Şimdi Ara

HTC, Android işletim sistemli Tattoo modelini tanıttı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
4.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PDA pazarının söz sahibi üreticilerinden HTC, Android işletim sistemini kullanan Tattoo modelinin tanıtımını nihayet gerçekleştirdi.

İnternette ilk kez ''Click'' kod adıyla gündeme gelen Tattoo, 850, 900, 1800, 1900 MHz'lik GSM şebekesini ve çift band HSDPA alt yapısını destekliyor. Bilindiği üzere HSDPA alt yapısı, 7.2 Mbps'a kadar internet bağlantı hızına olanak tanımakta. 528 MHz saat hızında

Qualcomm MSM7225 işlemciden güç alan cihaz, 256 MB RAM ve 512 MB ROM'u bünyesinde barındırıyor. Telefonda 2.8 inç boyutunda, 240x320 piksel çözünürlüğünde dokunmatik TFT ekrana yer verilmiş ve anın yakalanması için 3.2 megapiksellik kamera yeterli görülmüş. Kameraya otomatik fokus özelliği eşlik etmekte. GPS, WI-FI

(802.11 b/g), Bluetooth v2.0 (A2DP) gibi bağlantı seçeneklerine sahip telefonun belleğini yetersiz kaldığı durumlarda microSD kartlarla arttırabiliyoruz.

Bunların dışında 3.5 mm'lik jak girişine sahip HTC Tattoo'nun ekim ayından itibaren Avrupa'da yüzünü göstermesi beklenirken fiyat hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı.

Daha detaylı özellikler için tıklayınız

• Android hiç kullanmadım. Nasıl acaba. Kullanıcı dostu mu, basit arayüz mü, menülerde istediğini bulmak kolay mı?
  • Android hiç kullanmadım. Nasıl acaba. Kullanıcı dostu mu, basit arayüz mü, menülerde istediğini bulmak kolay mı?
  • söylentilere göre 200€ civarında bir fiyattan çıkması bekleniyormuş, htc yeni seriye başladı, touch cruise tarzında bir telefon'a benziyor bakalım daha üst sınıflarda ne gibi canavarlarla karşılaşıcaz
  • kasası cok guzelmiş. ozellikle arkası cok gzel gorunuyor.
  • çok güzel görünüyor acaba türkiye ye gelirmi??
  • hepsi ipod çakması gibi gelio artk vlla alasım gelmio içmden dokunmatik telefon
  • Hero'nun tasarımı daha iyiydi bence. Bu daha çok Magic'e benzemiş. Ülkemize resmi olarak hala bi Andriod cihaz girmiş değil sinir olcam ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Hero'nun tasarımı daha iyiydi bence. Bu daha çok Magic'e benzemiş. Ülkemize resmi olarak hala bi Andriod cihaz girmiş değil sinir olcam ya

sinir olacağına internette android hakkında bilgiye sahip ol!
    http://www.generalmobile.com/TR/index.asp?action=Android_Phones/DSTL1_overview

• quote:

Orijinalden alıntı: mbbatu

quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Hero'nun tasarımı daha iyiydi bence. Bu daha çok Magic'e benzemiş. Ülkemize resmi olarak hala bi Andriod cihaz girmiş değil sinir olcam ya

sinir olacağına internette android hakkında bilgiye sahip ol!
    http://www.generalmobile.com/TR/index.asp?action=Android_Phones/DSTL1_overview

GM'yi kim ne yapsın. HTC'den bahsediyorum. GM'yi bedava verseler alıp kullanmam bile...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.