- x
Dota All.Stars en iyi hero?
189 Cevap84797 Görüntüleme1 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<      [2] 4      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

2 Mesaj
13 Ekim 2010; 22:57:18 

En iyi hero kisinin oyun tarzina gore deisir acikca ben lucifer , spectre, razor , morfling gibi olaya bodoslama dalan herolari tercih ederim (lucifer her heronun antisi die bilinir )

1039 Mesaj
14 Ekim 2010; 2:14:18 

5v5 icin kotu hero yok.Hepsi oynayanin elinde bitiyor.Ama 5v5 ranger grup yada stunci grup gelirse veya ultisi herkese vuran 2-3 hero gelirse aglatirlar karsi tarafi..
Once oyunculuk sonra sans meselesi gibi Zaten bu yuzden tutuldu dota...
Sen 1v1 istiyosan oda deisir karsidakinin antisini alman lazim..Razor herzaman en iyiler arasindaydi ve bircok kisinin favorisiydi ve hala ole galiba

2 Mesaj
14 Ekim 2010; 7:30:07 

Razorun islevini biraz deis misler 1v1 herosundan takim herosuna geciriolar yavas yavas. Ama luciferin gercekten guclu oldugunu soleye bilirim

1127 Mesaj
14 Ekim 2010; 10:36:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Gelu

5v5 icin kotu hero yok.Hepsi oynayanin elinde bitiyor.Ama 5v5 ranger grup yada stunci grup gelirse veya ultisi herkese vuran 2-3 hero gelirse aglatirlar karsi tarafi..
Once oyunculuk sonra sans meselesi gibi Zaten bu yuzden tutuldu dota...
Sen 1v1 istiyosan oda deisir karsidakinin antisini alman lazim..Razor herzaman en iyiler arasindaydi ve bircok kisinin favorisiydi ve hala ole galiba

Razor kağıt herodur... Mortred gibi bir hayvanla karşı karşıya kalmaya görsün... Ne uçabilir, ne kaçabilir...
Faceless Void, Magina, Bristleback, Rexxar, Huskar, Knight Davion, Meepo, Furion, Witch Doctor, Naga, Phantom Lancer, Riki, Troll Warlord, Slardar, Spectre, Batrider, Shadow Shaman, Murloc, Treant vs...

Aralarında Murloc ve Huskar başlarda ezemediğiniz takdirde çok hızla abaran, biraz dengesiz herolar... Ama diğerleri de kral... -ar'de hangi birisi gelse "aha yaktım şimdi sizi" diyeceğim herolar.

Tabi olay tamamiyle karşıya kimlerin geldiğine bakıyor...

Stun'cı birsürü adam varsa, Witch Doctor armut toplar. Ama hiç stuncı yoksa, yamultur.
Naga'nın karşısına str heroları gelse, ezer geçer. Ama kasmış bir Mortred veya Faceless Void'le karşılaşsa üzülür...
Karşıda teleportçu yoksa, range adam yoksa, Furion fena üzer...
Treant veya Enigma kasmayı başarırsa, tüm takımı siler... Lion'u bilgisayar gibi oynayan adam size nefes aldırmaz.
Ogre Magi, Goblin Techies, Tinker, Grobelus gibi herolarla iyi oynayanlar, oyun başında nefes aldırmaz...
Broodmother'ın karşısında antisi yoksa, bulunduğu hattı yıkar geçer...
Pitlord, Venomancer, Naix vs...

Kötü hero yok... En iyi hero da yok... Sorunun doğrusu, "A herosunu hangi herolar döver" ya da "5v5'te şu takıma karşı hangi herolar alınır" vs. şeklinde olabilir...

PS: Kasmış bir Mortred veya Faceless Void 5 kişiyi de ezip geçebilir... Trollü de, Davion'u da tutamadıysanız yandığınızın resmidir...

Dünyada Ölümden Başkası Yalan

5243 Mesaj
14 Ekim 2010; 10:58:16 

kötü hero arıyorsan warlock'u örnek göstereyim.. ezik ötesi bir herodur.. ulti atmaktan başka bir halta yaramaz..

