Şimdi Ara

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
623
Cevap
18
Favori
195.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sayın BK Bitmeyen Kartuş, ben bitmeyen kartuş sistemli(en kalitelisinden)Canon Mx515 almayı düşünüyorum.
    Yaklaşık olarak vaadettiginiz cikti sayisina ulastigim zaman ben yeni ocp murekkep alacagim ve kendim dolduracagim
    2. 3. dolumlarda performans kaybi yada baska bir sıkıntı yasarmiyim(cihazda,ciktilarda yada bk sisteminde)
    Genelde hd kalite fotograf(resim) cikartirim.
    O kadar para verecegim icin sıkıntı yaşamak istemiyorum.
    Renkler çok kaliteli olmali.siz ne tavsiye edersiniz.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar canon mp230 aldım bitmeyen kartuş düşünüyorum fakat bazıları çok güzel derken bazıları hiç memnun değilim diyor bu konuyu araştırdım aslında kurulum fazla zor değil çok güzel bir şeyde ben memnun kalmayanların birazda yapamadıklarından böyle bir sonuca vardıklarını düşünüyorum bu arada mp230 hakkında bilgisi olan var mı
  • eğer iyi bir firmadan aldıysan sorun olmaz.tankı sen bile kendin montajını yapabilirmisin
  • o yazıcıya o kadar para vermene gerek yok.
    canon mp 230 alırsanız sorunsuz fotoğraf basabilirsiniz.bizde bu cihazlardan satıyoruz.herkes resim basıyor bu cihaz ile.fakat biz bu cihazlarda fotoğraf mürekkebi kullanıyoruz.40 yıl solmama garantili
    bilgi için pm atarsanız size fiyat verebilirim.
  • canon mx 230 hakkında birkaç bilgi

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=67680882&p=1#67680882

• quote:

Orijinalden alıntı: achellias

Sayın BK Bitmeyen Kartuş, ben bitmeyen kartuş sistemli(en kalitelisinden)Canon Mx515 almayı düşünüyorum.
    Yaklaşık olarak vaadettiginiz cikti sayisina ulastigim zaman ben yeni ocp murekkep alacagim ve kendim dolduracagim
    2. 3. dolumlarda performans kaybi yada baska bir sıkıntı yasarmiyim(cihazda,ciktilarda yada bk sisteminde)
    Genelde hd kalite fotograf(resim) cikartirim.
    O kadar para verecegim icin sıkıntı yaşamak istemiyorum.
    Renkler çok kaliteli olmali.siz ne tavsiye edersiniz.?

bu tarz 2 kartuşlu makinelerle fotoğraf basılmaz ya canon mg serisi ileri modellerinden birini al(5150-5250-5350 vs.) yada daha iyisi epsonlara bak px serisinden (660-730-830) herhangi birini bulabilirsen kaçırma bütçene uyarsa ve sadece baskı amaçlı alıyorsan (tarayıcı fotokopi yok) epson L800 foto baskısı fazlasıyla memnun edecektir seni.

• yazıcıyı 70 tl ye aldım en ucuz bu fiyata buldum başka yerlerde 100 tl indirimli fiyatı mesela tanıdığım teknosada çalışıyor o öyle dedi daha henüz yazıcıdan baskı almadım alırken tam dolu kartuş verdiler kutunun içinden bağlantı kablosu eksik çıktı aldığım yere gittim durumu söyledim onlar bizden önce öğrenmişler biliyoruz dediler benden daha önce alanlar söylemiş bütün yazıcılar bir günde bitmiş buna telafi olarak kablo gelince bizi çağıracaklar üstüne bir kartuş daha verecekler
  • Yazici, tarayici, fotokopi, wifi, usb yüksek cozunurluklu yazma ve tarama özellikleri olan(arada sirada fotograf kagidina kaliteli baski yapabilecegim), cok kaliteli murekkebi ve kartusu olan, kendi kendine bozulmayacak, belirli bir baskidan sonra cizgi cizgi baski yapip benom canimi sıkıp ugrastirmayacak baska bir makina var mi bitmeyen kartus sistemi taktirabilecegim???

Fiyat max: makine için 250-300

Düzeltme:fiyat

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi achellias -- 2 Şubat 2013; 10:53:49 >
  • EPSON XP-800 DOLAN KARTUŞ SİSTEMİ ÇIKACAK MI YAKINDA
  • mp230da bizim mürekkhlerimiz ile denemenizi isterim.sonuçta 4800 çözünürlük var mp230larda.biz bunlara fotoğraf mürekkebi kullandığımız için.herkes mennun.dilerseniz fotoğrafların resimlerini yayınlayabilirim burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyinatas -- 1 Şubat 2013; 19:59:19 >
  • Mp 230 da wifi baglantisi ve lcd ekran yokmus maalesef.
    Mx serisine bakiyorum simdilik.
    Mesela cihazi kendimiz alsak ucuza faturali garantili "0" olarak.Size Bk sistemi taktirmak istersek butun masraflar nekadar olur.Ben ankaradayim.

• cift yönlü baskı yapabilen sürekli beslemeli hangi ürünü önerirsiniz ?
  • epson xp 202 ile dolan kartuş kullanıpta mürekkep olarak l200 mürekkebi kullanan arkadaş varmı ,var ise sonuçtan memnunmu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: huseyinatas

mp230da bizim mürekkhlerimiz ile denemenizi isterim.sonuçta 4800 çözünürlük var mp230larda.biz bunlara fotoğraf mürekkebi kullandığımız için.herkes mennun.dilerseniz fotoğrafların resimlerini yayınlayabilirim burada

hepsi hikaye kartuşlar bozulunca masraftan başka birşey değil bu bıtmeyen kartuş olayı sürekli derin temizleme yap dur.

• Hiç memnun kalmadım 2 senedir kullanıyorum bezdirdi resmen ,veririm paramı alırım orjinal kartuş paşa paşa kullanıyorum, bu nedir ya kimseye tavsiye etmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

Hiç memnun kalmadım 2 senedir kullanıyorum bezdirdi resmen ,veririm paramı alırım orjinal kartuş paşa paşa kullanıyorum, bu nedir ya kimseye tavsiye etmiyorum.

hangi yazıcıyı ve hangi kartuşları kullanıyorsunuz ,nereden aldınız neden memnun kalmadınız acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperen_69

quote:

Orijinalden alıntı: Offchu!

Hiç memnun kalmadım 2 senedir kullanıyorum bezdirdi resmen ,veririm paramı alırım orjinal kartuş paşa paşa kullanıyorum, bu nedir ya kimseye tavsiye etmiyorum.

hangi yazıcıyı ve hangi kartuşları kullanıyorsunuz ,nereden aldınız neden memnun kalmadınız acaba

Yazıcıdan memnunum hocam canon mx340 sadece kartuşları pahalı olduğu için tank sistemine yöneldim iş gereği çok çıktı alıyorum, ancak temizleme derdi bakım derdi arıza derdi bıktırdı artık gerçekten bu tank sistemini hiç ama hiç tavsiye etmiyorum belli bir müddet sonra çok fazla sorun çıakrtan bir sistem.En iyisi toner yazıcı almak ve toner dolumu yaptırmak sanırım.

• pardon ben dolan kartuş sandım ,tank sistemleri gerçekten sorunlu dolan kartuşlar daha iyi
  • Arkadaşlar okul için alacağız böyle bitmeyen kartuşlu bir yazıcı çok tutulan, çok beğenilen bir marka model var mı?
  • arkadaşlar bu epson stylus c64 kartuş resetlemeyi bilen var mı? bir kaç program duydum denedim ama win7denmidir nedir olmadı...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.