Şimdi Ara

BİTMEYEN KARTUŞ lar hakkında (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
624
Cevap
18
Favori
195.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyu görmüşken bende tecrübelerimi paylaşmak istedim.Kartuş doldurmaktan bıktığım ve yazıcım eskidiği için gidip yeni bir canon yazıcı aldım(daha önce canondan çok çekmeme rağmen) ve satan yer bu tank kartuşlardan kendisini monte edip öyle verebileceğini söyledi ama benim için yakın tarihin en büyük hatası oldu...
    Yani sizdede aynımı bilmiyorum ama ilk hafta güzeldi herşey yolunda 2. hafta sürekli bir hata,yok kartuşu tanımadı yok bilmem ne oldu uğraş dur.
    Tam lazım olacak en önemli yerde yazmaz,tanklarla uğraş öyle yap böyle yap,borulardan aşağı mürekkep gitmez,üst baş berbat,sinirimden söktüm aldım ciğerlerini,yazıcıyıda attım masadan aşşağıya kırıldı.
    Arkadaşlar benim sabit görüşüm yazıcıda HP ,bilgisayarda ASUS 'tan şaşmayın,denenmiş ve tecrübe edilmiştir şahsım adına söylüyorum...
  • Teknoloji biraz sans isi kardesim.bendede asusun ekran karti var amd7790 cekmedigim sikinti kalmadi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

Teknoloji biraz sans isi kardesim.bendede asusun ekran karti var amd7790 cekmedigim sikinti kalmadi.

Evet tabi şans işi,ama ben tecrübelerime dayanarak yorum yaptım!uzun yıllardır laptop,masaüstü ve yazıcı kullanırım hem evde hem işte,edindiğim tecrübe bu,hp ve asus'tan genelde hiç sıkıntı yaşamadığım için tavsiye isteyen arkadaşlara direk bu iki markayı söylerim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zokur

quote:

Orijinalden alıntı: feyizu

Arkadaşlar ve uzman dostlar merhaba,

Yazıcım Epson SX425W ve doldurulabilen kartuşlar ile yaklaşık 2 yıldır kullanıyordum.. dün gece aniden kartuş tanınmadı hatası verdi, klasik ve alışık olduğum mesaj ancak tuhaf olan kartuş henüz yarıdan fazla dolu iken aldım bu hata mesajını.
    Neyse Magentayı işaret ediyordu, çıkarttım yine doldurdum,resetledim, taktım filan ama ne yapsam nafile aynı hatayı vermeye devam ediyor, kapat/aç, elektriği kes filan işe yaramadı.
    Ne olmuş olabilir bu magenta kartuşa. Ne yapmamı önerirsiniz.. Acil durum.

Teşekkürler

sizin kartuşlar pilli olabilirmi bazı eskı model kartuşlar ilk çıktıklarında kartuşların çiplerinin arka kısında saat pili olabiliyor

Arkadaşlar sorunu çözdüm, burada çözüm bulunsun belki bir başka dost da faydalanır...

Bir kurşunkalem silgisi ile çipin temas noktalarını sildim, kolonyalı bir kağıt ile temizledim, yerine taktık işlem tamam..
    Ne şekilde olduysa kirlilik oluşmuş çip temas noktalarında.

• Temas yerleri oksitlenme yapmistir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugün sınıfta temizlik yaparken bitmeyen kartuşlu yazıcının (canon mp230) tanklarını devirdim tüm mürekkep yere döküldü
    mürekkep almak farz oldu yani.
    yazıcımın montajını techboss şirketi yapmış
    üzerine de aman başka mürekkep koymayın buna diye uyarı yazmışlar
    kargo hariç 4 renk mürekkep 42 tlye satıyolar sitelerinde ama güvenemedim siteye
    photoink ise kargo bedava 25 tl ye geliyor
    sorun olur mu ki farklı mürekkep kullansam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

bugün sınıfta temizlik yaparken bitmeyen kartuşlu yazıcının (canon mp230) tanklarını devirdim tüm mürekkep yere döküldü
    kargo hariç 4 renk mürekkep 42 tlye satıyolar sitelerinde ama güvenemedim siteye

selamlar..

http://www.biribenibitirsin.com/urunler/murekkepler/q?ana_kategori=1720

yukarıda ki linkten mürekkep alımı yapabilirsiniz. herhangi bir sorun yaşamazsınız cihazınızda.