DH FOSİL GRUBU:2001-2005 ÜYELERİ

698 Mesaj
14 Ekim 2010; 13:07:02 

quote:

Orijinalden alıntı: tosunpasa

kötü hero arıyorsan warlock'u örnek göstereyim.. ezik ötesi bir herodur.. ulti atmaktan başka bir halta yaramaz..

Warlock nasıl kötü bir hero oluyor anlamadım. Kötüde değil ezik ötesiymiş. Bir anlat bakalım neden öyle?

Eve online, Guild wars, Warhammer, lord of the rings online, World of warcraft, Diablo II, starcraft II, BFbc2,Aion
"Hayvanları ve doğayı koruyalım"

206 Mesaj
14 Ekim 2010; 13:46:33 

Kasmış tek hedef kesen heroları (mort face troll gibi) bölünebilen herolar alır. Örnek chaos khight, phatom lancer vb.
Çoklu bölünen heroları alan etkili herolar alır. Eartshaker ,tiny vb. Özellikle karşıda dark seer ,naga,broodmother vb fazladan eleman cıkaran adam varsa Earthsakiri alıyon dagger +aganım tek combat Rampage :D
Çok intli takımlar lion,rshta gibi aktif heroları Slincer,omni,doom ,trax gibi slince etkisi yaratacak herolar bozar.
Bunun gibi bir çok taktik var. Olay en iyi hangi hero değil , yukarda da bahsedildiği gibi karşıya göre alınacak en iyi hero var. Zaten dotanın bu kadar tutulmasının sebebi budur. Her takımın antisi olabiliyor.

Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme.

5243 Mesaj
14 Ekim 2010; 14:25:14 

quote:

Orijinalden alıntı: wampirrr

Warlock nasıl kötü bir hero oluyor anlamadım. Kötüde değil ezik ötesiymiş. Bir anlat bakalım neden öyle?

skillerine bakalım..
etraftaki diğer targetlarla damage link kuran bir skill... (oyun sonunda 5 para etmeyen gereksiz bir skill)
heal ve damage veren bir dot (oyun sonunda hiç bir işe yaramayan bir skill)
channelingle slow atan bir skill (birinden kaçarken işe yaramayan, team halinde gangte üstünden kaçmamaları için slow atmaya yarayan, warlocku acık hedef haline getiren bir skill.. )
gökten golem yagdırma.. (bu aganimle gayet güzel bir skill.. ama golemler olmadan warlock bir ekmek..

ulti cdde iken stunı veya slowu classlara karsı çok ezik.. range dps olması harici bir olayı yok.. kaçamaz.. yakalayamaz.. salak bir hero işte kısaca..

9 Mesaj
15 Ekim 2010; 0:04:35 

ya beyler hazır sizi bulmusken sölim ya ya benim 1.24e patchini atarken hata oldu vede oyuna virüs bulastı bende oyunu silmek zorunda kaldım ve bi daha da bulamadım yaklasık 4 aydır oynayamıyorum internetim 512 mb sınırsız fakat 60k/snde indiriyor en iyi ihtimalde biri bana yardımcı olabilirmi ben beklemeye razıyım bana sağlam bi sölermisiz interneti hızlı olan arkadaslar önce deneyip bana söleyebilirler mi bende w3resign of chaos ve frozen throneyi indirim euro batleı kurmayı biliyorum yas 19 bu arada dalga geçmeyin

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

206 Mesaj
15 Ekim 2010; 23:50:09 

Torrenten aradığın herşeyi bulursun. Seedi fazla olanı indir...

4 Mesaj
28 Ekim 2010; 19:36:44 

bende bir tavsiye vericem wtf modunda dota (6.67 en gelişmiş versiyon) sağlam çarlar var itemleriyle beraber söyleyeyim
Karakterler şunlar,bazılarının itemlerini bilmiyorum hemen hemen yani kafama göre yapıyorum ; Abaddon (Lord of Avernus),Rhasta (Shadow Shaman),
Sven (Rogue Knight),Leviathan (Tidehunter),Rotund'jere (Necrolyte),King Leoric (Skeleton King),Zeus (Lord of Olympia),Nessaj (Chaos Knight),
Lion (Demon Witch),Mercurial (Spectre),Demnok Lannic (Warlock),Darkterror (Faceless Void),Terrorblade (Soul Keeper),Boush (Tinker),
Ares (Lord of War),Puck (Faerie Dragon).

