- x
en iyi saç ekim merkezi neresidir
30566 Cevap3371842 Görüntüleme422 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     6 [8] 10 11 12 13 14 15      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
27 Kasım 2010; 16:39:52 

---Muhrm --- arkadaşım senin saçlar tamamen dökülmeden saç ektirmişsin,eski saçların dökülecek o zaman ne yapacan?

0 Mesaj
27 Kasım 2010; 16:51:06 

sn.erdemli;

Aslına bakarsan bu konu üzerinde hiç süphem yoktu taki bugün burda bi kaç yorumu inceleyene kadar ama yaptırdıgım için hiç pişmanlık duymuyorum.Artık sonucu zaman belirleyecek ama su anda kadar giden gidaşat oldukça iyi ortalama üst bölgemde sac cok azalmıştı arka bölümde ve ön bölümde hiç sacım kalmamıstı sadece ortalra dogru saclarım verdı ve emin ol yıllardır kullanmadıgım hiç bir ilaç kalmadı öncelikle hiç birinin faydası yok bunu söyliyim sana ortalama 9 saat kadar sürdü operasyon foto konusuna gelince biraz şüphelrim oluştu sanki burdaki bazı kişiler insanlarla dalga gecmek için burada o nedenle biraz daha inceledikten sonra fotolarımıda ekliyecem.Kesinlikle sunu söyleyebilirimki ilin hiç bir öenemi ve farkı yok birincisi kendinden emin ol ikinciside bu işi yapacak adama biraz güven gersi boş.yani o kadar itinalı çalıştıki yapan ekip hepsinden allah razı olsun ve sadece ekim bitene kadar degil 22 gün gecti yaptıralı doktor bey hala arıyor varmı bi sıkıntı arada sırada gelin kontrollerini yapalım diyor.

sorup da cevap almak istediginiz her seyi cevaplayabilirim.(bilgim çercevesinde)

saygıalrımla...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
27 Kasım 2010; 19:09:31 

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:34:36 >

0 Mesaj
28 Kasım 2010; 0:44:59 

Arkadaslar merhaba
peki enseden alinan saclardan sonra ensede gene sac cikiyormu yoksa orasi seyrek mi kaliyor?

0 Mesaj
28 Kasım 2010; 1:05:13 

ben cuma günü ektirdim arkadaşlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunlight2008 -- 28 Kasım 2010; 8:17:48 >

46 Mesaj
28 Kasım 2010; 8:15:49 

Arkadaşlar konu konuyu açıyo ve yorumlar iyice karışıyo. Şöyle bi hiyerarşi yapsak;

Saç nakli yaptıran arkadaşlar (mesela sunlight2008 arkadaşımız)

*Nerede ektirdiniz?
*Hangi teknik?
*Kaç greft dedilr?
*Kaç saat sürdü ve kaç kişi ile geçirdiniz operasyonu?
*Maliyeti ne oldu?
*Ekim sonrası bi ilaç, Mezoterapi, ya da P.R.P gibi bir tedavi önerildi mi? (diğer saçların dökülmesi dursun diye)
*Size toplam maliyeti ne oldu?
*Mümkünse öncesi sonrası resimler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk_-_ -- 28 Kasım 2010; 8:17:15 >

0 Mesaj
28 Kasım 2010; 8:44:10 

resimler.

local://upfiles/1011903/F5CD48FD9C7C49ACB76823317A368F81.jpg

local://upfiles/1011903/A0B109D6629F426A9D268B433AE12EB4.jpg

local://upfiles/1011903/4B9B6DFE17624823BBD71E0B7B70916C.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sunlight2008 -- 15 Aralık 2010; 23:16:23 >

46 Mesaj
28 Kasım 2010; 14:01:39 

Hocam gayet başarılı gözüküyor. İnşallah sonuç 8 ay sonra da yüzünüzü güldürür. Resimler için de ayrıca teşekkür ediyoruz. Hangi merkezi tercih ettiniz acaba? ve hali hazırda var olan saçlarınızın dökülmemesi noktasında birşey önerildi mi? (Mezoterapi, P.R.P, ilaç..vs.)

Forum adına tekrar teşekkürler. Geçmiş olsun.

