- x
League of Legends Ana Konu
2617 Cevap269041 Görüntüleme11 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: <<     3 [5] 7 8 9 10 11 12      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
25 Mart 2010; 17:56:26 

New Skins in the Store
• Red Baron Corki
• Mr. Mundoverse
• Yellow Jacket Shen
• Frozen Shen

PVP.net v1.08.10
• Several optimizations have been made resulting in quicker login, load times, and page transitions
• Added an option to turn off the login screen animations
• Added an option to turn off the page transition animations.
• Fixed a bug where you could see other player's IP/XP rewards from their recent games.
• The Play button is now orange instead of blue to help new users reach the Play Game menu.
• Players who are logged out by Customer Support will now receive a message indicating that their account is under review.
• Fixed several bugs related to leaving at the end of Champion Selection

League of Legends v1.0.0.81

Particle and Network Improvements
We've made networking optimizations in order to reduce the lag and latency for some players. In addition, the particle system has been improved to provide better performance for some machines in areas that have a high density of particles. This is most noticeable near the top of Twisted Treeline, but general performance should also improve.

Shen, The Eye of Twilight
• Vorpal Blade – Hits a target enemy for magic damage, and marks the target for allies to see. Allied units that attack the marked enemy target get healed over several seconds.
• Feint - Shen defends against the next champion attack or spell, blocking much of the damage from it.
• Shadow Dash - Shen dashes towards target location, taunting enemies he passes through.
• Stand United (ultimate) - Shen places a shield on himself and on a target ally which absorbs damage. After channeling for several seconds, Shen teleports to the target ally.
• Ki Strike (passive) - Every 8 seconds, Shen’s next attack deals bonus damage based on his max health. Being attacked by enemy champions makes this passive occur more frequently.

Ezreal
• Stats:
o Base Armor increased to 15 from 12
o Base Damage increased to 49 from 47
o Base Mana Regeneration increased to .9 from .8
o Movement Speed increased to 305 from 300
• Mystic Shot base damage increased to 40/65/90/115/140 from 40/60/80/100/120
• Essence Flux missile width increased to 120 from 100
• Arcane Shift closest unit targeting range increased to 750 from 650
• Arcane Shift mana cost reduced to 90 from 100
• Rising Spell Force duration increased to 6 from 5

Gragas
• Fixed a bug in which Barrel Roll would detonate Teemo's mushrooms.

Heimerdinger
• H-28G Evolution Turret (remake)
o Green turrets now spawn at level 3 and 4 of this skill, reducing Armor and Magic Resist on hit. Red Turrets spawn at level 5 and cause area of effect damage on hit.
o Turrets damage increased to 28/36/44/52/60 from 20/26/32/38/44
o Turrets now attack 50% faster for the first 6 seconds after placement
o Max turrets lowered to 1/2/2/3/3 from 2/3/4/5/6
o New missile particles added for green and red turrets
• Hextech Micro-Rockets
o Cooldown reduced to 10 seconds at all levels from 20
o Rockets now hit the 3 nearest enemy minions or Champions, instead of just Champions
o Fires 3 rockets at all levels
o Ability Power Coefficient reduced to 0.55 from 0.8 to accomodate the significant cooldown reduction
o Base damage reduced to 85/135/185/235/285 from 90/150/210/270/330
• UPGRADE!!! (remake)
o UPGRADE!!! retains the 10/15/20% cooldown reduction passive
o On activation, all existing Evolution Turrets are healed for 100% of their max hit points. In addition, all existing Evolution Turrets begin fire 20/25/30% movement slowing missiles for 10 seconds.
o Mana cost 90 at all levels
o Cooldown is 120/105/90

Jax
• New "Choose Me" voice over in PVP.net

Rammus
• Puncturing Taunt now displays the "Taunted!" pop up text for enemies

Shaco
• Increased the range on Two-Shiv Poison's active to 625 from 600

Summoner Spells
• Flash range reduced to 425 from 475

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
25 Mart 2010; 18:00:28 

ya Ezreal zaten çok iyi bi champion diil mi, skilleri bu kadar arttırmanın ne anlamı var, overpowered olcak lan,
heralde ulan biz bunu 6300 yaptık bari buunun hakkını verelim dediler de çoşturdular :D

Heimerdinger in herşeyini düşürmüşler, artık sadece 3 tane turret koyabilcez max,kullanmıyorum heimer i ama kötü olmş :)

bir de flash ın mesafesini kısaltmışlar,zaten ufacık bi alanda gidiosun, daa da daralcak alan :(

umarım shen çok iyi bi adamdır

oynadıktan sonra yorumlarımızı burda paylaşalım, bu arada 5. sayfamız hayrlı olsn :D

İmzanız kural dışıdır! || Uymanız gereken imza kurallarını okumak için tıklayınız.

