariz bi hızlanma var..

sormak istediğim bu yapılan ayarda ramdan fazla mı yer?

denedim biraz hızlandı sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedman -- 15 Kasım 2010; 0:33:08 >

4101 Mesaj
15 Kasım 2010; 5:25:03 

quote:

Orijinalden alıntı: speedman

denedim biraz hızlandı sanki

"-1" değerini girerek ayarlamayı bende yaptım şimdi ama şuan için hissedilebilir fark göremedim bakalım yarın gün içinde fark hissedecek miyim.

Profilim gizli değil sadece arkadaşım olanlar görebiliyor.

Facebook'tan arkadaşlık isteği yollayan DH'li arkadaşlar, arkadaşlık isteğinizin sebebini belirtirseniz sevinirim.

11800 Mesaj
15 Kasım 2010; 11:48:11 

firefox ile orbit downloader ı birarada adam gibi kullanabilen varmı acaba? eklentiyi aktif edince firefox ya cöküyor yada acmiyor sayfaları

461 Mesaj
15 Kasım 2010; 13:38:23 

quote:

Orijinalden alıntı: fuckulteli

"-1" değerini girerek ayarlamayı bende yaptım şimdi ama şuan için hissedilebilir fark göremedim bakalım yarın gün içinde fark hissedecek miyim.

anti-malware ile ve de antivirüs programıyla tara bi pcyi istersen..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -- 15 Kasım 2010; 13:41:25 >

6135 Mesaj
21 Kasım 2010; 22:42:57 

Arkadaşlar firefox betayı kurdum arayüzü çok güzel ama aşırı kasıyor özellikle açılırken falan bunun nedeni nedir ?

2995 Mesaj
21 Kasım 2010; 23:12:16 

Bir yanlışın olmalı, FF4 çok daha hızlı açılıyor, hangi eklentiler kurulu?

6135 Mesaj
22 Kasım 2010; 7:04:27 

3.6dan gelen eklentiler ama etkin değiller

90 Mesaj
25 Kasım 2010; 19:40:28 

Arkadaşlar www.maraton.com.tr bu sitedeki videoları izleyemiyorum açıyorum bi araba reklamı çıkıyor önce oda video ama onu izliyorum reklam bitince öyle kalıyor..
Google Chrome de denedim orda reklam gözükmüyor bile hemen izleyebiliyorum.. buna çözüm eklenti varmıdır yada başka bir çözüm?

Intel® Core™2 Quad Q8400(4M Cache, 2.66 GHz, 1333 MHz FSB)// Gigabyte GA-EP45-UD3LR // TEAM Xtreem Dark 4 GB Dual Kit (2x2GB) DDR2-1066MHz // PALIT 9800GT 512MB/256bit GDDR3 Dual DVI, TV-Out // HD 320 GB SAMSUNG 7200 RPM SATA2 16 MB // HIGH POWER ELEMENT 500W // HD USB 500 GB W. DIGITAL MYBOOK ESSENTIAL

4040 Mesaj
26 Kasım 2010; 10:59:55 

quote:

Orijinalden alıntı: catry

Arkadaşlar www.maraton.com.tr bu sitedeki videoları izleyemiyorum açıyorum bi araba reklamı çıkıyor önce oda video ama onu izliyorum reklam bitince öyle kalıyor..
Google Chrome de denedim orda reklam gözükmüyor bile hemen izleyebiliyorum.. buna çözüm eklenti varmıdır yada başka bir çözüm?

Siteyle ilgili bir sorun. ie de de aynı durum oluyor. Chrome dediğiniz gibi açıyor. Ama bu firefox a özel bir sorun gibi durmuyor. Ayrıca tüm tarayıcılarda site çok yavaş ve zor açılıyor. Site yapımındaki kodlarla ilgili bir durum sanıyorum..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egé -- 26 Kasım 2010; 11:02:46 >

4040 Mesaj
8 Aralık 2010; 14:15:46 

Chrome 8 i çıkardı, ff hala 3.6.x yan yan devam ediyor. FF 4 ü dört gözle bekler olduk. Son durumdan haberdar olan var mı acaba, ff 4 ün kesin çıkacağı tarih belli mi..

2995 Mesaj
8 Aralık 2010; 14:23:09 

Kasım ayında RC' sürümünün çıkması planlanıyordu ama aralık oldu halen bir ses yok. Sanırım bir kaç ay daha sürer RC'nin çıkması.

