ekşi sözlük jensen ackles hakkındaki yorumlar
27 Cevap4350 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: [1]
Giriş

1653 Mesaj
6 Eylül 2009; 1:58:04 

- kendimi 15 yaşında teenagerlar gibi hissetmeme sebep olan, göründüğü her anda ekrana kilitlendiğim, yüce rabbim neler yaratmışsın diye imana geldiğim güzel ötesi adam.

- supernatural ile tanıdığım beğendiğim,hoşlaştığım hoş adam.bana hayatı sorgulatmışlığı da vardır

-itiraf etmeliym ki sırf kendisini görmek için gecenin köründe(ailedeki dizi savaşları nedeniyle) otrup hafiften tırsarak izlediğim dizinin taş ötesi oyuncusu.dizide sürekli yemek yiyişi de ayrı bi hoşluk katıo ona.

-tamam sanatçıyı sanatıyla değerlendirmek lazım falan da bu arkadaş aynı zamanda bir taş, bir ilah, bir "yerim ben onu" da olduğu için sanatıyla değerlendiremiyorum kendisini. nasıl bir insan anlamış değilim. bir de tabi supernatural dizisindeki rolü yüzünden de onu bu kadar çok seviyoruz sanırım, dahi değil ama akıllı, pratik, zaman zaman duygusal ve içli, zaman zaman vahşi, sırtı-kolu kaslı, gözler yakıcı, dudaklar zaten sorma hmm hımm konu değişmeye başlamış yine. en iyisi susayım ben.

-supernatural izlememin yegane sebebi olabilecek kadar güzel bir insandır. müthiş güzel bir profile ve öpülesi dudaklara sahip olan bir adam bu, bakmaya doyamıyorum. nefis.(bu kızda olabilir)

Biraz abartı değil mi yav

Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

4029 Mesaj
6 Eylül 2009; 1:59:58 

abartı degil.o adam icin kızlar deli oluyor.sonra millet dhye ya ben bu kızları anlamıyorum bu kızlar neden bana bakmıyor acaba kızlar neden erkeklere bakmıyor yazıyorlar.kızlar pesınden kosuyor o adam icin.

1653 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:02:15 

doğru ama bunları yazanlar erkek değil mi resmen bu adam için gay olunur demişler

Be not afraid of greatness: some are born great, some achieve greatness, and some have greatness thrust upon them.

4029 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:04:11 

belki kızlar yazmıstır

256 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:06:23 

azmış o kızlar başka birşey değil elemanda vasat kıskançlık falan değil cidden görüşüm bu yönde

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

116 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:09:52 

bizim sınıftaki kızlarda bayılıyo ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme yakışıklı adam

THE SIMPSONS FAN CLUB

1109 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:10:23 

Chuck'taki Yvonne'nin erkek versiyonu.
Sebep ; Chuck izlemek için sadece Yvonne bile yeter.

475 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:12:13 

quote:

Orijinalden alıntı: DayWalker7

bizim sınıftaki kızlarda bayılıyo ama şimdi yiğidi öldür hakkını yeme yakışıklı adam

o kadar da yakışıklı değil abartmayın.. bi dizi vardı ya siyah saçlı biraz kalın kaşlı bi adam.. heroesta oynuyordu sanırım o hakkaten yakışıklı kızlar ona hasta olsa anlarım da.. bunlar baby face 13-20 yaş arası hayranları vardır heralde çoğunlukla

LeGyRoN

1682 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:13:55 

Neresi abartı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dunham -- 6 Eylül 2009; 2:13:44 >

love comes again,rahat olun..

116 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:14:30 

quote:

Orijinalden alıntı: Nymphetaminé

Chuck'taki Yvonne'nin erkek versiyonu.
Sebep ; Chuck izlemek için sadece Yvonne bile yeter.

THE SIMPSONS FAN CLUB

67 Mesaj
6 Eylül 2009; 2:20:20 

herifte harbiden tip var ama ya bende böyle tip olsa vallahi...

