Şimdi Ara

İşKur Meslek Edindirme Kurslari Ücret Ödüyormu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
77.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Meslek Edindirme Kurslarina Başvurdum. İşkur Meslek Edindirme Kurslarına Katılanlara Günlük 12 tl Ödüyormuş Dogrumu ?

Görüşme Talebi
    Türkiye İş Kurumu
    Sayın xxxx xxxx;

Aşağıda belirtilen tarih ve adreste xxxxxxxx kursu için görüşmeye davet edilmiş bulunmaktasınız.

Kurs : xxxx - İŞGÜCÜ YETİŞTİRME KURSLARI / Genel
    Görüşme Tarihi : 14.09.2009
    Görüşme Adresi :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 8 Eylül 2009; 13:25:44 >

• Evet ödüyo sigortada yapıyo
  • Tüm Kürs Türlerine Ödeme Yapılıyormu Benimki *İŞGÜCÜ YETİŞTİRME KURSLARI / Genel *
    yoksa Sadece İŞGÜCÜ YETİŞTİRME KURSLARI /İstistam Garantili Olanlaramı Yapılıyor ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 8 Eylül 2009; 13:37:20 >
  • Hepsine yapılıyor, aradaki tek fark istihdam garantili olan da işe sokuyolar
  • martinist Teşekür
  • Ücretleri Nasil Ödeme yapıyor ?
  • Ben gidiyorum.

Günlük 15 tl. Ancak hergün ödeme olmuyor aydan aya. Kurs 3 aylık toplam 900 TL
  • ne kursu görüyosunuz peki bendemi başvursam acaba muhasebe varsa 5 -6 ay gitmeyi düşünüyom.
  • Ctrlshft
    Kurslara Haftada Kac Gün gitmek Gerekiyor Devamsizlik Hakkı Kac Gün ?
  • Kurs hafta içi hergün. 10 günde 1 devamsızlık hakkın var. Ben endüsttiyel bakım - onarım elektroniği kursu görüyorum.

http://www.iskur.gov.tr/Kurs/KursOnAir.aspx

Bu linkten bulunduğun şehri seçerek açılan veya açıklacak olan kursları görebilirsiniz..
  • Spikerlik sunuculuk diksiyon kursuna gittim. 32 gün. 480 TL ödeme yaptılar. Gittiğin günlere imza atıyorsun. Ay sonunda İşkur'a gidiyor imza listesi hesaplama yapılıyor Ayın 15'i gibi gittiğin x 15 TL hesabına yatıyor. Genelde hafta içi olur 5 gün.
  • Bilgisayarlı Muhasebe Elamanı
    Bu nasıl kurs? Bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Spikerlik sunuculuk diksiyon kursuna gittim. 32 gün. 480 TL ödeme yaptılar. Gittiğin günlere imza atıyorsun. Ay sonunda İşkur'a gidiyor imza listesi hesaplama yapılıyor Ayın 15'i gibi gittiğin x 15 TL hesabına yatıyor. Genelde hafta içi olur 5 gün.

ee ne zaman seni ekranlarda göreceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coder85

quote:

Orijinalden alıntı: Ünal

Spikerlik sunuculuk diksiyon kursuna gittim. 32 gün. 480 TL ödeme yaptılar. Gittiğin günlere imza atıyorsun. Ay sonunda İşkur'a gidiyor imza listesi hesaplama yapılıyor Ayın 15'i gibi gittiğin x 15 TL hesabına yatıyor. Genelde hafta içi olur 5 gün.

ee ne zaman seni ekranlarda göreceğiz

Çok beklemen lazım.
  • beden temizlik işçisi dışında kurs kalmamış,hep geçmiş başvuru tarihleri
  • Ben bu kursa gireli 40 gun oldu ancak 1 . ayın parasını Daha alamadık Sizdede boyle mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 9 Ekim 2009; 11:45:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

Ben bu kursa gireli 40 gun oldu ancak 1 . ayın parasını Daha alamadık Sizdede boyle mi ?

Bizde ilk ayın parasını 20 gün geç aldık paranızı alıosunuz emme velakin 20 gün 1 ay gecikmeli grafik tasarım kursu görmüştük bizde bahçeşehir ünide beşiktaşda macintoshlar vardı 20 inç 24 inç
  • kurs verip üstüne para da veriyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

Ben bu kursa gireli 40 gun oldu ancak 1 . ayın parasını Daha alamadık Sizdede boyle mi ?

bende gıttım benım kurs bitti bızde parayı gec almaya başladık smdı kurs bıtelı 2 hafta oluyor ayın 20sınde son hakedısı alıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ornapsen

kurs verip üstüne para da veriyorlar

nedeni ne acaba. şartları var mı ?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.