1277 Mesaj
8 Aralık 2010; 19:31:41 

BBCode

BB kodu ve Html içinde barındıran eklenti çok kullanışlı.Örneğin foruma resim koymak istiyoruz.Resim linkini kopyalayıp ardından mesaj alanında sağ tıklıyoruz.Açılan menüden BBcode>BBCode>Clipboard>İmage seçiyoruz.Kopyaladığınız resim linki anında img kodları arasında yerleştirmiş oluyoruz.

https://addons.mozilla....n-US/firefox/addon/128/

Firefox 4 sekme açılış ve kapanışları bana biraz yavaş gibi geliyor.Belki 4.sürümde eklenen animasyonlu sekme açlışında dolayıdır.Umarım tam sürümde düzelir.

934 Mesaj
8 Aralık 2010; 21:24:17 

Arkadaşlar bunu Mozillada yapabiliyoruz mu ??

0

4040 Mesaj
9 Aralık 2010; 8:58:07 

msqonn,

Bu konunun ilk sayfasında baştan 6. mesajda bununla ilgili bir eklenti var. Firefox Showcase

http://forum.donanimhab...125/mpage_1/key_/tm.htm

4040 Mesaj
10 Aralık 2010; 9:30:34 

Firefox 3.6.13 yayınlandı.

http://www.mozilla-europe.org/tr/

Ekteki dosya (1)

1277 Mesaj
10 Aralık 2010; 12:21:16 

Güvenlik güncellemesiymiş.Özellikle şununla ilgili herhalde.
http://www.objektifhabe...-siteler-izleniyor.html

7888 Mesaj
10 Aralık 2010; 15:35:38 

arkadaşlar ff 3.6.12 sürümü kullanıyorum ama acayip yavaşladı explorer bile daha iyi neden olabilir?

1893 Mesaj
10 Aralık 2010; 16:17:17 

Firefox'unlu güncellemelisin birde gereksiz olan eklentilerinden kurtul..

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

7888 Mesaj
10 Aralık 2010; 18:35:11 

quote:

Orijinalden alıntı: SiyahLimm

Firefox'unlu güncellemelisin birde gereksiz olan eklentilerinden kurtul..

teşekkür ederim denedim biraz daha iyi oldu.

Birde bir tema mı ne ekledim ilk başta hoşuma gitmişti şimdi ise çok karanlık geldi nereden kapatabilirim

1277 Mesaj
10 Aralık 2010; 19:24:53 

Araçlar>Eklentiler>Temalar sekmesinden Öntanımlı temayı etkinleştirirsen eski haline gelir.

7888 Mesaj
10 Aralık 2010; 19:33:22 

quote:

Orijinalden alıntı: gunship

Araçlar>Eklentiler>Temalar sekmesinden Öntanımlı temayı etkinleştirirsen eski haline gelir.

ohh

Tşk ederim eline sağlık kardeş.

8262 Mesaj
10 Aralık 2010; 21:45:24 

86 Mesaj
10 Aralık 2010; 23:52:37 

64bit mozilla var mı?

2995 Mesaj
11 Aralık 2010; 0:58:48 

4 beta'nın var.

607 Mesaj
11 Aralık 2010; 17:06:31 

Değerli arkadaşlarım
internet download manager gibi bi eklenti varmı...
IDM crack problemi sıktı artık. Arkadaşlarımın dediklerine göre google chrome da böyle bir özellik varmış ben internet explorer ve firefox a ücretsiz yükleyebileceğimiz bir eklenti arıyorum yardımcı olan arkadaşlarıma şimdiden yorumları için teşekkür ediyorum.

Herkese iyi paylaşımlar yardımlar... Unutmayın birbirimizle yardımlaşarak bilgilerimizi paylaşarak çağdaş medeniyete ve uygarlığa daha çok yakşacağız.

Mechanical Engineering

4021 Mesaj
11 Aralık 2010; 17:32:18 

Ne zaman çıkacak firefox 4 bende firefox deneyimini 4.versiyon da yaşarım

2010®

24 Mesaj
11 Aralık 2010; 21:47:42 

Mozilla 3.6 kullanıyorum çıktığından beri.. Fakat dün 'Sayfa görüntülenemiyor' qelmeye başladı ekrana.. Ne kadar uğraştıysam halledemedim. İnternet Explorerde sorun yok ama Mozillada hiç bi şekilde sayfa açamıyorum.. Silip baştan kurdum yine aynı.. Çok memnundum ama şimdi İe ye kaldık . Nası halledicez bilen arkadaşlar ilgilenirse sevinirim..

3889 Mesaj
11 Aralık 2010; 23:54:10 

quote:

Orijinalden alıntı: getta

Ne zaman çıkacak firefox 4 bende firefox deneyimini 4.versiyon da yaşarım

Chrome'un çok güzel eklentileri var. Bence çıktığından bu yana diğer tarayıcılardan çok daha hızlı gelişme gösterdi fakat altta gösterdiğim eklentilerin hepsi mevcutsa bir an durmam FF'den kroma geçerim. En üstte gözükmeyen Adblock Plus var.

