Şimdi Ara

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler? (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.614
Cevap
20
Favori
376.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: serkanguzel_

quote:

Orijinalden alıntı: Jezxy

Abiler Konu Nerelere Gitmiş :) Sanırsam DM 800 HD Se Hakkında Bir Gelişme Yok Yurt Dışı Bağlantısı Olan Kişiler Güncel Bi Haber Verirse Çok Süper Olucak ya :)

800HD "se" sürümünün henüz klonu çıkmadı.

Ancak, 500HD ve 8000HD'nin klonları çıktı.

500HD cihaz herşey dahil, yani adrese teslim 241 dolar'a malolmaktadır.

8000HD'ler 450 dolar fiyat biçiyorlar. Pahalı olduğu için teslim maliyeti hesaplamadım.

Serkan kardeş çok saolasın 8000 HD yine tuzlu yine tuzlu makina verdigin paranın hakkını veriyorda beklemez lazım biraz daha ...

• Beyler 4 ay önce aldığım kutuyu halen kullanıyorum ve cevremdeki 5 kisi daha aldı. Yenisinin farkı nedir tam bilmiyorum ama bu kutu hakkaten 10 numara...

DM800 icine 500luk HDD taktim mukemmel oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: yekho

Beyler 4 ay önce aldığım kutuyu halen kullanıyorum ve cevremdeki 5 kisi daha aldı. Yenisinin farkı nedir tam bilmiyorum ama bu kutu hakkaten 10 numara...

800 HD ile

800 HD Se Arasındaki Fark Çok Be Kardeş Ondan Herkez Onun Clonu Bekliyor

http://www.dream-multimedia-tv.de/dm-800-hd-se

En Önemli Özellikleri Bu Cihazda Kablolu tv olsun her türlü kablo yayını destekliyor mödül ve smart card takabiliyorsun ısınma yok fan var içerisinde renkli oled ekrana sahip 8000 deki gibi takılma yok işlemcisi birebir aynı Yani bir uydu cihazındaki bulabilecegin herşey var :):) ondan bu kadar abilerime kardeşlerime soruyorum yurt dışından bi haber varmı diye :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jezxy -- 9 Nisan 2011; 17:25:19 >

• quote:

quote:

Beyler 4 ay önce aldığım kutuyu halen kullanıyorum ve cevremdeki 5 kisi daha aldı. Yenisinin farkı nedir tam bilmiyorum ama bu kutu hakkaten 10 numara...

800 HD ile

En Önemli Özellikleri Bu Cihazda Kablolu tv olsun her türlü kablo yayını destekliyor mödül ve smart card takabiliyorsun ısınma yok fan var içerisinde renkli oled ekrana sahip 8000 deki gibi takılma yok işlemcisi birebir aynı Yani bir uydu cihazındaki bulabilecegin herşey var :):) ondan bu kadar abilerime kardeşlerime soruyorum yurt dışından bi haber varmı diye :D

Anlatırken ağzının suları akıyor kerata

Yalnız bir kaç özelliği yanlış anlamışsın yeni farkettim düzeltelim. Kablo tv için tuneri değiştirmen gerekiyor yani cihazın üstündeki DVB-S tuneri çıkarıp yerine altta resimde gösterdiğim DVB-C TUNER den takman gerekli.Bu opsiyonel bir seçenek yani bu cihaz aynı anda hem uydu hemde kablo tvyi desteklemez.

İkincisi Modül desteği yok sadece 2 adet smart card yuvası var bilgin olsun kardeşim.Bahsettiğim tuner resmini ekliyorum fiyatınıda söyleyeyim 50 Euro civarı.

Saygılar,

Cin'den Dreambox DM 800 HD getirtmek isteyenler?

• quote:

quote:

800 HD ile

ohoo cok fark varmis, olmasa ben de beklerdim kesin...

• quote:

Orijinalden alıntı: asyapı

arkadaşlar uydusepeti.com dan dreambox 800 hd pvr 77 boot aldım .1 aylık server verdiler kullandım ancak serverdanda çok memnun kaldım .bu server kalitesinde takılmasız server almak istiyorum nerden bulabilirim.

http://www.uydusepeti.com/urun_detay.asp?pid=11822

Satıcılar bastı yine konuyu Yada @albani usta gibi DADANDI diyelim

• karadağ uyduda 800 se modeli 1.050 tl diyor acaba yanlışlık mı var fiyatı mı düştü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: janjarre

quote:

Orijinalden alıntı: asyapı

arkadaşlar uydusepeti.com dan dreambox 800 hd pvr 77 boot aldım .1 aylık server verdiler kullandım ancak serverdanda çok memnun kaldım .bu server kalitesinde takılmasız server almak istiyorum nerden bulabilirim.

http://www.uydusepeti.com/urun_detay.asp?pid=11822

Satıcılar bastı yine konuyu Yada @albani usta gibi DADANDI diyelim

He he...