Necrolyte (Rotund'jere) = Dagon (level 5) + Necromicon (level 3) + Guinsoo's Scythe of Vyse + Boots of Travel + Linken's Sphere + Eye of Skadi
Juggernaut (Yurnero) = Ethereal Blade + Butterfly + Sange and Yasha + Boots of Travel + Linken's Sphere + Assault Cuirass
Shadow Shaman (Rhasta) = Dagon (level 5) + Aghanim's Scepter + Guinsoo's Scythe of Vyse + Boots of Travel + Mekansm + Linken's yada Bloodstone
Lord of Olympia (Zeus) = Dagon (level 5) + Aghanim's Scepter + Bloodstone + Boots of Travel + Orchid Mavolence + Guinsoo's Scythe of Vyse
Demon Witch (Lion) = Eye of Skadi + Boots of Travel + Guinsoo's Scythe of Vyse + Mekansm + Orchid Mavolence + Assault Cuirass yada Aghanims.

wtf modunda en iyi çar tabii ki de Zeus'tur.Çoğu kişi Spectre'de en sağlam der ama ultiye göre Zeus'un ultisi 210/335/460 damage vuruyor (upgrade ile).
Ama Spectre ultisi ile max. 30/70 damage vuruyor.Ama benim en sevdiğim int. karakter Necrolyte,agi.Juggernaut ve str. Ares.
Ares'i sevmemim sebebi skilleri çok güçlü vuruyor,normal modda çok zorlanırsınız çünkü güçlü damage vurmasından ötürü çok uzun sürüyor skillerin dolma süresi.Wtf modunda her karakteri rahatça alabilir (Zeus dışında ayrıca antisini bilmiyorum yeni karakter olduğu için).Rakibi öldürmenin en kısa yolu;Assembly skilini vurduktan sonra gecikmeden Regallery Strike vurursanız Hp'si zaten olduğunca azalır son olarakta ulti yani Cold Revenge vurursanız kesinlikle alırsınız.

4 Mesaj
28 Ekim 2010; 20:35:16 

Benim en süper oynadıklarım (6.67 wtf mod) ;

Necrolyte
Huskar
Sven
Tidehunter
Ares
Zeus
Barac'an
Magna Guard
Troll Warlord
Faerie Dragon
Rhasta
Cold Cappalo
Lord of Avernus
Lion
Faceless Void
Balanar
Kaldr (Ancient App.)
Omniknight
Chaos Knight
Juggernaut
Nai'x

1056 Mesaj
28 Ekim 2010; 21:42:24 

en iyi hero yokdur en iyi oyuncu vardın NOKTA.

1188 Mesaj
29 Ekim 2010; 1:00:06 

En sevdiklerimi solim sana

İnt:Necro Str:Undy Agi:brood

en iyi hero die bisey yok iyi player var

4 Mesaj
30 Ekim 2010; 14:02:04 

undy bende seviyorum ama strde en iyisi ares (bence)

4 Mesaj
30 Ekim 2010; 14:11:30 

dün yeni bir karakter keşfettim süper dediğim gibi o da wtfde.Ultisi fena bişey (Sanity's Eclipse).Ne kadar int item kasarsan o kadar sağlam vurur.
Gruplu oyunlarda iş görür bence.

Harbinger (Obsidian Destroyer)

654 Mesaj
30 Ekim 2010; 19:06:11 

WTF Neden Oynuyorsunki ... Harbinger Ultisiyle Çok Fena Geçirir :D Ama WTF Zevkli Olmuyor Abaddon Veya Zeus :D:D

En iyi hero yokmuş muş ... Kişiden Kişiye Değişir .