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
25 Mart 2010; 18:32:33 

ya yok artık globale aynı patch 1 saat içinde yüklendi tekrar online oldu, eu hala offline saçmalık...

0 LOL Mesajı
904 Mesaj
25 Mart 2010; 18:34:19 

12 saatten fazla oldu sanırım halen kapalı server.

0 LOL Mesajı
2250 Mesaj
25 Mart 2010; 18:35:26 

quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

ya Ezreal zaten çok iyi bi champion diil mi, skilleri bu kadar arttırmanın ne anlamı var, overpowered olcak lan,
heralde ulan biz bunu 6300 yaptık bari buunun hakkını verelim dediler de çoşturdular :D

Heimerdinger in herşeyini düşürmüşler, artık sadece 3 tane turret koyabilcez max,kullanmıyorum heimer i ama kötü olmş :)

bir de flash ın mesafesini kısaltmışlar,zaten ufacık bi alanda gidiosun, daa da daralcak alan :(

umarım shen çok iyi bi adamdır

oynadıktan sonra yorumlarımızı burda paylaşalım, bu arada 5. sayfamız hayrlı olsn :D

Ezreal düşüncene katılmıyorum 6300 ip parasını haketmiyo o champion. Ben artık takımımızda ezreal varsa kesin yenildik gözüyle bakıyorum. Tabi bunda championun yeni olmasıyla beraber her önüne gelenin ezreal alıp bilmeden oynamasıda büyük faktör oluyor.

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
25 Mart 2010; 18:36:43 

yapçak bişey yok, bekliyoruz

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
25 Mart 2010; 18:38:45 

quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

Ezreal düşüncene katılmıyorum 6300 ip parasını haketmiyo o champion. Ben artık takımımızda ezreal varsa kesin yenildik gözüyle bakıyorum. Tabi bunda championun yeni olmasıyla beraber her önüne gelenin ezreal alıp bilmeden oynamasıda büyük faktör oluyor.

Ezreal ile oynayan çok kişi kişi gördüm çok iyi oynayan,
zamanında de gragas ilk çıktığında,hangi takımda gragas varsa o takım kaybediodu :D sonra gragas bi coştu, şimdi gördüğüm tüm gragaslar çok iyi oynuyo :)

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
25 Mart 2010; 18:42:14 

0 LOL Mesajı
2250 Mesaj
25 Mart 2010; 18:44:46 

bende server status kısmı gelmiyo? Oyundamısınız

Edit: Girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Proud2BeTurk -- 25 Mart 2010; 18:45:55 >

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
26 Mart 2010; 14:01:06 

kenseii
konunun başlığını ana konu olarak deiştrsene??

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
31 Mart 2010; 23:39:12 

lol europa server yine offline ya??
hatta web sitesine de ulaşamiyorum ama urf die yeni bi champion geliomş, ama bu saatte de kapatılmaz ki be

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
1 Nisan 2010; 12:46:15 

ya o URF 1 nisan şakası mıdır nedir hiç inandırıcı gelmedi bana forumda daha kaliteli şampiyon önerileri var onları değerlendirmeliler bence...

0 LOL Mesajı
904 Mesaj
1 Nisan 2010; 14:16:31 

Geçen sene 1 nisan şakası olarak yapmışlar forumda konuşuluyordu, yine mi aynı şaka gibisinden.

0 LOL Mesajı
323 Mesaj
1 Nisan 2010; 16:08:32 

Summoner name: Tface ( su anda lvl 17 ) ... dota hikaye LoL süper.... bilmem aynı oyunda oynadık mı daha cok fiddlesticks le oynuyorum... su anda cok fazla oynanan bir oyun değil, açıkçası herkesin oynamasından yana da değilim o zamana giriyor 10 yaşında veletler kalite düşüyor...

