Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1459. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mr.dreamboy

The following have been reported in general use with PROPECIA:
    • breast tenderness and enlargement. Tell your healthcare provider about any changes in your
    breasts such as lumps, pain or nipple discharge.
    • depression;
    • decrease in sex drive that continued after stopping the medication;
    • allergic reactions including rash, itching, hives and swelling of the lips, tongue, throat, and face;
    • problems with ejaculation that continued after stopping medication;
    • testicular pain;
    • difficulty in achieving an erection that continued after stopping the medication;
    • male infertility and/or poor quality of semen.
    • in rare cases, male breast cancer.
    Tell your healthcare provider if you have any side kardes eskisi gibi degil artık değerlendirme finasteride icad edildigi yıl tam anlamıyla dht nin fonksyonları bilinmiyordu burdakiçoğu yan etki yeni öyle yü<de2 degil çok dikkat edin
    http://www.merck.com/product/usa/pi_circulars/p/propecia/propecia_ppi.pdf

Türkcesini yazalim herkes anlasin

Aşağıdaki PROPECIA ile yaygın olarak kullanılan bildirilmiştir:
    • göğüslerde hassasiyet ve genişleme. Herhangi bir değişiklik hakkında doktorunuza söyleyin sizin
    Bu topaklar, ağrı veya meme başı akıntısı gibi göğüsler.
    • depresyon;
    • CCCCafter stoppingCCCCC ilaç devam cinsel dürtü azalma;
    • döküntü, kaşıntı, ürtiker ve dudaklarda şişme, dil, boğaz ve yüz de dahil olmak üzere alerjik reaksiyonlar;
    • ilacı kestikten sonra devam boşalma problemleri;
    • testis ağrısı;
    • ilacı kestikten sonra devam ereksiyon sağlamada zorluklar;
    • erkek infertilitesi ve / veya meninin kalitesiz.
    • Nadir durumlarda, erkek meme kanseri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat__124

quote:

• breast tenderness and enlargement. Tell your healthcare provider about any changes in your
    • depression;
    • allergic reactions including rash, itching, hives and swelling of the lips, tongue, throat, and face;
    • testicular pain;
    • difficulty in achieving an erection that continued after stopping the medication;
    Tell your healthcare provider if you have any side kardes eskisi gibi degil artık değerlendirme finasteride icad edildigi yıl tam anlamıyla dht nin fonksyonları bilinmiyordu burdakiçoğu yan etki yeni öyle yü<de2 degil çok dikkat edin

• göğüslerde hassasiyet ve genişleme. Herhangi bir değişiklik hakkında doktorunuza söyleyin sizin
    • depresyon;
    • döküntü, kaşıntı, ürtiker ve dudaklarda şişme, dil, boğaz ve yüz de dahil olmak üzere alerjik reaksiyonlar;
    • testis ağrısı;

arkadaslar burda dikkat edilmesi gereken depresyon meme kanseri ve ilaç kesimine rağmen bağzı yan etkilerin devam edebilecegi uyarısı 2011 yılında fda tarafından yeni eklenmiştir türkiyediki prospektüsler 2010 yılından kalma odır ve yazmıyor ( belki değişmiş olabilir güncelleşmiş olabilir ) ama en güncel yan etki tablosu budur dikkat edin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: murat__124

quote:

• depression;
    • testicular pain;

• depresyon;
    • testis ağrısı;

arkadaslar burda dikkat edilmesi gereken depresyon meme kanseri ve ilaç kesimine rağmen bağzı yan etkilerin devam edebilecegi uyarısı 2011 yılında fda tarafından yeni eklenmiştir türkiyediki prospektüsler 2010 yılından kalma odır ve yazmıyor ( belki değişmiş olabilir güncelleşmiş olabilir ) ama en güncel yan etki tablosu budur dikkat edin

Değmez
    Okadar takıyorsanız İki Ekim yapın amma
    Bu riske girmeyin
    Tabi her koyun kendi bacağından asılır ....

• quote:

Orijinalden alıntı: aladdin1453

quote:

Orijinalden alıntı: matadoraa

merhaba arkdaşlar uzun zamndır forma girmiyordum ben serdar hocaya ekim yaptırdım bir yıl oldu ve gayet memnunum benim açıklık bir arkdaşın paylaştığı fotoda en son en açık alandı 2 seans olarak plan yapmıştık ve önümüzdeki ay 2. seansı yaptıracağım. Burda bazı arkdaşlar serda hocaya sallamış onun için yazma gereği duydum ben serdar hocaya ekim yaptırmadn önce baya araştırdım ve ona ekim yaptıran arkdaşlrla tanışarak onları görerek gittim serdar hocanın tek eksi yönü standrt 3000 altı ekmez herkese aynısını der ama yaptığı işte bir çok kişiden iyi olduğunu biliyorum şahsım adıma ve ilk ekim bile yetrli iken ben ikincisini iyice sıkılştırma ve açık klan bazı yerleri kpatmak için yaptıracam. Bunu bilgi amaçlı paylaşıyorum reklamcı felan diyen çıkacaktır kesin :) foruma paylaşımlarıma fotolarıma bakarsnz görürsünüz iyi günler..

