Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (205. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AL[e]N

hlc'nin istanbulda şubesi varmıydı yenimi açıldı sitesinde bagdat caddesinde var gorunuyor ?

arkadaşlar öncelikle cevabınıza tesekkur ederim arkadasım senin soruna da gelince ordada yerleri varmıs ben operasyondayken sac ekimine ertesi gün istanbula gitmisti araman gerekir kendi sitelerinde yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiyan_21

quote:

Orijinalden alıntı: tutkuen

yada bu konu hakkında ekimden 10 gün sonra kabuklanma olayı hakkında bilgisi olan paylasabilirmi forumda

kardeşim merhaba kabuklanma olmadımı sende 10güne kadar kabuklanmaların bitmesi lazım bana denilen bu

jiyan arkadasım ve diğer arkadaşlarım sağolun cevabınıza simdi ben 8 inde girdim operasyona ve bugun 6. gün oldu ve kabuklanma felan yok aynen duruyor tabi kremin vermis oldugu bir seyle sanırım sanki ekili degilde sacımın derisi ötekinde kabuklanma hemen olmustu ama bunda daha olmadı acaba olmuyacakmı merak ediyorum ve aslında ekim kadar buda cok önemli bir coklarımız eminim bu kabuklarla kökleride yerinden söküyordur ama emin olun arkadaslar bu da ektirecekler icin öenmli benim daha olmadı bu yuzden daha once giren arkadaslarımızdanda bilgi alıyorum bunun onemli olduguna eminim sendemi hlcde yaptırdın jiyan ve sende kabuklanma oldumu suan icin bende yok insallah olmaz:D:D
  • azts seninde mesajını okudum ben operasyondayken aynen dedigini ilettim doktorun bana verdiği cevap biz yurt dısına devamlı calıstımız icin yurt dısına ağırlık verdik ama bu siteyide dahada uyugun hale getireceklerini calısmalarının oldugunu söyledi normalde hlc yazdığınız zaman yurt dışı sitesini görürsünüz bide bence bu insanların reklama ihtiyacıda yok gibi dusunebiliyormusunuz temmuzda 9. ayın ful oldugunu soylediler yani istesenizde 9. ayda sac ektiremezsiniz bu denli
  • quote:

Orijinalden alıntı: ua_cakar

quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

quote:

Orijinalden alıntı: eyfel27

evet aslında benimde aklıma takılan o kabuklanma oldugunda ne yapıyonuz sac kökünü nasıl kurtarıyorsunuz kremliyorsunuz mesala bununla ilgili bilgisi olan varmı bunada acıklık getirirseniz sevinirim sanırım forumda oncelerden biri ektirmistir ona sormak lazım hlc klinikde o deneyimlidir kremleyince acaba kabuklanma olmuyormu ona sormak lazım

bu kabuklar fazla kalınca zarar verir deniliyor benimde duyduğum buydu. Hakan doğanaya 1 ay önce mail atmıştım bana gönderdiği öncesi ve sonrası resimler vardı internete yüklemiş, bunlardan birisinin linkini buldum link adresi ,

https://public.bay.livefilestore.com/y1p3OOF9QSJs0yVvXQXqUuIddLemvmGAx5rXC2SvnBVCQWGd3s2pl2M0ZCgkzQjXHkmHJ6C3FdyKwpstyBChoJXng/1a.jpg?download&psid=1

birinci gün kabuklanma yok ,doğrusu ilgi çekiciydi demek ki bu kadar temiz çalışılabiliyor.

kabuklanma olmaz diye bişey yok olması gerekir çünkü saç ekiliyor :) fotoda beya beyaz deri parçacıkları var.işte onlar kabuk..bakın anlatayım ilk yıkamada şampuan yada sabun her ne kullanıyorsanız artıık.normal saçta köpürtülüp hafif hafif sürülür ekim bölgesine zarar vermeyecek şekilde.ekimyapılan yerde köpürtülmez yani şampuan.10.gün sonunda kabuklar zaten hafif hafif kurumaya kalkmaya başlar.herhangi bi nemlendirici sürülür o bölgeye 1 saat kadar bekletilir yumuşaması için .sonra duşa girdiğinde şampuanı köpürtüp hafif hafif tırnaklanarak kabukların dökülmesi sağlanır.tabi tırnaklama işlemi ekim yönüne doğru yapılmalıdır.umarım anlatabilmişimdir.

