Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1633. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aüstün

Herkese Selam,

Megahairtrans ile ilgili kötü yorumlar için bir kaç birşey söyleyeceğim. 2009 yılında Megahairtrans ile saç ekimi yaptırdım ve şuan çok memnunum. Gülten Ünveren Hanımefendi ve tüm yardımcı ekip çok nazik ve ilgililerdi. İlk başlarda bende şüphelendim fakat daha sonra saçlarımın çıkmasıyla rahatladım. Hatta çok fazla ağrı ve sızı çekmedim. Aslında buda beni şüphelendirmişti ama 6 ay sonrasında değişikliği farkedince dahada rahatladım. çevremdeki duyularıma göre 6 aydan daha falza süredede etki olduğunu duydum. Demekki kişiye ve metobozlizmasına göre değişebiliyor. Diyeceğim oki megahairtrans o kadar çok kötüleniyor ve işe yaramaz ise şimdiye kadar ayakta durmuş olması sizcede saçma değil mi ? Hala İstanbulda tedavilerini yapmaya devam etmekte. Kendim bile şuandahttp://www.megahairtrans.com/ adresinden takip edip ve bazen Gülten Ünveren hanım ile birebir görüşüp bilgi alabiliyorum. Tedavi sonrasında yapılacakları kendisinden öğrenebiliyorum. Birebir hastalarıyla ilgilenen bir hanımefendi. Ordan burdan forum sayfalarında kötüleyen kişilerden bilgi alıp heryere bir şeyler yazılması bence ayıp. Bu arada benide kötüleyen kişiler olacaktır. Eğer düşünen olursa özel olarak resimlerimi gönderebilirim. Saç ekimi ve sonrası görüntülerimde bulunmaktadır.

Saygılarımlar...

Şu ana kadar durmasi saçma falan değil siz gibi kasap arkadaslariniz var resul yaman aysegul sevinç emine sayki vb var hala saç ekiyorlar utanmadan siz gibi 2009 da ekim yaptirdin hala bilgi aliyorsun oylemi ölesiye bilgi alacaksin galiba.Beni kötüleyen olacak diyorsun nasilda biliyorsun tepki alacagini reklamina müsaade edilmeyeceğini bile bile yaziyorsun bir kaç saf dusururum umudu var yaziklar olsun söylenecek şey yok size..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Armamed - Erkan Demirsoy a ulaşabilen var mı? İlk olarak sitelerine mail attım randevu talep ettim 2 hafta önce, dönüş olmayınca websitelerinde yazan sabit no ve cep telefonundan defalarca aradım birkaç gün sonra telefona biri çıktı Erkan Bey e ileticem Cmts günü konsültasyon için dedi dönüş olmadı, bu hafta yine aradım cep tel bir açılıyor bir kapanıyor ama açık olduğunda telefonu açan yok, sabit noya da bakan yok. Daha konsültasyon için randevu alamamışken ekimden sonra bir soru sorun olduğunda nasıl ulaşacağız? Bu kadar aprofesyonel değillerdir full kadro elemanları vardır diye düşünüyorum, yakın zamanda görüşme sağlayan var mı? Bu kadar sorunlularsa hiç yeltenmeyeyim.

Koray ve Muttalip i eledim gereksiz yere pahalılar

Dr Onur Gürbüze saç ektiren ya da duyan var mı? Doktor Beyle görüştüm plastik cerrah ama sonuçlarını yüz yüze görmek hasta gizliliği nedeniyle pek imkanlı değilmiş. Kliniğinde 2 saate yakın görüştük 😀 konferansa katılmış gibiydim, plastik cerrahlığını belli ediyor her cümlesiyle ama sonuçları nasıl gösterdiği birkaç foto dışında bilmiyorum. Her nerede yaptırırsan yaptır saç ekimini hayat meselesi yapma, hayatına odaklanan ve kredi, borç vs. maddi yük altına gireceğim meblağlara yaptırma dedi. Ekimi tercih edeceğim 4 hastaneden birinde yapıyormuş, kök alımı kanal açımı ve ekimini kendi gerçekleştiriyormuş, ekibi yardımcı oluyormuş, lokal de olsa anesteziyle ilgili bir komplikasyon riskine karşı anesteszi uzmanın da operasyonda bulunması faydalı olabilir dedi.

