Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1720. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.074
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar,yaklasik bir yildir bu siteyi takip ediyorum.Sac ektirmeye karar verdigimde internetden arastirmaya basladim.Ilk olarak bir video izlemistim,videodaki kisi saclarinin onceki ve sonraki halini gosteriyordu ve mukemmel gozukuyordu,turkiye sac ekim.Sonra megahaarcenteri gordum oda cok guzel ekim yapmisti.Aslinda daha acemiydim ve hergordugume inaniyordum.Sonra ilhan serdaroglunun vidiolarini izledim ve onun plastik cerhahi olmasi digerlerini elememe sebep oldu.Sonra onu arastirdim.Yorumlarda iyi ve kotu yorumlar vardi,kotu yorumlarda seyrek yapiyor diyorlardi.Bende dusundumki ozellikle belirtirim sik olsun diye.Zekeyi kul,alper,keser,bunlarida arastirdim.Biri icin herkes iyi diyor ama hem cok pahali hemde birsuru zararli ilaclar,biri cok yogun mesajlara cevap vermiyor,digeride ankarada oda bana ters dusuyor.Kisacasi arkadaslar onemli olan plastik cerrah olmasi.Tabiki beceride onemli ama herkapiyi kapatursaniz insanlar kime gidecek.Tam biruni kendinize yakin goruyorsunuz ve biri kotuleyince vazgeciyorsunuz ve kafaniz tamamen karisiyor.Asil yorumlari sacini ektirmis olanlar yapsin,iyimi kotumu onlar yonlendirsinler,benim gorusum bu.

• Gonderdigim fotograflardan ilki ekimden onceki digeri ise ekim sonrasi sok dokulme oncesi fotograf.Insallah sonucu guzel olur.

• Foruma girip karalama yapan bazı şahsiyetler sac ekimi vs işiyle ugrasmayan firma yalakası karalama politikası güden bazı şakşakcilar.. Velhasıl ekim yaptiranlar konuşsun.

• Eyvah polis kacalimnaninani

• Arkadaslar ben de temmuzun 29 da ekim yaptırdım eger bilgi almak istiyen varsa özelden vereyim ama suan cok erken yani 6 ay sonra görecez nasıl bi ekim oldugunu

• quote:

Orijinalden alıntı: rotterdam25

Altugrider tesekkur ederim beni yonlendirdigin icin ama yine yapamadim.Hizliresimgondere kayit oldum,fotografda yukledim fakat nasil donanima gonderecegimi bilmiyorum,yardimci olursan sevinirim..

resim yüklediğnde embed paylaşım kodu olarak onun '' bb code full linked ''yazdığında çıkan linki copy paste ile forumdaki cevap sayfana yapıştırıyorsun. Göndere basıyorsun.Tekrar foruma girdiğinde resimleri görüyorsun senin yapıştırdığın kodlar farklı onun için resimleri yüklemiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altugrider -- 5 Eylül 2015; 17:58:14 >
  • Benwww.sacdokulmesiforumu.com diye bir forumda saç ekiminin süresi ile ilgili bir yazı okudum Çok mantıklı geldi. diyorki süreye dikkat edin eğer 3000 ve üzeri kök ekiliyorsa 10-12 saat sürer. daha az sürüyorsa kök sayısı ya çok azdır ya da baştan savma ekilmiştir.bu bende bayağı aydınlatıcı oldu..http://sacdokulmesiforumu.com/viewtopic.php?f=4&t=327&sid=d2f57a03f8bb8fdfff791f309d5aef4a
  • altugrider A kullanıcısına yanıt
    Altugrider,suan yukledigim fotograflar gorulebiliyor degilmi?

• Biolyn kullaniyorum. Sunu farkettim ki koklere de faydasi oluyor. Yikamada hic kok dokulmedi.

• altugrider A kullanıcısına yanıt
    Bence mantıksız kardesim ya 10,12 saat cok uzun bi süre zaten kökleri fazla bekletmeden ekilmesi gerekiyormus ölmesin diye doktor muttalip keser ile zekeriya kul o yüzden 2 güne yayarak ekim yapıyorlar

•  en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: azo azo

merhaba sevgili donanımhaber kelleri, kel adayları, saçı seyrektaşlarım.ben de saç ektirenler kervanına katıldım.
    dr. ilhan serdaroğluna ekimimi yaptırdım.kendisi allah için forumlara yaz, lütfen ama lütfen yaz dedi yazıyorum.demeseydi de yazardım.daha mahsülü görmeden yaz demesi biraz garibime gitti.(forum reklamlarını seviyor galiba) neyse..
    ekim öncesi nakit para falan istedi karttan verecektim neyse onu da bir kısmını nakit bir kısmını netten hallettik.uğraştırmasaydı iyiydi.kök belirleme(delme) işlemini bizzat kendi yaptı geri kalan bütün işleri(kök alımı, kanal açma, ve ekim) elemanları muhammet bey ve gülmeyi yüzünden eksik etmeyen sevilay hanım yaptı. kendileri sabırla çalıştılar.işe odaklandılar özverili çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkürlerimi iletiyorum buradan. ilhan hoca ara ara kontrole geliyordu.bir ihtiyacımın olup olmadığını ,iyi olup olmadığımı soruyordu.3900 -4000 greft çıktığını söyledi.ekim 9 saat sürdü.5000 tl ücret ödedim.sanırım kendisinin ürünü olan şampuan ve serum içinde 171 tl alındı.(ücrete dahil olsaydı daha iyiydi.bu kısım beni rahatsız etti biraz.) neyse sadede gelelim.aşağıda ekim öncesi, ekim anı ve ekim sonrası fotoğraflar yer almaktadır.ekim sonrası fotoğraflar ekimden 14 gün sonrası fotoğraflarıdır ve sadece bu fotoğraflar dslr ile flaşlı olarak çekildi diğer fotoğraflar telefon ve kompakt makine çekimleridir. umarım fazla kök kaybına uğramadan bu süreci tamamlarım ve kendilerini arayıp teşekkür ederim.