sagolun verdiniz cevaplara peki senden hic kök geldimi yani tırnaklama olayında ua-cakar verdigin bilgiler icin sağol
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: eyfel27

evet aslında benimde aklıma takılan o kabuklanma oldugunda ne yapıyonuz sac kökünü nasıl kurtarıyorsunuz kremliyorsunuz mesala bununla ilgili bilgisi olan varmı bunada acıklık getirirseniz sevinirim sanırım forumda oncelerden biri ektirmistir ona sormak lazım hlc klinikde o deneyimlidir kremleyince acaba kabuklanma olmuyormu ona sormak lazım

bu kabuklar fazla kalınca zarar verir deniliyor benimde duyduğum buydu. Hakan doğanaya 1 ay önce mail atmıştım bana gönderdiği öncesi ve sonrası resimler vardı internete yüklemiş, bunlardan birisinin linkini buldum link adresi ,

https://public.bay.livefilestore.com/y1p3OOF9QSJs0yVvXQXqUuIddLemvmGAx5rXC2SvnBVCQWGd3s2pl2M0ZCgkzQjXHkmHJ6C3FdyKwpstyBChoJXng/1a.jpg?download&psid=1

birinci gün kabuklanma yok ,doğrusu ilgi çekiciydi demek ki bu kadar temiz çalışılabiliyor.

iflus cevabın icin sağol bu adresede baktım bu saçlar ne ya bence bu fantezi bile değil gereksiz yaw cocugun saclara bak keske herkesin sacı böyle olsa cok sasırdım doğrusu:)))) neyse kabuklanma hakkında baska neler biliyorsun kendiliginden dusmesi icin ne yapmak gerekir?????
  • quote:

Orijinalden alıntı: karayel-455

quote:

Orijinalden alıntı: _OxoskvA_

quote:

Orijinalden alıntı: californiadream

quote:

Arkadaşlar ben Ayşegül hanımla görüştüm tepemdeki çok incelmiş saçlarımın da döküp gelirsem daha iyi olacağını söyledi 15 tatilde ektirmeyi düşünüyorum hem daha iyi araştırmış olurum

eyvah eyvah eyvah diyorum sadece.kalan saçları güçlendirip kurtarmak,tepede o kalan saçlarla extra bi yogunluk olusturmak ve zaten kısıtlı donor kaynagı oldugu icin kafadaki her sac telini degerlendirmek yerine tepede kalanları da dökün de öyle ekelim diyen bi yer benim icin protez saç yapan merkezlerden farksızdır.ikisi de kişinin sağlıgını deil kendi işlerinin kolaylasmasını ister.

gittigim bu işi hakkıyla yapan sac doktorları kafada kalan her sac telini kurtaralım ilac tedavisi kan testleri isterken onları da dökün de öyle gelin diyen yerleri seçmemekle ne kadar aklı
    başında bir karar aldıgımı bir kez daha ispatladınız

saol oxoskva

benim tepedeki kalan saçlarım inanılmaz ince,sapsarı olmuş son safhasındalar ama sanırım orası güçlendirme filan da yapmıyor,belki de haklısınızdır

kardeş kendın dıyorsun tepedekı saçlar dokulmek üzere ilaç tedavisiyle nereye kadar gerı getırılebılır.aysegul hanım doğru olanı söylemiş.dıyelımkı ekım yaptı tepedekı saçlar olduğu için oraya en fazla sıklaştırma ekımı yapacak sona o zayıf saçlar dökulecek ve kotu bı goruntu ortaya cıkacak takrar ekım yapdırman gerkecek böle olsa daha mı iyi olur sence.o saçları ilaçla en fazla bir müddet dökülmesını ertlersın ve sonunda da dökülür yıne.aysegul hanım çok iyi nıyrtlı bır ınsan ve sana olması gereknı söylemış.isteseydı ekımını yapar paranı alır sonra tepe dokulunce yıne eker bı kez daha paranı alırdı.