hani arkadaşım şu anki görüntüne ait bir tane fotoğraf yok işkembeyi kübradan sallama

ne saçmalıyon sen arkadaşım ne ne işkembesi ne sallamasından bahsediyosun lafını bil.forumda beni tanıyan tanıyor sana birşeyi ispat etmek zorunda değilim sen kimsin... ben gidin serdar hocada ekimde yaptırın demiyorum eski fotolarım var memnun olmsam neden yazayım sende zeka geriliğimi var anlamandamı sorun var yazıyı iyi oku ona göre adam gibi yorum yap anlamıyosanda sus cevap verme
  • geçen sene yaptırdım. 27.10.2013 te... şimdiye dek onlarca kişi adres istedi benden. çok memnunum.. inş. herkes istediği sonucu alır.
  • Ekim tarihi : 27.10.2013
    Ekilen Greft miktarı : 3000 ad.
    Toplam geçen süre : 11 ay (330 gün)
    Kullanılan ilaçlar : sadece ilk 2 ay biotin 5000 mg / minoxil forte5
    Günde 2 paket sigara içiyorum...

Yorumları alabilirmiyim?
     en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • mmt56 M kullanıcısına yanıt
    gayet hoş olmuş imajınız değişmiş bir sorum olacak 30 gün sonra falan dışarı cıkabildiniz mi şapkasız? bende hala hepsi dökülmedide
  • Dostum ben 16.gün çıktım.. işyerinden anca 2 hafta izin almıştım. ayrıca hiç şapka takmadım. çünkü taksaydım ekilen saçlar zarar görürdü. bi ara niyetlendim şapka takmaya ekimden hemen sonra kale avm ye gitmiştim. ordaki tezgahtar bayan neden şapka alıyorsunuz? saç ekimi yapmışsınız dedi yazık olur dedi. bende hiç şapka takmadım.. Saygılar..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakabo_06

kardeş zaten 10 üzerinden 8 dedim dikkat ettiysen
    ben kimseye şurda yada burda ektirin demdedim birsürü msj gelince burdan yazayım dedim
    şimdi resimleride senin inadına çektim sag taraf sola göre iyi degil ama bunu ben anlıyorum sadece şimdi resimlerden de bakarsın
    kabul ediyorum ilk baslarda sag tarafdaki saçlar daha sert daha inatcıydı ama bilmiyorum belkide zamanla düzeldi hala diyorum 10 üzerinden 10 degil oda sag taraf yüzünden
    şimdi kardeşim sen de eski resimlerimi bul forumdan koy gözlükden baska seyler görsün arkadaslar

benim esas merak ettigim adam sempa sempa ama nerde napıo bilemiyorum

ekim yapılan yer belli olması için saçlarıda mümkün oldugunca kaldırarak çektim

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

Bu tarz dökülme tipi olan kişilerin ekim sonuçlarına pek itibar etmeyiniz,her zaman için yanılırsınız ,ben bu arkadaşın ekimini serdar hocaya ekim yaptırmadan önce takip ediyordum,serdar hocaya ekim yaptırmamda internetin pek etkisi olmadı bunuda belirteyim ama şuda varki bu arkadaşa bakıp saf saf benimde ekim sonucum umarım böyle olur diyordum,nedenide bu arkadaşın ekim öncesi fotolarına çok dikkat etmememdi ama şimdi bu konuların piri olduğumuz için neyin ne olduğunu daha iyi anlıyorum:)),bir defa bu arkadaşın ekim öncesi epey saçı var,yapılan ekim daha çok şakaklarda sonuç vermiş,zaten öncesinde bu kadar saçı olan birine bizim mahalledeki fatma hemşire bile tek başına ekim yapsa sonuç böyle olurdu,şakak ekimleri çoğu zaman başarılı fakat görüntü olarak aldatıcı sonuç verir,şakakta üç beş tel saç çıksa arka taraftaki saçları uzatmaya imkan verir oda olan saçı daha gür gösterir,birde bu arkadaş ekimden sonra saçlarına iyi bakmış,her halinden belli,aldanmayın!!!!