0 Mesaj
28 Kasım 2010; 15:03:11 

"Doktor Bey hala arıyor" 10 sayfalık ve bu kadar üyenin yorumda bulunduğu forumda ilk kez okuduğum bir cümle, genelde tüm hastalar dokturları arayıp da ilgilenmediğinden şikayet ederler. Bunu biraz da yoğunluğa bağlıyorum, bu konuda hizmet veren işletmeler yoğunlukları arttıkça hedeflerinden kopuyor olsa gerek. Yani İstanbul'da hizmet veren bir Hastane ile Erzurum ya da diğer bir ilde hizmet veren bir hastanenin yoğunluğu aynı olmasa gerek ama bu bir doktorun sana gösterdiği ilgiyi göstermemesi için yeterli bir neden değil. Doğru bir seçim yapmandan dolayı (memnuniyetine binaen) bir kez daha tebrik ederim. Foto konusunda anlayışla karşılıyorum ve karar veripde paylaşacağın gün için sabırsızım doğrusu. Sadece ekim öncesi saç yoğunluğunun sn. sunlight2008'den daha mı az ya da daha mı çoktu söyleyebilir misin acaba?

Saygılarımla

0 Mesaj
28 Kasım 2010; 16:39:16 

doktor bana ekimden 10 gün sonra destekleyici olarak 3 ay minoxil kullan dedi... mezoterapi hakkında daha önce konuşmuştuk ama pek faydası olan bir şey değil demişti. şampuanlarında çok bir faydası olmadığını söyledi. ben Armamed saç ekim merkezine ektirdim. ilk yıkama 1 gün sonra yaptılar. bandajıda aldılar...
benim ekimleri falan bizzat doktor yaptı. ekim sırasında bu işi iyi bir ekip olan her merkez yapabilir diye düşündüm hani çok paralar vermeye gerek yok diye düşündüm. sonuçta bu el emeği . çok lüx bir yerde yaptırmak asla iyi olur anlamına gelmez. tabi bunu ektirdikten sonra düşündüm.

Uzaklaştırılmış
28 Kasım 2010; 16:50:32 

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:35:02 >

46 Mesaj
28 Kasım 2010; 19:03:26 

Arkadaşım mezoterapinin fayda etmediğini belirtmen çok iyi oldu sağolasın. Ona da seans-seans bi ton para alıyorlar çünkü. Ya bu P.R.P tedavisi hakkında bilgisi olan var mı arkadaşlar? Kafa derinizden bi miktar kan alınıyor. Bu trombositlerinden ayrılıyor sonra aynı kan kafa derinize tekrar enjekte ediliyor. Kan bu sayede kendini yeniliyormuş o da hücrelerin daha çabuk yenilenmesini sağlıyormus...falan filan... İyi teorik bilgi düzüyorlar da sonuc olarak faydasını gören var mı bunu bulmak zor oluyo genelde.

0 Mesaj
29 Kasım 2010; 11:57:48 

sn.erdemli;

saç yogunlugum sunliğt tan daha azdı tepelerde de yoktu benim ama su anda beni gören esim dostum cok sasırıyor hani ben bu işin piri degilim ama görenlerin çok güzel olmuş en ufak bi kellik gözükmüyor demesi bile yetiyor insana fotolarıda 3-4 gün içinde ekliyecem allah izin verirse.

1838 Mesaj
29 Kasım 2010; 13:53:12 

Arkadaslar mezoterapinin fayda etmedigine dair kesin bir kanitimiz yok.
evet fayda etmiyor ama yokus asagi freni patlamis kamyon gibi dokulen saclara faydasi yok. onu zaten ne durduruyorki bilen varsa köseyi döner.
burada yeni operasyonla nakil yapilmis ömür boyu genetik olarak dökülmemeye kodlanmis saclardan bahsediyoruz.
sahsi gorusumle paralel olarak; emin ellerde ekilen saclarin kalitesini artiracagi, cikis surelerinin hizlanacagi ve şok dökülme denilen olayin şokunu azaltacagi ile ilgili yorumlar okudum. tabiki son kararini herkes kendisi verecektir.