Çat Çat Vururum Ben Diyen Ursa Alır
Girerim 1-2 Adam Alır çıkarım Diyen Puck Alır .
Tek Vururum Tam Vururum Diyen Lina , Lion Alır
Ks Yaparım Önemli degil diyen Zeus,R2 Alır . (zeus ve r2 yi iyi kasarsanız cok iyi oluyorlar )
Ben Yardım Ederim Diyen Omni Fln. Alır .

Ben Ap Lerde R2 , Rhasta , Crystal , Lina , Lucifer , Zeus ... Alıyorum Benim Beğendiklerim Onlar .

9 Mesaj
23 Aralık 2010; 14:57:53 

rikimaru nun antisi ney 6 lwl dden sonra görünmez olunca sersemletme skill leri bile işe yaramaya biliyor onu görünür yapan hero yada item var mı

teşekürler

3650 Mesaj
23 Aralık 2010; 15:21:46 

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre1651

rikimaru nun antisi ney 6 lwl dden sonra görünmez olunca sersemletme skill leri bile işe yaramaya biliyor onu görünür yapan hero yada item var mı

teşekürler

slardarın ultisi rikiyi görünür yapar,roofun ağaçlarıylada görebilirsin.

Intel i7 3770k 3.5@4.5 GHZ / Cooler Master Hyper TX3 Evo // Msi Z77A-G43 // GSKILL Sniper 2*4gb 1600Mhz // Asus R9 270X DcU II // Corsair Force GS series 128 GB (560-535) / Western-Digital Caviar Black 1TB 64mb 7200rpm // Cooler Master 80 Bronze 600 WATT // Cooler Master K350 // ViewSonic 23" FHD LED

3184 Mesaj
23 Aralık 2010; 16:23:29 

quote:

skillerine bakalım..
etraftaki diğer targetlarla damage link kuran bir skill... (oyun sonunda 5 para etmeyen gereksiz bir skill)
heal ve damage veren bir dot (oyun sonunda hiç bir işe yaramayan bir skill)
channelingle slow atan bir skill (birinden kaçarken işe yaramayan, team halinde gangte üstünden kaçmamaları için slow atmaya yarayan, warlocku acık hedef haline getiren bir skill.. )
gökten golem yagdırma.. (bu aganimle gayet güzel bir skill.. ama golemler olmadan warlock bir ekmek..

ulti cdde iken stunı veya slowu classlara karsı çok ezik.. range dps olması harici bir olayı yok.. kaçamaz.. yakalayamaz.. salak bir hero işte kısaca..

senle vs atsak 10 crep alamıyacagına iddaya bile girerim.warlocka salak hero demiş ya

If you have real paradise for gangsters, see ya there

5243 Mesaj
23 Aralık 2010; 17:11:02 

quote:

Orijinalden alıntı: GangstaCity

senle vs atsak 10 crep alamıyacagına iddaya bile girerim.warlocka salak hero demiş ya

bak o hiç belli olmaz cata nedeniyle bir süre ara verdim ama bırakmadan önceki 3 hafta içinde sadece 2 kez yenilmiştim unutturma bir ara sen warlocku al bende invoker alayım bir kapısalım bakalım..

3184 Mesaj
23 Aralık 2010; 18:18:43 

quote:

bak o hiç belli olmaz cata nedeniyle bir süre ara verdim ama bırakmadan önceki 3 hafta içinde sadece 2 kez yenilmiştim unutturma bir ara sen warlocku al bende invoker alayım bir kapısalım bakalım..

e tamamda warlock 1v1 herosumu dıyorum ?butun skıllerı support amaçlı bı heroyu carry hero gibi göstermişsin.en basit mantık hatalarına başlıyım