Çok iyi yakalamışsınız !

Hani bir zamanlar, evlendirme programı gibi bir program vardı.

O programda çenesi çok kuvvetli olan bir kaynana vardı. O kaynananın "daldan dala" sözü
    çok ünlenmiş ve toplum içerisinde kullanılan, popüler deyimlerimize eklenmişti.

Şimdi forumlara da buna benzer bir deyimi ekleme zamanı geldi sanırım.

Dadanan, dadana...

Saygılar, sevgiler.

• Merhaba sayın abilerim kardeşlerim,

ben de foruma sırf bu konu yüzünden üye olanlardanım.. amacım güzel bir uydu alıcısı satın almak..
    1 haftadır okuduğum forumlarda herkes dreambox 800 hd diyor ama dün bir satıcı hiremco markası ile aklımı karıştırdı.. bu markayı bilen kullanan var mıdır acaba ?

bir de biz digiturkumuzu iptal ettirdik, dreambox ile digiturk kanallarını izleyebileceğim söyleniyor, bu doğru mudur?

sorularım çok saçma gelebilir ama bu konular hakkında gerçekten bir bilgim yok, öğrenmek için geldim zaten buraya..

saygılar..
  • @astikevihan , illegal konular forumda yasak arkadaşım. Dreambox olayını google'da araştır kafanda az çok bişeyler oluşur. özelliklerini ? neler yapabildigini vs vs . . .

diğer soruna gelirsek Hiremco'da iyidir ama Dreambox ile kıyas edilemez bence.
  • @mcCarty,

Öncelikle cevabınız için teşekkür ederim. Dreambox olayı dediğinizin illegal olduğunu bilmeyecek kadar az şey biliyorum uydu alıcıları ile ilgili, yalnış birşey söylediysem affola..
    dreambox'un özelliklerine baktım, şimdi bi de bir sürü insanın bu forumda se modelini beklediğini de öğrendim ama sanırım henüz çıkmadı piyasaya (çıkmadı di mi ??? ), çok bekleme şansım da olmadığı için bunu alacağım sanırım..

Diğer sorumla ilgili olarak da satıcıyla şöyle bir muhabbet geçti, paylaşmak isterim..
    iki uydu alıcısının da görüntü kalitesini göstermek amacı ile iki ayrı kutuyu sıra ile tvsine bağladı..
    ben: benim televizyonum led ekran, güzel bişey almak istiyorum ve dreamboxun görüntü kalitesi daha iyi sanki
    satıcı: seninki ledse görüntüler daha canlı olur, bu televizyon lcd diye böyle gösteriyor.
    ben: e o zaman db'nin de görüntüüs daha iyi olmaz mı benim tvde ?
    satıcı: daha iyi bişe istiyosan sana hiremco blabla modelini vereyim, ben db kullandım, o kadar da iyi değil, bak dbnin kumanda menüsü çok zor ve çocuk kilidi fln da yok..
    ben de adamın elindeki kumandayı aldım ve hayatımda ilk kez kullanmama rağmen gayet güzel girdim çıktım menülere :)

anlayacağınız lafı devamlı değiştirerek kötülemeye çalışır bir havası vardı db'yi.. zaten hiremconun yetkili satıcısıymış, ondan heralde..

ben Çin'den getirtmek istiyorum bu aleti, kime kimin referansı ile mail atarsam bir problem çıkmaz acaba ? bi de yeni 800 hd'lerde fan yerine direkt soğutucu varmış ses çıkmıyormuş sanırım..

Saygılar.

• çok aceleniz yoksa bekleyin Bizde bekliyoruz çıkmasını. tabii çıkınca fiyat vs ne olucak bilmiyoruz bide gümrük olayı var tabii eskisi gibi degil.
    ama hemen almak istiyorsanız yukarda @hukukcu arkadaşımız bi kaç gün önce eline geçti Dreambox 800 hd modeli.

Satıcı olan size elindekini satıcaktır tabii onun kärı daha fazla oldugu için sizede onu satacaktır. next bayisine gitseniz o da next iyidir der , gibi . . .

birde görüntü kalitesi olarak elbet bi fark olucaktır diğer receiver'lara göre biri scart vs ile görüntü aktarırken , Dreambox'ta Dvi ile görüntüyü aktarıyor.
    ama normal kanallar için özellikle Türk kanalları için çok iyi görüntü kalitesi beklememek gerekir. HD yayınlarda zaten söylenecek söze gerek yok.
    Bu kalite olayı birazda Tv ile alakalı bi durumda var bana göre.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ELMADAĞLI

CEVABI VERMİŞTİM ZATEN SERKAN ABİ.

- ama arkadaşın mesajını bir oku istersen hak vereceksin sanırım.

- sim 2.0 kartlar cihazdan alınır harici sim yazıcılar ile sim 2.0.1 dönüşür ama bunun sonu yok secontlar sürekli değişmektedir.