-----YAŞAMA HAKKIN MÜCADELE GÜCÜN KADARDIR-----

1838 Mesaj
29 Kasım 2010; 14:01:49 

sunlight2008 resimlerinden alinti yapmadan birkac sey soylemek istiyorum. (kotali arkadaslari ve forumun düzenini düsünerek tüm arkadaslara da ayni seyi öneriyorum)
öncelikle hayirli olsun gercekten ön tarafi cok iyi görünüyor. yalniz alinan bolgen biraz hirpalanmis gibi. operasyondan sonra agri sizi hissettinizmi merak ettim? tam olarak iyilesip kizarikliklar gectiginde daha saglikli yorumlar yapilabilir.

tekrar hayirli olsun biran önce arzuladiginiz saclara kavusmaniz dilegiyle paylasimlarinizi bekliyoruz..

0 Mesaj
29 Kasım 2010; 14:52:12 

Tahminim ekim öncesi kafa yapınız benimki ile sunlight2008 arası yoğunluktaydı. Şu zamana kadar ümitsizdim ama bu sözlerden sonra insanın Erzurum'a koşa koşa gelesi geliyor :) adınıza gerçekten çok sevindim. Umarım en verimli süreç olan senenin dolması ile çok daha iyi olur. Gelişmeleri fırsatınız olursa aktarmanızı rica ederim.

Saygılar

0 Mesaj
29 Kasım 2010; 21:57:41 

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

sunlight2008 resimlerinden alinti yapmadan birkac sey soylemek istiyorum. (kotali arkadaslari ve forumun düzenini düsünerek tüm arkadaslara da ayni seyi öneriyorum)
öncelikle hayirli olsun gercekten ön tarafi cok iyi görünüyor. yalniz alinan bolgen biraz hirpalanmis gibi. operasyondan sonra agri sizi hissettinizmi merak ettim? tam olarak iyilesip kizarikliklar gectiginde daha saglikli yorumlar yapilabilir.

tekrar hayirli olsun biran önce arzuladiginiz saclara kavusmaniz dilegiyle paylasimlarinizi bekliyoruz..

arka tarafın resmini bandaj söküldükten hemen sonra çekmiştim.. 1 gün geçmişti üstünden sonrasında herhangi bir acı falan hissetmedim zaten operasyondan sonra pek acı olmadı. ilk 2 gün alın bölgesinde şişlik oluyor oda içindeki sıvıdan dolayıymış onun için tenisci bandı takdım 2 gün şişliğin bir anda alına ve gzölere inmemesi için doktor söyledi. arka kısmı iyileştikten sonra göreceğiz evet . umarım iyi olur

1838 Mesaj
29 Kasım 2010; 22:15:34 

quote:

Orijinalden alıntı: KoCaKuRT_

sunlight2008 öncelikle hayırlı olsun.
acaba nereye yaptırdınız söylemeniz mümkünmü

ben yardimci olayim kocakurt ustte ayri mesajlarda yer ve fiyati yazmis sunlight2008 arkadas.

Armamed (istanbul'da), yaklasik 3bin lira.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 29 Kasım 2010; 22:16:34 >

0 Mesaj
30 Kasım 2010; 1:11:32 

Arkadaslar peki sac alinan bolgeden gene sac cikiyormu yoksa orasi seyrek mi kalacak hep ?
lutfen cevap

0 Mesaj
30 Kasım 2010; 4:40:00 

arkadım saç alınan yerden saç çıkmaz

0 Mesaj
30 Kasım 2010; 10:09:25 

ŞAÇ ALINAN YERİN 3/2 Sİ GERİ GELİYOR YOKSA ARKA TARAFTA COK KÖTÜ Bİ GÖRÜNTÜ OLUSUR AYRICA ÇIKMAZSA İKİNCİ SEANSTA YAPILAMAZ ÇÜNKÜ ARKA TARAFTA ALINACAK SAÇ KALMAZ.

SAYGILARIMLA...

1838 Mesaj
30 Kasım 2010; 10:44:03 

quote:

Orijinalden alıntı: carlsteiner

Bugrahan kaçıncı tüpdesin , durum nasıl?

