Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (166. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yok be kardeşim..söz verdik senin gibi dostlara arkadaşlara,sözümüzü yerine getirmeye çalışıyoruz nacizane
  • Paylaşımın için teşekkürler zafer, ense fotosuda yayınlar mısın, bide fotoları gün ışıgında çeksen çok iyi olur.Birde tavsiye öndeki saçları makasla düzelttirsen sanki daha şık durur, arkadaşlarda tavsiyede bulunsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiiin -- 12 Temmuz 2011; 19:31:02 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: thealchemist

Saç ekimi yaptırmadan sadece finasteride ve minoxil kullanarak saçlardaki degisimi gosteren bir site veriyorum ilgilenen arkadaslar incelesin.
    oncelikle site amerikanın en üst seviye sac ekim cerrahlarından dr.bernstein ın sitesi.amerika gibi hatali bilgi ya da olmamıs biseyi olmus gibi gosteren kisilere milyonlarca dolar tazminat davasi acilan ve saglık konusundaki en ufak bi yanıltma icin doktorluk yapabilme hakkının elinden alındıgı bi ulkede oldugu icin bu sonuclara guvenmek durumundayız.ama sonuclar inanılmıcak kadar basarılı ve sasırtıcı.eger 1 senelik propecia artı minoxil ile boyle bi degisim oluyorsa sac ekiminden once bu tedaviyi mutlaka denemek gerek diyorum

http://www.bernsteinmedical.com/medical-treatment/patient-photos/

burda saç ekim fotoları var ve burdaki resimlerin cogu bir çok sitede vardir saç ekim sonucları başlıgı altında.. bunlar rogan yada finestrid sonucları degil saç ekimi sonuclari. o ilaçlarla bunları yapmak cok zor. ayrıca ilaçların yan etkileri de ayrı bi düşünme konusu
  • rica ederim ne demek.tabiki gün ışığındada yayınlarım.bundan evvel 1 tane yayınlamıştım gerçi.bikaç tane daha resmin bir zararı olmaz.saçlarım henüz makaslık bir duruma gelmedi.azıcık uzasın sonra hepsini bir hizaya getiririm diye düşündüm.sonuçta çok yeniler.hani 4 aylık bebek gibi..jiletle kazıma hatasına düştükten sonra pek karışasım gelmiyor..sapkadan kurtulmak en güzeli.görsen evde nerdeyse 15 tane şapkam var..biraz daha sıklaşsın kalınlaşsın bakalım sınır nereye kadar?bana kalsa daha çıkmaz olan biten bu ama 6 ayakadar saçları hiç çıkmayıp 6.ayda saçları çıkmaya başlayan insanlar varmış.benimde o yüzden daha çıkacak saçlarım varmış.o an içimden erdem kardeşim için sevindim.inşallah o gruptandır dedim.buradan onada selamlar
  • selamlar,

öncelikle ankara marmara saç ekim merkezini soran arkadaş;
    benim işyerinde bir arkadaş ektirdi. halinden gayet memmun fakat ben çok daha iyilerini gördüğüm için
    pek beğenmedim, saçlar dik çıkmıştı. üçüncü ay da bitmesine rağmen kızarıklık halen vardı az da olsa,
    burası da bir günde ekiyor. ve jilet ile yapabilir dikkat et.

hlc için 1,40 euro ya ekim gibi yapar demiştim, bir noktayı atlamışım. evet bir arkadaşın da dediği gibi,
    size kendi belirleyecekleri bir tarihte yapabilirler. yani ekimi iptal eden birisinin yerine. acil hazırlanın yarın
    operasyona başlıyoruz da diyebilirler.

ayrıca hlc ye gidip konuştuğunuzda lütfen isim vermeyin. sonra forumlarda neden paylaşıyorsunuz
    demesinler. yakışık kalmaz.

ben 23 temmuz da, arkadaşım da 17 ağustosta ektireceğiz. dediğim gibi biz iki kişi gitmiştik hlc ye.
    belki bize iki kişi olduğumuz için 1,5 euroya yapacaklar.

