Şimdi Ara

Dota All.Stars en iyi hero? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
2
Favori
96.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi hero vardır. Fakat ondan önce şunu bilmek gerekir. Herkes pro olamaz. 4 yıl her gün dota oynasan bile pro olamama ihtimalin var. Resim yapmak, müzik kulağı gibi buda doğuştan gelen yetenek ister.

Eğer gerçekten pro isen, aynı anda beyninle 10 işi birden yapabiliyorsan. Aynı anda oyunu izleyip hemde gelen 5 creepten en az 4 ünü kesebiliyorsan ve bunu yaparkende krepleri ilerletmeden 1 adım götürmeden yapıyorsan. 3-5 saniyelik büyük aksiyonlarda yapılması gereken her şeyi hiç şaşırmadan yapabiliyorsan. Ve en önemlisi takımında, karşı tarafı feedlemeyen, pro olmasa bile işini iyi yapan takım arkadaşların varsa.

O zaman sana söyleyeyim en iyi heroları.

Troll,Void, slark (bu 3ü zaten fixtir) Nevermore (SF), Butcher ( pro olan adam bu iki heroyla karşı takımı ağlatır. Ama gerçekten ağlatır. Ben sağlam butcherların beni sinirden ağlattığını klavye parçalattığını hatırlarım. SF zaten ortada hızlı level alırsa oyunu isteseniz de almanızın pek imkanı olmaz.)

Özetle dotadaki en iyi hero, heroyu yöneten oyuncudur.

• en iyi hero yoktur ama

invoker imba dır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

agırlıklı wow skyrim oynuyorum arada eski günleri yadetmek için dotaya giriyorum.. eurobattle'a giriyorum.. turkdota diye bir moda var bildiginiz üzere.. dotaya sık takılmadıgım için arkadaşım kalmadı. rastgele girdigim oyunlardada genelde karşı taraf arkadaşsa, daha organize oynadıkları için yeniliyoruz.. puan düşüyor.. 1000in altına inince tüm oyunlardan daha başlamadan sallıyorlar.. nick değiştirmeyide sevmiyorum..

bir yandanda bu puan olayı yokkende millet ezilince çıkıyordu.. artık çıkma pek olmuyor ama limitsiz oyun beklemekte oyundan soguttu..noob kesinlikle değilim ama nadir oynadıgım için idmansız oluyorum. arkadaş ortamım yok.. yanıma 2 tane feeder geldimi karşı taraf azıyor..

Çözüm önerebilecek varmı? eurobattle harici server filan? yada başka oyun?

Bende şu puan olayına taktığım için girmez oldum günde 1 oyun oynardım 1400 puana kadar çıktım sonra ne olduysa 20 küsür oyun arka arkaya kaybettim bunun nedeni tek başına olmak ve karşı tarafın puan için her şeyi yapması örnek 6.dk adam oyundan çıkıyor rmk vermiyorlar ne bileyim adam itemlerini satıp b de bekliyor adamları feed 'liyor.Karşıda arkadaşı oluyor ortak mı çalışıyorlar napıyorlar bilmiyorum.Birde kazanacağım diye sürekli en iyi herolarımı alıyorum oyun zevkim azalıyor yensen bir türlü yenmesen bir türlü turkdota öncesi eski oyuncular oyun kurarlardı ne bileyim en az 2007 yılı acc leri gelsin gibi.

Birde K/D olayı var kendimde yapıyorum bozulmasın diye en çok sevdiğim goblini alamıyorum zaten mh sız turkdota oyunu yok hesapta repplay var eskiden adam ezildimi çıkardı şimdi çıkamıyor ama eskiden de oyunun kalitesi vardı şimdi bir oyunda Mort,mirana,void,troll,naix,dk,huskar,frion, vb herolar haricinde hero görmez oldum.