3. tüpün yarısını gectim, cok fazla aciklik ve sac kaybim yoktu ama sirma sacli da degildim baslangicta simdi dökülme tamamen durdu, arka ve ortalar eskisine nazaran daha iyi.ozellikle tepe noktasi kapandi gibi.ama önde çok bir gelişme yok malesef.
genel olarak memnunum bir kutu daha (tek tüp) alip devam etmeyi düşünüyorum. (mesaj HGF ürünü icin yazilmistir)

0 Mesaj
30 Kasım 2010; 13:50:57 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_snap -- 2 Aralık 2010; 19:40:28 >

Uzaklaştırılmış
30 Kasım 2010; 14:56:07 

.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:35:37 >

0 Mesaj
30 Kasım 2010; 15:42:45 

resat 206 bence biraz daha araştır.belki bende yanılıyor olabilirim ama yaptıgım araştırmalar sonucunda ve doktorun söyledigi çerçeve altında konusuyorum alınların 3/2 geri geliyor nedeni ise orada kan akısının daha cok olması gibi şeyler beslenme felan daha güçlüymüş ve alınan yerler 3-4 ay içinde sacını 3 numaraya vurdurmadıgın müddetçe çok belli olmuyacak.

13 Mesaj
30 Kasım 2010; 19:09:07 

Arkadaşlar son mesajlar hakkında araştırmalarım sonucunda bildiklerimi paylaşmak istedim...

Verici bölgede tekrar saç çıkma ihtimali var. Çünkü alınan kıl kökleriyle birlikte bir miktarda doku alınmakta, geri kalan doku parçasından saç çıkma ihtimali mevcutmuş.

46 Mesaj
30 Kasım 2010; 19:24:44 

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaslar mezoterapinin fayda etmedigine dair kesin bir kanitimiz yok.
evet fayda etmiyor ama yokus asagi freni patlamis kamyon gibi dokulen saclara faydasi yok. onu zaten ne durduruyorki bilen varsa köseyi döner.
burada yeni operasyonla nakil yapilmis ömür boyu genetik olarak dökülmemeye kodlanmis saclardan bahsediyoruz.
sahsi gorusumle paralel olarak; emin ellerde ekilen saclarin kalitesini artiracagi, cikis surelerinin hizlanacagi ve şok dökülme denilen olayin şokunu azaltacagi ile ilgili yorumlar okudum. tabiki son kararini herkes kendisi verecektir.

Ben sorumu biraz daha detaylandırayım Buğrahan Bey. Tepenizde bir miktar seyrek saçınız bulunmakta. Size buna takviye olarak saç ektiriyorsunuz (1. sayfada moy adlı arkadaşımızın ki gibi mesela). Ektirdiğiniz saç dökülmüyor tamam ama varolanı korumaya yönelik bir çalışma yapılıyor mu bunu soruyorum arkadaşlara. Herkes şunu söylüyor; Saç ektirirken sürekli (damla damla da olsa) bi kan akışı söz konusu. Oradaki kan yenilendiği için uzun bi süre varolan saçlarda dökülme duruyormuş. Bu gerçekten böyle ise ozaman P.R.P denen tedavi belirli periyotlarla yapılsa dökülmeyi kesin olarak durdurur herhalde.

46 Mesaj
30 Kasım 2010; 19:26:51 

sunlight2008 arkadaşım!

Gidişat ne durumda şuanda. Yaralardan ötürü oluşan kabukların geçmesi nekadar zaman alıyor? Ara-ara yeni resim koyarsanız çok iyi olur. (yani biraz çıkmaya başlayınca)

teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokturk_-_ -- 30 Kasım 2010; 19:28:43 >

1838 Mesaj
30 Kasım 2010; 20:24:33 

quote:

Orijinalden alıntı: gokturk_-_

Ben sorumu biraz daha detaylandırayım Buğrahan Bey. Tepenizde bir miktar seyrek saçınız bulunmakta. Size buna takviye olarak saç ektiriyorsunuz (1. sayfada moy adlı arkadaşımızın ki gibi mesela). Ektirdiğiniz saç dökülmüyor tamam ama varolanı korumaya yönelik bir çalışma yapılıyor mu bunu soruyorum arkadaşlara. Herkes şunu söylüyor; Saç ektirirken sürekli (damla damla da olsa) bi kan akışı söz konusu. Oradaki kan yenilendiği için uzun bi süre varolan saçlarda dökülme duruyormuş. Bu gerçekten böyle ise ozaman P.R.P denen tedavi belirli periyotlarla yapılsa dökülmeyi kesin olarak durdurur herhalde.