janibol, A380 yüzbaşı, thelcemist... arkadaşlar hlc ye kaç greft ektireceksiniz. açıklık alanlarınız nasıl, fotonuz var mı acaba?

kalın sağlıcakla...
  • Selam,

Bende yedekteyim suanda ne zaman cagirirlarsa gidicegim tabiki. 2.000 yada 2.500 Greft ektiricem. Ben dedigim gibi yedekteyim ve Resimlerimide Internette yayinlama hakkini alicaklar benden. Senden boyle bir sey talep ettiler mi 1,5 Eurodan ekim yaptiklarinda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faroek

quote:

Saç ekimi yaptırmadan sadece finasteride ve minoxil kullanarak saçlardaki degisimi gosteren bir site veriyorum ilgilenen arkadaslar incelesin.
    oncelikle site amerikanın en üst seviye sac ekim cerrahlarından dr.bernstein ın sitesi.amerika gibi hatali bilgi ya da olmamıs biseyi olmus gibi gosteren kisilere milyonlarca dolar tazminat davasi acilan ve saglık konusundaki en ufak bi yanıltma icin doktorluk yapabilme hakkının elinden alındıgı bi ulkede oldugu icin bu sonuclara guvenmek durumundayız.ama sonuclar inanılmıcak kadar basarılı ve sasırtıcı.eger 1 senelik propecia artı minoxil ile boyle bi degisim oluyorsa sac ekiminden once bu tedaviyi mutlaka denemek gerek diyorum

http://www.bernsteinmedical.com/medical-treatment/patient-photos/

burda saç ekim fotoları var ve burdaki resimlerin cogu bir çok sitede vardir saç ekim sonucları başlıgı altında.. bunlar rogan yada finestrid sonucları degil saç ekimi sonuclari. o ilaçlarla bunları yapmak cok zor. ayrıca ilaçların yan etkileri de ayrı bi düşünme konusu
    .................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 14:58:53 >
  • ......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi californiadream -- 12 Ağustos 2011; 15:04:17 >
  • Selam Arkadaslar,Aysegül Hanima Istanbul disindan Sac ektirmeye giden arkadaslar, acaba konaklama problemini nerde hallediyorlar acaba?yani uygun yer varmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sakiiin

quote:

Orijinalden alıntı: ears55

selam

resimde gördüğünüz gibi bende de pek gelişme yok.

4 ay civarında olmuş olan varsa resmi yorumlarsa sevinirim.

tşk

en iyi saç ekim merkezi neresidir

ears senin sorun üzerine arkadaşımı aradım ilk 4,5 ay hiç bir gelişme olmadıgını , bu süreden sonra azar azar saç çıkmaya başladıgını 6. ayda saçlarının çıktıgını söyledi( ki ben onunla bu sırada tanıştım saçının ekim oldugunu anlamamıştım, o yüzden bende +2000 tl ye razı oldum ) aynı yere 2. bir arkadaşım daha ektirdi dün onuda aradım, bir şikayeti varmı diye oda bir problem yaşamamış benim ekimede 10 gün kaldı, onun 3600 kök yemek arası vermeden 6 saatte ekilmiş senin operasyon ne kadar sürdü.?

mesajını şimdi gördüm sakiiin..
    teşekkürler. umut verici şeyler yazmışsın..
    benim operasyon 9 saat sürdü..yarım saat yemek molası..3400 greft gibi bişeydi rakam..
  • @thealchemist

Ben linkini verdiğiniz sayfadaki fotoğraflar için bir iki şey söylemek istiyorum.
    Evet, fotolara baktığımda iyi sonuçlar görüyorum ve ben de meşhur ikiliyi 2 sene kullanmış biri olduğum için etkilerinin de bilincindeyim.
    Ancak linkini verdiğiniz sayfadaki bazı fotoğraflarda sonuçların olduğundan daha iyi görünmesi için yapılmış ufak tefek hileler var. Çekimler için ise ışık ve arka fon hileleri var.