51 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:06:57 

Ölürüm Lan

Doğa üstü yaratılardan delicesine korkan benim SuperNatural izleme sebebimdir

595 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:14:27 

o birşeye benzemeyen iğrenç yakışıklı bile olmayan geri zekalı adam için yorumlara bak
anlamıyorum nasıl beğeniyor bu adamı ben varken

|Chuck| |The It Crowd| |Fm| |Supernatural| |How I Met Your Mother| |Lost| |Csi:ny| |Merlin| |The Big Bang Theory| |The Vampire Diaries| |Pushing Daisies| |Monk| |House| |It's Always Sunny in Philadelphia| |Lie to me| |The Mentalist| |Friends| |Suits| |Game Of Thrones|

2294 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:22:33 

o sözlükte kızlar da vardır onlar yazmıştır onları ama abartı değil baya karizma bi karakter bi kaç kez izle supernaturel izlenme sebebi harbiden o adamın konuşması arada olmadık yerlerde espriler yapması felan

[Satılık Xbox 360 Oyunları] Tıkla!

//Satılık Fossil erkek saati\\ TIKLA!

403 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:24:53 

normal bir tip bence. yakışıklı bile değil.

1765 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:41:18 

Bana benzio lan bu O kdr makyaj yapsalar tıpksı olrm Resm koymam uğraşmayn

MD FX X6 6100 SOKET AM3+ 3.3GHZ 14MB CACHE 32NM GSKILL 8GB (2X4GB) RIPJAWSX DDR3 1600MHZ CL9 1.5V DUAL KIT RAM
Radeon HD 6950 1GB Graphic card Asus M5A97 R2.0 Mainboard
Kingston 120GB SSDNow V300 2,5” Sata 3 SSD - 1 TB Seagate Barracuda 7200 Samsung 226 CW 22"

6794 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:44:32 

Bu kadar kıskanç olmayın.

EP35C DS3R - E8400 3.00@ 4.51Ghz + CM HYPER 212 - CORSAIR Dominator 2*2 1066@1150 CL5 - POV 9600GT HD + ZEROtherm GX815 + LG M2762D 27" HD - WD Green 1 TB - CoolerMaster RC 690 - Logitech Z5500 + Creative X-FI Surround 5.1 Pro

MSI GE620DX FHD ~ Corsair Force GT SSD

Cevizin kabugunu kiramayan, cevizi sadece kabuk zanneder...

2923 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:49:10 

olay saçlarda bitiyor

Kocaeli Üniversitesi - İngiliz Dili ve Edebiyatı
Türkçe'ye Çevirdiğimiz Çizgi Romanlar

1684 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:52:52 

adamın tipi iyi. ne yalan söylim yakışıklı i.ne

KATILIM ZAMANI; 1 Eylül 2006

702 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:57:26 

quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

olay saçlarda bitiyor

kesinlikle

koyayimda karizmasi çizilsin

"Ne güzeldir anarak Tunga Er efsanesini Yürümek… Ruh olup, ordu olup Tanrıdağ'ın çevresini Bürümek...''

1653 Mesaj
7 Eylül 2009; 18:59:24 

quote:

Orijinalden alıntı: YoungAnıL

quote:

Orijinalden alıntı: DARKRUSE

olay saçlarda bitiyor

kesinlikle

koyayimda karizmasi çizilsin

o sahne çok komikti

638 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:02:13 

quote:

Orijinalden alıntı: m1ndfre4k

Bana benzio lan bu O kdr makyaj yapsalar tıpksı olrm Resm koymam uğraşmayn

Bunu yazmak için girdim

тнє ωσяℓ∂'ѕ вєѕт ѕυρρσят ρℓαуєя.

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
7 Eylül 2009; 19:07:06 

quote:

Orijinalden alıntı: JANT!