Dr Sibel Ulasan ile de telefonla görüştüm henüz irtibata geçmesem de birkaç hastasının ismini verdi referans olarak, acil doktoruymuş, güven verir biçimde konuştu. İstanbulu bırakıp İzmire gitmeyi gerektirecek durum var mı emin değilim. Ekim sonucu fotoları güzel gibi

HLC klinikte de güzel sonuçlar var sanırım, doktor olarak kimler var fiyatları nedir, operasyonları hastanede mi gerçekleştiriyorlar? İstanbul doktorlarını bırakıp Ankaraya gelmeye değer mi (gerçi evim olduğundan iki şehirde de bulunabiliyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeeepBlue -- 18 Mart 2015; 20:24:40 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hlc'nin fiyatı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aüstün

Herkese Selam,

Megahairtrans ile ilgili kötü yorumlar için bir kaç birşey söyleyeceğim. 2009 yılında Megahairtrans ile saç ekimi yaptırdım ve şuan çok memnunum. Gülten Ünveren Hanımefendi ve tüm yardımcı ekip çok nazik ve ilgililerdi. İlk başlarda bende şüphelendim fakat daha sonra saçlarımın çıkmasıyla rahatladım. Hatta çok fazla ağrı ve sızı çekmedim. Aslında buda beni şüphelendirmişti ama 6 ay sonrasında değişikliği farkedince dahada rahatladım. çevremdeki duyularıma göre 6 aydan daha falza süredede etki olduğunu duydum. Demekki kişiye ve metobozlizmasına göre değişebiliyor. Diyeceğim oki megahairtrans o kadar çok kötüleniyor ve işe yaramaz ise şimdiye kadar ayakta durmuş olması sizcede saçma değil mi ? Hala İstanbulda tedavilerini yapmaya devam etmekte. Kendim bile şuandahttp://www.megahairtrans.com/ adresinden takip edip ve bazen Gülten Ünveren hanım ile birebir görüşüp bilgi alabiliyorum. Tedavi sonrasında yapılacakları kendisinden öğrenebiliyorum. Birebir hastalarıyla ilgilenen bir hanımefendi. Ordan burdan forum sayfalarında kötüleyen kişilerden bilgi alıp heryere bir şeyler yazılması bence ayıp. Bu arada benide kötüleyen kişiler olacaktır. Eğer düşünen olursa özel olarak resimlerimi gönderebilirim. Saç ekimi ve sonrası görüntülerimde bulunmaktadır.

Saygılarımlar...

ARKADAŞLAR BÖYLE FİRMA REKLAMINI YAPANLARA İNANMAYIN. PLASTİK CERRAHIN EKİM YAPMADIĞI BÖYLE YERLERDE KESİNLİKLE TAVSİYE ETMİYORUM EKİM YAPILMASINI !!!

EKİM YAPAN BAYAN ŞAHIS DOKTOR MU : HAYIR !!! PEKİ EKİM YAPAN O BAYAN PLASTİK CERRAH MI ? : HAYIR... EEEE NE ANLATIYORSUN ARKADAŞIM SEN BİZE !!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: blufer

Hlc'nin fiyatı yüksek.

Hlc de 1.5 ve2.5 a eken doktor arasında kalite farkı varmı varsa cok bariZ mi

• sCagris S kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun kardeş.ben de 2013 de Serdar Gökreme ektirmiştim.sonuçtan memnunum.