Misal vereyim;http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-bvq.jpg
    Bu kişi iyi sonuç almıştır evet ama ilk fotoğrafta saçlar hafif ıslatılmış, ikincide ise kupkuru kurutulmuş.

Diğer misal;http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-qwm.jpg
    Bu kişinin fotoğraflarında saç uzunluk farkı var. İyi sonuç alınmıştır, saçların kalitesindeki artış belli oluyor elbette. Ama sonuç abartılı gösterilmeye çalışılıyor.

Diğer misal; http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-evc.jpg
    Bilmiyorum hiç kendi saçınızın durumunu gözlemlemek için fotoğraflar çektiniz mi. Eğer tarafsız bir sonuç sunmak isteyen biriyseniz sarı fon ve sepya çekim tercih etmemelisiniz.

Diğer misal;http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-zrt.jpg
    Birinci fotodaki ışık iyi, saçların dibine ulaşabiliyor, saçlar kısa; ikincide ise ışık zayıf ve saçlar biraz daha uzun.

Diğer misal ;http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-ari.jpg
    İkinci fotoda saçlar biraz daha uzun ve kusurlu olan yöne taranmış, bu kişide pek bir gelişme göremiyorum, pek bir kusur da yok aslında.

Bu ikisi gerçekten iyi sonuç almış mesela:
    http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-fhl.jpg
    http://www.bernsteinmedical.com/photo-galleries/9000/medications_patient-ebt.jpg

Ben fotoğrafların hepsinin gerçek olabilecek durumda olduğunu düşünüyorum. İnanılmayacak, saç ekimi zannedilecek kadar uçuk sonuç yok bir çoğunda. Bir de site sahibi kurum için söylediğiniz riskler daha da destekleyici tabi ki.
    Bazı fotoğraflarda değişiklik algılayamadım ben, bazılarında ise gözle görülür başarı var. Ben de kullandım ve iyi sonuçlar aldım. Ancak yeni saç kazanma adına çok beklentide olmamak gerek. Var olan saçlarınızın kalitesi ciddi oranda artar ve cansız saçlarınız da onlara katılmaya başlar. Benim aldığım sonuç da aynen bu şekildeydi.
    Hatta doktorum ekimden sonra kullanmaya devam etmemi önerdi, özellikle Finasterid'i...
    Saç erkek için çok önemli bir konudur. Bunun için ciddi araştırma içine girmiş ve vaktini harcayıp bilgi sahibi olmak isteyen, çare arayan insanların karşılarına fotoğraf çıkarırken de hassas olunmalı. İnsanlar zaten ufacık bir gelişmeyi çaresizlik psikolojisinden dolayı çok çok iyiye yorabiliyor. Bu ürünlerin pazarlamasını yapan, tedavi ederken kullanan kişiler de bundan çok ustaca faydalanabiliyorlar. Sizin adresini verdiğiniz sitenin sahibi kurumun da bu açıdan zihniyetinin problemli olduğu sonucunu çıkarıyorum.

Mesajımın herhangi bir kısmında sizi küstüren başka mesajlara destek çıktığımı düşünmeyin lütfen.
    Tecrübelerimden edindiğim az çok bilgi ile elimden geldiğince tarafsız bir şekilde yorum getirmek istedim.

----
    edit: ekleme yapıldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blufer -- 13 Temmuz 2011; 0:35:22 >
  • quote:

evet arkadaslar aylardır bu forumu takip ettigim halde tek bir mesaj bile atmamıstım 55 inci sayfaya gelene kadar.ve mesaj attıkca bu forumda gercekten cok bilgili ve ne istedigini bilen kisilerin yanında zerre kadar bilgiye deger vermeyen ve kafasına gore yorumlar yapan insanlar oldugunu gordum.o yuzden su asamadan sonra kimseyle polemige girip canımı sıkmamak icin bilgi paylasımı yapmıyacagım.HLc klinigi ile ilgili bilgi alabilcegim arkadaslardan tecrubelerini ozelden mesajlasarak alırım ama ortaya okuyan faydalansın diye paylasım yapmıyacagım

