Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1882. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.214
Cevap
602
Favori
6.456.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adana da ektirdim.kellik olmadığı için çok araştırmadan gittim açıkçası bekleyip görecez bakalım doğru seçim yapmış mıyım ama beklediğimden fazla greft aldılar malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlpiAlpo

quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

son fotoda toppik var gibi.

http://i.hizliresim.com/kEZNL9.jpg

asker dönüşü saçlarım iyice dökülmeye başladığında kullanmıştım. saçlarım çok az olduğundan kafama ayakkabı boyası sürmüş gibi gözüküyordu. Daha komik duruma düşmemek için kullanmayı bıraktım. Şu anki saçıma uygularsam çok daha iyi gözükebilir ama değil dışarıdan bir madde , şampuan bile kullanmamaya özen gösteriyorum (şampuan olarak da ducray anaphase kullanıyorum /saç ekim merkezim folixir önermişti) .Velhasıl o son fotolarda topik yok ayrıca minoxil de uygulamadan çekmiştim ,minoxil sürdükten sonra insanlar jöle mi sürdün falan diyor ,çünkü saçı sertleştirici ve ıslak gösterici etkisi var. Tabi o kadar çile çekip para verip saçı çıkarttıktan sonra da jöle süren var mıdır bilmiyorum :))) ... Neyse yani topik yok ama dediğim gibi zamanında kullanmıştım eğer topik uygulasam fotoda kırmızı halkalar olan seyreklikleri kapatırdım ;) o seyreklikler de bence normal çünkü benim fotolardan da gözüktüğü gibi hiç saçım yoktu ön ve tepede.Eğer seyrek de olsa biraz saçım olsaydı çok daha sık bir ekim olabilirdi diye düşünüyorum. Sen de özelden sormuşsun burdan cevap yazayım herkes bilgilensin 4500 greft dikildi ama doktor saç köklerimin çok iyi durumda olduğunu ve iyi sonuç alınacağını söylemişti ve dediği gibi de oldu. Ayrıca saç alınan yerlerin sonradan belli olmayacağını da söylemişti o da doğru çıktı saç alnınan yerleri kuaför bile iyice bakmadan anlayamıyor. Bu da çok önemliydi benim için sonradan iz kalacak diye endişelerim boşa çıktı. peruk protez topik tüpler şampuanlar hepsi boş arkdaşlar bu işin çözümü bu. görünümünüz sizi mutsuz etmeye başladıysa ya da değişiklik istiyorsanız...

Ilk durumdan son duruma mucizevi bir degisim gecirmissiniz.Fiyat olarak ne kadara maloldugunu soyleyebilir misiniz sakincasi olmazsa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar saçımın 2. yıkama günündeyim her gün sabah akşam iki kere losyonlayıp yıkamamın bi sakıncası olur mu hergün 1 kere mi yıkamak zorundayız bilenler varsa sevinirim
  • Kandaroglu K kullanıcısına yanıt
    Durum nasil suan senin, 76.gunumdeyim ve % 20 SI kadar cikti bende Boyle devam ederse iyi olacak gibi isallah

• yaşım 22, saçlarım dökülüyor hsngunes adlı arkadaş gibi dökülme, kel değilim tamamen ama onun önler kadar sık bile değil benim önler, hala dökülme devam ederken saç ekimi mümkün mü?

birde karadeniz bölgesinde yada trabzon-ordu-samsun bu civarlarda ektirme yapan var mı? yada buralara yakın nerelerde vardır güvenilir yerler? lütfen yardımcı olun arkadaşlar az çok
  • kenansipahi23 kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yaşın baya gençmiş daha dökülmeler mutlaka devam edecektir yerinde olsam önce güvenilir ünlü bi yerle iletişime geçerdim whatsuptan saçının fotosunu yolla ve durumunu anlat onlar sana en doğru bilgiyi verirler güvenilir bi yerle konuş ama ektirsen de ektirmesen de konuş ben de 4 gün oldu ektireli ama şapka takamıyosun güneşten dışarı çıkamıyosun herkesten saklanmak da cabası çok zormuş bir an önce kabukların gitmesi için dua ediyorum psikolojim bozuldu ya bu zorlukları da düşün
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeniyim10

