Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1663. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selimtufan

İlhan serdaroğlu

Alper tuncel

Alp aslan

Ama kendileri ekim yapmıyor.Ekiple yapıyorlar.Ortalam fiyatlarıda 5-6 bin.

dr. gökhan gür hocayla da konuş bence.
    operasyona kendi giriyor. ataşehir.
  • arkadaşlar benimde saçlarım ön kısımda ilginç bir şekilde döküldetecrubeleriinize göre kaç kök ektirmem lazım gelir ve fiyat ne olur acaba. saygılarımla..
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Orijinalden alıntı: gothic10

quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Benim durumum böyle yaş 22 dökülme devam ediyor dursa artık keşke ama durmuyor gerçi durması için de hiç bişey yapmıyorum kendi kendine durur diyorum ama sonu gelmiyor bir türlü
     en iyi saç ekim merkezi neresidir

Yanları bir üstü 4 5 numara yap 1 yıl minoks sür degisimi gör neden tedavi yapmıyorsun

İnanmıyorum hocam çünkü böyle şeylerle bir değişim olacağına bana göre hiç bişey durduramaz bu saç dökülmesini

Durduramaz ama yavaşlatır bu ilaç karıkoca ilacı degil fda onaylı tabiki mucize degil ama tepeyi kaybetmez saçını ekimle kurtarılcak halde tutarsın finasteride kullansan dökülme çok yavaslar ama riskleri mevcut finasteride in cinsel sağlıkla ilgili

hocam bu tür ilaçlar minox vb. sadece ticaret amaçlı varlar gibi geliyor bana. Sadece finasterid mantıklı geliyor ama onun da riskleri malum. Birde benim saç koparma huyum çok var bu yüzden dökülüyor kanısındayım
  • merhaba arkadaşlar,

forumu uzun süre izledim ve en sonunda cesaretimi toplayıp saç ektirmeye karar verdim.internet ortamında araştırdığım kadarıyla dr. ilhan serdaroğlu ve dr.gökhan gür

arasında tercih yapacağım.önerileriniz nedir?teşekkür ederim.
  • arkadaşlar yeni üye oldum bugun yüzlerce mesaj okudum ama bi şey sormak istiyorum

bi arkadaşım çekmeköyde fsm tıp merkezi diye bi yer önerdi

max calışıyoruz olabildiğince ekiyoruz titiz ve özenliyiz fln dediler

sizce iyi bir yer mi?

ucuz mu pahalı mı?

kaliteliyiz fln diyolar ama emin olamıyorum

cidden amacım bilgi almak.

tecrübeli arkadaşlar yazarsa sevinirim

teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende saç ektirecem ama biraz daha zaman var.her kese iyi haberim var bilindiği üzere saç üzerine Replicell,histojen ve follicept çalışıyor follicept ürünü deniyor ve adamlar sanırım jel gibi bir şey yapmış yeni saç çıkışı oluyor ilgilenenler takip edebilir.
    http://www.follicept.com
  • Follicept in sayfasında böyle gösteriyor sizce bir fark var mı sanki saçlar aynı sadece tarama şekliyle yeni çıkmış gibi gözüküyor

Açıklığın kapandığını daha iyi anlamak içinde filtreleme yapmışlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gothic10 -- 21 Mayıs 2015; 1:09:59 >
  • RunnerScared R kullanıcısına yanıt
    Gökhan Gür ile mailleştim.Ama kendisi plastik cerrah değil.O yüzden güvenmiyorum.
  • quote:

Follicept in sayfasında böyle gösteriyor sizce bir fark var mı sanki saçlar aynı sadece tarama şekliyle yeni çıkmış gibi gözüküyor

Açıklığın kapandığını daha iyi anlamak içinde filtreleme yapmışlar

Tarama şekli olabilir ama gelişmede kaydetmiş olabilir bunu anlamak mümkün degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi daha soruyorum

çekmeköy madenlerdeki fsm tıp merkezi nasıldır?

orda saç ektirneyi düşünüyorum

kimse bilmiyor mu??