1. skilinin 5 kişiye damage paylaştırıyor daha ne ayıptır sorması ? ultın içinde ortam hazırlıyor + sk veya sf gibi aoe skıllerı olan herolar için double triple kolaylaştırıyor
heale laf atmışsın bunda ayrıca koptum 320 heal veya dot olarak kullanılan skılle çöp demişssin latede.k.bakmada late gamede dazzleın 160 healıde işe yaramaz yada omnın 360.sen adam gibi oynadıktan sonra urn+meka+heal bak bakalım +1k küsür heal yapıyonmu yapmıyonmu.
3. skıll çok iyi değil ama çok kötüde degğil.sonuçta %84e kadar slowluyan tek skıll oyundaki ama kullanımı kolay degıl güzel kullanıldıgında harika işler yapabilcegın bi skill
ultiye zaten birşey demem gerek yok 100-100 damage+2 sn aoe stun +160 damage aoe+aganım ve refresle 4 golem

demek istediğm budur

If you have real paradise for gangsters, see ya there

63 Mesaj
23 Aralık 2010; 22:20:05 

bu ne abicim bi tane int yazmamıssın eminim senle vs yapsak su yazdıgın heroları her int herosuyla alırım... Hele team play olursa
quote:

Orijinalden alıntı: nightelfgrkm

Güzel hero yoktur her heronun antisi vardır antisinin antisi vardır karşındaki ne seçerse ona göre sen seçiceksin ha evet güçlü herolar var onları yazıyım ama her iş OYNAYANDA ve kastığın itemde biter

melee: Axe Barat Mortred NerubianAssasin SkeletonKing Rikimaru Gondar lycan Balanar Slardar DragonKnight
range: NerubianWeaver Razor Traxex Troll

1112 Mesaj
4 Ocak 2011; 13:07:33 

Tuskar alın derim.

Cahillerle yaptığım bütün tartışmaları kaybettim.
[İmam-ı Azam]

5243 Mesaj
4 Ocak 2011; 14:03:41 

yeni herolarda büyük saçmalık var.. tuskarda, phoenixte abartı güçlü.. sağlam nerf gelmezse oynanmaz bu oyun..

206 Mesaj
4 Ocak 2011; 18:23:32 

Bm kasın aglıyorlar ...

4072 Mesaj
8 Ocak 2011; 14:01:52 

quote:

yeni herolarda büyük saçmalık var.. tuskarda, phoenixte abartı güçlü.. sağlam nerf gelmezse oynanmaz bu oyun..

Aynen öyle.

1808 Mesaj
10 Ocak 2011; 13:24:13 

ya bu tür soru soranlara gıcık oluyorum. bir oyuna baslarlar en iyi hero hangisi.. diye sorarlar. tabi 1 tanesini en iyi yapmıslar , diger hepsini kessin diye. ne mantıksız soru bu. "en iyi hero hangisi..?". al sana bu hero en iyisi, baska hero alanlar aptal oldugundan en iyi heroyu almamıslar, tüh.... off neyse, dayanamadım cevap bile yazdım. de git bi dota oyna önce sonra sor

5243 Mesaj
10 Ocak 2011; 15:01:22 

quote:

Orijinalden alıntı: druen

ya bu tür soru soranlara gıcık oluyorum. bir oyuna baslarlar en iyi hero hangisi.. diye sorarlar. tabi 1 tanesini en iyi yapmıslar , diger hepsini kessin diye. ne mantıksız soru bu. "en iyi hero hangisi..?". al sana bu hero en iyisi, baska hero alanlar aptal oldugundan en iyi heroyu almamıslar, tüh.... off neyse, dayanamadım cevap bile yazdım. de git bi dota oyna önce sonra sor

Belkide herkesin en iyi herosunun farklı oldugunu düşünüyordur.. sana göre en iyi hero kimse onu yazmanı bekliyordur..

hocam kusura bakma ama çok agresifsin..

1517 Mesaj
12 Ocak 2011; 18:12:58 

Ursa ve Dwaven Sniper favorimdir. Bu oyunda en iyi diye birşey yok.

569 Mesaj
13 Ocak 2011; 6:55:42 

işin oyuncuda ve kasılan itemda bittiği konusunda haklısınız ama gerçekten dengesiz güçte herolar vede dengesiz güçsüzlükte herolar var :) örn: Slark. Karşıdan stat çalıyor var mı böyle saçmalık 1 mom kassın bitti oyun

Call me desdanova
Eternal light...