Ben arkadaşa cevap vermek için öyle söyledim,senin dediğini destekler bi açıklama benimkisi de ayrıca ben de saçların kurtarılabileceğine inanmıyorum :/
  • KONUYA BAK YA NERDEN NEREYE GELMİŞ BURDA BİR YETKİLİ YOKMU SESİMİZİ DUYAN YA....
    DOKTOR BAŞLIKLARI HALİNDE GİDELİM YOKSA 70 SAYFAYI OKUSANDA ORTDA BİR SONUÇ YOK ÇOK SIKICI OLMAYA BAŞLADI RESMEN...
    TÜM ARKADAŞLARIMDA BANA KATILIYORDUR!!!
  • quote:

azts seninde mesajını okudum ben operasyondayken aynen dedigini ilettim doktorun bana verdiği cevap biz yurt dısına devamlı calıstımız icin yurt dısına ağırlık verdik ama bu siteyide dahada uyugun hale getireceklerini calısmalarının oldugunu söyledi normalde hlc yazdığınız zaman yurt dışı sitesini görürsünüz bide bence bu insanların reklama ihtiyacıda yok gibi dusunebiliyormusunuz temmuzda 9. ayın ful oldugunu soylediler yani istesenizde 9. ayda sac ektiremezsiniz bu denli

tesekurler he,en cevap yazdiginiz icin bakalim aslinda istanbuldaki evimede cok yakin cadde bostan ama benim icin onemli olan en guzeli olsun garantili olsun hatta gerekirse sertifika bile vermelerini istiye bilirim sonucta paradan cok sacin iyi dilmesi ve oturmasi sekli filan bunlar onemli benim icin maddiyat son asama askinda salikli olmasi benim icin sizler gibi onemli ve verimi ilerde gorebilmek
  • quote:

Orijinalden alıntı: azts

quote:

azts seninde mesajını okudum ben operasyondayken aynen dedigini ilettim doktorun bana verdiği cevap biz yurt dısına devamlı calıstımız icin yurt dısına ağırlık verdik ama bu siteyide dahada uyugun hale getireceklerini calısmalarının oldugunu söyledi normalde hlc yazdığınız zaman yurt dışı sitesini görürsünüz bide bence bu insanların reklama ihtiyacıda yok gibi dusunebiliyormusunuz temmuzda 9. ayın ful oldugunu soylediler yani istesenizde 9. ayda sac ektiremezsiniz bu denli

tesekurler he,en cevap yazdiginiz icin bakalim aslinda istanbuldaki evimede cok yakin cadde bostan ama benim icin onemli olan en guzeli olsun garantili olsun hatta gerekirse sertifika bile vermelerini istiye bilirim sonucta paradan cok sacin iyi dilmesi ve oturmasi sekli filan bunlar onemli benim icin maddiyat son asama askinda salikli olmasi benim icin sizler gibi onemli ve verimi ilerde gorebilmek

evet azts simdi sana kısaca acıklama yapıcam demissinki sertifika isticem emin ol benim ilk gittim yerde sertifika var hani ne oldu basarılı deyip gönderdiler benim suan sac ekimim 6. gün aynadan baktımda ve diger ekimle kıyasladıgımda okadar buyuk fark varki anlatamam cünki birebir buna doktor giriyor sonucta giren bir hekim arkadaslar arka kısımdan sacları tek tek cıkarırken özeniyor özgür bey ben burda yasadım bunu eger sağlam yer diyorsan boyle yerleri sececeksin adam sana sertifika veriyor bi yandanda imza alıyor tutmazsa sakatlık cıkarsa mahkemeye vermeyin diye zaten sertifikada kök tuttugunda ömür boyu cıkar diyor esteword bana verdi de ne oldu doktor bana imzaladım kagıdı diyor yani sacmalık sanatcıya nebilim görkemli reklamlara inanma isini aslan gibi yapanlara inan resimlere bak zaten özgür hocayla konustugun zaman kendisinin garanti belgesi oldugunu anlarsın konusup görüsmen lazım sac ekimi kesin cözüm ama doğru ellerde ve doktorunu cok iyi dinleyeceksin bunları uygulayacaksın ilerdede bana allah razı olsun desen yeter kardesim keske 6 ay olsa resmimi cekip koysam:) ama bu forumda bu doktorların ektikleri saclar var bakabilirsin
  • tutkuen, sonucunun iyi olacağına bende katılıyorum, umarım istediğin sonucu alıcaksın,

ne zaman resim koymayı düşünüyorsun.
  • quote:

tutkuen, sonucunun iyi olacağına bende katılıyorum, umarım istediğin sonucu alıcaksın,

ne zaman resim koymayı düşünüyorsun.

