Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1654. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16521653165416551656
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: arap2

msjı iyi okursanız size ek olarakda şunu yazayım seyrek saçada kel saçada ekim sonuçları var daha yeni baktım yanılıyomuyum diye :)) you tube bak zor bişey değil

Seyrek saça hic sonucuna rastlamadim link atabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr. Nurgül Altuntaş'ı araştırın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Murphy

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_34

Usta doktora gittim propecia diye bir ilaç yazdı durdurur mu dökülmeyi bilginiz var mı ? Benim şakaklar açılmış alın çizgiside hafif geriye geldi tüyler kaldı hep.

Ben 5 aydir proscar kullaniyorum yan etki görmedim sadece kilo aldim biraz saç dökülmesi azaldi fakat tam durmadi mecbur kalmadikca kullanmayi bu illeti yan etkileri kişiden liseye değişir fakat yan etki goren lerin bazilari duzelemiyor.Ayrica saç artisi 8 ayda başlar fakat şakaklar da saç cikartmaz propecia ve proscar içeriği aynidir propecia 1 mg proscar 5 mg, proscar al 18 civari fiyati propecia 100 civari ikisinde ayni ilaç fazla para verme proscar alacaksan proscari 4 e bölüp alacaksin tek alma.Yalniz ben kullanmamani oneriyorum ben mecburiyetten kullaniyorum cunku ekim yaptirma durumum olabilir follicept asilsiz cikarsa sen follicepti bekle 1,2 aya belli olacak.Follicept asılsiz çikarsa da proscar kullanma ekim yaptir saclarin seyrekse saç ekimi için proscar kullan deniliyorsa kullan proscari.

Bana saç ekiminden sonra mevcut saçları korumam için proscar önerdiler. Bu ilaç diğer ilaçlara göre çok ucuz ve 1 hapı 5 e bölerek kullanıyorsunuz. Ama birkaç doktora sordum, internettende araştırdım. Özellikle bu ilacı kullanan evli erkekler eşleriyle ilişkiye girdiklerinde ilacın içeriğindeki maddeden dolayı çocuklar sakat doğabiliyormuş. Çocuk sahibi olmayı düşünen arkadaşlar ilişkiden en az 4 ay önce bu ilacı bırakırlarsa vücutları bu maddelerden temizlenir. Doğacak çocuğa zarar gelmez en azından. Vede bunun yanında vakanın birinde körlük dahil birçok olumsuz yan etkileri görülmüş. İnternette var. Etkilemediği insanlarda olabiliyor. Bünye meselesi. Ama proscarı doktorlar genelde önermiyorlar. Dikkat edin derim. Bu arada Cris Murphy Mayıs ayında Koray Erdoğana ektirecektin. Zamanın gelmiş olmalı. İnşallah iyi olur. Ekim sonucunu bekliyoruz merakla. İyi olur gibime geliyor büyük ihtimal.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaslar aydinda sac ekimi yaptiran var mi?

Hocam bekle biraz bir kaç ay içinde yeni bir ilaç çıkacak 60 yasında insanda bile sac çıkardığını iddia ediyorlar. Deneylerini canlı canlı yapıyorlar. Sac ekimcilere para kaptırma bence. Detaylı bilgi için follicept.com a bakabilirsin

Hocam ins ile yarar siz bizim için bi deneyin bakalım ama nasıl ulasıcaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

quote:

Orijinalden alıntı: Alp Er Timur

quote:

Orijinalden alıntı: BAM TELİ

Arkadaslar aydinda sac ekimi yaptiran var mi?

Hocam bekle biraz bir kaç ay içinde yeni bir ilaç çıkacak 60 yasında insanda bile sac çıkardığını iddia ediyorlar. Deneylerini canlı canlı yapıyorlar. Sac ekimcilere para kaptırma bence. Detaylı bilgi için follicept.com a bakabilirsin

Hocam ins ile yarar siz bizim için bi deneyin bakalım ama nasıl ulasıcaksınız

Eğer deneyler basarili olursa çıktığında satın alacağım.

• quote:

Orijinalden alıntı: rasim10

quote:

Orijinalden alıntı: Chris Murphy

quote:

Orijinalden alıntı: Scorpion_34

Usta doktora gittim propecia diye bir ilaç yazdı durdurur mu dökülmeyi bilginiz var mı ? Benim şakaklar açılmış alın çizgiside hafif geriye geldi tüyler kaldı hep.

Ben 5 aydir proscar kullaniyorum yan etki görmedim sadece kilo aldim biraz saç dökülmesi azaldi fakat tam durmadi mecbur kalmadikca kullanmayi bu illeti yan etkileri kişiden liseye değişir fakat yan etki goren lerin bazilari duzelemiyor.Ayrica saç artisi 8 ayda başlar fakat şakaklar da saç cikartmaz propecia ve proscar içeriği aynidir propecia 1 mg proscar 5 mg, proscar al 18 civari fiyati propecia 100 civari ikisinde ayni ilaç fazla para verme proscar alacaksan proscari 4 e bölüp alacaksin tek alma.Yalniz ben kullanmamani oneriyorum ben mecburiyetten kullaniyorum cunku ekim yaptirma durumum olabilir follicept asilsiz cikarsa sen follicepti bekle 1,2 aya belli olacak.Follicept asılsiz çikarsa da proscar kullanma ekim yaptir saclarin seyrekse saç ekimi için proscar kullan deniliyorsa kullan proscari.