• MYHAİRCENTER OLARAK TEK SEANS TA ALINABİLECEK TÜM GREFTLERİ ALIP ,TÜM BOŞLUKLARI KAPATIYORUZ . ENSE BÖLGENİZDEKİ EKİM İÇİN ALINACAK BÖLGE GÜÇLÜ KÖKLERE SAHİP İSE İSTENEN SAYI ALINIP TEK SEANS TA EKİM İŞLEMİ TAMAMLANIR. SAÇ EKİMİ YAPILDIKTAN SONRA KÖK ALINAN YER TİTİZLİKLE VE İTİNAYLA ALINDIĞI İÇİN ASLA İZ BIRAKMAZ. MYHAİRCENTER OLARAK EN SON YÖNTEM OLARAK FUE YÖNTEMİ KULLANILMAKTA VE ASLA FUT YÖNTEMİ YAPILMAMAKTADIR.

www.myhaircenter.com

Bize ulaşın: 0531 576 86 86
  • 365grafik kullanıcısına yanıt
    Meltem hastanesi nde nakil yapan dr beyden memnun mu arabanız?

• Forum reklamcılardan gecilmeZ oldu Arkadaslar özel hastane ve baslarında plastik cerrah olmayan sac ekim merkeZlerinden uzak durun özellikle kendine sac ekim uzmanı diyenlerden megahair gibi vs bir sürü yer. Bu isin doktorları belli koray , muttalip, Zekeriya kul, Erkan demirsoy , İlhan serdaroglu ve birde son zamanlarda ismini duydugumuz Sibel ulusan iyice arastırın arkadaslar ama en azından plastik cerrah olsun ekim yaptıracagınız kisi

• O kadar paraya yazik koray moray diye saplanmayin gelin izmire mesela ben likyaya yaptirdim.son derece ucuz ve başarılı larlar.lutfen reklam olarak algılamayin.3500 grefti 3000 tl ye ektiler.şuan 2 ay oldu.şok dökülme bitti çikmaya baďladilar bile inceden ince.

• Arkadaslar herkese iyi forumlar..

Oncelikle sunu belirtmek istiyorum sitede yeniyim. Onumuzdeki birkac ay icinde sac ektirmek istiyorum.. Forumda siskinlik yani cok sayida msj oldugu icin yeterince inceleyemedim.

Ankara da ikamet ediyorum.. Siz degerli arkadaslarin tecrubesini almak istiyorum acaba ankarada tavsiyeleriniz nereler olur.Benimle beraber arastirma yapip kliniklere gidecek olan Ankarada forumdaslar varmi?

Fotofraflari ekliyorum donor bolgem oldukca iyi sakaklarda cok acilma var.. Sizce sac ekimi icin uygunmu? Simdiden cevaplar icin tesekkurler..

en iyi saç ekim merkezi neresidir

• 2 yıl önce bysacekimi saç ekim merkezinde saçımı ektirtim emin olun ayrı şehirde yaşadığım babam bile saçımın ekim olduğunu anlamadı tek kelimeyle mükwmmel sonuç. Allah razı olsun bilgehan yıldırım ve ekibinden. unutmayınki bu işi yapabilmelk için tecrübe ve kabiliyet çok önemli o yüzden herkesin yapacağı bir iş değil bu arkadaş dikkatli olun .saygılar
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • quote:

Orijinalden alıntı: myhaircenter.com

MYHAİRCENTER OLARAK TEK SEANS TA ALINABİLECEK TÜM GREFTLERİ ALIP ,TÜM BOŞLUKLARI KAPATIYORUZ . ENSE BÖLGENİZDEKİ EKİM İÇİN ALINACAK BÖLGE GÜÇLÜ KÖKLERE SAHİP İSE İSTENEN SAYI ALINIP TEK SEANS TA EKİM İŞLEMİ TAMAMLANIR. SAÇ EKİMİ YAPILDIKTAN SONRA KÖK ALINAN YER TİTİZLİKLE VE İTİNAYLA ALINDIĞI İÇİN ASLA İZ BIRAKMAZ. MYHAİRCENTER OLARAK EN SON YÖNTEM OLARAK FUE YÖNTEMİ KULLANILMAKTA VE ASLA FUT YÖNTEMİ YAPILMAMAKTADIR.

www.myhaircenter.com

Bize ulaşın: 0531 576 86 86

Hocam tek birsey soracagım bana prp nin min ve fin tedavisnden iyi oldugunu bilimsel olarak kanıtlayın çif kör çalısmasıyla fda onaylarıyla söz size gelecem

• quote:

Orijinalden alıntı: TurnuS10_Kagidi

Arkadaslar herkese iyi forumlar..