kim motorla daha cok grefti daha ucuza alır ve kafama 3 farklı hemsireye ektirir problem deil yeter ki kafamdaki bosluk dolsun 2-3 bin tl den fazla da para istemesin seklinde dusuncesi olan , yurtdısındaki forumlardan en guncel teknikler doktor isimleri ve medikal tedavi yollarıyla ilgilenmeyen kisiler sayı olarak fazla

bu zamana kadar verdigim yanlıs bilgiler yuzunden herkesten ozur dilerim.california universitesinden mezun olmama ragmen ingilizcem malesef sitedeki arkadaslar kadar iyi deil o yuzden boyle hatalar yapıyorum ve sac ekimi resimlerini ilac tedavisi resimleri olarak paylasıyorum.ekim yaptırıcak tum arkadaslara da simdiden saglık ve bol sans dilerim.

sinirleneceginiz gerileceginiz bir durum yok:) Kimse sizin ingilizce bilginize birşey demedi.Yanlış çeviriyosunuz da demedi.Ben sadece Resimleri farklı sitelerde gördügümü soyledim. verdigin sitede dikkatli bakarsan 2. ve 21. resimlerde saç ekilecek bölgenin şeritleri kalemle çiziLmiş. ve orda ki 5 6 tane resim diger yabancı forumlarda Sürekli dolaşan ve resmin altına şu kadar greft ekildi diye yazılan resimler var. ama sen resimlerin dogrulugunu ispat etmeden insanlara biz bu kişilere guvenmeliyiz dersen ve ilaçları tavsiye edersen orada bi sorun var demektir. Heleki tavsiye ettigin ilaçların büyük yan etkileri varsa..

Benim Kuzenim o finestrid etken maddeli ilacı 9 ay kullandı. En onemli yan etkisi cok unutkanlaştı ve sürekli dalgın dolaşıyordu gözleri boş bakıyordu. Bir şey sordugumuzda geç cvp veriyor gülüncek bişey oldugunda sonradan gülüyordu. ben bunun nedenini araştırdım. DHT Hormonun sadece erkeklik hormonunda olmadıgı beyinde de DHT hormonu bulundugunu ogrendim.Bu ilaç beyındeki DHT hormonunu da bloke ediyor. ALman bilim adamlarının araştırmalarına gore bu ilaçla beyinde ki DHT hormonun Sürekli bloke edildiginde ileri yaşlarda alzheimer hastalıgına yakalanma riski oldugu sonucuna varmıslar. ve ilacı kuzenime bıraktırdım. cinsel problemleri burda anlatmıyorum bile.
    Bilmeyenler için DHT: Erkegi Erkek yapan hormondur: Vucudun şeklini , cinsel organ büyüklügü, kalçayı gögsu erkekleştiren bu hormondur. Beyindeki DHT ise erkeksi düşünceleri kontrol eder. Geçmiş yıllarda DHT bloklayan ilaçların yan etkilerinde kalça ovalleşmesi bile var imiş.. Şimdikinde İse gögüs büyümesi görülüyor.. Yan etkiler kişiden kişiye gore değişir. Zamanla geçtigi de soylenıyor, kullanımı bıraktıktan sonra düzeldigide.. Ama kalıcı sorunlar yaşayanda olmuş..

Ama siz Amerika da işler boyle olur bakın resimlerde var bunlara guvenmeliyiz dersen ve araştırmayan okumayan ınsanlara bu ilaçları tavsiye edersen kotu sonucları bilmeden, ınsanlara kotuluk yapmış olursun. sonucta bu ilaç hamile bayanların yada gebe kalma olasılıgı olan ınsanların bırak içmesini elle teması veya hava yoluyla soluması ile bile sakat cocuk dogurma olasılıgı çok yüksek. bunlar araştırılmış sonuclar. Senin dedigin gibi kafamıza göre yorum yapmıyoruz anlıcagın. Ben ilacı kimse kullanmasın bakın boyle olur demiyorum ama karşılaşacakları problemleri bilsinler de kullanmak istiyen oyle kullansın. Doktorlar ilacı Öneriyor Cunki Elde başka kanıtlanmış ilaç sprey vb bir şey yok.. Kullananlara yada kullancak olanlara bir lafım yok ama bilinçli yada etkileri bilinirek kullanılması taraftarıyım..