• quote:

Orijinalden alıntı: efesgrup

quote:

Orijinalden alıntı: Ölü ozan

bugün sınıfta temizlik yaparken bitmeyen kartuşlu yazıcının (canon mp230) tanklarını devirdim tüm mürekkep yere döküldü

selamlar..

http://www.biribenibitirsin.com/urunler/murekkepler/q?ana_kategori=1720

yukarıda ki linkten mürekkep alımı yapabilirsiniz. herhangi bir sorun yaşamazsınız cihazınızda.

Foruma bi kampanya yapsanızda cihazlardan alsak :)

• www.biribenibitirsin.com veyawww.bitmeyenkartuş.com
  • www.aybeydenal.com
    http://profil.gittigidiyor.com/aybeykirtasiye

Gün içerisinde 15.00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün kargoya verilir...
  • arkadaşlar epson sx235w böyle bir sistem kurmak mümkün müdür acaba?
  • Evet mümkün. Ama benim tavsiyem dolabilen kartuş olur. Tank sistemi yerine daha kullanışlı bence. Tabii ev kullanıcısına. Çok çıktı alıyorsanız Tank sistemi olabilir ama sıkıntılı bir sistem. Ben şahsen ev kullanıcısı olarak kartuş sistemini kullanıyorum çok da memnunum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamlar, orjinal canon yazıcı kartuşlarındaki mürekkeplerle SANZIO mürekkepler arasındaki çıktı farkını test ettik. Fotoğraf çıktılarının kalitesini karşılaştırdık. Aşağıdaki linkten ilgili videoyu izleyip bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu video ile en iyi fotoğraf çıktısı için bilgisayarınızda yapmanız gereken ayarları da öğrenebilirsiniz.

http://www.biribenibitirsin.com/musteri_hizmetleri.html?icerik_id=19
  • quote:

Orijinalden alıntı: cydonianknight

arkadaşlar epson sx235w böyle bir sistem kurmak mümkün müdür acaba?

Merhaba,

Epson SX235W model yazıcıya bitmeyen kartuş sistemi takılabilir ancak yoğun kullanılmayacak ise kolay dolum kartuşu kullanılmasını tavsiye ederiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [CESCESOR]ilhan

quote:

Orijinalden alıntı: cydonianknight

arkadaşlar epson sx235w böyle bir sistem kurmak mümkün müdür acaba?

Merhaba,

Epson SX235W model yazıcıya bitmeyen kartuş sistemi takılabilir ancak yoğun kullanılmayacak ise kolay dolum kartuşu kullanılmasını tavsiye ederiz.

teşekkür ederim hocam cevap için. eğer kablosunu bulabilirsem yazıcının alıcam kartuşlarını da
  • bende canon mp500 var. kartuşu bitti. bu sistem ilginç geldi. tavsiye eder misiniz? ederseniz bu ürünü nereden alabilirim?
  • Canon mp250 yazıcı ile 3 yıldır kullanıyorum.
    yazıcının içindeki kablodan dolayı arasıra kagıt sıkıstı hatası veriyor. onun dısında ciddi bir sorun yaşamadım.
    herkese tavsiye ediyorum.
  • bitmeyen kartuşlu yazıcı evde kullanım için hangi marka ve model önerirsiniz tankı dışında olanlardan istemiyorum şimdiden tşk
  • millet canon mg 2550 kullanan varmı tank alcam biribenibitirsin den mail attım siz yapamazsınız falan diyor bn anlamadım ama laptop komle spokuyom bunuda kullanmam sıkıntı olcagını inanmıyom lütfen bir cevap
  • 2450-2550 modellerinde CISS randıman vermiyor. Dolum yaparak devam etmenizi tavsiye ederim. Tanklı sisteme ihtiyaç duyacak kadar çok baskı alıyorsanız e514 ve üzeri modelleri tercih edin.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.