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 29 Mart 2018; 19:52:46 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aladdin1453

quote:

merhaba arkdaşlar uzun zamndır forma girmiyordum ben serdar hocaya ekim yaptırdım bir yıl oldu ve gayet memnunum benim açıklık bir arkdaşın paylaştığı fotoda en son en açık alandı 2 seans olarak plan yapmıştık ve önümüzdeki ay 2. seansı yaptıracağım. Burda bazı arkdaşlar serda hocaya sallamış onun için yazma gereği duydum ben serdar hocaya ekim yaptırmadn önce baya araştırdım ve ona ekim yaptıran arkdaşlrla tanışarak onları görerek gittim serdar hocanın tek eksi yönü standrt 3000 altı ekmez herkese aynısını der ama yaptığı işte bir çok kişiden iyi olduğunu biliyorum şahsım adıma ve ilk ekim bile yetrli iken ben ikincisini iyice sıkılştırma ve açık klan bazı yerleri kpatmak için yaptıracam. Bunu bilgi amaçlı paylaşıyorum reklamcı felan diyen çıkacaktır kesin :) foruma paylaşımlarıma fotolarıma bakarsnz görürsünüz iyi günler..

hani arkadaşım şu anki görüntüne ait bir tane fotoğraf yok işkembeyi kübradan sallama

ne saçmalıyon sen arkadaşım ne ne işkembesi ne sallamasından bahsediyosun lafını bil.forumda beni tanıyan tanıyor sana birşeyi ispat etmek zorunda değilim sen kimsin... ben gidin serdar hocada ekimde yaptırın demiyorum eski fotolarım var memnun olmsam neden yazayım sende zeka geriliğimi var anlamandamı sorun var yazıyı iyi oku ona göre adam gibi yorum yap anlamıyosanda sus cevap verme

Adam haklı ,ekim sonucunu gösteren foton yok,adama cevap yetiştireceğine hemen bir foto yükleseydin bizde görseydik serdar hoca kafanı ne hale getirmiş,üstelik sendeki açıklık epey fazlaymış,senin gibi birinin ekim sonucu o yüzden daha bir ehemmiyet taşıyor,her şey net bir şekilde ortaya çıkar...
    Ben senin ekim sonucunu görmediğim halde baştan yazayım,çok iyi olduğun u pek sanmıyorum,serdar hocanın bu tarz kelliklerde nasıl sonuçlar aldığını çok iyi biliyorum,sonuçlar hep klasik,seyrek ince telli bir görünüm(buda ekim teknikleriyle ilgili),serdar hocanın ulaştığı en iyi ekim sonucu bana yaptığı ekimdir,şaka yapmıyorum:))
    benim açıklığıma bakın ,sonucuda ortada eğer beğenirseniz gidin yaptırın ama şunada dikkat edin benim öncesinde ön tarafta tüy şeklinde çok saç vardı ,onlar minoxille güçlendi,minoxili iki aydır bıraktım şu an o güçlenen saçlarda büyük oranda döküldü,ön kısma bakıp aldanmayın tepeye bakın,serdar hocanın max elde edeceği sonuç ortadadır,bundan ötesini beklemeyin,nedense buraya uğramayalı serdar hoca fanları çoğalmış,fan değilim diyorsan fotolarını görelim arkadaşım...

www.sacekimisonuclari.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 29 Mart 2018; 19:53:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmt56

Ekim tarihi : 27.10.2013

Yorumları alabilirmiyim?

Bahsettiğim olay bu arkadaştada var,ön kısımda üç beş tel bir şey çıkmış,onların desteğiyle arkadakileri uzatmış,bu arkadaşında ekimini bizim mahalledeki fatma hemşire baştan sona tek başına uğraşarak bu hale getirirdi,buna hiç şüphem yok...........
  • quote:

Dostum ben 16.gün çıktım.. işyerinden anca 2 hafta izin almıştım. ayrıca hiç şapka takmadım. çünkü taksaydım ekilen saçlar zarar görürdü. bi ara niyetlendim şapka takmaya ekimden hemen sonra kale avm ye gitmiştim. ordaki tezgahtar bayan neden şapka alıyorsunuz? saç ekimi yapmışsınız dedi yazık olur dedi. bende hiç şapka takmadım.. Saygılar..

Hocam o kafyla nasıl işe gittğniz insanlar ne dedi? Benim 28. Gün kafamda hala hatrısayılır saç var ekim yapılan yerde yani belli oluyor napsam bilmiyorum fotolarım saçekimisonucları.com da bi bakarsın

• quote:

Dostum ben 16.gün çıktım.. işyerinden anca 2 hafta izin almıştım. ayrıca hiç şapka takmadım. çünkü taksaydım ekilen saçlar zarar görürdü. bi ara niyetlendim şapka takmaya ekimden hemen sonra kale avm ye gitmiştim. ordaki tezgahtar bayan neden şapka alıyorsunuz? saç ekimi yapmışsınız dedi yazık olur dedi. bende hiç şapka takmadım.. Saygılar..