Gokturk arkadasim bildigim olcude sorunuza cevap vermeye calisayim.

Nakil edilen sac yada vücut killari ömür boyu dokulmeme ozellikli oldugu icin, kücük bir oranda ki olasi kayiplar haricinde hepsi belirli bir zaman sonra cikacaktir. buradaki asgari sart düzgün bir yerde ve isin uzmani kisilere operasyonu yaptirmanizdir.

gel gelelim sac naklinden once var olan saclara.gercekci olmak gerekirse onlara kalici birsey yapmak zordur. suan literatürde etkisi kanitlanmis sadece iki madde vardir. Minoxidil ve Finasterid. saticisi degil kullanicisiyim buna ragmen kullanan bircok kisinin bu maddelerin faydasi olmadigini soylediklerini de okuyabilirsiniz. o ayri konu.

bunlarin haricinde yapacaginiz uygulamalar kullanacaginiz ilaclar vs. sadece gunu kurtarir. bir sekilde tedaviyi aksatirsaniz, birakirsaniz birkac hafta icinde hicbirsey yapmamis gibi olursunuz. Platelet Rich Plasma yaralarin iyilesmesi dokularin onarilmasi saclarin güclenmesi icin uygulanan bir teknik. nakil sonrasi yeni saclar icin faydali olacaktir.cabuk iyilestirme ozelligi var. kullanip sonucu aktaran birisini tanimiyorum ama yurtdisi forumlarindan okursam aktaririm.

ama sahsi kanim ozetle su ki; ekilen saclara faydali olacak, daha güclü saclar daha cabuk gelecek, sok dükülmeyi azaltacak.

yalnizzz dökülmeye kodlanmis saclarin sadece omrunu uzatacaktir onlar eninde sonunda ne icin dunyaya geldilerse o isi yapacaklar yani dökülecekler. bu genetik determinizmdir. o yüzden ekim planinin iyi yapilmasi cok onemli. insafi olan doktor sacinin bir kismi genetik nedenlerden dokulmus 19-20 yasindaki gence ekim yapmaz. cunku digerlerini tutamaz ikinci belki ucuncu seans gerekir.. malesef boyle olmasini hicbirimiz istemiyoruz ama eninde sonunda ayni sonuca geliniyor..

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 9:32:01 

Sn. by_snap,

Resmi yükleyebilmek için ileti yazılan yerin sol alt tarafında resim yükle yazısı var, tıklandığı zaman gözat adında 3 ayrı bölme çıkacak ve bunlardan ilkine tıkladığında resmi bilgisayarda yüklemiş olduğunuz yerden bulup ardından gözatın altında tamam butonuna basmanız gerekiyor.

Bende sizleren fikir alabilmek için şu an ki resmimi göndereceğim arkadaşlar, her ne kadar umutsuz vakaa olduğunu bilsem de :)

Saygılar

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 9:46:48 

Forumda saç nakli sonrası fotoğraflar gönderilmiş olsada, ben işlemi gerçekleştirmeden önce sizlerden fikir alabilme adına son halimi içeren resimleri gönderiyorum. Bilgileriniz paylaşmanızı rica ederim.

Selamlar!

0

Ekteki dosya (1)

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 9:50:00 

Arkadaşlar bir resim daha gönderiyorum, önceki iletiye sığmadı kapasitelerinden dolayı

0

Ekteki dosya (1)

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 12:07:09 

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 12:37:44 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi by_snap -- 2 Aralık 2010; 19:42:57 >

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 12:58:18 

OPERASYONDAN SONRA 7.GÜN

0

Ekteki dosya (1)

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:13:13 

3-4 HAFTA ARASI ARASI DÖKÜLMEYE BASLAMIS ŞEKLİDİR.
ARKADAŞLAR İLK EKLEMİŞ OLDUGUM RESİMDE ÖNCESİ HALİM VAR ONDAN BASKA FOTO BULAMADIM ŞİMDİLİK İLERİDE DAHA İİİSİNİ KOYABİLİRİM VE OPERASYONDAN SONRAKİ 2.GÜN RESMİ MEVCUT.
İNŞALLAH BEGENİRSİNİZ.

