- x
USB Yığın Depolama Aygıtı Çıkartma Sorunu
7 Cevap20027 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

5615 Mesaj
7 Eylül 2009; 0:26:08 

Windows, 'Genel birim' aygıtını, bir program tarafından kullanılmakta olduğu için durduramıyor. Aygıtı kullanabilecek programları kapatın ve daha sonra yeniden deneyin.

Diyor usb bellek kullandığımda sadece usb bellek değil usb hdd kullandığımda da alıyorum bu hata iletisini ve güvenli kaldırı yapamıyorum bu hata iletisini her zaman değilde sık sık veriyor neden bu hata iletisini alıyorum arkadaşlar nasıl çözebilirim bu sorunu ?

Dünya üzerindeki canlıların, DNA zincirinde sadece dört Nükleotit bulunur. Her canlı varlık, bu dört temel yapı taşlarının değişik kombinasyonlarıyla yaratılmıştır. Bizim gen zincirimizde ise; Boşluklar vardır. Bunlar beşinci ve altıncı DNA Nükleotidir. Şu an gen aktarımını tamamladık, yeni bir tür yaratmayı başardık, Bu tür insan ile uzaylı melezidir,

644 Mesaj
9 Eylül 2009; 18:52:47 

Bende de aynı sorun var, yazdığınızı görmemişim, ben de başlık açtım.

Çözüm yolunu bilen var mı, birçok kişide aynı sorun olabilir.

90'ları, atari salonlarını gören nesil burdan: 90'lardaki Oyunlar

224 Mesaj
9 Eylül 2009; 22:14:20 

sistemdeki antivirüs bekçisi tarama yapıyor olabilir. yada farklı bir program o sıra flash a erişiyor olabilir.

Unlocker programıyla flash belleğe sağ tıklayın me menüden unlocker ı seçin. eğer program listesi gelirse ve flashı kullanmıyorsanız alt kısımda "bütün kilitleri çöz" butonuna tıklayarak flasha olan erişimi kesebilirsiniz.

unlocker bir program bulamadığı halde yine de sökemiyorsanız ya firewall yada Av programıyla ilgilidir. Bende online armor var iken sökme işlemi hep hata verirdi.

1 Mesaj
10 Eylül 2009; 2:32:18 

Yaw aynı sorun bende de var çıldıracam gecenlerde 1TB Seagate FreeAgent Aldım hiç bi program çalışmamasına ragmen güvenle kaldırdan kaldırılamıyor.

USB YIGIN DEPOLAMA AYGITI CIKARMA SORUNU
Bu ugulama halen erişim sağladıgından 'Genel Birim' aygıtı durdurulamıyor.

hatası veriyor..

diskteki Yazma önbelleğini iptal ettim. zaten kullanımda deiildi.
Unlocker programını da denedim olmuyor olmuyor.

bugun bi oyun yuklemeye çalıştım cd den 3 kere mavi ekran hatası aldım yuklerken
KERNNEL_STACK_INPAGE_ERROR
hatası geliyor.

USB Diski çıkardım bu sefer yuklerken
Error 1327 . Invalid Drive: G:\
hatası alıyorum [ G sürücüsü Usb diskin harfi ]

Allahını seven bi çözüm üretsin arkadaşlar deli olucam...

Bir şey daha belirteyim arkadaşlar bu USB Harddiskki aldıktan sora format attım pc e format atarken de pc e bağlığdı bu USB Harddsik...

şimdiden teşekkürler saygılar...

14597 Mesaj
10 Eylül 2009; 18:43:10 

quote:

Orijinalden alıntı: die4love

Yaw aynı sorun bende de var çıldıracam gecenlerde 1TB Seagate FreeAgent Aldım hiç bi program çalışmamasına ragmen güvenle kaldırdan kaldırılamıyor.

USB YIGIN DEPOLAMA AYGITI CIKARMA SORUNU
Bu ugulama halen erişim sağladıgından 'Genel Birim' aygıtı durdurulamıyor.

hatası veriyor..

diskteki Yazma önbelleğini iptal ettim. zaten kullanımda deiildi.
Unlocker programını da denedim olmuyor olmuyor.

bugun bi oyun yuklemeye çalıştım cd den 3 kere mavi ekran hatası aldım yuklerken
KERNNEL_STACK_INPAGE_ERROR
hatası geliyor.

USB Diski çıkardım bu sefer yuklerken
Error 1327 . Invalid Drive: G:\
hatası alıyorum [ G sürücüsü Usb diskin harfi ]

Allahını seven bi çözüm üretsin arkadaşlar deli olucam...

Bir şey daha belirteyim arkadaşlar bu USB Harddiskki aldıktan sora format attım pc e format atarken de pc e bağlığdı bu USB Harddsik...

şimdiden teşekkürler saygılar...

Virüs programını kaldırıp bir de deneme yapınız. NOD32 mi kullanıyorsunuz?

2 Mesaj
22 Eylül 2009; 14:31:41 

Arkadaşler bende de aynı sorun vardı. Çoğu kullanıcı ava find diye bi arama motoru kullanıyor. bu program açık olduğu zaman usb nin içini de tarıyor bu programı kapatarak usb nizi güvenli olarak kaldırabilrsiniz.

SAMSUNG R520
center]
TÜRKÇEYİ DOĞRU KULLAN!
[/center]

3834 Mesaj
26 Eylül 2009; 0:54:49 

usb virüsünüz (autorun.inf ilintili virüsler) varsa da aynı hatayı alırsınız.
edit: Oturumu kapatıp yeniden açınız, bu usb bellek bağlantılı açık programların kapanmasını sağlıyor ve çoğu zaman işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keleminabi -- 26 Eylül 2009; 0:55:29 >

67 Mesaj
4 Temmuz 2010; 6:08:24 

arkadaşlar bende seagate harici hard disk war xp bi bilgisayar dan güvenli çıkarıyo bi süre sonra kapatıyo kendini ama windos 7 bi sistem kullanıyorum we güvenli çıkar dediğim zaman sadece pc ile bağlantısını kesiyo ama hark disk kapanmıyo bu sorunu nasıl hallede bilirim teşekkür ederim

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Donanım / Hardware] » Harici Bileşenler » USB bellek/Harici Depolama » USB Yığın Depolama Aygıtı Çıkartma Sorunu
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.361