Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1852. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hocam sanmıyorum sana ekim yapılabilecegini sıfıra vurdur gez,daha karizma boşver.
  • Arkadaşlar 14/09/2015 tarihinde 1 seans FUE tekniği ile saç ekimi yaptırdım (3000 greft ) ,2. seansı yine Eylül de kısmetse yaptıracağım, herhangi bir vitamin kullanmadım
    Dalin bebe şampuanı ile saçlarımı ılık su ile yıkadım, bu tarih itibariyle çok sık olmadı (saç yapım ne çok ince ne çok kalın ) ancak beni fazlasıyla bu ekim mutlu etti, doktor 1 seneye kadar olan süreçte saçınız çıkmaya devam eder diyor,görüş ve yorumlarınızı varsa önerilerinizi alabilir miyim ?

en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

Benim sacım çok döküldü sadece arkada ve yanlarda cok az sacım var. Şimdi ben sakal veya göğüsten ektirsem nasıl olur? Böyle yaptırıp başarılı olan varmı?
    Bu mesaja eklenen görseller:

Hocam moralini bozmak gibi olmasın ama senin saç olmaz. olur diyen yalan söyler. ekilir mi ekilir. saç çıkar mı çıkar. ama alan çok büyük donör alanda az olunca seyrek olur.

kesinlikle memnun kalmazsın eski halini özlersin. göğüsten alınanlarda verim olmadığını doktorum bana söylemişti. sakaldan ise alınır ancak dediğim gibi senin alan epey büyük

randıman alamazsın. bence en iyisi çok kafana takılıyorsa sıfıra vurdur kafan yuvarlak gibi yakışır.

ama karar senin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adachild

Arkadaşlar 14/09/2015 tarihinde 1 seans FUE tekniği ile saç ekimi yaptırdım (3000 greft ) ,2. seansı yine Eylül de kısmetse yaptıracağım, herhangi bir vitamin kullanmadım
    Dalin bebe şampuanı ile saçlarımı ılık su ile yıkadım, bu tarih itibariyle çok sık olmadı (saç yapım ne çok ince ne çok kalın ) ancak beni fazlasıyla bu ekim mutlu etti, doktor 1 seneye kadar olan süreçte saçınız çıkmaya devam eder diyor,görüş ve yorumlarınızı varsa önerilerinizi alabilir miyim ?

Hocam açık alan çok ve standart ekim merkezlerinin sonucu bu kadar oluyor. Bundan sık bekleme artık imkanı yok çıkan çıkmış. Sizi mutlu ettiyse sıkıntı yok. O kadar açık alanın 1 değil en az 3 ekimle normal görüntü ancak sağlar.. Birde sık bir ekim öyle 2-3 bin tl ye ektirilen yerlerden bekleme sık ekim yapamıyorlar türkiyede..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye sadece on tarafa ekim yaptırdınız?arka tamamen boş duruyor.
  • Arkadaşlar merhaba.21 yaşındayım ve şakaklarda madeni paradan geniş açıklıklar oluştu.Whatsapp grubunuza dahil ederseniz fotoğraflarımı paylaşmak isterim
    Özelden yazan arkadaş olursa numaramı atayım.Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serqan_

niye sadece on tarafa ekim yaptırdınız?arka tamamen boş duruyor.

Hocam 2 seansta taptırıyorum ekimi 2.seans kısmetse eylülde 1 seneyi tamamladıktan sonra

• Arkadaşlar merhaba. Ben 4-5 senedir bu forumu takip eden birisiyim. 3-4 yıl önce saç ektirmeye çok yaklaşıp donör bölgeden korktuğum için ektirmemiştim. Saç dökülmem durdu sayılır ve açıklık bayağı arttı. Hakan Doğanay'a ektirmek istiyorum kalem tekniğinden dolayı. Temmuz'un ortası gibi ektireceğim galiba fakat bazı soru işaretleri var hala kafamda.

Şu an saçı 3 numara kestirdiğimde gayet güzel duruyor.Ekimden sonra üst kısımda saç iyi çıkmazsa, donör bölge delik deşik olacağı için 3 numaraya saçı kestirip gezemicem. Acaba Hakan Doğanay'ın ekiminden elle tutulur şikayetler duyan gören oldu mu? Ekim yaptıran arkadaşlar donör bölgelerinin resmi varsa paylaşabilir mi?