LOL oynamayı denedim o da çok amatör bir oyun gibi geldi tamam güzel yalnız dotanın tadını vermiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alkımm

quote:

agırlıklı wow skyrim oynuyorum arada eski günleri yadetmek için dotaya giriyorum.. eurobattle'a giriyorum.. turkdota diye bir moda var bildiginiz üzere.. dotaya sık takılmadıgım için arkadaşım kalmadı. rastgele girdigim oyunlardada genelde karşı taraf arkadaşsa, daha organize oynadıkları için yeniliyoruz.. puan düşüyor.. 1000in altına inince tüm oyunlardan daha başlamadan sallıyorlar.. nick değiştirmeyide sevmiyorum..

bir yandanda bu puan olayı yokkende millet ezilince çıkıyordu.. artık çıkma pek olmuyor ama limitsiz oyun beklemekte oyundan soguttu..noob kesinlikle değilim ama nadir oynadıgım için idmansız oluyorum. arkadaş ortamım yok.. yanıma 2 tane feeder geldimi karşı taraf azıyor..

Çözüm önerebilecek varmı? eurobattle harici server filan? yada başka oyun?

Bende şu puan olayına taktığım için girmez oldum günde 1 oyun oynardım 1400 puana kadar çıktım sonra ne olduysa 20 küsür oyun arka arkaya kaybettim bunun nedeni tek başına olmak ve karşı tarafın puan için her şeyi yapması örnek 6.dk adam oyundan çıkıyor rmk vermiyorlar ne bileyim adam itemlerini satıp b de bekliyor adamları feed 'liyor.Karşıda arkadaşı oluyor ortak mı çalışıyorlar napıyorlar bilmiyorum.Birde kazanacağım diye sürekli en iyi herolarımı alıyorum oyun zevkim azalıyor yensen bir türlü yenmesen bir türlü turkdota öncesi eski oyuncular oyun kurarlardı ne bileyim en az 2007 yılı acc leri gelsin gibi.

Birde K/D olayı var kendimde yapıyorum bozulmasın diye en çok sevdiğim goblini alamıyorum zaten mh sız turkdota oyunu yok hesapta repplay var eskiden adam ezildimi çıkardı şimdi çıkamıyor ama eskiden de oyunun kalitesi vardı şimdi bir oyunda Mort,mirana,void,troll,naix,dk,huskar,frion, vb herolar haricinde hero görmez oldum.

LOL oynamayı denedim o da çok amatör bir oyun gibi geldi tamam güzel yalnız dotanın tadını vermiyor.

Ben olayı çözdüm gibi !res yapıyorum guardın kurdugu oyunlara katılıyorum.. puan kasınca adam oldugunu sanan bebeler yok.. ayrıca host guard oldugu içinde oyun kurma aşamasında atamıyorlar.. hero seçim olayıda çok güzel olmuş.. 15-20 kadar rastgele herodan seçim yaptırıyor..

• wepla deneyebilirsin.en azından mh olayı yok ve gercektende pro adamlar war.arada yeni başlayanlarda cıkıo ama oyle bi sistem yapmıslarkı eğer yeniysen bas harfi B ile baslayan oyunlara giriyosun en az 10 oyun bitirip 7 oyun kazanman gerekio sonra normal ratingli oyunlara girebiliyosun.Ama bazıları puan kazanmak için karsı takıma tanıdık bi arkadas giriyo sürekli diğer arkadasları feedleyip oyunu b o k ediolar.Nie anlatıosam bu da çözüm deilki sonucta bi hile olayı war. en iyisi solo takılmak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exwarden

wepla deneyebilirsin.en azından mh olayı yok ve gercektende pro adamlar war.arada yeni başlayanlarda cıkıo ama oyle bi sistem yapmıslarkı eğer yeniysen bas harfi B ile baslayan oyunlara giriyosun en az 10 oyun bitirip 7 oyun kazanman gerekio sonra normal ratingli oyunlara girebiliyosun.Ama bazıları puan kazanmak için karsı takıma tanıdık bi arkadas giriyo sürekli diğer arkadasları feedleyip oyunu b o k ediolar.Nie anlatıosam bu da çözüm deilki sonucta bi hile olayı war. en iyisi solo takılmak.

Wepladan geçtim zaten ben battle nete hatta ilk geçtiğim hafta bu adamlar ne kazmaymış hiç mi bilmiyorlar tiriplerine kapıpmıştım

• quote:

wepla deneyebilirsin.en azından mh olayı yok ve gercektende pro adamlar war.arada yeni başlayanlarda cıkıo ama oyle bi sistem yapmıslarkı eğer yeniysen bas harfi B ile baslayan oyunlara giriyosun en az 10 oyun bitirip 7 oyun kazanman gerekio sonra normal ratingli oyunlara girebiliyosun.Ama bazıları puan kazanmak için karsı takıma tanıdık bi arkadas giriyo sürekli diğer arkadasları feedleyip oyunu b o k ediolar.Nie anlatıosam bu da çözüm deilki sonucta bi hile olayı war. en iyisi solo takılmak.

weplada MH nasıl olmuyor? ne ile garanti ediyorlar bunu?
    çoluk cocuktan iyice sıkıldım.. hakikaten MH yoksa weplaya geçebilirim.

