Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1660. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bygizemli33 -- 17 Mayıs 2015; 13:36:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Orijinalden alıntı: ahmettamer74

abi ben size söylüyorum gidin plastik cerrahlara hayatınız kurtulsun. saç ekimi derneği üyesi ve Türk plastik cerrahi derneği üyesi ise sorun yok!

Dostum oda kesin çözüm degil kula ektirdim saçlrım hiç iyi olmadı ve benden ayru 2kişi daha patladı sacekimisonucları.com a bakınız diğer patlayan arkadasların nickleri panak leo şimdi zekeriya kulda plastik cerrah muttalip keserde ama arada dağlar var .. Şuan için bence koray kuldan iyi ama koray hakkındada çok şüpelerim var o da eskiden hemşire ilanları veriyordu kendini yeni hemşireleremi emanet ediceksin .. Diğer yerler ise tam fiyasko kariyernet vb sitelere bakıyorum empehair transmed vb newest vb yerler fellik fellik 6 ay 3 yıl arası hemşire mikromotor uzmanı arıyor türkiye bitmiş arkadaslar tek gözüm kapalı gidecegim yer keser dir sora koray hlc gelir yapacak birsey yok piyasanın çivisi çıkmıs

Kul iyi bir doktor değil 5 para etmez.Koray zaten hemşirelerle iş yapiyor buda beni deli ediyor fakat ekimlerinden memnun olmayana rastlamadim sen rastladinmi yabanci forumlarda falan herkes memnun buda benim aklimi karistiriyor ben muttalipten daha çok supheleniyorum açikcasi çünkü o kadar övülen bir adamin nasil saç ekimi örnekleri olmaz muttalibi gözünde çok buyutuyorsun hlc hakkında da goruşlerim değişmeye başladı çok olumsuz şeyler duyuyorum bir kaç kişi tutmadi falan filan dediler.Avrupaya gidin arkadaşlar Türkiyeden bir halt olmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.dreamboy M kullanıcısına yanıt
    Yapma kardes ya biz randevu aldık z.kul dan ne olacak şimdi bana özelden fotograflarını atabilirmisin??

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Murphy

quote:

quote:

abi ben size söylüyorum gidin plastik cerrahlara hayatınız kurtulsun. saç ekimi derneği üyesi ve Türk plastik cerrahi derneği üyesi ise sorun yok!

Dostum oda kesin çözüm degil kula ektirdim saçlrım hiç iyi olmadı ve benden ayru 2kişi daha patladı sacekimisonucları.com a bakınız diğer patlayan arkadasların nickleri panak leo şimdi zekeriya kulda plastik cerrah muttalip keserde ama arada dağlar var .. Şuan için bence koray kuldan iyi ama koray hakkındada çok şüpelerim var o da eskiden hemşire ilanları veriyordu kendini yeni hemşireleremi emanet ediceksin .. Diğer yerler ise tam fiyasko kariyernet vb sitelere bakıyorum empehair transmed vb newest vb yerler fellik fellik 6 ay 3 yıl arası hemşire mikromotor uzmanı arıyor türkiye bitmiş arkadaslar tek gözüm kapalı gidecegim yer keser dir sora koray hlc gelir yapacak birsey yok piyasanın çivisi çıkmıs

Kul iyi bir doktor değil 5 para etmez.Koray zaten hemşirelerle iş yapiyor buda beni deli ediyor fakat ekimlerinden memnun olmayana rastlamadim sen rastladinmi yabanci forumlarda falan herkes memnun buda benim aklimi karistiriyor ben muttalipten daha çok supheleniyorum açikcasi çünkü o kadar övülen bir adamin nasil saç ekimi örnekleri olmaz muttalibi gözünde çok buyutuyorsun hlc hakkında da goruşlerim değişmeye başladı çok olumsuz şeyler duyuyorum bir kaç kişi tutmadi falan filan dediler.Avrupaya gidin arkadaşlar Türkiyeden bir halt olmaz..

Hocam belli capelli ve hair site keser örnekleri dogru şu linki inceleyinhttp://bellicapelli.forumfree.it/m/?f=7790178 bide şurda aldıgı oya bakınhttp://www.hairsite.com/worlds-best-hair-transplant-doctors.htm en yüksek oyu koray sonra keser sonra dogonay almıs .. Bide fiyatı yüksek old için keseri forumda görmemk dogal fiytı görece düşük olan korayın bile 2 örnegi sadce forumda mevcut ejder ve whouse ama ülkenin çivisi cıkmıs bence saç ektirmeyin kendinizle barısın

• quote:

Orijinalden alıntı: Muho7

Yapma kardes ya biz randevu aldık z.kul dan ne olacak şimdi bana özelden fotograflarını atabilirmisin??