0

0

Ekteki dosya (2)

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:16:06 

BİDE FOTOGRAFLAR CEP TELEFONU İLE ÇEKİLMŞİTİR.KALİTESİ O YÜZDEN DÜŞÜKTÜR.KUSURA BAKMAYIN AMA GELİŞME OLDUKÇA YÜKLEMEYE DEVAM EDECEM.

SAYGILARIMLA...

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:25:06 

by_snap kardeşim hayırlı olsun inş.istediğin gibi olur.kaç gref ektirdin ve arka taraflarada ektirdin mi?şimdiden bana zaman ayırdığın için tşk ederim.

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:29:50 

teşekkür ederim iii dileklerin için ortalama 3600 greft ekildi.evet arka tarafada ekildi ama dökülmeye basladıgı için op şekilde gözüküyor.

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:41:38 

by_snap kardeşim eski saçını bilmiyorum ama saçını uzatınca çok güzel olacak bende ocak ayında ektirmeyi düşünüyorum çevre hastanesinde.ocak ayını beklememdeki sebep ales sınavına girecem onun için benim kafada aynı senin gibi bana 3400 greft dedi doktor bakalım hayırlısı,ayrıca anestezi iğneleri fazla acıtıyor mu?

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:44:52 

by_snap hayırlı olsun fena değil üst kısımlar biraz seyrek görünüyor ama fena değil.umarım iyi olur. siz nerede ve kaça ektirmiştiniz?

benim 5. günüm akşam resim ekleyeceğim.

birde yapmış arkadaşlara bir sorum olacak 7. yıkamadan sonra kabuklar dökülmeden 1 gün önce bana iyice deriye zeytinyağı sür deri emsin sonra kabukları gel öyle dökelim denildi. siz böylemi yaptınız...
saygılarımla

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:46:08 

sn sweat hasan;

Walla ön çok acıtan noktası zaten bu işin o iğneler onun dışında fazla acı hissetmiyorsun ve ilk 3 gün çok zor geçiyor uyku uyuyamıyorsun resmen ama yaptırdıgına degiyor.buna emin olabilrisin.

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 13:52:56 

anladım by_snap kardeşim bilgilerin için tşk ederim.

0 Mesaj
1 Aralık 2010; 14:57:47 

SUNLİGHT2008 ÜST TARAFLARIN SIK GÖZÜKMEMESİNİN SEBEBİ IŞIK YANSIMALARINDAN DOLAYI VE ARTIK DÖKÜLME ASAMASINDA OLDUGU İÇİN ÖYLE GÖZÜKÜYOR AMA AYNADA BAKTIGIM ZAMAN COK SEYREK GÖZÜKMÜYOR VE AYRICA O BÖLGEYE HEP KALIN OLAN KÖKLER NAKLEDİLDİ.UZADIGI ZAMAN MUHTEMELEN KAPANACAK KANISINDAYIM BEN AMA ARTIK BEKLEMEKTEN BASKA CAREM YOK :) BİDE BEN ÖYLE Bİ İŞLEM UYGULAMADIM DOKTOR KENDİSİ TEMİZLEDİ KABUKLARI 8.YIKAMADA VE 12.İ SON YIKAMADA

SAYGIALRIMLA.

Uzaklaştırılmış
1 Aralık 2010; 19:28:14 

.......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:36:16 >

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2010; 16:53:30 

....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:36:36 >

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2010; 18:02:21 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:52:31 >

46 Mesaj
3 Aralık 2010; 21:00:51 

resat206 arkadaşım. (aslında abi desem daha hoş olur)

P.R.P tedavisini gerçekten ben de merak ediyorum. Denediğinde bunun snuçlarını paylaşır mısın bizlerle. Çünkü saç ekimi yaptırıp ta sonuç paylaşan çok insana rastlıyoruz sağolsunlar bilgilerini paylaşıyorlar. Ama p.r.p yaptıran arkadaşa hiç rastlamadım. Bir de sizin ekim öncesi zaten pek saç kalmamıs hocam. P.R.P tedavisinin hal-i hazırda saçları kalmış olan insanlar için uygulandığını biliyorum ama eksik ya da yanlış biliyorsam da kusura bakmasın kimse.