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
1 Nisan 2010; 16:13:49 

beyler acil yardım oyuna bağlanıyorum sorun yok. champion seçme ekranına kadar sorun yok süre bitince clientin açıılması gerekiyor ama "The launcher has experienced an error please...." felan bi hata çıkıyoruz ve client açılmıyor oyundan düşüyorum. gene giriyorum reconnect diyorum gene aynı hata ve oyun kapanıyor.

Serv: eu west nick: TheCenavar

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
1 Nisan 2010; 18:11:23 

sorunu çözdüm net framework 3.5 gerekiyormuş

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
2 Nisan 2010; 9:24:20 

arkadaşlar ''URF'' yeni şampiyonumuz değil meğerse Warvick skin'iymiş çoğumuzunda öngördüğü gibi 1 Nisan şakası olarak piyasaya sürüldü...

Amaaa tabi riot yeni şampiyonu duyurmaktan geri kalmadı
''Kennen, the Heart of the Tempest''

incelemek için----> http://www.leagueoflege.../showthread.php?t=84921

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
2 Nisan 2010; 12:38:28 

U u
R r
F fooled

YOU ARE FOOLED :D adamlar 1 nisan şakası yapmışlar :D bunu açık açık belirtmişler ama benim gibi bi sürü kişi yuttu :D

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
9 Nisan 2010; 13:08:04 

Yeni Champion hayırlı olsun aradaşlar, bugunkü patch ile ekleniyor, işte foto
Kennen The Heart of the Tempest

0 LOL Mesajı
904 Mesaj
9 Nisan 2010; 16:44:32 

Oyuna girebilen varmı? Patch yapmadan kapanıyor client ve forumlarınada giremiyorum.

74 LOL Mesajı
837 Mesaj
9 Nisan 2010; 19:23:54 

oyuna girebilen oldu mu patch yapmadan kapanıyo benimki de saat itibariyle 19:23 ne zmn olacak bu a.a.a.

Her imza mı kural dışı olur arkadaş? nasıl bir forumdur burası her şey politik her şey yasak, biraz özgürlük biraz ferahlık...
oynamasam da; battle.net ID: Ger0nim0#2326

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
9 Nisan 2010; 21:04:50 

ben sabahtan beri oynuyorum, pacth yapıor, hiçbi sorun yok

0 LOL Mesajı
904 Mesaj
9 Nisan 2010; 21:21:30 

Sorunu forumlarında çözmüşler, çalıştıra %temp% yazıp "Solid-" le başlayan herşeyi silip tekrar patch yapın. Bende işe yaradı.

74 LOL Mesajı
837 Mesaj
9 Nisan 2010; 22:42:19 

ulan insan bu saate kadar elli kere soylemesi lazm yawf..... yani varya huso-bettle... çıldırdım burda... satta geç oldu
şimdi iki saat bekle baqam bitsin diye

Her imza mı kural dışı olur arkadaş? nasıl bir forumdur burası her şey politik her şey yasak, biraz özgürlük biraz ferahlık...
oynamasam da; battle.net ID: Ger0nim0#2326

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
10 Nisan 2010; 12:21:44 

iki gündür bonus ip alamıyorum yaw hep yenilgi hep yenilgi . sanki seçilmiş oyuncuları aynı takıma koyuyor. win lost farkı 10+ oldumu hep boyle oluyo anlamadım gitti

0 LOL Mesajı
996 Mesaj
10 Nisan 2010; 15:56:02 

quote:

Orijinalden alıntı: huso_2002

Yeni Champion hayırlı olsun aradaşlar, bugunkü patch ile ekleniyor, işte foto
Kennen The Heart of the Tempest

Bu yeni şampiyon bela ya . Yerden bitme ninja velet Dün ve bugün 2 kez karşıma çıktı ikisinde de yenildik

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
10 Nisan 2010; 16:24:35 

evet ya kenan :D başa bela bi champion olmş 6300 puanlık değeriyle de kanıtlıyo sanki bunu,
yer cücesi bişi ama çok etkili :D

0 LOL Mesajı
516 Mesaj
11 Nisan 2010; 21:57:41 

Ben yeni hero larla oynayamıyorum ya demekti pek yenilikci değilim.Hiç biri sivir veya cho"gath gibi oynayamıyorum.