size de bu süreç içerisinde kolaylıklar dilerim.sırma saçlı, at kuyruklu saçlarınızın olması dileğiyle..

umarim senin kafanda da intihaplar ve bir turlu gecmek bilmeyen yaralar cikmaz, ilhan serdaroglunun butun kariyeri 2 hafta once burada bitti. buyuk cesaret almissiniz ona ekip yaptirmak ile,
    ne kendisi ne esi ne de hastalari artik ona bu formdan ekmek cikaramaz kardes, kusura bakma,
    kendi yaptigi kotu ekimleri sacimtedavisi.com sitesinin kapanmasina neden oldu, o zaman isini adam gibi yapsin ya da gitsin bedevi araplara cim ekmeye devam etsin ,
  • Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

Orijinalden alıntı: ForaFulut

İLHAN SERDAROĞLU SAÇ EKİMİ 2015 ŞUBAT.

www.sacimtedavisi.com 'da İlhan hocaya saç ekimi resimlerimi paylaştıktan sonra , nedenini bilmediğim bir sebepten dolayı site yayından kaldırılmış. Ben de güvenilirliği tam olan DH 'de tüm arkadaşlarla bu başarılı operasyonu(!) paylaşmak istiyorum. Bu durumumu düzeltebilecek istanbulda hekim arıyorum , lütfen yardım etmek isteyen hekimleri benimle irtibat kurabilirler.

3400 Greft ekildi. Operasyonun 4.gününde antibiyotik kullanmama rağmen iltihap oluştu ve 1 ay boyunca 1000mg antibiyotik kullandırdı doktorum. Karaciğer ağrısı dahi yaptı bu durum. İltihabı 1 ayda anca durdurduk. Operasyonun yapıldığı yerden kapılan bakteri/virüs ekimimi berbat etti. Beni en çok şoko eden ise , doktorun gelirsin sonra revizyon yaparız açıklamasıydı. Parayla böyle rezil olunur.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
    [/quote
    SEKIL A
    ILHAN SERDAROGLU ekimi. umarim arkadasin yaralari iyilesmisdir....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalkaram -- 5 Eylül 2015; 23:00:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xyor

Üstadlar merhaba

Doktor minoxil verdi ekim bölgelerinde kullanmam için fakt dökülme etkisi yapar mı ? Minoxil ilk önce döküyor sonra çıkarıyor

veya 6 ay kullandık diyelim bırakınca tekrar dökülür mü ? Sizde biliyorsunuz ki bırakınca dökülüyor

Bilginiz var mı bu konuda

dostum minoxil konusunu 1 ay once burada tartismistik. ben 3-4 yil minoxil kullanmis biri olarak soyluyorum ki uzak dur,,, eger kullanirsan gecici bir sekilde saclarin kalinlasir ve gurlesir. ama 5-6 ay sonra ilaci biraktigin anda eskisinden daha beter olur, doktorun sana minoxil kullanamayi tavsiye etmesi ekimden sonraki 6-7. ayda hastanin moral duygusunu yuksek tutmasi amacindadir,
    eger sacinin cikacagi varsa zaten cikar, bu ilaclar sadece doping yapar bunu bilin UZAK DURUN.... SAYGILAR
  • quote:

Orijinalden alıntı: RespecT54

MİNOXİL saç ekimi öncesinde ve sonrasında da işlemi uygulayan uzmanın uygun gördüğü şekilde tedavinin bir parçası olarak kullanılmaktadır. Çoğu zaman saç ekimi sırasında verici bölgeden alınan saçlar ekim yapılan bölgeye taşınırken zayıflayabilmekte, zarar görebilmektedir. Saç ekiminden sonra kullanılan MİNOXİL bunu tedavi etmekte, taşınan saçların güçlenmesini sağlamaktadır. Kesin tedavi hastanın durumuna göre uzman tarafından belirlenmekle birlikte genellikle MİNOXİL 2%’nin operasyondan 1 ay önce kullanılmaya başlayıp, operasyon devresinde kısa bir müddet (2-3 hafta) ara verdikten sonra, 4-6 ay kullanıma devam edilmesi tavsiye edilmektedir.

dostum araştırdığım kadarıyla bu şekilde faydası var.. banada verdi doktor ben 45 gündür kullanıyorumm bi yan etkisini görmedim sonuca göre bakıcaz

hocam minoxil vb. ilaclar kullanilirken hicbir sorun yok,,, biraktigin an saclarina elveda diyeceksin,,, bu tecrube ile sabit...
  • kemalkaram kullanıcısına yanıt
    Valla ne bilim herkes bişi diyor saç ciksinda ben kullanirim gerekirse sonucta ekilen saclari dokecek hali yok zayif saclari dokuyor diye biliyorum doktor tavsiyesiyle kullaniyorum

• sacimtedavisi'ni ilhan mı kapattırdı gerçekten, nasıl olduki bu.
    bu işler böyle kolay mı acaba
  • 
Sayfa: önceki 17181719172017211722
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.