Uzaklaştırılmış
3 Aralık 2010; 21:27:36 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:53:06 >

46 Mesaj
4 Aralık 2010; 17:27:45 

Abi 500 TL lerden filan bahsediyo millet P.R.P için. doğru mu ya?

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 18:08:08 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:40:19 >

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 18:18:55 

...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 11 Şubat 2011; 20:53:20 >

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 21:54:29 

........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:03 >

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 21:57:26 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:20 >

Uzaklaştırılmış
4 Aralık 2010; 22:42:16 

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:35 >

2 Mesaj
4 Aralık 2010; 23:05:05 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adectr -- 16 Haziran 2011; 19:01:20 >

46 Mesaj
5 Aralık 2010; 10:34:00 

Evet tam manasıyla kesin çözüm sunsa 500 lira birşey değil ancak;

Gecici bi tedavi yöntemi (sonucları itibari ile)
Herkeste iyi sonuc verecek diye birşey yok
Yapıldığı yıl içerisinde saç dökülmesini yavaşlattığı ancak sonra yine dökülmenin devam ettiği söyleniyor.

Yurt dışından bi resim buldum P.R.P öncesi/sonrası diye. arada neredeyse fark yok gibi.

Tüm bu sonuçları derleyecek olursak 500 lira çok aga (seans başı. toplamda 3-4 seans öneriliyor)

8 Mesaj
5 Aralık 2010; 10:52:26 

resat206 birden bi kültürlü, bi konuşmayı ögrenmiş olarak çıkmışsın, bıraksak burada saç nakli yapacaksın.. konhair diye bu kadar reklam yapılmazki (konhairde çalışan sağlık memuru arkadaş kensisi muhtemelen)..

Op.dr.Çagrı uysal ı tanırım plastik cerrahlar arasında tanıdıgım en iyi niyetli kişidir diyebilirim, bonus reklamlarındaki gibi kıvırcık saçları vardır, eger arkadaşlar gidip konhairde cagrı uysal'a nakil yaptıracaksanız yaptırın çok etik adamdır, kesinlikle para kaygısı filan yoktur, hastalarına çok iyi davranır, ama öyle diplomasını kullanan arkadaşlara rastlarsanızda kaçın oradan...

p.r.p 500 degil 800-1500 tl arasında degişiyor fiyatları, zaten p.r.p kiti 250 euro adam onu hayatta 500tl ye yapmazz.. tabi bununda çakması çıktıysa oda kanı santrifuje edip veriyordur o zaman maliyet sıfır..

Uzaklaştırılmış
5 Aralık 2010; 11:33:36 

..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi resat206 -- 4 Şubat 2011; 20:39:57 >

0 Mesaj
5 Aralık 2010; 15:58:56 

Ektiren arkadaslar peki sac ektirdikten sonra kac gun icinde kafadaki kan pihtilari dokuluyor.Bende ektiricem ama bu zamanda onemli benim icin.1 hafta sonra tamamen kirmiziliklarin dokulmus olmasi gerekiyo bende

Edit: sac ekim sitelerinden ekim sonrasi sureci kontrol ettigimde 10 gunde tum kabuklarin dokulmus olmasi gerekir yaziyor.Operasyon geciren arkadaslarda da bu sekilde mi oldu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oneofthem -- 5 Aralık 2010; 16:34:27 >

Sayfa:   <<     6 [8] 10 11 12 13 14 15      >>
Tüm forumlar » [Konu Dışı / Off Topic] » Sağlıklı Yaşam » en iyi saç ekim merkezi neresidir
Sayfa: <<     6 [8] 10 11 12 13 14 15      >>
Foruma Git
Bölümde Ara
Başa Dön

Reklamlar

DH VİDEO