Ayrıca mailden iletişime geçtiğimde bana bir öncesi-sonrası fotoğrafı gönderdiler... Geçenlerde başka bir doktorun videosunu izlerken aynı öncesi-sonrası fotoğrafını gördüm. Bu doktor Doğan TURAN.

Youtube'a "Doktor Doğan Turan Lokal Saç Alım ve Ekim İşlemi" yazdığınızda çıkan ilk videonun 4 dakika 22. saniyesindeki fotoğraftan bahsediyorum.

Yazdıklarıma ekleme yapmak isteyen veya benzer düşüncesi olan arkadaşlar paylaşımda bulunursa sevinirim.

Bu arada ekim için 2.500 greft önerdi doktor bey. Çizgiyi biraz geride tutacağım. Kendim bir çizim yolladım ve ona göre greft sayısı istedim. Greft başı 1 euro. Önden 500 TL ödeniyor randevu için... 3-4 gün de konaklanabiliyormuş. Benim için en büyük artı bu.
  • Ense fotonu görebilirmiyiz?

• Arkadaşlar 5 kişi saç ekimi yapacağız. İSTANBUL yada Adana ilinde;

Medical Park Bahçelievler.

Esteworld Bahçelievler.

Nihat Tuney - World Plast Hair Canter

bu üçünden hangisini tavsiye edersiniz tavsiyelerinizi bekliyorum. fiyatlar 3.500 TL ile 4.500 TL arasıdır.

?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RockEvi -- 16 Mayıs 2016; 14:14:45 >
  • adachild A kullanıcısına yanıt
    merhaba öncelikle saç ekimi yaptırdığın için devamını da yaptırman iyi olur tepe açık kalmış orayı da kapatırsan görünüşün daha iyi olur .sonuçta çok sıkı olmaz yani saçlarının dökülmemiş hali gibi olmaz ama bence bu bile sana yakışmış..
  • selam arkadaşlar karadenizde önerebileceğiniz bir saç ekim merkezi var mıdır? ordu-trabzon-samsun civarlarında
  • Ekim isleminden sonra kizariklik ne kadar decam ediyor. Bir diger deyisle ne kadar sure sac ektirdigmiz belli dolasiyoruz ? Esmerim

• Uzun zamandır araştırıyorum saç ektirecem ama bir türlü karar veremedim banada yardımci olursaniz minnettar kalirim vatsap gurubuna ekleyebilirsiniz

• noogard kullanıcısına yanıt
    ensede kızarıklık 20 gun 1 ay ekilen bolgede ıse en fazla 1 ay sürüyor ama şok dökülme oluyor bu da 4 ay civarında sürüyor. yani en az 5 veya 6 ay sabırlı olman gerekli
  • quote:

Orijinalden alıntı: supersport87

merhaba öncelikle saç ekimi yaptırdığın için devamını da yaptırman iyi olur tepe açık kalmış orayı da kapatırsan görünüşün daha iyi olur .sonuçta çok sıkı olmaz yani saçlarının dökülmemiş hali gibi olmaz ama bence bu bile sana yakışmış..

Allahtan bir mani olmazsa dediğim gibi eylülde tepeyide ektireceğim , teşekkür ederim hocam güzel yorumun için

• quote:

Orijinalden alıntı: kenansipahi23

selam arkadaşlar karadenizde önerebileceğiniz bir saç ekim merkezi var mıdır? ordu-trabzon-samsun civarlarında

?
  • Herkese merhaba ben saç ekimi yaptırdım ancak kafamda sorunlar var bana yardımcı olacak birilerini arıyorum veya whatsapp gurubunuza gelip fotoğraflarımı atmak isterim özelden numara verirseniz sevinirim
  • qlikozzz1 Q kullanıcısına yanıt
    nereye yaptırdın? fotolarını görebilirmiyiz?
  • ysnbal Y kullanıcısına yanıt
    Fotolarını paylaşırsan fikrimizi söyleriz.

• 
Sayfa: önceki 18501851185218531854
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.