• quote:

quote:

MH siz oyun bulursanız söyleyin ben de dönerim Weplaya :) Arkadaşın dediği olayda var bir süredir (ben bir senedir uzağım wepladan)
    Gerçi eurobattle daha çok fenaydı bırakmadan önce her 10 kişinin 8 zinde MH vardı. Kullanım o kadar artmıştı ki son zamanlarda temiz oyuncularda savunma olarak MH kullanmaya başladılar

@tosunpaşa
    Hocam bu tip oyunlarda kendine bir çevre edinmedin mi mahkumsun iğrenç insalarla oynamaya(çoluk çocuğu geçtim babam yaşında reziller var etrafta...)
    Hon da da böyle,Lol da da Dota da da. En kötüsüde yeni illetimiz ruslar, 2 kelime ingilizce bile bilmez, tek başına oynar, feedler, yardım etmez, oyunu zehir etmek için ne gelirlerse yaparlar ellerinden.

Tabi bütünü milleti yere sermek olmaz birlikte HoN oynadığım bir grup rus eleman vardı onlar çok iyiydi mesela, tek yabancı ben olmama rağmen hep ingilizce konuşurlardı. Ve öncelikle eğlenmek için oynarlardı, en rezil hatalarda bile en fazla sitem ederlerdi birbirlerine. bunların hepside 20 yaş altı elemanlardı.

Sonuç olarak leş oyuncu her yerde var hocam kaçarın yok.

• wdc diye bir program var weplada mh kullanamıyorsunuz hadi bir şekilde kullandınız anlaşılıyor ve ip ban yiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

quote:

MH siz oyun bulursanız söyleyin ben de dönerim Weplaya :) Arkadaşın dediği olayda var bir süredir (ben bir senedir uzağım wepladan)
    Gerçi eurobattle daha çok fenaydı bırakmadan önce her 10 kişinin 8 zinde MH vardı. Kullanım o kadar artmıştı ki son zamanlarda temiz oyuncularda savunma olarak MH kullanmaya başladılar

@tosunpaşa
    Hocam bu tip oyunlarda kendine bir çevre edinmedin mi mahkumsun iğrenç insalarla oynamaya(çoluk çocuğu geçtim babam yaşında reziller var etrafta...)
    Hon da da böyle,Lol da da Dota da da. En kötüsüde yeni illetimiz ruslar, 2 kelime ingilizce bile bilmez, tek başına oynar, feedler, yardım etmez, oyunu zehir etmek için ne gelirlerse yaparlar ellerinden.

Tabi bütünü milleti yere sermek olmaz birlikte HoN oynadığım bir grup rus eleman vardı onlar çok iyiydi mesela, tek yabancı ben olmama rağmen hep ingilizce konuşurlardı. Ve öncelikle eğlenmek için oynarlardı, en rezil hatalarda bile en fazla sitem ederlerdi birbirlerine. bunların hepside 20 yaş altı elemanlardı.

Hocam sürekli oynasam ister istemez çevre oluyor ama ayda yılda bir girince zor bu işler.. oynadıgım çoğu arkadaş artık bıraktı bir tek ben sıkılmadım şu dotadan :) adamlar hala güzel şeyler bulabiliyor.. yeni 4 hero muhteşem olmuş.. legion kastımı süper oluyor
    peki euroda sürekli takılan varmı nickleri paylaşsak.

injection hocam kesin wdc'ninde ayar çekilmişi vardır. Mhli haritayı sağlam diye report eder.. piyasada oyuncu kadar hayvan developer dolu.. eminim birileri el atmıştır.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siberarmi

quote:

quote:

@tosunpaşa

Hocam sürekli oynasam ister istemez çevre oluyor ama ayda yılda bir girince zor bu işler.. oynadıgım çoğu arkadaş artık bıraktı bir tek ben sıkılmadım şu dotadan :) adamlar hala güzel şeyler bulabiliyor.. yeni 4 hero muhteşem olmuş.. legion kastımı süper oluyor
    peki euroda sürekli takılan varmı nickleri paylaşsak.

injection hocam kesin wdc'ninde ayar çekilmişi vardır. Mhli haritayı sağlam diye report eder.. piyasada oyuncu kadar hayvan developer dolu.. eminim birileri el atmıştır.

her şeyi bırak oyun içinde anlarsın kimin mhli olup olmadığını ganga giderken kaçar falan 1 kez bile rastlamadım içiniz rahat olsun bu konuda güveniyorum ben.

• Tamam hesap actım aksam wepladan devam edecegim.. nickim tosunpasha
  • quote:

Tamam hesap actım aksam wepladan devam edecegim.. nickim tosunpasha

Artık hesap açma başlamış mı gene :) vay be 2007 mi 2008 mi neydi kapanmıştı eski hesabım ile oynuyorum azazel
  • quote:

quote:

Artık hesap açma başlamış mı gene :) vay be 2007 mi 2008 mi neydi kapanmıştı eski hesabım ile oynuyorum azazel

açıyorsun ama 10 maç falan atman lazım hesabın aktivite olması için öyle bir şeyler vardı tam hatırlamıyorum.

tosun beni ekle friende saurlond benim nick konusuruz ordan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tirion Fordring -- 21 Şubat 2012; 22:25:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

quote:

açıyorsun ama 10 maç falan atman lazım hesabın aktivite olması için öyle bir şeyler vardı tam hatırlamıyorum.

akşam mesai vardı eve çok geç gittim, girmeye çalıştım, WDC yazılımı w3i.exe dosyasını begenmedi.. büyük ihtimal eurobattle'ın ajan programı patchten sonra değiştirmiştir.. 1-2 yerde multiupload'a koymuşlar.. indirmeye çalıştım sitesi açılmadı, akşam yine deneyeceğim.. biri sevabına sadece o dosyayı rarlıyıp bir yere upload edebilirse sevinirim..

girince ikinizide ekleyeceğim.. görüşürüz.

• Oyunun en güclüsü void bu bi gercek yani ama oyunda goblin ve invoker varsa ve tabi bunlar ciddi anlamda proysa ki bi kaç defa karsılastım yeminle oyundan sogudum

ben phonix oynarım ve kendime de güvenirim phonixte oyuncuya baglı dota takım oyunu yoksa kralı gelse alamaz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: injection

quote:

quote:

akşam mesai vardı eve çok geç gittim, girmeye çalıştım, WDC yazılımı w3i.exe dosyasını begenmedi.. büyük ihtimal eurobattle'ın ajan programı patchten sonra değiştirmiştir.. 1-2 yerde multiupload'a koymuşlar.. indirmeye çalıştım sitesi açılmadı, akşam yine deneyeceğim.. biri sevabına sadece o dosyayı rarlıyıp bir yere upload edebilirse sevinirim..

girince ikinizide ekleyeceğim.. görüşürüz.

weplada bir süredir takılıyorum.. acıkcası çok kötü değil ama fena kasıyor.. normalde euroda 7-8 ms ile oynadıgım oyunlar burada bazen 50-70 ms oluyor ve sık sık donmalar yaşıyorum.. oyun takılıyor sonra hızlı çekim devam ediyor..

birde MH garanti yok densede bazı adamlar MH MH kokuyor :) Umarım ben yanılıyorumdur..

• MH deli gibi var, insanlar sadece çaktırmadan kullanmayı öğrendi :)
    Kendilerini ele veriyorlar bazen koydukları videolar ya da görüntüler ile. Minimapte karşı tarafın bütün birimleri görünüyor kabak gibi :)
  • o zaman bana ne diye wepla kastırırsınız
    aşırı yavaş, donuk bir server.. 10 maç nooblarla oynama zorunluluğu.. off offf
    geri gidiyorum euroya.. !res ler gül gibi geçinirim..

Olmadı bende MH açmayı öğreneyim.. koca oyunda bir tek ben açmıyorsam bu dürüstlük değil salaklık olur.. daha MH nin ne oldugunu bilmiyorum..MH diyorum öyle olmaz böyle diyorlar
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.