insallah iflus sagolasın resim olarak 6. ay en iyisi diye dusunuyorum cunki bilirsiniz sac dokulmesi baslıcak tabi kisiden kisiye değisiyor bazılarında hic dökülmediğide olmus ama 10 .günden itibaren 1 ay icinde sac dökülmesi olucak ve sacekiminden sonraki halime geri döneceğim bu yuzden en verimli ay 6. ay diye düsünüyorum gerçi en fazla 4 ay sonunda belli olur ama 6. ay diyoruz 6. ayda burda ne kadar verimli tuttugunu görecegiz ozaman size resimlerini sunucam he 6. aydan sonra cıkmıcakmı cıkıcak az az cıkıyor ama 6.ayda ulastıgın sac sayısı kadar degil 6 . ayda bakıcaz hep beraber resimleri yayınlıyacağım bugun 6. gun vakit cok hızlı geciyor bakıcaz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tutkuen -- 14 Ağustos 2011; 20:13:07 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben Ayşegül hanımla görüştüm tepemdeki çok incelmiş saçlarımın da döküp gelirsem daha iyi olacağını söyledi 15 tatilde ektirmeyi düşünüyorum hem daha iyi araştırmış olurum

eyvah eyvah eyvah diyorum sadece.kalan saçları güçlendirip kurtarmak,tepede o kalan saçlarla extra bi yogunluk olusturmak ve zaten kısıtlı donor kaynagı oldugu icin kafadaki her sac telini degerlendirmek yerine tepede kalanları da dökün de öyle ekelim diyen bi yer benim icin protez saç yapan merkezlerden farksızdır.ikisi de kişinin sağlıgını deil kendi işlerinin kolaylasmasını ister.

gittigim bu işi hakkıyla yapan sac doktorları kafada kalan her sac telini kurtaralım ilac tedavisi kan testleri isterken onları da dökün de öyle gelin diyen yerleri seçmemekle ne kadar aklı

saol oxoskva

benim tepedeki kalan saçlarım inanılmaz ince,sapsarı olmuş son safhasındalar ama sanırım orası güçlendirme filan da yapmıyor,belki de haklısınızdır

kardeş kendın dıyorsun tepedekı saçlar dokulmek üzere ilaç tedavisiyle nereye kadar gerı getırılebılır.aysegul hanım doğru olanı söylemiş.dıyelımkı ekım yaptı tepedekı saçlar olduğu için oraya en fazla sıklaştırma ekımı yapacak sona o zayıf saçlar dökulecek ve kotu bı goruntu ortaya cıkacak takrar ekım yapdırman gerkecek böle olsa daha mı iyi olur sence.o saçları ilaçla en fazla bir müddet dökülmesını ertlersın ve sonunda da dökülür yıne.aysegul hanım çok iyi nıyrtlı bır ınsan ve sana olması gereknı söylemış.isteseydı ekımını yapar paranı alır sonra tepe dokulunce yıne eker bı kez daha paranı alırdı.

Ben arkadaşa cevap vermek için öyle söyledim,senin dediğini destekler bi açıklama benimkisi de ayrıca ben de saçların kurtarılabileceğine inanmıyorum :/

tuy haline gelmis tepe bolgemi doktorun verdigi 8 ay rogaine + priorin + biotin+ 4 ay propecia ile nasıl kurtardıgımı gormus olsaydın o incecik kolumdaki tuyler gibi olmus saclar nasıl kalın saclar haline dondu gorseydin oyle bir inanmaya baslardın ki kardes

ispat et inanayım muhabbetlerine girmicem resim falan koymuyorum asla burdan resim paylasmama ve bundan sonra kimseye teknik bilgi vetavsiye de vermemeye karar verdim