581 Mesaj
15 Ocak 2011; 7:10:49 

Eski playerlar bilir,bu oyunun gelmiş geçmiş en imba herosu ASTRAL TREKKER (Barathrumun eski hali) dir.Bilmeyenler için skillerini sıralayım neden imba olduğunu anlarsınız.

War Stomp: 3/4/5 saniye stun(Centaurun stunı ve lvl 3 de cdsi de 5 snye)
Entrapment: 3/7/10 second ensnare (ağ)
Pulverize: 7/14/21 damage pulverize
Giant Growth:+ 250/500/750 HP, +10/20/30 damage, +5/10/15 armor ve spell immunity.

206 Mesaj
15 Ocak 2011; 9:43:53 

Hocam eski defterleri açmaya kalkarsak hepsi imbaydı. Juggernaout durmadan ulti atar , chaos tek ceker , doom yiyen kesin oluyordu :D. Rikide su an doktorun koyduğu wardı dikip kaçabilıyordu bide ward su ankinden cok fazla vuruyordu ...

1119 Mesaj
15 Ocak 2011; 17:01:29 

iyi hero yoktur iyi oynayan vardır. her hero iyi bir oyuncunun elinde imba olur. anti kavramıda itemlere göre değişir mesela ursanın antilerinden biri traxex dir ama ursa dagger alırsa oyun değişir. iyi oyuncular da aynı herolarla vs atar antilerle değil

Anadolu Üniversitesi
Elektrik Elektronik Mühendisliği

221 Mesaj
16 Ocak 2011; 15:38:32 

Sven-Clinkz-Chaos Knight bu 3 ü de bana göre müthiş herolar

2100 Mesaj
16 Ocak 2011; 15:54:32 

Dota takım oyunu olduğu için "en iyi hero" diye birşey olamaz, "En iyi takım" olur.En iyi takım da, Benim olduğum takımdır

4055 Mesaj
16 Ocak 2011; 22:16:29 

Lucifer cidden en büyük baş belasıdır ama en iyi hero yoktur .

Taste the Doom !

49 Mesaj
17 Nisan 2011; 23:13:54 

Obaa ıyı oynayanlar bılıyor ^^ kael (ınvoker) ile alamıycagım cok az adam vardır(hero degıl adam ) :D ayrıca mortred gbı mlee damager lar ıyı kasarsa sıler durdurulamaz fln dıyenlerle vs atabılırız 2 ıtem kasıcam 2 vurusta kendılerını keserler :D spectre dıspersıon full +blademail gor bakım mort 2 k wurup 1.3 k nasıl kendı yıyor :D her heroyu oynamak sıze kalmıs bır durum. kael gıbı ezber ve yetenek ısteyen herolar dısında istedıgınle basla oyuna. rehber oku garena wepla vs vs gır bıseyler yap ıste. :D

melee:spectre
ranged:drowranger(agı)kael(ınt)

Intel Core Ivy Bridge i5 3230M || Nvidia GeForce GTX660M 2GB GDDR5 || 8 GB 1600MHz || 750 GB 7200RPM ||THX TruStudio PRO || 15.6" Full HD Non-Glare Type
Killer Gaming Networking || Steel Series Keyboard

158 Mesaj
18 Nisan 2011; 0:15:55 

Eski ve saçma bir konu

5484 Mesaj
18 Nisan 2011; 1:43:09 

Faerie Dragon'la az ezmedim zamanında, en güzel int herosu oydu bence. Şimdi LoL oynuyorum favori herom Lux, efektleri, oynanışı falan benziyor biraz

EUW - LORD AUSPEXA - trye geçtim
best jax mahalle
the unseen auspexa is the deadliest

102 Mesaj
19 Nisan 2011; 15:04:08 

quote:

Orijinalden alıntı: great_cnta

Kael (invoker)

Doğru cevap burdadır . Bütün skilleri ultimate olan tek hero .

Gene mi ? Yine ne oluyor ?

