Şimdi Ara

R19 NASIL ARABADIR?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar r19 nasıl arabadır.en dolu en full en tutulan en sorunsuz modeli hangi modeldir.ne kadara bulunabilir.yakıtı nasıldır.lpg ile uyumlumudur.çekişi yol tutuşu nasıldır.sağlam mıdır.

• teşekkürler.en güzel modelleri rne modeli herhalde.diğer yorumlarıda bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kral 2000 -- 5 Eylül 2009; 19:04:38 >
  • bizde 99 model 1.6 alize modeli var.lpg ile çekişi az gibi belkide bizdeki sorunludur bilemiyorum ama benzine alınca çekiş sorunu kalmıyo.bizdeki lpg ile km de 20 kuruş yakıyor.benzinle ne kadar yaktığını bilmiyorum.kullanımı bana rahat geliyor.ayrıca çok sağlam bi araba bi kez bile yolda kalmadık.10 senede 190 bin km yaptık ilk kez geçen ay motorunda sorun çıktı onuda 300 liraya hallettik
  • teşşekkür ediyorum.diğer yorumlarıda bekliyorum.
  • babamın arkadaşında var arabayı vurmadıgı yer kalmadı mesela rampada el frenini çekmemiş elektrik diregine girdi. araba bunun gibi en az 3-4 kaza geçirmiştir. arabada tık yok
  • Beni en çok korkutan arabadır.

Ne zaman görsem radar sanıp hep yavaşlarım.

Sırf bu sebeple herkesin gözü üstündedir.

Gri renk olanını tavsiye ederim.
  • birde bunların değişik değişik modelleri var.mesela beymen club diye bir model duydum.bu modeller nasıldır.cevaplarınız için teşekkürler.parça fiyatı hakkındada yorum yaparsanız sevinirim.
  • reno 19 europa guzel arabadır 2000 klımalı alızelerı 10-12arası aracın yol tutusu cok guzeldır yakıtıda iyidir parça konusunda renonun parçalarını bakkaldada bulursun..
  • SAĞLAM ARABADIR-
    PARÇASINI HER YERDEN TEMİN EDEBİLİRSİN
    LPG UYUMLUDUR EVET
    VİZEDEN RAHAT GEÇER
    150.000 KMDE MOTOR ÖLÜR:d
    ŞANZUMAN SOĞUTMALIDIR GENEL OLARAK İDARE EDECEK ARABADIR
  • Ben 1994 yılından beri kullanıyorum yani ilk çıktıgında sıfır almıştık daha ben o kadar saglam bi araba görmedim motor 300 000 km anahtar deymeden gitti şimdi 700 000 de hala kullanırız bu hafta içi bitane daha alacam 16 rte 98 model ama çok temiz sıfır gibi duruyor 30 000 km de 11 000 tl ye pazarlıgını yaptım birkaçgün içinde alacam resimlerini koyarım buraya. Ayrıca bi arkadaş 20 krş yaktıgını söylemiş tüp ile mümkün degil taş çatlasa 160 yakar taabi burda tüp 1.6 tl benzinde de 22 krş felan yakar bendeki 700 000 km olmasına ragmen 1.4 karbiratörlü 15 krş yakıyor
  • reno sağlam arabadır tak 5e otobanda devam et 4 e düşmezsin kolay kolay BENDEDE VAR
  • 14 yaşında bir r19 um var ve 10 sene Ankarada taksi olarak çalışmış bir araçdır..
    Ufak tefek sorunları vardır her araç gibi ama eğer ustasını biliyorsanız çok ucuz maliyetlerle bu sorunlardan kurtulup keyiflice binersiniz..
    Ve bana göre bir çok arabadan daha keyiflidir sürmesi..Benim focuslar bile onu sürerken aldığım zevki vermiyor..
  • ben r19 rte alize 1.6 90 bg 52.000 2001 model otomobilim var.

çok rahat bir otomobil. aile için ideal. arka çok geniş. bagaj geniş,acayip atak.....megane motoru kullanılmış.... 1 depo benzinle 610 km civarı gidiyorsun. klima var ...klima buz gibi ediyor. parça servis olayı bilindiği gibi çok iyi.... kısacası anadolu aracı........
  • KESINLIKLE HİÇ DÜŞÜNMEDEN ALMALISIN... 2000 - 2001 MODEL ALİZE BULABILIRSEN OPTE BASININ USTUNE KOY.. RENONUN GURURU BENCE... MOTURU 150000 DE ÖLUR DIYEN ARKADAŞ ÇOK AYIP ETMIS BENCE NE EZIYETLER ETTIYSE ARABAYA BILEMIYORUM... 98 VE 2000 MODEL MEGANE FAZ 1 MOTORU VAR ÜZERİNDE O KASAYA ÇOK UYUMLU BENCE...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.