• ilhanın dün kötü ekimini gördüm dikkatli olun ilhan sanıldığı gibi değil vasat bir doktor gökhan gür reklamıda dönüyor haberiniz olsun
  • Chris Murphy kullanıcısına yanıt
    Nerde gördün.Resim filan verse inceliyim bende.
  • Arkadaşlar Dr. Serkan Aygın a saç ektiren var mı acaba varsa bana donus yapabilir mi ekinleri nasıl memnun olan olmayan var mı

• arkadaşlar

çekmeköydeki fsm tıp merkezinde saç ektiren var mı?

temmuzda ektireceğim ama emin olmak istiyorum

burayı bilen eden yok mu?

iyi mi pahalı mı ucuz mu?

kaliteli mi?

• heralde benden başka duyan yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Murphy

ilhanın dün kötü ekimini gördüm dikkatli olun ilhan sanıldığı gibi değil vasat bir doktor gökhan gür reklamıda dönüyor haberiniz olsun

Chris camur at izi kalsın mantigi yapma kötü ekimse söyle bizde görelim cebinde 3000 -4000 tl bürcesi olan kisi ki çoğumuzun bütçesi aşağı yukarı bu kadar ilhan serdaroğlu da bu bütçelere ekim yapıyor ve bu bütçelere ilhan dan daha iyi doktor bulmak zor bence.Ben haziran ayında ilhandan randevu aldım ve ilhanda ekim yaptıracağım.İlhan ın çok iyi ekimleriniwww.sacimtedavisi.com adresinde gördüm bu formda da başarılı ekimleri mevcuttu sümüklüsülo hatırladıklarımdan mesela

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murat__124 -- 21 Mayıs 2015; 15:41:34 >
  • murat__124 M kullanıcısına yanıt
    Cris bana link attı ben baktım resimlere ve açık açık ilhan beye sordum.Oda benimle alakası yok.Madem böyle bir sorun olmuş bana niye gelmemiş dedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat__124

quote:

ilhanın dün kötü ekimini gördüm dikkatli olun ilhan sanıldığı gibi değil vasat bir doktor gökhan gür reklamıda dönüyor haberiniz olsun

Chris camur at izi kalsın mantigi yapma kötü ekimse söyle bizde görelim cebinde 3000 -4000 tl bürcesi olan kisi ki çoğumuzun bütçesi aşağı yukarı bu kadar ilhan serdaroğlu da bu bütçelere ekim yapıyor ve bu bütçelere ilhan dan daha iyi doktor bulmak zor bence.Ben haziran ayında ilhandan randevu aldım ve ilhanda ekim yaptıracağım.İlhan ın çok iyi ekimleriniwww.sacimtedavisi.com adresinde gördüm bu formda da başarılı ekimleri mevcuttu sümüklüsülo hatırladıklarımdan mesela

Beyler ben hayatimda kimseye çamur falan atmadim sumuklusulonun tepesi boş sor bakalim tepeden flashli foto atacakmi.Sümüklü sulonun saçi kalin ve koyu o adamdan çoğu merkez ayni sonuç alir ben ilhana güvenmiyorum nekroz fakasi yapan tek doktordur ama gidersin gitmezsin kendi karariniz ben uyariyorum çünkü mağdur gördükçe üzülüyorum kimsede bir baskasini uyarmiyor herkes kendisini düşünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: murat__124

quote:

ilhan serdaroğlu mağduru buldukça atarım linki çok şükür kimseye iftara atacak kadar şerefsiz değiliz http://www.sacimtedavisi.com/showthread.php/10522-%C4%B0lhan-SERDARO%C4%9ELU-4-Ayl%C4%B1k-Sac-Ekim-Sonucu_%C3%96NEML%C4%B0-KONU
  • buda zekeriya kulu övenlere gelsin adamda doğallık namına hiçbirşey yok alın paranın hakkını vermiyor bu adamhttp://www.sacekimisonuclari.com/index.php?topic=70.0
  • 
Sayfa: önceki 16611662166316641665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.