Şimdi Ara

İşKur Meslek Edindirme Kurslari Ücret Ödüyormu ? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
77.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Krinorex

quote:

Orijinalden alıntı: Ctrlshft

1)Dersler genelde haftaiçi olup sabah 8:15 gibi başlayıp 14:15 te bitiyor.
    2)15 TL
    3)sadece gittiğin günler hesaplanıyor

merhaba aradan yıllar geçmiş ama bunu sormam gerekli kardeşim için.Sabah 8:15 ten 13 e kadar derste durup sonra çıkma durumu varmı?Üniversiteye gidiyorda dersi 2 de başlıyor

3 senelik konu ve ben hala forumda olduğuma göre cevap vermek gerekiyor.

O zamanlar sadece imza attırıyorlardı. Derslerin ortalarında veya sonların atılıyordu imza.. Şu zamanki kurslarda aynı durum geçerli mi bilmiyorum. Açıkçası para dışında bir faydası olmuyor bu kursların..

• quote:

quote:

quote:

2)15 TL

merhaba aradan yıllar geçmiş ama bunu sormam gerekli kardeşim için.Sabah 8:15 ten 13 e kadar derste durup sonra çıkma durumu varmı?Üniversiteye gidiyorda dersi 2 de başlıyor

O zamanlar sadece imza attırıyorlardı. Derslerin ortalarında veya sonların atılıyordu imza.. Şu zamanki kurslarda aynı durum geçerli mi bilmiyorum. Açıkçası para dışında bir faydası olmuyor bu kursların..

para için zaten çalışmak istemiyor hem birşey öğren hemde para kazan diye söylüyoruz.En iyisi işkura sormak lazım

• quote:

quote:

quote:

2)15 TL

hocam sanırım bu işkur konusunda bilgileriniz var benimde bir kaç sorum olacak

işkur benle birlikte yaklaşık 80 kişiy bir tekstil firmasında kursiyer olarak gönderdi işe başladık çalışıyoruz fakat fabrikanın genel müdürü herkesi yemekhanede toplayarak fabrikanın tanımını ve iş tanımını yaptı ve kursun 4 ay süreceğini söyledi bu 4 ay zarfında bize fabrikanın her yerini dikim, paketleme, ütü, kontrol v.s. her şeyi öğreteceklerini söylediler tamam dedik şuan işte 2.ci haftam günlüğümüz 20 tl normal kadrolu personel gibi sabah 8de yine kadrolu personel gibi akşam 18:30da paydos ediyoruz beni ütü ve paketleme bölümüne verdiler 2.ci haftam hala o banttayım kurs 4 ay sürecekse heralde dedim daha diğer kısımlarıda gösterirler diye düşünürken ordaki kadrolu personel aynı işi yaptığım arkadaş bende işkurdan geldim 4 ay boyunca sadece ütüde çalıştım kadroya geçtim ve tekrar ütüdeyim benim anlamadağım bizimde sonumuz ikadrolu arkadaşınki gibi olacak fakat şurda şöyle kırılma noktası var kadrolu personel 900 tl +mesailerle 1100 tlyi buluyor maaşı biz işkurlu olduğuumuz için aylığımız ortalama 500 tlye geliyor kadrolu personelle aynı işi yapıyorum o 900 tl alıyor ben 500 tl burda br adaletsizlik yokmu işkuramı şikayet edicez anlamadım bu işi yada başka yeremi şikayet etmemiz gerekiyor yazık yani bize akşama kadrolunun yaptığı işi yapıyoruz günlüğümüz 20 tl iş öğrettikleride yoka

• vay be 4 zene gecmis :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Last Mogolo

vay be 4 zene gecmis :(

açaçaktım böyle bir konu aramada bu çıktı karşıma tarihe hiç dikkat etmemişim konu kasmayak dedim :)

neyse hocam yukardaki yazımda anlattım ne ayak bu işkur anlamadım gerçi 80 kişinin en az 40 kişi çoktan firar etmiş ben işi bildiğim halde tekstil tecrübem olduğu halde bende işkurluyum insanın zoruna gidiyor gerekli mercilere danışçam sonuç alamazsam benimle birlikte kurduğumuz kendi başımıza 20 kişiyiz çeker gideriz yerim böyle işini ne kursu resmen beleşe amele gibi işçi çalıştırıyorlar hocam bunun en yüksek makamı nedir cumhurbaşkanına bile yazdım gerçi ama yokmu daha şikayet edilcek çok saçma bir durum içindeyiza
  • İşkurun öğrenciye iş deneyimi adı altında 160 güne kadar süren çalışma için ücret ödüyor benim sormak istediğim ise elazığda öğrenciyim ve hergün malatyaya git gel yapıyorum malatyada bu programa katılabilirmiyim yoksa sadece okuduğum şehirde mi katilmaliyim

• quote:

Orijinalden alıntı: CrawLinq44

İşkurun öğrenciye iş deneyimi adı altında 160 güne kadar süren çalışma için ücret ödüyor benim sormak istediğim ise elazığda öğrenciyim ve hergün malatyaya git gel yapıyorum malatyada bu programa katılabilirmiyim yoksa sadece okuduğum şehirde mi katilmaliyim

istedigin yerde katilabilitsin diye biliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Adolf Mogolo

quote:

Orijinalden alıntı: CrawLinq44

İşkurun öğrenciye iş deneyimi adı altında 160 güne kadar süren çalışma için ücret ödüyor benim sormak istediğim ise elazığda öğrenciyim ve hergün malatyaya git gel yapıyorum malatyada bu programa katılabilirmiyim yoksa sadece okuduğum şehirde mi katilmaliyim

istedigin yerde katilabilitsin diye biliyorum

Teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.