Online Oyun Pazarında Tek Adres
www.gamepazar.com

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
12 Nisan 2010; 10:37:04 

ben daha eski heroları yeni yeni deniyorum. bu aralar morganaya sardım ama pro olamadım hala

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
12 Nisan 2010; 14:41:34 

oyundaki kahramanlları yaratırken nelerden esinleniyorlar acaba...???

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
12 Nisan 2010; 17:22:19 

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

oyundaki kahramanlları yaratırken nelerden esinleniyorlar acaba...???

hemen sana bikaç örnek veriim: (çevirisiyle uuraşmadım, anlamayan varsa yazsın çevirebilirim)
Shen:
Shen's Yellow Jacket Skin resembles Scorpion and Frozen Skin resembles Sub-Zero from Mortal Kombat.
The word "Shen" literally means "God" in Chinese Literature.
"You're already dead." is a famous line uttered by Kenshiro in Fist of the North Star.

Annie:
Riot's Gameplay Producer's girlfriend is named Annie. She owns a teddy bear named Tibbers.
Annie's joke is a reference to a line said by Ralph Wiggum, a character from the long-running TV series The Simpsons.

Pantheon:
Initially his page description said "This is SPARTA!!!!!", a reference to the movie "300.".
The name of Pantheon's people, the Stanpar, is an anagram of "Spartan."
Pantheon's taunt is a reference to the movie "300," when King Leonidas kicks a Persian messenger into a well.
Pantheon's Ruthless skin is identical to He-Man's
A pantheon is a set of all the gods of a particular polytheistic religion or mythology.

Anivia:
Anivia bears a striking resemblance to the legendary Pokemon, Articuno.

Kayle ve Morgana:
Kayle is Morgana's sister
Her story, along with Morgana's, have a resemblance of the story of Michael and Lucifer.

Karthus:
Karthus' style of dress, quotes, as well as movement style is similar to that of the Lich from Warcraft III: The Frozen Throne, specifically, Kel' Thuzad. Also his name may be a combination of (K)el'Thuzad and (Arthas the Lich King)

Cho'Gath:
Cho'Gath's classic skin closely resembles Diablo from Diablo 2.
Cho'Gath almost looks like a massive Zergling from Starcraft.
Cho'Gath is the only champion to have three /joke clips.
Cho'Gath looks almost identical to The Violator in his true form from the Spawn comic book series.
The icon for his Feast ability is a possible reference to the second mouth of the Aliens for the Alien series
"Ah, the Tangle Webs we Weave" is a reference to a poem written by Sir Walter Scott called Marmion.

şimdilik bu kadar yeter işim var :)

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
13 Nisan 2010; 11:33:33 

kanqa iyi olur çevirirsen...

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
13 Nisan 2010; 11:42:41 

yada konusu warsa oyunun forumlarında link ver...

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
13 Nisan 2010; 12:43:38 

http://leagueoflegends.wikia.com/wiki/Champion

link bu, bu sitede league of legends ile ilgili çok şey taktikler rune lar, fln herşey bulabilirsinz, ama ingilizce işte

0 LOL Mesajı
274 Mesaj
14 Nisan 2010; 9:54:49 

vay be annie güzel bi jest olmuş hanıma :D

0 LOL Mesajı
22 Mesaj
14 Nisan 2010; 20:45:44 

Ya su twitch'ci hocam vardi bir tane... friend attik ama kabul etmedi oyunda..hocam biraz tiyo ver..ufaktan bir guide yaz bize de biz de oynayak..daha lvl 17'yim amma bir turlu kıvamını tutturamadim su twitch'in

0 LOL Mesajı
2250 Mesaj
15 Nisan 2010; 23:25:22 

quote:

Orijinalden alıntı: zobara

Ya su twitch'ci hocam vardi bir tane... friend attik ama kabul etmedi oyunda..hocam biraz tiyo ver..ufaktan bir guide yaz bize de biz de oynayak..daha lvl 17'yim amma bir turlu kıvamını tutturamadim su twitch'in

Oyunda Nick Nedir?

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
16 Nisan 2010; 17:25:44 

Yeni Championa merhaba deyin:
Garen, the Might of Demacia
Abilities:
Decisive Strike:
Garen's speed is increased for the next several seconds, and his next attack deals bonus damage and silences the enemy target.

Courage:
Passive: Garen permanently gains additional magic resistance and armor for each enemy unit he kills.
Active: Garen is surrounded by a defensive shield that reduces all incoming damage for the next few seconds.