Sizde Tavsiye ederken bazı şeyleri; Yan etkilerini anlatır, resimlerin dogrulugunu kanıtlarsanız eyvallah ama guvenmekten başka yapcak bişe yok demek çaresizliktir. Zaten Tıpta Suan da elinde ki ilaçlar ile saç dökülmesi konusunda ÇARESİZDİR.. sizi forumdan uzaklaştırmak bilgi paylaşımlarınıza kısıtlamak sinirlendirmek gibi bir amacım yok..
    Konu saç ekimi oldugu için konu dışına da cıkmayalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faroek -- 13 Temmuz 2011; 2:11:13 >
  • sakiin kardeşin isteği üzerine gündüz gün ışığında çekilmiş resimlerimi de paylaşmak istedim.sabah yemedim içmedim sokağa kapının önüne çıktım.işlerine giden mahalleli ahanda bizim zafer sonunda kafayı sıyırdı diye düşünmüşlerdir belkide.akıllı olsan sabahın köründe sokakta ne işin var diye düşünen varsa,yiğenim bizde kalıyor ve cep telefonu güzel resimler çekiyor.yiğen işe gitmeden cep telefonunun kamerasından yararlanayım istedim.. söz sözdür
    işte resimler

yine fazla yer kapladım forumda.kusuruma bakmayın..
  • ayrıca bilgin ve faroek kardeşleri de dikkatlerinden dolayı tebrik etmek lazım.bilgin o kadar dikkatli incelemişki resimleri sonuna kadar hakvermemek elde değil.resmen bir dedektif gibi çalışmış,kontrol etmiş ve ayrıntıları yakalamış.ve şu cümlesine aynen harfi harfine katıllıyorum.

demişki ;Saç erkek için çok önemli bir konudur. Bunun için ciddi araştırma içine girmiş ve vaktini harcayıp bilgi sahibi olmak isteyen, çare arayan insanların karşılarına fotoğraf çıkarırken de hassas olunmalı. İnsanlar zaten ufacık bir gelişmeyi çaresizlik psikolojisinden dolayı çok çok iyiye yorabiliyor. Bu ürünlerin pazarlamasını yapan, tedavi ederken kullanan kişiler de bundan çok ustaca faydalanabiliyorlar. Sizin adresini verdiğiniz sitenin sahibi kurumun da bu açıdan zihniyetinin problemli olduğu sonucunu çıkarıyorum.
    ...teşekkürler bilgin..

ayrıca faroek kardeş finestrid etken maddeli ilacı yiğeninden örnek verip yan etkilerini birebir gözlemlemelerle anlatmış.dht hormonunu bloke edildiğinde ne gibi olumsuz dahada önemlisi vahim sonuçlarının olacağını detaylı bir şekilde tez halinde araştırıp paylaşmış.ve yine kendi cümlesi olan 'tavsiye ederken bazı şeyleri; Yan etkilerini anlatır, resimlerin dogrulugunu kanıtlarsanız eyvallah ama guvenmekten başka yapcak bişe yok demek çaresizliktir. Zaten Tıpta Suan da elinde ki ilaçlar ile saç dökülmesi konusunda ÇARESİZDİR'sözüyle bitirmiş..

küçücük bir yorumda benden..bu forumda böyle dikkatli ve araştırmacı zehir gibi arkadaşların olması gerçekten saç ekim konusunu araştıran diğer insanlar için çok fayda sağlar ve sevindiricidir..ne diyimki helal olsun
  • Selam Zafka kardes, sen Aysegül Hanim ve ekibinde sac ekimi gerceklestirdin ve bu asamada güzel görünüyor.
    Insallah 6 ay sonra daha güzel olur. Acaba senin Sac ekimini Aysegül Hanim nerde yapti, yani Hastanedemi oluyor yoksa kendi yerlerimi var.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: english-ali