0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achfighter -- 11 Aralık 2010; 23:55:30 >

xtremevisual.com

3132 Mesaj
12 Aralık 2010; 0:37:59 

arkadaşlar benim şöyle bir sıkıntım var. idm'nin eklentisi aktif ettiği zaman sekmelerin olduğu yerde sağda solda küçük oklar çıkıyor. aşağıdaki resimdeki gibi
0

eklentiyi pasif yaptığım zaman sağdaki ve soldaki küçük oklar gidiyor. aşağıdaki resimdeki gibi
0

idm'yi kaldırdım yeniden yükledim. aynı. ff'yi kaldırdım yeniden yükledim aynı. regedidden ilgili dosyalarını sildim kaldırdığım zaman. daha önce yoktu böyle birşey daha 3-4 gündür böyle birşey yapıyor.
bunun nedeni nedendir. nasıl çözebilriz. bu arada firefox 4b7 kullanıyorum.

24 Mesaj
13 Aralık 2010; 17:16:41 

quote:

Orijinalden alıntı: TheoreticaL

Mozilla 3.6 kullanıyorum çıktığından beri.. Fakat dün 'Sayfa görüntülenemiyor' qelmeye başladı ekrana.. Ne kadar uğraştıysam halledemedim. İnternet Explorerde sorun yok ama Mozillada hiç bi şekilde sayfa açamıyorum.. Silip baştan kurdum yine aynı.. Çok memnundum ama şimdi İe ye kaldık . Nası halledicez bilen arkadaşlar ilgilenirse sevinirim..

Yokmu bi çözüm önerebilecek arkadaşlar??

1893 Mesaj
13 Aralık 2010; 21:35:59 

quote:

Orijinalden alıntı: TheoreticaL

Yokmu bi çözüm önerebilecek arkadaşlar??

firefox'u güvenli kipde calıştır tüm ayarları sıfırla ilk günkü yüklendigi şeklini alacakdır bu yine sorunu gidermene sebeb olmazsa
firefox 4 yükle

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

562 Mesaj
16 Aralık 2010; 15:24:55 

tam aradığım konu olmuş. ingilizcem yeterli olmadığından bazı eklentilerin ne olduğunu anlamıyordum

SİYASİ GÖRÜŞÜM BAĞIMSIZ

1893 Mesaj
21 Aralık 2010; 12:56:57 

Arkadaşlar Greasemonkey eklentisi hakkında bilgisi olan varsa biraz acıklıyıcı anlatım yaparak videoyla nasıl kullanıcagını göstertebilirmi ??

0

Tarayıcını iyi Seç..!!
Mac Os X'i Tanıyalım..

2995 Mesaj
21 Aralık 2010; 13:33:29 

GreaseMonkey firefox için tasarlanmış betik yapılandırıcısıdır. Kullanıcılara ufak tefek java scriptlerini kullanmalarına izin verir. userscripts.org sitesinden onbinlerce script bulabilirsin. En çok kullandığın siteleri orada arat, açıklamalarda scriptlerin ne işe yaradığını görebilirsin. Mesela ben hattrick için PSI scriptini youtube için birkaç scripti ve google translate için scripti kullaniyorum şu an.

3906 Mesaj
21 Aralık 2010; 13:35:15 

Şu chip'ten alıntı yöntemi denedim sanki açılış filan hızlandı biraz psikolojik mi oldu acaba

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 32 GB Uzay Grisi

GALATA SARAY

11800 Mesaj
21 Aralık 2010; 14:51:40 

quote:

Orijinalden alıntı: Peerless
Şu chip'ten alıntı yöntemi denedim sanki açılış filan hızlandı biraz psikolojik mi oldu acaba

denedim bende simdi. acılıs hızı yarıya indi sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

6758 Mesaj
21 Aralık 2010; 15:19:30 

quote:

Bizede yazında bizde deneyelim.

LG G3

Aynı dili konuşan değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilirler. (Hz. Mevlana)

3906 Mesaj
21 Aralık 2010; 15:31:11 

quote:

Orijinalden alıntı: ByAdmin

Bizede yazında bizde deneyelim.

sayfanın en üstünde yazıyor zaten

iPhone 5S Kullanıcı Kulübü

iPhone 5S 32 GB Uzay Grisi

GALATA SARAY

6758 Mesaj
21 Aralık 2010; 15:52:13 

quote:

sayfanın en üstünde yazıyor zaten

Görmedim pardon
Peki önbelleği -1 mi yapalım yoksa değerini bizmi belirleyelim (50-100mb gibi) hangisi daha etkili.

LG G3

3906 Mesaj