Judgment:
Garen spins in a whirlwind with his blade for several seconds, dealing damage to all nearby enemies.

Demacian Justice (ultimate):
Garen brings down Demacian Justice on his opponent, dealing massive amounts of damage, plus additional damage for health his opponent has already lost.

Perseverance (passive):
Garen rapidly regenerates health if he is out of combat for several seconds.

çok sağlam özellikleri, tam bi fighter tank, hatta biraz seri ise süper bi adam olabilir,umarım yavaş hantal bi adam değildir de çok zevkli olur oynamak, tam beklediğim gibi bi adam,
gerçi ben daha çok armorlu,kılıç kalkanlı bir paladin bekliyordum ama buna da şükür, gelsin hemen alcam, ip biriktirmeye başlayalm :D

0

0 LOL Mesajı
771 Mesaj
21 Nisan 2010; 23:16:48 

EU Serverda oynayan arkadaşlar beni friende eklesin. Summoner Name: Hector48

University of Vienna
[ Pioneer DDJ-ERGO V ] [ Pioneer HDJ-500 ] [ M-AUDIO Oxygen 25 ]
[ Acer Aspire 5755G | Intel i7-2670QM - GeForce GT 540M - 8GB DDR3 RAM - 750GB SATA - 15.6" HD LED LCD ] [ Samsung Galaxy Nexus ]

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
22 Nisan 2010; 9:01:33 

Bu 5 sayfa boyunca herkes EU serverda, isimlerimiz öncek sayfalarda yazdık ve birbirimizle çok iyi arkadas olduk, cok sık oyun oynuyoruz, ve genelde 5 kişi yaptıımız oyunlari kazanıyoruz,
önceki sayfalara bak, ekle bizi

0 LOL Mesajı
277 Mesaj
22 Nisan 2010; 9:54:51 

dostlar Garen ne zaman upload olucak ve onu alıken yapacağımız ödeme ne kadar olucak bir bilgi sahibi olan varmı acaba...?

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
22 Nisan 2010; 17:40:38 

quote:

Orijinalden alıntı: Kenseii

dostlar Garen ne zaman upload olucak ve onu alıken yapacağımız ödeme ne kadar olucak bir bilgi sahibi olan varmı acaba...?

bununla ilgili ufak bi araştırma yaptım, lol-europa forumda kesin bişi belirtmemekle birlikte bu haftaki patch ile gelebileceği yazıo, ve tahminlere göre fiyatı 3150 ip olacakmış,bugun bedava olan championlar deiştirilir, muhtemelen yarın garen e kavuşuruz(benm düşüncem)

0 LOL Mesajı
2060 Mesaj
22 Nisan 2010; 20:26:01 

Bende indiriyorum arkadaşlar oynuyordu bende gireyim bakalım. Hangi karakteri öneririsiniz birde ufak bir tüyo verebilirmisiniz pek bilmiyorum stat sistemi falan var mıdır ??

Yıldız Teknik Üniversitesi
2012 Girişliler

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
22 Nisan 2010; 20:55:24 

quote:

Orijinalden alıntı: badblood1903

Bende indiriyorum arkadaşlar oynuyordu bende gireyim bakalım. Hangi karakteri öneririsiniz birde ufak bir tüyo verebilirmisiniz pek bilmiyorum stat sistemi falan var mıdır ??

mastery puanların var ama lvl atladıkça alıosun, yine rune lar var ama onlari da puanın olunca yani oynayınca alıosun, şimdilik dert etmene gerek yok onları,her hafta perşembe gunu 10 tane champion veriolar bedava, bugun başladıysan jax kullanışlı ve basit bi champion onunla oynayabilirsin.
oynaya oynaya öğreneceksin

kullandığımız nickler önceki sayfalarda var, eklemek istersen ekle, burdaki herkes yardımcı olacaktr eminimki

0 LOL Mesajı
2060 Mesaj
22 Nisan 2010; 23:21:12 

Sağol yardımın için birde ben summoner ismini yanlış yazmışım ama üyeliğimi silemiyorum yada ismimi değiştiremiyorum oyun içindeki ne yapmam lazım ??

