Şimdi Ara

ekşi sözlük jensen ackles hakkındaki yorumlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
4.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • - kendimi 15 yaşında teenagerlar gibi hissetmeme sebep olan, göründüğü her anda ekrana kilitlendiğim, yüce rabbim neler yaratmışsın diye imana geldiğim güzel ötesi adam.

- supernatural ile tanıdığım beğendiğim,hoşlaştığım hoş adam.bana hayatı sorgulatmışlığı da vardır

-itiraf etmeliym ki sırf kendisini görmek için gecenin köründe(ailedeki dizi savaşları nedeniyle) otrup hafiften tırsarak izlediğim dizinin taş ötesi oyuncusu.dizide sürekli yemek yiyişi de ayrı bi hoşluk katıo ona.

-tamam sanatçıyı sanatıyla değerlendirmek lazım falan da bu arkadaş aynı zamanda bir taş, bir ilah, bir "yerim ben onu" da olduğu için sanatıyla değerlendiremiyorum kendisini. nasıl bir insan anlamış değilim. bir de tabi supernatural dizisindeki rolü yüzünden de onu bu kadar çok seviyoruz sanırım, dahi değil ama akıllı, pratik, zaman zaman duygusal ve içli, zaman zaman vahşi, sırtı-kolu kaslı, gözler yakıcı, dudaklar zaten sorma hmm hımm konu değişmeye başlamış yine. en iyisi susayım ben.

-supernatural izlememin yegane sebebi olabilecek kadar güzel bir insandır. müthiş güzel bir profile ve öpülesi dudaklara sahip olan bir adam bu, bakmaya doyamıyorum. nefis.(bu kızda olabilir)

Biraz abartı değil mi yav
  • abartı degil.o adam icin kızlar deli oluyor.sonra millet dhye ya ben bu kızları anlamıyorum bu kızlar neden bana bakmıyor acaba kızlar neden erkeklere bakmıyor yazıyorlar.kızlar pesınden kosuyor o adam icin.
  • doğru ama bunları yazanlar erkek değil mi resmen bu adam için gay olunur demişler
  • belki kızlar yazmıstır
  • azmış o kızlar başka birşey değil elemanda vasat kıskançlık falan değil cidden görüşüm bu yönde
  • bizim sınıftaki kızlarda bayılıyo ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme yakışıklı adam
  • Chuck'taki Yvonne'nin erkek versiyonu.
    Sebep ; Chuck izlemek için sadece Yvonne bile yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DayWalker7

bizim sınıftaki kızlarda bayılıyo ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme yakışıklı adam

o kadar da yakışıklı değil abartmayın.. bi dizi vardı ya siyah saçlı biraz kalın kaşlı bi adam.. heroesta oynuyordu sanırım o hakkaten yakışıklı kızlar ona hasta olsa anlarım da.. bunlar baby face 13-20 yaş arası hayranları vardır heralde çoğunlukla
  • Neresi abartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsession -- 6 Eylül 2009; 2:13:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminé

Chuck'taki Yvonne'nin erkek versiyonu.
    Sebep ; Chuck izlemek için sadece Yvonne bile yeter.

• herifte harbiden tip var ama ya bende böyle tip olsa vallahi...
  • Ölürüm Lan

Doğa üstü yaratılardan delicesine korkan benim SuperNatural izleme sebebimdir
  • o birşeye benzemeyen iğrenç yakışıklı bile olmayan geri zekalı adam için yorumlara bak
    anlamıyorum nasıl beğeniyor bu adamı ben varken
  • o sözlükte kızlar da vardır onlar yazmıştır onları ama abartı değil baya karizma bi karakter bi kaç kez izle supernaturel izlenme sebebi harbiden o adamın konuşması arada olmadık yerlerde espriler yapması felan
  •  ekşi sözlük jensen ackles hakkındaki yorumlar

normal bir tip bence. yakışıklı bile değil.
  • Bana benzio lan bu O kdr makyaj yapsalar tıpksı olrm Resm koymam uğraşmayn
  • Bu kadar kıskanç olmayın.
  •  ekşi sözlük jensen ackles hakkındaki yorumlar

olay saçlarda bitiyor
  • adamın tipi iyi. ne yalan söylim yakışıklı i.ne
  • quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

olay saçlarda bitiyor

kesinlikle

koyayimda karizmasi çizilsin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.