1567 Mesaj
19 Nisan 2011; 15:19:00 

Ben en iyi hero demeyeyim de, oynamaktan en çok zevk aldığım herolar : Balanar,Faceless,SvenGoranErikson =D, Bir de Venomancer ha bir de TüfekçiDede neydi ismi =D

In Crypto We Trust!

3638 Mesaj
21 Nisan 2011; 15:37:30 

quote:

Orijinalden alıntı: psikozg

Güzel hero yoktur her heronun antisi vardır antisinin antisi vardır karşındaki ne seçerse ona göre sen seçiceksin ha evet güçlü herolar var onları yazıyım ama her iş OYNAYANDA ve kastığın itemde biter

melee: Axe Barat Mortred NerubianAssasin SkeletonKing Rikimaru Gondar lycan Balanar Slardar DragonKnight
range: NerubianWeaver Razor Traxex Troll

Her heronun antisi yoktur.
Antisi olan herolar vardır ama sayılıdır onlar.(R2-Gondar,Cent-Naix)
Dota zaman vererek oynayarak öğrenilen bir oyundur.Kötü ve iyi herolar yoktur sadece noobken iyi oynayabildiğin ve bunlara iyi hero dediğin herolar vardır.

Let them come...Frostmourne Hungers!
iPhone 5S Silver 32GB
PSN : KochakTR

3 Mesaj
21 Nisan 2011; 15:54:21 

quote:

Orijinalden alıntı: yunusemre1651

teşekürler

slardarın ultisini atarsan ulti bitene kadar,gondarın ultisini atarsan ulti bitene kadar,ward alır dikersen wardın etrafında olduğu sürece,dust alır onun yakınında oldugu anda basarsan nere kaçarsa kaçsın(tabi süresi var),gem alırsan ne yaparsa yapsın görürsün R2'yi ama ölünce gem düşüyo dikkat et...

2 Mesaj
12 Kasım 2011; 21:33:44 

Arkadaslar Bu Konuya Asil Olarak Mesaj Yazmak İcin Girdim Tabikide Herkesin Dedigi Gibi Her Heronun Antisi Var Fakat Gercekten Pro Olundugu Zaman DARKTERROR Karsisinda Kimse Durumaz Bunun Garantisini Size Bizzat Verrim Ultisi Ve Etkili Oynamasi Bu Heronun King Olmasina Yeter Bunun Yaninda Razor Skeleton King Gercekten Cok Fazla Laf Soyletmeye Gerek Bırakyan En Iyı Herolardandır.

Ayni Zamanda Butun Herolarin 1 Guzel Yani Vardir

5243 Mesaj
12 Kasım 2011; 23:15:44 

bir hex + bir dagon ile dark terror ekmektir.. tabi basta kastırılmadıysa.. ayrıca kasmış mort tek critle darkterroru alabilir..

138 Mesaj
12 Kasım 2011; 23:43:31 

kasmış hero en iyi herodur ahanda cevap.

2 Mesaj
13 Kasım 2011; 22:06:16 

Bence Kesinlikle Yanlis Dusunuyosun Sen Adam Gibi Kasilmis 1 Darkterror 1 Vurus Dahi Dokunamazssin Bu Bu Kadar Basittir.

2001 Mesaj
13 Kasım 2011; 23:50:47 

Dota mealesef takim oyunu degildir. Butum takim ezilsin, troll bir sekilde direnip kasarsa oyunu cevirir. Evet bence troll hem darkterrorden hem mortredden iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

İşlemci: AMD FX 8320 @4.0 GHz | İşlemci Soğutucu: Xigmatek HDT-SD964W + Noctua NT-H1 | Anakart: Gigabyte 970A DS3 | Ekran Kartı: Zotac GTX 660 2GB 192bit | Ram: 2x4gb Kingston Hyperx Genesis | SSD: Crucial M500 240GB | Hard Disk: WD 500GB SATA 3.0 7200Rpm | Harici Disk: Iomega Prestige 500GB USB 3.0 | Monitör: 21,5" Philips 224E2SB | Kasa: Xigmatek Pantheon T46DB-T61 | PSU: Seasonic S12II 80+ Bronze 620W | Telefon: Samsung Note 3 SM-N900

4355 Mesaj
14 Kasım 2011; 0:55:31 

o değilde heroların skilleriyle çok oynadılar zevkini bozdular.