sacekimisonucları.com u inceleyin dostum

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam belli capelli ve hair site keser örnekleri dogru şu linki inceleyinhttp://bellicapelli.forumfree.it/m/?f=7790178 bide şurda aldıgı oya bakınhttp://www.hairsite.com/worlds-best-hair-transplant-doctors.htm en yüksek oyu koray sonra keser sonra dogonay almıs .. Bide fiyatı yüksek old için keseri forumda görmemk dogal fiytı görece düşük olan korayın bile 2 örnegi sadce forumda mevcut ejder ve whouse ama ülkenin çivisi cıkmıs bence saç ektirmeyin kendinizle barısın

Muttalibe bak hep tutabilecek ekimler yapiyor koray ise sıklaştirmaya giriyor koray 84 puan keser 34 puan almiş hakan doğanay 33 puan almiş doganayin burada olmasi ilginç ben durumunu kabul edemyorum maalesef

• Hocam aslında tamamen dar alan ekimcisi degil nor 4 ekimleride var en geniş açıklık ekimi şu sanırım ama fena degil bence ne düşünüyorsunuz şu ekim hakkındahttp://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=70631160

• http://bellicapelli.forumfree.it/m/?f=4315891 Koray erdogan özellikle bir bayana yanık ekimi yapmıs taktirimi kazındı bu haraketiyle ve chris zaten senin 2 alterbatifin var ya koray ya hlc umarım iyi sonuclar alırsın bana koraya yakınsin gibi geliyor

• http://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=70728435 Açık alanda koray nor 5 e yaplmıs ekim resimler hilesiz ise ekim kaliteli sayılır

• quote:

http://bellicapelli.forumfree.it/m/?f=4315891 Koray erdogan özellikle bir bayana yanık ekimi yapmıs taktirimi kazındı bu haraketiyle ve chris zaten senin 2 alterbatifin var ya koray ya hlc umarım iyi sonuclar alırsın bana koraya yakınsin gibi geliyor

koray 1.tercihim net hlc mecbur kalırsam gideceğim
  • quote:

Hocam aslında tamamen dar alan ekimcisi degil nor 4 ekimleride var en geniş açıklık ekimi şu sanırım ama fena degil bence ne düşünüyorsunuz şu ekim hakkındahttp://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=70631160

fena değil demişsin bence harika,müthiş bir ekim çok beğendim muttalip iyi ekmiş hakkını yiyemem çok doğal olmuş ön cizgide muazzam.Ama sıklaştırma yapmıyor seçici hiç sıklaştırma ekimine rastlamadım koray genelde yapıyor muttalip yapmıyor
  • tzadkiel T kullanıcısına yanıt
    Ense iyi gorunuyor iyi ellerde ekim olursa olur benim açıklık seninki gibiydi 4000.ekildi 10.ayda bi 4000.daha ekilen ek

• quote:

quote:

Hocam aslında tamamen dar alan ekimcisi degil nor 4 ekimleride var en geniş açıklık ekimi şu sanırım ama fena degil bence ne düşünüyorsunuz şu ekim hakkındahttp://bellicapelli.forumfree.it/m/?t=70631160

fena değil demişsin bence harika,müthiş bir ekim çok beğendim muttalip iyi ekmiş hakkını yiyemem çok doğal olmuş ön cizgide muazzam.Ama sıklaştırma yapmıyor seçici hiç sıklaştırma ekimine rastlamadım koray genelde yapıyor muttalip yapmıyor

Birtane sıklaştırma gördüm arayıp onuda paylaşacağım ekim yapılan hasta ön çizgisi olan ama norwood 3 kadar açıklıgı nseyrek olan bi adamdı

• saglam78 S kullanıcısına yanıt
    Nerde ve kime ektirdiniz,fiyat nedir?Foto varmı?
  • arkadaş 2005 senesinde armani fehmi bey ekim yaptırdım ne yazık ki hiç memnun kalmadı şaç seyrek ve dimdik oldular çim adam oldum desem yeridir
    tekrar ekim yaptırmayı düşünüyorum ankarada saç ekimi konusunda uzman tekrar magdur olmıyacagım bi yer arıyorum
    tafsiyelerinize ihtiyacım var cevap yazan arkadaşlar olursa çok sevinirim
  • nebil bozdoğana ekim yaptıran var mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zozebbe -- 16 Mayıs 2015; 1:01:37 >
  • Saclari kazit gitsin ;)

• Arkadaşlar benimde 1 sene oldu 2800greft ekildi.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• Arkadaşlar saçım seyrek ön değil de arkadan açılma olacak gibi buna nasıl bir çözüm önerirsiniz Ekim yapılır değil mi
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

Arkadaşlar benimde 1 sene oldu 2800greft ekildi.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

nerde yaptırdım hocam iyi görünüyor
  • 
Sayfa: önceki 16581659166016611662
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.