2012 Girişliler

0 LOL Mesajı
2060 Mesaj
23 Nisan 2010; 0:38:41 

Nickim IIBadblooDII level 3 olmak üzerem eklerseniz sevinirim

2012 Girişliler

0 LOL Mesajı
22 Mesaj
23 Nisan 2010; 10:07:18 

quote:

Orijinalden alıntı: Proud2BeTurk

Oyunda Nick Nedir?

Zobartan

twitch le oynuyorum lvl 18.. kill / death su anda birbirine cok yakın biraz daha cok kill yapmak lazım..XD

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
24 Nisan 2010; 14:51:00 

2 gündür Fwisted Fate ile oynuyorum 8-9 oyun oynadım ve sadece 1 kere kaybettik,onda da 2 tane leaver vardı,
lan ne süper adammış bu tf bea, Haydar nerdesn :D sen bu oyunun en ii adamı diodun da ben de hadi ordan diodum, yavaştan hak vermeye basladım, hatta bu hafta ip lerimi biriktirip ft yi alıyorum

0 LOL Mesajı
2060 Mesaj
24 Nisan 2010; 16:13:44 

Ben daha 5 levelim de ben genelde jax kullanmaya çalışıyorum ama benden önce biri almış oluyor onu ve alternatif bir champion gerekiyor ne öneririsiniz? Birde ben jax da ilk olarak attack rating li 420 gold luk kılıçları alıyorum seri olsun diye itemleri nasıl almalıyım early game de yardım edermsiniz??

2012 Girişliler

0 LOL Mesajı
904 Mesaj
24 Nisan 2010; 16:55:16 

quote:

Ben daha 5 levelim de ben genelde jax kullanmaya çalışıyorum ama benden önce biri almış oluyor onu ve alternatif bir champion gerekiyor ne öneririsiniz? Birde ben jax da ilk olarak attack rating li 420 gold luk kılıçları alıyorum seri olsun diye itemleri nasıl almalıyım early game de yardım edermsiniz??

http://www.leaguecraft.com burdaki rehberlerden yararlanabilirsin.

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
24 Nisan 2010; 20:23:16 

quote:

jax benm en çok oynadıım 3. championum, jax ile basit bi item sıralaması yapıım sana,
ilk önce önerilen kalkanı al ki dodge, health regen ve can versin, sonra ninja tabii botları al,ondan sonra malady al ki hem can calarsın hemde seri olursun, ondan sonra ap yada dmg sen sec ikiside çok etkili oluo ama ilk 3 itemi deistrmee gelmez, oyunun ortalarında phanem dancer alabiliosan zatn oyunu bitrdn demektr

alternatif olarak spartalı pantheon u öneririm ama suanda bedava değil,bedava olanlardan jax tarzı onerebilceğim bi champion yok, bu hafta jaxla idare et

0 LOL Mesajı
13 Mesaj
24 Nisan 2010; 22:49:15 

Ben oyunu kurdum ilk normalini kurmustum server unavailable gibi birsey yazıyordu eu olanı indirdim kurdum server status olan yerde yuvarlak birsey donup duruyor yardım edin lütfen...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dextarus -- 25 Nisan 2010; 21:57:50 >

0 LOL Mesajı
13 Mesaj
25 Nisan 2010; 21:57:31 

Biri yardım etsin serverdenmi kaynaklanıyor bendenmi anlamadım girebilen varmı oyuna ?

0 LOL Mesajı
1224 Mesaj
25 Nisan 2010; 22:08:59 

quote:

Orijinalden alıntı: Dextarus

Biri yardım etsin serverdenmi kaynaklanıyor bendenmi anlamadım girebilen varmı oyuna ?

ben arkadaşlarla oyundaym

0 LOL Mesajı
1 Mesaj
26 Nisan 2010; 0:58:03 

Beyler Allah rızası için yardım . Çözüm bulamadım şuna. Ben de katılmak istiyorum . Ama normal oyuna giriyorum mesela işte karakterimi seçip büyülerimi seçiyorum daha sonra bekleme sayfasında süre bitiyor ve karşıda Game is still in progress yazıyor. bu nedir ya oyun oynayamıyorum :(

0 LOL Mesajı
2060 Mesaj
27 Nisan 2010; 19:22:52 

5-6 saattir ya busy ya da kapalı oyun hayırdır ? bir ara girdim ama play e giremedim

2012 Girişliler

0 LOL Mesajı
904 Mesaj
27 Nisan 2010; 19:30:42