Şimdi Ara

Asus'dan tasarım odaklı yeni monitör ailesi; Designo MS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Eee Reader isimli elektronik kitap okuyucusu ile gündemde olan Asus, tasarım özellikleriyle öne çıkması beklenen Designo MS serisi yeni monitör ailesini duyurmaya hazırlanıyor. Henüz detaylı özellikleri açıklanmayan ultra-ince (0.64-inç) tasarımlı yeni monitör ailesinde 20, 21.5, 22, 23 ve 23.6-inç olmak üzere 5 farklı boyut seçeneğinin sunulacağı açıklandı.

Tasarımında yalnızca 0 ve 1 rakamlarınıa yer verilen iki sayı sisteminin temel alındığı Designo MS serisi ultra-ince monitör ailesinin ayrıca aynı boyut segmentinde yer alan rakip modellere kıyasla %40'a varan oranda daha az güç tüketecekleri ve bu sayede tasarım odaklı monitörlerin aynı zamanda enerji verimliliği konusunda da iddialı olacakları belirtilmekte.

Designo MS serisi monitörlerin olası özellikleri;

• 1080p çözünürlük desteği.

• 50000:1 karşıtlık oranı.

• 2ms tepki süresi.

• HDMI bağlantısı .

Tasarım özellikleriyle öne çıkan aynı zamanda düşük güç tüketimi ile çevre dostu profil sergileyen Designo MS serisi yeni monitörler için şimdilik açıklanmış herhangi bir lansman tarihi ve fiyat bilgisi ise bulunmuyor.

• Tasarımı çok şık fakat nasıl ayakda duruyor bu. Çerçeve gibi arkada destek var galiba
  • tasarımı kadar ozellikleri de iyimis
  • güzel ürün ama asus buna cok para isteyecektir..
  • tasarımını pek beğenmdim renkler ve zevkler tartışılmaz.
  • güzel bir tasarımı var bence. eski projeksiyon tv lerin minyatürü gibi
    ayrıca ayağı da vardır mutlaka ama görüntüyü bozmasın diye ve çerçeveye vurgu yapmak amaçlı o şekilde bir resim koymuşlardır bence
  • tasarım harika ancak asus çok para ister.Türkiye'de rağbet görüceğini zannetmem..
  • tasarımı çok güzel ama neden boyutlar bu kadar birbirine yakın?
  • tuşalrın olduğu kısmı bende beğenmedim
  • çakma sony mp4 lere benziyor valla :)
  • ben kullanıyorum yeni geldi tuşlar dokunmatik tasarım ayrıca zevk meselesi ilk görüşte ayrıldım diğerlerinden.
  • Vatanda incelemek lazım. Netten bakınca olmuyor. Özellikleri güzel ama ekran kalitesi, görüntüsü nasıl acaba?
  • inceleyenler buraya düşüncelerini yazarsa sevinirim teşekkürler...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.