Kardeşim yaşın baya gençmiş daha dökülmeler mutlaka devam edecektir yerinde olsam önce güvenilir ünlü bi yerle iletişime geçerdim whatsuptan saçının fotosunu yolla ve durumunu anlat onlar sana en doğru bilgiyi verirler güvenilir bi yerle konuş ama ektirsen de ektirmesen de konuş ben de 4 gün oldu ektireli ama şapka takamıyosun güneşten dışarı çıkamıyosun herkesten saklanmak da cabası çok zormuş bir an önce kabukların gitmesi için dua ediyorum psikolojim bozuldu ya bu zorlukları da düşün

zaten hocam her ne kadar yapacak kişilerle konuşsam bile kimse kendi yoğurdum ekşi demez, evet dökülme devam ediyor ancak ben kafamda saç kalmayıp 28-30 yaşından sonra saçı nabayım hayatımın en güzel yılları kel geçtikten sonra :D

eğer yaptırırsam seneye yazın falan diye düşünüyorum zaten, şimdiden para biriktirmeye başlayıp bilgi topluyorum, konuyuda uzun zamandır takip etmeye çalışıyorum bi kaç kere daha yazdım ancak kimse yazmadı geri sanırım karadeniz bölgesinde yaptıran yok bu işi, yapan var ama yaptıran birinden bilgi almadıktan sonra risk almak istemiyorum,

bir çok teknik tabir kullanıyolar çoğunuda anlamıyorum zaten, yok şok dökülme geçti diyenler falan var forumda bunlar nedir bilmiyorum, senin durumunla alakalı galiba, umarım herşey istediğin gibi olur dökülürken ayrı bozuyor çıkarken ayrı bozuyor psikolojiyi :(

eğer ki karadeniz bölgesinde yaptıramazsam istanbul gibi yada ankara gibi yerlerde yaptırmak istesem aşağı yukarı ne kadar para gerekir? kalma yerini falan ayarlayan yerler var mıdır acaba yoksa kendimize mi ait tamamen?

birde dökülme devam ederken ekim yaptırmak riskli mi? çok soru sordum ama yardımcı olabildiğiniz kadar olun arkadaşlar. teşekkürler şimdiden...
  • ben de adanaya bikaç saat uzaklıktaki başka ilden gittim gidiş gelişlerde yakın olduğu için adanayı tercih ettim ama aslında alakası yok ekim bittikten sonra 3. güne kadar bekledin mi bi otelde ya da öretmenevinde ilk yıkamanı yaptırıp dönersin memleketine gerisini evde sen hallediyosun zaten ben 3 gün otelde kaldım orası hiç sorun deil orda daha rahattım memlekete dönünce herkes görücek anlicak napıcam psikolojisine girdim şok dökülme dedikleri galiba saçların en hızlı dökülme süreci yaşlarını kastediyolar heralde benim kökleri alırken şok dökülmeyi atlatmışsınız falan dedi zaten sadece şakaklarda açıklık vardı biraz saçlarım uzunken oralar belli olmuyodu pek ama gene de rahatsız ediyodu işte sağolasın Allah razı olsun İnşallah senin de istediğin gibi olur
  • quote:

ben de adanaya bikaç saat uzaklıktaki başka ilden gittim gidiş gelişlerde yakın olduğu için adanayı tercih ettim ama aslında alakası yok ekim bittikten sonra 3. güne kadar bekledin mi bi otelde ya da öretmenevinde ilk yıkamanı yaptırıp dönersin memleketine gerisini evde sen hallediyosun zaten ben 3 gün otelde kaldım orası hiç sorun deil orda daha rahattım memlekete dönünce herkes görücek anlicak napıcam psikolojisine girdim şok dökülme dedikleri galiba saçların en hızlı dökülme süreci yaşlarını kastediyolar heralde benim kökleri alırken şok dökülmeyi atlatmışsınız falan dedi zaten sadece şakaklarda açıklık vardı biraz saçlarım uzunken oralar belli olmuyodu pek ama gene de rahatsız ediyodu işte sağolasın Allah razı olsun İnşallah senin de istediğin gibi olur

amin teşekkür ederim, bakalım artık ben 3ün 5in hesabını yapmıcam aşağı yukarı fiyatlar 4000 lira falan sanırım ortalama o yüzden güzel referansları olan bir yer düşünüyorum, tek sorun dökülme devam ederken ektirsek sorun olur mu acaba bunu merak ediyorum
  • kenansipahi23 kullanıcısına yanıt
    spray ya da fön aşırı olmadıktan ve saçlara yumuşak davrandıktan sonra sorun yaratmıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: arintoktas

spray ya da fön aşırı olmadıktan ve saçlara yumuşak davrandıktan sonra sorun yaratmıyor

hocam fırça sert mesela diplerine falan dokunduruyosun sonuçta bu zarar verir mi? elle mi çekmek lazım yoksa?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abebetekila

quote:

Orijinalden alıntı: AlpiAlpo

quote:

Orijinalden alıntı: Weezer

son fotoda toppik var gibi.

http://i.hizliresim.com/kEZNL9.jpg

asker dönüşü saçlarım iyice dökülmeye başladığında kullanmıştım. saçlarım çok az olduğundan kafama ayakkabı boyası sürmüş gibi gözüküyordu. Daha komik duruma düşmemek için kullanmayı bıraktım. Şu anki saçıma uygularsam çok daha iyi gözükebilir ama değil dışarıdan bir madde , şampuan bile kullanmamaya özen gösteriyorum (şampuan olarak da ducray anaphase kullanıyorum /saç ekim merkezim folixir önermişti) .Velhasıl o son fotolarda topik yok ayrıca minoxil de uygulamadan çekmiştim ,minoxil sürdükten sonra insanlar jöle mi sürdün falan diyor ,çünkü saçı sertleştirici ve ıslak gösterici etkisi var. Tabi o kadar çile çekip para verip saçı çıkarttıktan sonra da jöle süren var mıdır bilmiyorum :))) ... Neyse yani topik yok ama dediğim gibi zamanında kullanmıştım eğer topik uygulasam fotoda kırmızı halkalar olan seyreklikleri kapatırdım ;) o seyreklikler de bence normal çünkü benim fotolardan da gözüktüğü gibi hiç saçım yoktu ön ve tepede.Eğer seyrek de olsa biraz saçım olsaydı çok daha sık bir ekim olabilirdi diye düşünüyorum. Sen de özelden sormuşsun burdan cevap yazayım herkes bilgilensin 4500 greft dikildi ama doktor saç köklerimin çok iyi durumda olduğunu ve iyi sonuç alınacağını söylemişti ve dediği gibi de oldu. Ayrıca saç alınan yerlerin sonradan belli olmayacağını da söylemişti o da doğru çıktı saç alnınan yerleri kuaför bile iyice bakmadan anlayamıyor. Bu da çok önemliydi benim için sonradan iz kalacak diye endişelerim boşa çıktı. peruk protez topik tüpler şampuanlar hepsi boş arkdaşlar bu işin çözümü bu. görünümünüz sizi mutsuz etmeye başladıysa ya da değişiklik istiyorsanız...