Neyse... Konunun özünü bu mesajınızla teyit etmiş oldunuz.

Sim 2 olanlar, cihaz üzerinde iken update yapılabilmektedir.

Sizdeki sim 2'ler ise, harici aparatla update edilebilmektedir.

Saygılar, sevgiler.

- serkan abi anlatmaya çalıştıgım buydu , tam anlaşılacak şekilde açıklamışsın.

- clon cihazlarda 8 farklı sim kart kullanılmaktadır bazıları cihaz üzerinde kendini günceller bazıları ek yazıcılar ile günceller.

- ınpax sim 2.0 harici güncellemelidir.

• peki "şu gün çıkacak" denilen bir yer var mıdır ki acaba :)
    dediğim gibi digiturkumuzu iptal ettirdik, 1 haftadır dvd film izliyorum evde:)
    bilgiler için teşekkür ederim.. pm atarım arkadaşa..
  • hocam sana tavsiyem, şimdiden kurdur çanaklarını hazırla.
    sonrada en ucuz 30-40 liraya uydular var
    tak onlardan türksatı izle şimdilik. yada kablo tv varsa binanızda kablo tvye taahhütsüz abone olun.
    tvniz destekliyorsa az bir masrafla (modül masrafı) hd bir kaç yayın izlersiniz.
    bende 500s var ve teledünya abonesiyim.
    bende 800se bekliyorum. sizede tavsiyem budur.
  • @digitbook

cevabın için teşekkür ederim.. sanırım dediğin gibi yapıcam.. 800se (second edition sanırım bu se) gelene kadar da hd izlemesem de olur.. kablo tv yok ama türksat olması lazım.. digiturk çanağı var, iptal ettirdik, ama çanak tüm binanın çanağı olduğu için gelip almayacaklar.. ondan legal bir şekilde şifresiz kanalları izleme şansım yoktur di mi ?

teşekkürler..
  • @digitbook , tavsiyesi güzel bencede öyle yapın siz. umarım apartman yönetimi çanak takmanıza karışmaz , karışmıyor ise hemen gidin 90lik çanak alın 2 tane tabii biri türksat ikincisi herkese göre farklılık gösterir bana göre Astra 19.2 derim. bi başkası 13 hotbird der vs gibi + digiturk çanagından vazgeçmeyin 4lü diseqc alarak 2 sizin taktıgınız çanak + digiturk toplamda 3 uydudan faydalanmış olursunuz.

İnternette alışveriş sitelerinde ucuza receiver bulabilirsiniz. hatta forumun 2.ci eline bile bakabilirsiniz. (maksat bu geçiş dönemi için tv izlemekse 2.ci el bile alınabilir)
  • süper tavsiye teşekkür ederim : )

ama ikinci el sayfasında en son 2008'de bir mesaj var .. elinde olan varsa ilgilenebilirim arkadaşlar..
  • selamlar,

http://www.mydalle.com/dreambox-dm-800hd-se_p885.html

sitesindeki db'nin klon olduğunu düşünüyorum.. çıkmış olabilir mi acep : )
  • quote:

quote:

quote:

CEVABI VERMİŞTİM ZATEN SERKAN ABİ.

- ama arkadaşın mesajını bir oku istersen hak vereceksin sanırım.

- sim 2.0 kartlar cihazdan alınır harici sim yazıcılar ile sim 2.0.1 dönüşür ama bunun sonu yok secontlar sürekli değişmektedir.

Neyse... Konunun özünü bu mesajınızla teyit etmiş oldunuz.

Sim 2 olanlar, cihaz üzerinde iken update yapılabilmektedir.

Sizdeki sim 2'ler ise, harici aparatla update edilebilmektedir.

Saygılar, sevgiler.

- serkan abi anlatmaya çalıştıgım buydu , tam anlaşılacak şekilde açıklamışsın.

- clon cihazlarda 8 farklı sim kart kullanılmaktadır bazıları cihaz üzerinde kendini günceller bazıları ek yazıcılar ile günceller.

- ınpax sim 2.0 harici güncellemelidir.

Ha şöyle kardeş yahu !

Bak ! Ürünü günahıyla, sevabıyla tanıtırsan, tartışmanın önünü baştan kaparsın.

Bu arada sorayım !? Bu cihazın sim kartı cas 2- cas 3 gibi aparatlarla yüklenebiliyor mu?

Birde, e-servislerde 280 TL diye ilanını gördüm. Yakında daha kabliyetli klon cihazlar, Çin'de
    800HD'nin fiyatına satılacağı için fiyatlar hızla aşağıya gelmekte... Kısaca fiyatını bir daha
    gözden geçir ve kıst zamanda malını satmaya bak !... O seviyelere gelirsen, bu cihazın
    yanında, diğer cihazlar rekabet edemez.

Haftada en az 10 PM alıyorum. Üyelerin çoğu uygun fiyatlı yer tavsiyesi soruyor.

Saygılar, sevgiler.

• 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.