Şimdi Ara

Flatliners (1990) | Yaşamın öbür tarafını merak eden 5 tıp öğrencisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
0
Favori
3.024
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çizgi Ötesi ~ Flatliners Çok güzel bi film arkadaşlar 4 sene önce izlemiştim hala aklımda sizede tavsiye ederim.

Yaşamın öbür tarafını merak eden 5 tıp öğrencisi bir araya gelerek, beden fonksiyonlarını durdurup ölümün öbür tarafını görmeyi denerler. Fakat, diğer tarafa yapılan bu ziyaretler zamanla karanlık olayların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Konusu gerçekten hoşuma gitti.Bu tarz filmleri severim.
  • eski film olmasına rağmen gayet güzel...gerilim sevenlerin izlemesi gerekir, izlerken çoğu sahnede gerim gerim geriliyorsun.
  • İşe yarar filmelr hoşuma gidiyor izlenir
  • Güzele benziyor izliyeyim bi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzmert

Çizgi Ötesi ~ Flatliners Çok güzel bi film arkadaşlar 4 sene önce izlemiştim hala aklımda sizede tavsiye ederim.

Yaşamın öbür tarafını merak eden 5 tıp öğrencisi bir araya gelerek, beden fonksiyonlarını durdurup ölümün öbür tarafını görmeyi denerler. Fakat, diğer tarafa yapılan bu ziyaretler zamanla karanlık olayların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

işte budur hayal meyal aklımda bazı kareler derhal izlemem gerek teşekkürler
  • Oyuncu kadrosu fena değilmiş.Konu da hoşuma gitti.Gizemli filmleri severim.İzleyeyim yakın bi zamanda.
  • bu filmi yıllar önce cnbc-e de görmüştüm, fakat tam izleyememiştim sonrasında nedense aklımda 21gram diye kalmış bu film (ne alakaysa)

defalarca aramama rağmen bulamadım, ismini yazdığın için sonsuz teşekkürler çok güzel denk geldi
  • Güzel filmdir geçen sene izledim bende konusuda farklı herkese tavsiye ederim
  • Konusu hoşuma gitti en kısa zamanda izleyeceğim
  • şuraya not düşiym de sonra bulması kolay olsunizliycem en kısa zamanda.
  • @cidik Aynen

Daha önce de bu filmin adı sorulmuştu sanırım konusunu beğenip indirmeyi unuttuğum bir film hatırlatma için sağol.
  • Dün izledim hoşuma gitti sağol böyle filmler varsa yazın izliyelim
  • Konusu güzel görünüyor.İndirme sırasına koyalım hemen.
  • Konusu güzelmiş.
  • Listeye aldım izleyeceğim.
  • Sağol valla bunu arıyordum kısmet bugüneymiş
  • Güzel yapımdır dün nihayet orjinalini almak kısmet oldu Bu arada konuyu açan arkadaş öbür tarafa yolculuğa çıkmış
  • filmin orjinal adı "Flatliners" mış.torrent ini ararken kolaylık sağlar
  • Arşivimde varmış izleyeyim
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.