Oncelikle sunu belirtmek istiyorum sitede yeniyim. Onumuzdeki birkac ay icinde sac ektirmek istiyorum.. Forumda siskinlik yani cok sayida msj oldugu icin yeterince inceleyemedim.

Ankara da ikamet ediyorum.. Siz degerli arkadaslarin tecrubesini almak istiyorum acaba ankarada tavsiyeleriniz nereler olur.Benimle beraber arastirma yapip kliniklere gidecek olan Ankarada forumdaslar varmi?

Fotofraflari ekliyorum donor bolgem oldukca iyi sakaklarda cok acilma var.. Sizce sac ekimi icin uygunmu? Simdiden cevaplar icin tesekkurler..

Senin açik alana 3500 greft yeterli olur.çok ta guzel sonuc alirsin.

• dehademir10 D kullanıcısına yanıt
    Peki onerebilecegin biryer varmi dostum? Ankara oncelikli baska illerde olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurnuS10_Kagidi

Peki onerebilecegin biryer varmi dostum? Ankara oncelikli baska illerde olabilir.

Ben izmir likya da yaptırdım 3000 tl

• dehademir10 D kullanıcısına yanıt
    Resimlerine baktim az once.. oncelikle hayirli olsun diyeyim.. Yorum yapmak icin erken ama memnunmusun..? Birde cokfazla ekim yapiyor sanirim orasi bu sence avantajmi dezavantajmi? gerci ben ankara disinda yaptiracagimi pek sanmiyorum..!!
  • İstanbulda ciddi merkez bulmaniz zor ya hemsire, sekreter,pratisyen yada hicbir vasfi olmayanlar yapiyor. Burada bazi arkadaslar ise plastik cerraha yaptiracagini sanip hayal goruyor. Bence guvendiginiz bir arkadasiniz veya dostunuz yaptirdi ve memnunsa oraya gidin. Onun haricinde dorum siteleri isimlerin parlatilmasi icin reklam araci olarak kullaniliyor. Buralara guvenip hic arastirma yapmadan sac ektirmeyin camura saplanir kalirsiniz. Burada adi gecenlerin hepsi kotu mu degil ama dikkatli olun gaza gelmeyin!

• İstanbulda ciddi merkez bulmaniz zor ya hemsire, sekreter,pratisyen yada hicbir vasfi olmayanlar yapiyor. Burada bazi arkadaslar ise plastik cerraha yaptiracagini sanip hayal goruyor. Bence guvendiginiz bir arkadasiniz veya dostunuz yaptirdi ve memnunsa oraya gidin. Onun haricinde dorum siteleri isimlerin parlatilmasi icin reklam araci olarak kullaniliyor. Buralara guvenip hic arastirma yapmadan sac ektirmeyin camura saplanir kalirsiniz. Burada adi gecenlerin hepsi kotu mu degil ama dikkatli olun gaza gelmeyin!

• İstanbulda ciddi merkez bulmaniz zor ya hemsire, sekreter,pratisyen yada hicbir vasfi olmayanlar yapiyor. Burada bazi arkadaslar ise plastik cerraha yaptiracagini sanip hayal goruyor. Bence guvendiginiz bir arkadasiniz veya dostunuz yaptirdi ve memnunsa oraya gidin. Onun haricinde f(y)orum siteleri isimlerin parlatilmasi icin reklam araci olarak kullaniliyor. Buralara guvenip hic arastirma yapmadan sac ektirmeyin camura saplanir kalirsiniz. Burada adi gecenlerin hepsi kotu mu degil ama dikkatli olun gaza gelmeyin!

• 
Sayfa: önceki 16311632163316341635
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.