4 Mesaj
17 Kasım 2011; 17:20:52 

Heroların hepsi belli bir dengede tutuluyor.bug ve ya abartı damage sahbi herolar ve antileri belirli aralıklarla düzeltilir.ayrıca en iyi hero yoktur,sadece kasılmış hero vardır.secret warrior kasarsa güçlüdür ama kasamazsa anti mage bile çok rahat alabilir.

3 Mesaj
19 Kasım 2011; 21:39:44 

en sık kulandığım hero swendir.nedenleri:
1-storm bolt atıp stunlayıp herifi ezebilirsiniz.
2-bana göre ultisi çok aşırı hızlı doluyor(god strentgh)
3-üstüne bide warcry açın saniyede bitirirsiniz
kötü yanlarından en kötüsü pek fazla eğlenceli değil klasik bi herif.faceless void ve mortred varsa neden bu heroyu seçtim bu oyundan nefret ediyorum neden çıkınca ban yeniyor gibi laflar edebilirsiniz

3 Mesaj
19 Kasım 2011; 21:42:21 

ama hem zevkli hemde dehşet bi herif istiyorsanız mortred ,spectre,axe,razor,zeus

487 Mesaj
20 Kasım 2011; 0:00:00 

ne işi var bu konunun wow bölümünde

1624 Mesaj
7 Aralık 2011; 13:45:08 

Dota da değişken olan nadir kavramlardan birisidir en iyi hero .Kesinlikle oynayana bağlı mesela 1 el mort oynar ezersin ama 2. el eziledebiilrsin.Dotanında güzelliği budur işte

1 Mesaj
13 Ocak 2012; 19:32:14 

aslında hiçbiriniz demediği bi hero var. türü Dragonknight ismin unuttum.ilk lvl de 5 armor 55-60 civarı atakla başlıo.ve çok müthiş bi özelliği var,skillerinden bi tanesi onu 1 dakikalığına ejderhaya dönüşmesine sağlıor.ejderha da armor,atak değişir.diyelim normal haldeyken atağın 50-60 ve armorun 5 ise ejderhada atak 70-80 oluo ve armor 6 veya 7 oluo.ejdere dönüşme skillinin en sonunda mavi ejderha var.o çok güçlü.atağı 100-115,armoru 8+2....

1688 Mesaj
13 Ocak 2012; 19:48:03 

quote:

Orijinalden alıntı: darkcrusade55

aslında hiçbiriniz demediği bi hero var. türü Dragonknight ismin unuttum.ilk lvl de 5 armor 55-60 civarı atakla başlıo.ve çok müthiş bi özelliği var,skillerinden bi tanesi onu 1 dakikalığına ejderhaya dönüşmesine sağlıor.ejderha da armor,atak değişir.diyelim normal haldeyken atağın 50-60 ve armorun 5 ise ejderhada atak 70-80 oluo ve armor 6 veya 7 oluo.ejdere dönüşme skillinin en sonunda mavi ejderha var.o çok güçlü.atağı 100-115,armoru 8+2....

2634 Mesaj
15 Ocak 2012; 4:58:54 

quote:

Orijinalden alıntı: darkcrusade55

Newbie detected .En sevdiğim 3 hero Yaphets , shadow fiend , nevermore . Sf candır can .

Üniversiteyi 5 yılda bitiren 1 sene , 4 yılda bitiren 4 sene kaybetmiştir .

1 Mesaj
13 Şubat 2012; 23:20:04 

Dotada her heronun kendine has üstün özellikleri var ama en güçlü hero diye bişi yok.Oyun 5 v 5 oynanmak üzere tasarlandığı için sizin beğenmediğiniz herolar takım oyununda asıl güçlerini gösteriyorlar.
Ama her yönden güçlü bir hero söyle derseniz de slardar derim.Adam kovalar, kaçar, stun atar, ultisi ile görünmezleri kovalar ve defans düşürür aynı zamanda pasif bashı var