her mahallede bolca bulunan kadınlara yonelik lazerle epilasyon,agda,cilt bakımı,zayıflama hizmetleri veren estetik merkezi olarak ise baslamıs sonradan sac ekimine girişmiş merkezlere ve orda calısan tahsili olmadıgı halde cok durust tatli dilli ilgili alakalı iyi niyetli olmakla övülen ama zerre kadar doktorlugu ve tıp fakultesi okumuslugu olmayan saglık personeli ve hemsireleri müritleri gibi savunan ve bunlara saglıgını emanet eden kisilerle ne ilim ne bilim tartısırım

siz de bir an once tepenizdeki saclarınızı dökmeyi hızlandırın.sacları yıpratmak icin en kalitesiz kimyasalları iceren sampuanları kullanın,bol bol jöle sürün sacların hava almasını engellicek sapkalar takın ki dokulsun hepsi bir an once.nasılsa 3-4 bin tl ye cm2 ye 60 greft sac eken estetik merkezleri bolca var.burasi türkiye burda herşey türk işi

forumda sac ekimini begendigim 1-2 kisi var onların durumlarını takip edip bir sure sonra da uyeligimi tamamen silicem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 14 Ağustos 2011; 21:49:07 >
  • Arkadaşlar forumun düzenlenebilmesine dair mesajı yönetici arkadaşlara tekrar iletiyorum.
    umarım bu sefer ilk mesajı düzenleme hakkını alabiliriz.
    öteki türlü düzenli olması için ya yeni konu açma yada nakili gerçekleşen arkadaşlarmızın imzalarına resim linki koyma gibi yöntemlere başvurmak gerekecek.
    saygılar..
  • sanki yeni konu acilsa ve sürekli guncel tutacak biri yapsa harika olacak hangi kliniklerde ekilir ortalama fiyat ne kadar çok güzel olurdu herkes için.

tutkuen tskler
  • Orijinalden alıntı: ser-mest

operasyon hakkında teknik bilgi verebilirmisiniz?
    sacları manuel mi aldılar makinayla mı?
    hastanede mi yaptılar gokhan gur un muaynehanesinde mi?
    gokhan gur sacların alımı kanal acma ve ekim kısımlarından hangisini kendi yaptı hangisini yardımcılarına yaptırdı?

bir de ekimden onceki saclarınızın resmini paylasırsanız daha faydalı olur

Operasyon medicana hastanesinde iki gün sürdü.Sabahtan öğleye kadar alım, öğleden saat 18.30'a kadar ekim şeklinde yapıldı.Alım işlemi mikromotorla doktor bey ve yarımcısı hemşire hanım tarafından yapıldı.Bütün kanalları doktor bizzat kendisi açtı, ama saç köklerini yardımcısı yerleştirdi.Elimde paylaşabileceğim ekim öncesi foto yok maalesef.

******ser-mest ekimin güzel görünüyor, hayırlı olsun. Gökhan gür hoca,mikromotora ne zaman geçmiş, bu konuda bilgilendirdi mi ,burda ve başka forumlarda daha önce elle alım yapıyor diye okumuştum . Bir de gökahn gür hoca aynı hlc , muttali keser hoca, zekeriya kul gibi tek bir kanal açıp tek bir kök yerleştiriyor ve kendisi ekiyor diye biliyordum. acaba tekniğini değiştirmiş mi.kanalları doktor bizzat kendisi açtı derken ,bütün kanalları toplu olarak önce acıp , sonra da yardımıcısı mı yerleştirdi. *****

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iflus1 -- 15 Ağustos 2011; 0:27:34 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TurQarizma

Arkadaslar gecen TV'de gordum. Sac tanesine gore fiyat biciyorlardi..

Bu ekilen saclarin maliyeti yaklasik ne kadar?
    Bende sirf tepede dokulme var. Cok masrafi olacagini sanmiyorumda.
    Tedavimi sac ekimimi tavsiye edersiniz?
    Bilenler varsa cevaplara memnun olurum..