Bu kadar kıskanç olmayın.

Bencede

595 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:12:47 

quote:

Orijinalden alıntı: BLueS22

quote:

Orijinalden alıntı: | Nvidia |

o birşeye benzemeyen iğrenç yakışıklı bile olmayan geri zekalı adam için yorumlara bak
anlamıyorum nasıl beğeniyor bu adamı ben varken

yavaş ol yav genede tip var adamda

.. tipi ne tipi birşeye benzemiyor

|Chuck| |The It Crowd| |Fm| |Supernatural| |How I Met Your Mother| |Lost| |Csi:ny| |Merlin| |The Big Bang Theory| |The Vampire Diaries| |Pushing Daisies| |Monk| |House| |It's Always Sunny in Philadelphia| |Lie to me| |The Mentalist| |Friends| |Suits| |Game Of Thrones|

2847 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:18:45 

Adam yakışıklı, sempatik, daha ne olacak kıskanmayın birinide.

2272 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:49:33 

forum sözlük cahili olunca böyle oluyor

arkadaşım erkek olsa adam niye taş desin ?

bayandır muhakkak. herhangi bir sözlükte yazar olan kişiler genelde 20 yaş üstü oluyor. siz dh konu dışında kafayı "kız arkadaşım beni terk etti" konularıyla bozduğunuzdan; internet aleminde bayan kullanıcıların olmasını hazmedemiyorsunuz sanırım

Life is Pain

3646 Mesaj
7 Eylül 2009; 19:54:25 

Yakışıklı işte.Daha ne olsun.
Ayrıca kız milleti,bütün ünlülere hastadırlar bilmiyo musunuz

Bones mend. Regret stays with you forever.

3780 Mesaj
8 Eylül 2009; 13:47:53 

ayıptır soylemesı benım geclıgım boyleydı...kendımı ovmek ıstemem ama bende yakışıklı sayılırım..sımdı 31 yasındayım evlenıcem yakında ama 16-30 yas arası cok hızlıydım cok..sımdıye kadar hıc bır kızın pesınden koşmadım o zevkı yasayamadım hepsı bana geldı su an evlenıcem kız bıle..ınanlılmaz bır yakışıklılıgım yok ama saclarım bu elemanınkıne benzıyor ama sıyah ..gozlerım yesıl 3 yıl yuzmeye gıttım 1,80 boyum var vucudum ıyı sayılır baklava dılımlerı sımdı kaybolsada vardı ve kıl tuy yok...kendımı boyle ovdukten sonra bu adamın durumunu gayet ıyı anlıyorum..lısede ve unıversıtede kızlar tarafından nasıl tacız edılıyorsam bu admada edılıyordur..hatta benım basıma gelen bır olayı anlatayım..yıl 1997 lıse sondayız o zamanlar bole cep telefonu vs yenı yenı cıkıyor...kızlar sımdıkı gıbı relax da degıl..benım sırt cantasına kızın bırı ıc camasırını bırakmıs (beden egıtımı dersı vardı sanırım) ..şok olmustum suratımın halını gormelıydınız kıpkırmızı olmustum ( o sıralar tarkana sahnede don atmakta modaydı) ..tabıı bozuntuya vermedım okul cıkısı cope attım kım oldugunuda ogrenemedım..ole mektuplar vs gırla gelıyodu bana..ah eskı gunler ah..neyse fazla kendını begenmıs dedırtmeden olayı kapayayım..son olarak eleman yakışıklı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reko -- 8 Eylül 2009; 13:50:03 >

Sayfa:   [1]
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Konu Dışı » ekşi sözlük jensen ackles hakkındaki yorumlar
Sayfa: [1]
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO

Forum Software powered by ASP Playground Advanced Edition 2.3
Copyright © 2000 - 2006 ASPPlayground.NET

Bu sayfanın mobil sürümü / tablet sürümü / mini sürümü.

0.359