Hocam o kafyla nasıl işe gittğniz insanlar ne dedi? Benim 28. Gün kafamda hala hatrısayılır saç var ekim yapılan yerde yani belli oluyor napsam bilmiyorum fotolarım saçekimisonucları.com da bi bakarsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Yorumları alabilirmiyim?

Bahsettiğim olay bu arkadaştada var,ön kısımda üç beş tel bir şey çıkmış,onların desteğiyle arkadakileri uzatmış,bu arkadaşında ekimini bizim mahalledeki fatma hemşire baştan sona tek başına uğraşarak bu hale getirirdi,buna hiç şüphem yok...........

Reci abi benim salı okul başlıcak saçların yüzde 60 ı kafamda nerdeyse sence ne yapmalıyım öndekiler uzayıp şakakları kapatana kadar sapkamı takmalıyıp toppik veya derm match mi sürmeliyim ? Yoksa bu kafayla dısarı cıkılırmı :(((

• bugrahan18 B kullanıcısına yanıt
    Bilgileriniz icin cok Tessekur ederim. Burda herkesle ilerliyen zamanda paylasimlarda bulunacam. Dr Keser'le 4 ay sonra gorusmem olacak ve bu surecde ins. sac dolmesi durur ve FUE icin randavu alip yanina giderim.
  • Mr.dreamboy M kullanıcısına yanıt
    Hocam cok sagol yardimlarin icin. Asagidaki bunun Rogaine aldim sabah 1mg ve aksam 1mg sac derisine yediriyorum. Sizde bu mu daha iyi yoksa kopuklu olan mi yadaarasinda fark yok gibi geldi bana ?

Simdilik Propecia kullanmamayi dusunuyorum, yan etkileri beni biraz tedirgin etti !

Sizce Minoxidin kullanirsam simdilik fardasi olmazmi veya Propecia kullanmami tavsiye mi edersiniz yoksa ? Bu konuda karar veremedim hala.
  • Mr.dreamboy M kullanıcısına yanıt
    Elimde olsa yarin kesere gidib sac ekimi yaparim. Bu konuda baya kararliyim ve Keser olmazsa saten buyuk bir ihtimalle Kul'a giderim. Bakalim bu bir kac ay icerinsinde bu konuyu takib edecem ve sac ekimi hakkinda elimden geldigi kadar ogrenecem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Yorumları alabilirmiyim?

Slm Reci,

hehehe =) Baya güldüm! Fatma Hemsireye benden de selam =) arkadasin kelligi azalmis ama ekim yetersiz! 3.000-Grift ile sonuc iyi degil ama yinede kendisi memnun ise saygi duymak lazim ve az cok kel derinin üzerinde biraz saclanma olusmus.

selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bedri_b

Hocam cok sagol yardimlarin icin. Asagidaki bunun Rogaine aldim sabah 1mg ve aksam 1mg sac derisine yediriyorum. Sizde bu mu daha iyi yoksa kopuklu olan mi yadaarasinda fark yok gibi geldi bana ?

Simdilik Propecia kullanmamayi dusunuyorum, yan etkileri beni biraz tedirgin etti !

Sizce Minoxidin kullanirsam simdilik fardasi olmazmi veya Propecia kullanmami tavsiye mi edersiniz yoksa ? Bu konuda karar veremedim hala.

slm bedri,

ben Regaim kullandim ve hla bazan kullaniyorum! Köpüklü olanini kullandim ve saclari kesinlikle güclendiriyor! Sac ektiren bir kisi bence her yil bir kac ay en azindan Regain kullanmali! Regain'nin yararini kesin görürsün.

selamlar
  • http://hizliresim.com/Ml6vZM

3000 graft Koray Erdoğan.Ekimin ilk asamasi diger 1500 yarin gelecek.

Öncelikle aldıkları parayi,ekip olarak tamamen hak ediyorlar diyebilirim.Koray bey ve Dilek hanim olsun,diğer graftleri koyan arkadaşlar olsun,oldukca ilgililer.

Merkeze girdiğiniz anda sıcak bir ortam karsiliyor sizi.Merkeze girdiginiz anda Başından sonuna kadar;sizin yaninizda biri oluyor ve yonlendiriyorlar ve cok samimiyetle söylüyorum hijjen en önemli sey.

Ekim iğneleri hariç hiçbir sıkıntı olmuyor,kanallari Koray Erdoğan aciyor,alimi dilek hanim yapıyor.Graftlerin bir kismini dilek hanim,bir kismini hemşire arkadaşlar yerleştirdiler.Insallah memnun kalirim ama hizmet olarak çok beğendim.

• 
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.