Bana saç ekiminden sonra mevcut saçları korumam için proscar önerdiler. Bu ilaç diğer ilaçlara göre çok ucuz ve 1 hapı 5 e bölerek kullanıyorsunuz. Ama birkaç doktora sordum, internettende araştırdım. Özellikle bu ilacı kullanan evli erkekler eşleriyle ilişkiye girdiklerinde ilacın içeriğindeki maddeden dolayı çocuklar sakat doğabiliyormuş. Çocuk sahibi olmayı düşünen arkadaşlar ilişkiden en az 4 ay önce bu ilacı bırakırlarsa vücutları bu maddelerden temizlenir. Doğacak çocuğa zarar gelmez en azından. Vede bunun yanında vakanın birinde körlük dahil birçok olumsuz yan etkileri görülmüş. İnternette var. Etkilemediği insanlarda olabiliyor. Bünye meselesi. Ama proscarı doktorlar genelde önermiyorlar. Dikkat edin derim. Bu arada Cris Murphy Mayıs ayında Koray Erdoğana ektirecektin. Zamanın gelmiş olmalı. İnşallah iyi olur. Ekim sonucunu bekliyoruz merakla. İyi olur gibime geliyor büyük ihtimal.

Körlugu ve sakat çocuğu ilk kez senden duydum Haziran 2 sine gün aldim yalniz follicept kafami kariştirdi son 1 ay gelişmelere bakacagim eğer aklima yatarsa koray a gitmeyecegim.Ektirirsem yada koray ekerse uygun bulursa ekim için beni bütün gelişmeleri burada paylaşacagim.Bence siz kullanmayin proscari bende haziranda birakmayi düşünüyorum.

• Chris Murphy kullanıcısına yanıt
    senin dediin gibi olsun ben yanılmış olayım başınızın çaresine bakın ozaman
  • Chris Murphy kullanıcısına yanıt
    Ben mevcut saçları korumak için propecia kullanmayı düşünüyorum. Şu follicept bi çıksında ona göre karar vericez

• Arkadaşlar saç ekimi sırasında saçları kesiyorlar mı birde mesela ekildiği belli oluyor mu ekildikten sonra, insanlar anlar mı ?
  • Hairplus diye bir site var. Protez saç hakkında çok iddialılar
    Burda yaptıran var mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Hairplus diye bir site var. Protez saç hakkında çok iddialılar
    Burda yaptıran var mı ?

Sakın diyorum. Aklınızın ucundan bile geçirmeyin saç protezi denen olayı. Ben de ne olduğunu merak edip xxx firmasının ofisine uğramıştım, tam bir facia. Artık insanların zaaflarını kullanmanın son noktasına gelmişler.
  • viva_la_muerte V kullanıcısına yanıt
    Neye dayaranarak söylediniz bunu?

• Kardeş git gör ne demek istediğimi.
  • viva_la_muerte V kullanıcısına yanıt
    Xxx firmasına gittiniz ee noldu sonra? Facia olan ne? Hiçbir faydası yok şu yorumunun
    İçi boş. Neymiş gidip görecekmişim. Ne tuhaf insanlar var ya

• quote:

Orijinalden alıntı: coolcool

Xxx firmasına gittiniz ee noldu sonra? Facia olan ne? Hiçbir faydası yok şu yorumunun
    İçi boş. Neymiş gidip görecekmişim. Ne tuhaf insanlar var ya

Protez cidden bnmde ilgmi çekyor ve hp iyi gibi ama fotolara kanmamak lazım

• Saçım mevcut alanda her yerde var ama seyrek maalesef. Saçsız alana ekim saçlı alana ekimden daha zor bildiğimiz üzere, bunun için hangi doktoru seçmeliyim yardımınıza ihtiyacım var. Artık yeter deyip, ektirmek istiyorum.

Koray Erdoğan fiyatından dolayı uzak dursam da hala ilk sırada.

Koray Beyi çıkarsak, bu tip seyrek saça Zekeriya Kul mu, Erkan Demirsoy mu veya bir başkası mı en iyiye yakın sonucu elde ederiz?
    Son dönem iki tanıdığım da Dr.Yetkin Bayer'de ekim yaptırdı, onlar da Yetkin beyi övüyor.

Sizlerin yorumları gerçekten önemli, artık bir an önce bu ekimi yaptırmak istiyorum.

• 1 sene önce çok fazla dökülüyordu saçım şu an az dökülme var ancak sağ ve sol taraf baya açık gibi. Ancak 1-2 santim tüyler mevcut siyah şekilde bir de. Doktora gideceğim yakında bakalım ne diyecek. Genetik herhalde de fazla açılma olursa dellenirim sanırsam

Sizce şu sağ ve soldaki tüyler büyür mü düzgün bakımla ?
  • Evet saçların tamamını kesiyorlar makina ile.Ekildiğinin anlaşılmaması doktorla ilgili.Kimisinde hiç anlaşılmıyor.Kimisi çok kötü ekiyor.Belli oluyor.Doktoru iyi seçmen lazım.
  • Selam arkadaşlar daha önce bu foruma hiç yazmadım fakat, memnun olduğum bir tecrübemi paylaşmak için yazıyorum.

Ankarada Serdar GÖKREM hocaya saç ektirdim. ilk hali ve 6. aydaki halini fotolarla paylaşayım dedim.

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • Arkadaşlar bu HLC denilen yer neresi istanbulda mıdır ? İletişime geçmek için nasıl ulaşabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 16521653165416551656
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.