TurQarizma gidecegin yere göre değisiyor kök olarak yada greft ikiside aynı 1 kök 2, 2.5, 3 euro yapanda var 1.5 tr ye yapanda var arayıp konusman gerekiyor ama en öenmli olan doktorların girmesine birebir ekim yapana önem ver sacların sıklıgı ekimi kalitesi senin gidecegin yere bağlı 6. ayı bile senin gidecegin yere bağlı ben sana bu formu bastan sona okumanı tavsiye ederim bulundugun sehirlere göre yanıtlanan cevaplara göre doktora gidebilirsin ankarada isen birebir doktorların girdigi sac ekimi d dr.muttalip keser ve hlc klinikden dr. Özgür Öztan var ne kadar saclarında acıklık olursan olsun bu doktorlar senin sacını istedigin sıklıga ulastırcaktır özgür öztan bey sadece sac ekimi ile ugrasır bende orda yaptırdım sana orayı önerebilirimhttp://www.fueturkey.com istersen burdan bak arayıp konusabilirsin

Cok bilgilendirici oldunuz ozellikle verdiginiz kaynakla.. Anlasilan sac ekimi icin cok erken..
    Haftaya cilt doktoru bu konuda gerekeni yapar sanirim..

Bu arada yurt disindanim.. Insanlar turkiyeye geliyor sac ekimine..
    Bu verdiginiz linkteki yerin ozellikle ankarada olmasi guzel..
    cunku Turkiyede Ankarada kaliyorum..

Tesekkur ederim..

önemli olan senin mutlulugun paranı bosuna harcamaman ben bir kez boşuna yaptım ama ben bu duruma dustum diye herkesde bu duruma duşmesin dogru yerlere gitsin zaten özgür bey görürsede eğer kurtarılacak bir durum varsa bunu sizi söylüyor herşey istedin gibi olsun inşallah bizler zaten herzaman burdayız:)

Tesekkurler ihtiyacim oldukca kesinlikle buradan danisacagim..
    Hatta bu hafta cilt doktoruna giderek ilk adimi atayim diyorum..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: azts

quote:

evet azts simdi sana kısaca acıklama yapıcam demissinki sertifika isticem emin ol benim ilk gittim yerde sertifika var hani ne oldu basarılı deyip gönderdiler benim suan sac ekimim 6. gün aynadan baktımda ve diger ekimle kıyasladıgımda okadar buyuk fark varki anlatamam cünki birebir buna doktor giriyor sonucta giren bir hekim arkadaslar arka kısımdan sacları tek tek cıkarırken özeniyor özgür bey ben burda yasadım bunu eger sağlam yer diyorsan boyle yerleri sececeksin adam sana sertifika veriyor bi yandanda imza alıyor tutmazsa sakatlık cıkarsa mahkemeye vermeyin diye zaten sertifikada kök tuttugunda ömür boyu cıkar diyor esteword bana verdi de ne oldu doktor bana imzaladım kagıdı diyor yani sacmalık sanatcıya nebilim görkemli reklamlara inanma isini aslan gibi yapanlara inan resimlere bak zaten özgür hocayla konustugun zaman kendisinin garanti belgesi oldugunu anlarsın konusup görüsmen lazım sac ekimi kesin cözüm ama doğru ellerde ve doktorunu cok iyi dinleyeceksin bunları uygulayacaksın ilerdede bana allah razı olsun desen yeter kardesim keske 6 ay olsa resmimi cekip koysam:) ama bu forumda bu doktorların ektikleri saclar var bakabilirsin

bazi arkadaslarda 6 gunluk fotosunu veriyorlar buruya bize yarari dokunur sanirim isterseniz bir fotonuzu verseniz en azindan ontaraf ve aclarin nasil alindigini gorurduk bende yavas yavas tecrube kazanmiya basladim sayilir benim konum daha cok kesinlikle bir kez yaptirdiginizda iyi olmasini isteriz bunu benim gibi herekzde istedigne eminim yani tartismasiz ilerde pismanlik dummama olucak nasil diktikleri ve nasil calistiklarida onemli sadece ekipde sonra hadi gule gule dediklerinde bir kac gun sonra bazimiza bir sey gelirse o zaman ne olucak ben bunu yaparsam inanin cevremdekilerde bana katilir cunki cogu millet suan en iyisini ve birinin yaptiginda sonrasi dikilmis gibi gorunmedigine inanmasi gerek benim bildigim en az boyle yapmak istiyen 10 kisi var onun icin ilk oncu ben olucagim icin sanki kendimi birazda numunelik hissediyorum
    size zahmet fotonuzu verin ne olursa olsun ve hangi doktor yapti kime bas vurulacak nasil randvu heemn aliniyormu fiat konusu elbette onemli ama ondan onemlisi verdigin paraya deysin ister insan