HÜKÜMDAR34 kardeş geçmiş olsun

tunaiso kardeş aynı durum bendede oldu benim kabuklar 13 14 üncü günden sonra tamamen döküldü 8. gün kabuk kalması normaldir, saçlarını normal yıkamaya başladığın anda çoğu dökülmeye başlar, saç dökülmesine gelince bendede aynı durum oldu her yıkamada saçlarım döküldü şimdi nerdeyse 1 ay olacak dökülme devam ediyor ve sanırım ekimden önce var olan saçlarımında (tüy-kıl karışımı) dökülmesine neden olmuş bir kaç hafta sonra böyle olup olmadığı netleşir, bilgi veririm.

Arkadaşlar yanlış anlamayın ama bu HLC nin fiyat muhabbetinden forumu açıp okuysasım gelmiyor, 2 sayfadır HLC ve para muhabbeti ya iletişim adreslerinizi alıp kendi aranızda bu konuyu tartıştıktan sonra bizide bilgilendirin yada HLC nin fiyat muhabbeti için ayrı bir post açın lütfen, ekim fotoğraflarınız tecrübeleriniz oluncada paylaşırsanız bizde memnun oluruz.

Bilgisi olan arkadaşlara bişey sormak istiyorum, malum yaz ayındayız bende ekim yaptıralı 1 ay oldu denize girmek istiyorum, doktorların sitesinde ekimden 1 ay sonra denize girilebilir deniliyor genelde ama ekimden 1 gün sonra işe dönebilirsinizde diyor aynı yerler bu yüzden zaman kavramlarına pek güvenemiyorum, ekim yapmış arkadaşlar ekimden ne kadar süre sonra denize girdiler ?

teşekkürler

benide istanbuldaki ayşegül hanım kliniğinin para muhabbeti iletişim adresleri filan sıkıyor forumda herkesin sevmediği bir konu mutlaka oluyor herkesin sevmediği konu foruma yazılmazsa foruma yazacak konu kalmaz.
  • catborise arkadaşım.ağustos ortasında bende alp aslana ekim yaptırıcam.iletişim halinde olursak sevinirim.ankaradayım ben.
  • Arkadaşlar, ben 7 yılda 2 kere saç ektirdim ilki Abdulmuttalip Keser idi. evet arkadaşların söylediği gibi kendisi yapıyor her şeyi 1200 greft ektirdim o zamanlar saçımın ön tarafı fazla açık değildi, fakat saçımın ön çizgisini amerikalı rapçiler gibi çok kötü bir çizgi şekilde yaptı, daha da kötüsü saçların açıları berbat hala şekil veremedigim saç telleri var. belki o zamanlar yeniydi şimdi kendini geliştirdi fakat Türkiye'nin 1 numarası olmasına imkan yok. Yanlış yönlendirmeyelim insanları, benim kimseyle hiç bir kurumla alakam yok ayrıca ikinci ekimden çok memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ixib

Arkadaşlar, ben 7 yılda 2 kere saç ektirdim ilki Abdulmuttalip Keser idi. evet arkadaşların söylediği gibi kendisi yapıyor her şeyi 1200 greft ektirdim o zamanlar saçımın ön tarafı fazla açık değildi, fakat saçımın ön çizgisini amerikalı rapçiler gibi çok kötü bir çizgi şekilde yaptı, daha da kötüsü saçların açıları berbat hala şekil veremedigim saç telleri var. belki o zamanlar yeniydi şimdi kendini geliştirdi fakat Türkiye'nin 1 numarası olmasına imkan yok. Yanlış yönlendirmeyelim insanları, benim kimseyle hiç bir kurumla alakam yok ayrıca ikinci ekimden çok memnunum.

ikinci ekim kime yapildi??
  • reklam olmasın diye özellikle yazmadım ama madem sordunuz. armani de yaptırdım.
  • 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.