Ilk durumdan son duruma mucizevi bir degisim gecirmissiniz.Fiyat olarak ne kadara maloldugunu soyleyebilir misiniz sakincasi olmazsa

Kendi mesajımı alıntıladım gerçi ama , hairneva 5000 TL fiyat verdi 4000 greft için , nasıldır bu fiyat sizce yorum yapabilecek varsa sevinirim.
  • Merhabalar. Adanada sac ektirmek istiyorum, tavsiyesi olan var mi? Bir de hastahane gibi ortamlarda daha saglıkli, hijyenik olur gibi gel, ne dersiniz?

• Merhaba Arkadaşlar,

Özellikle tepe bölgesinde çok ciddi açılma ve saç kalitesinde zayıflama var. Daha önce bir kaç kez görüşme yaptım fakat tamamen saçsızlık olmadığı için ekim esnasında mevct saçlara da zarar verebileceğinden sıcak bakılmadı. Prp tedavisi uygulatmak istiyorum. Genel olarak cansız ve ince telli saçların kalitesini arttırabilirsem açıklık da o kadar dert olmayacaktır. Bu konuda tecrübesi olanlar yardımcı olurlarsa çok sevinirim. Bu arada birkaç merkezden fiyat aldım. Esteworld 10 seans growth faktör+PRP 3600 TL, transmed 3 seans 1850 TL.

Teşekküler.
  • quote:

arkadaşlar saçımın 2. yıkama günündeyim her gün sabah akşam iki kere losyonlayıp yıkamamın bi sakıncası olur mu hergün 1 kere mi yıkamak zorundayız bilenler varsa sevinirim

Selamlar bende ekimin 67. Günündeyim. Ben de günde 2 defa yıkadım bir problem olmadı. Fakat losyonu kullandıktan sonra fazla kalan losyonları yıkama öncesi steril bir bezle ovalamada bas-bırak şeklinde alabilir daha sonra da yıkamaya geçebilirsin. Geçmiş olsun

• sevenlve2260 S kullanıcısına yanıt
    Dostum ben yikamanin 3. Gunundeyim bi türlü azalmadı kabuklar ekimin 5 . Günü oldu hergun iki kere losyonlayip yikasam daha çabuk gider mi bu kabuklar seninki kaçıncı gun kabuklar gitmişti kabuklar ufak dokunuşlarla gitmicek gibi duruyo dışarı çıkamıyorum yaa
  • quote:

Dostum ben yikamanin 3. Gunundeyim bi türlü azalmadı kabuklar ekimin 5 . Günü oldu hergun iki kere losyonlayip yikasam daha çabuk gider mi bu kabuklar seninki kaçıncı gun kabuklar gitmişti kabuklar ufak dokunuşlarla gitmicek gibi duruyo dışarı çıkamıyorum yaa

Selamlar daha çok yeni ekiminiz 3.gün Yada 5. Gün kabuklanma normal. 2 defa yıkasanızda 10 günden önce kabuklardan kurtulamazsınız. Acele etmeyin.Bende 10 gün dışarı çıkmadım daha öncede dediğim gibi saç ekimi bu işin en kolay kısmı asıl sonrası önemli. Acele etmeden stres yapmadan beslenmeye dikkat ederek. Sigara ve alkol kullanmayarak ekiminizin başarı oranını arttırabilirsiniz. İyi sonuçlar elde etmeniz dileği ile.

• Merhaba ben izmirde saç ektirdim bugün tam1.ayım dökülme başladı ve hemen hemen tamamı dökülmek üzere bu normal mi?resim ekliyorum
    Bu mesaja eklenen görseller:

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Duverger normal. Şok dökülme herkeste farklı oluyor bazılarında %20 dökülüyor,bazıların da benim gibi %40 dökülüyor. 2-5 ay dinlenme evresi, 6. Aydan itibaren çıkışlar başlar, 12. Aya kadar devam eder.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sevenlve2260 -- 22 Ağustos 2016; 21:36:02 >
  • Peki bilgin var mı bilmiyorum ama dökülme oranı ne kadar az ise o kadar mı iyi olur

• 
Sayfa: önceki 18801881188218831884
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.