illa dediginiz verde olmiya bilir belki baska arkadaslarda baska yerlide tavsiye ederse lutfen yazin bunun icin sadece bir ayri bir link acilsa cok daha iyi olurdu bence cunki orda sadece sunlari yazsak mesela hangi dokrora yada klinige gittiklerini yazsalar yeter fotograflarla sadece bun yeter derim bence kisa ve oz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

saol oxoskva

tuy haline gelmis tepe bolgemi doktorun verdigi 8 ay rogaine + priorin + biotin+ 4 ay propecia ile nasıl kurtardıgımı gormus olsaydın o incecik kolumdaki tuyler gibi olmus saclar nasıl kalın saclar haline dondu gorseydin oyle bir inanmaya baslardın ki kardes

ispat et inanayım muhabbetlerine girmicem resim falan koymuyorum asla burdan resim paylasmama ve bundan sonra kimseye teknik bilgi vetavsiye de vermemeye karar verdim

her mahallede bolca bulunan kadınlara yonelik lazerle epilasyon,agda,cilt bakımı,zayıflama hizmetleri veren estetik merkezi olarak ise baslamıs sonradan sac ekimine girişmiş merkezlere ve orda calısan tahsili olmadıgı halde cok durust tatli dilli ilgili alakalı iyi niyetli olmakla övülen ama zerre kadar doktorlugu ve tıp fakultesi okumuslugu olmayan saglık personeli ve hemsireleri müritleri gibi savunan ve bunlara saglıgını emanet eden kisilerle ne ilim ne bilim tartısırım

siz de bir an once tepenizdeki saclarınızı dökmeyi hızlandırın.sacları yıpratmak icin en kalitesiz kimyasalları iceren sampuanları kullanın,bol bol jöle sürün sacların hava almasını engellicek sapkalar takın ki dokulsun hepsi bir an once.nasılsa 3-4 bin tl ye cm2 ye 60 greft sac eken estetik merkezleri bolca var.burasi türkiye burda herşey türk işi

forumda sac ekimini begendigim 1-2 kisi var onların durumlarını takip edip bir sure sonra da uyeligimi tamamen silicem

var ya kafamı fena karıştırdınız.... kim haklı karar veremedim ama 2 yerle görüştüm ikisi de öyle tedavi filan demedi
  • merhaba arkadaşlar bazı üyeler beni hatırlar ben 5 ay önce ensar hastanesinde saç ekimi yaptırmıştım ama şuan hala gözle görülen bir değişiklik yok ekilen hiç bir saç nerdeyse çıkmadı yarın ensar hastanesine kontrole gideceğim bakalım ne diyecekler inşlh saçlar çıkar diyeceğim ama inanın gözle görülür bir değişiklik yok hayırlısı bakalım 1-2 ay daha bekleyip göreceğiz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kenan1771

merhaba arkadaşlar bazı üyeler beni hatırlar ben 5 ay önce ensar hastanesinde saç ekimi yaptırmıştım ama şuan hala gözle görülen bir değişiklik yok ekilen hiç bir saç nerdeyse çıkmadı yarın ensar hastanesine kontrole gideceğim bakalım ne diyecekler inşlh saçlar çıkar diyeceğim ama inanın gözle görülür bir değişiklik yok hayırlısı bakalım 1-2 ay daha bekleyip göreceğiz...

Arkadas onerim size iyi sorun ve zaman lazim derlerse ne kadar zamana ihtiyac oldugunu ve diyer yerlerdeki sacinizin ne kadar zamanda uzadigini hatirliyip ona gore cevap verin birde sacinizi kim ekti ise onunla konusun yaninizda uzmanda varsa olur seni ikna edmedikleri surece ustele ve bu is maddiyat konusu degil suan saglik konusunun daha onemli oldugunu ilet kendilerine 6 ay oluyor nerdeyse ki sizin illa sacinizin gozle gorulur sekilde buyumesi gerekir bence burda diyer arkadaslar daha iyi bilirler ilac verirlerse ne icin oldugunu iyi ogren ve icindeki receteyide okumani tavsiye ederim

bize bilrdirirseniz cok makbule gecer

gecmis olsun insallah sorununuz korktugunuz gibi olmaz
  • 
Sayfa: önceki 203204205206207
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.