Şimdi Ara

LG Etna Android IFA'da ortaya çıktı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.796
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yıl sonuna kadar 3 adet Android tabanlı mobil telefonu piyasaya süreceğini açıklayan LG'nin Etna Android kod adını verdiği ilk Android tabalı mobil telefonu dünyanın en büyük tüketici elektroniği fuarı IFA'da Vodafone'un standında ortaya çıktı.

Sürgülü QWERTY klavyeye sahip olan Etna, 3 inçlik dokunmatik ekrana ve 5 megapiksellik kameraya sahip. LG tarafından cihazın teknik bilgileri tam olarak açıklanmazken, Etna'nın 3G, GPS, Wi-Fi bağlantı kabiliyetlerine sahip olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Vodafone standında sergilendiği için Almanya'da Vodafone tarafından piyasaya sürülmesi muhtemel olan Etna Android'in LG'nin açıklamaları dikkate alınırsa önümüzdeki çeyrek içersinde kullanıcıyla buluşması gerekiyor.

Kaynak: Chip.de

• OS problemi tamam bir tek ekran boyutu kaldi.Onuda aşsalar güzel olacak.

Birde cok oval hatlara sahip cihaz olmus pek begenmedim.Bl40 ta cok keskin ama..
  • o nasıl bir klavye ya arkadaş hesap makinesine değil cep telefonuna klavye yaptığını unutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: laerrof

o nasıl bir klavye ya arkadaş hesap makinesine değil cep telefonuna klavye yaptığını unutma

Artık gözünün üstünde kaşı var diye yargılamaya başladınız. Her cihazda olan QWERTY klavyelerden biri işte.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Figure

quote:

o nasıl bir klavye ya arkadaş hesap makinesine değil cep telefonuna klavye yaptığını unutma

Artık gözünün üstünde kaşı var diye yargılamaya başladınız. Her cihazda olan QWERTY klavyelerden biri işte.

tuşların şekli pek hoşuna gitmemiş sanırım arkadaşın ama bana göre bombeli olması daha rahat kullanım sağlayacaktır. tabiki şayet gacur gucur edip sallanmayacaksa tuşlar, ki o şekilde kalitesiz olacağını da sanmam.
    kısacası elimize alıp kullanmadan yorum yapmak da pek mantıklı değil...

• quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

quote:

tuşların şekli pek hoşuna gitmemiş sanırım arkadaşın ama bana göre bombeli olması daha rahat kullanım sağlayacaktır. tabiki şayet gacur gucur edip sallanmayacaksa tuşlar, ki o şekilde kalitesiz olacağını da sanmam.

KESINLIKLE KATYILKIYOR BOMBE OLUSU KOLAYLIK..

• quote:

Orijinalden alıntı: malkooklam

quote:

Orijinalden alıntı: oktay555

quote:

quote:

Kesinlikle katiliyorum bombeli olusu ilk dokunusu daha da hasas edecektir,ama ara boslugu iyi ayarlamalilar zira sonradan cizilme ve surtunmeleri gercekten kabullenemem.

arenaya goz koymustum ama biraz daha bekleyecegim..ve en onemlisi yada pili guclendirsinler yada android belki az tuketim saglar..hayirli olsun bakalim..bekliyoruz...

• Klavyede tuşlar arası boşluk az.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.