Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1417. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekimin 8. Ayinda sac dikulmesini acikliyacak arkadaslar vars lutfen yardim bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 2004 yılında ektiricekdim mega hair transa. Etiler tarafındaydı galiba yeri. İyiki ektirmemişim. Kasap hepsi. Tamamen ticarethane olmuş.
  • türkiyedeki ekimcilerin %90'ı kasap. şimdiye kadar yüzlerce ekim fotosu yayınlandı. adam gibi ekim yapılmış var mı hiç?

ya 1 ya 2 kişi ancak hatırlıyorum. diğerlerini mahfetmişler. donör bölgede saç bırakmadıkları gibi, tepede de berbat bir görünüm yapmışlar.

rte gibi sesleneyim durun: eyyyyy ekimciler, saç ekimini sizden öğrenecek değiliz. yaptığınız işler ortada, tez bu işten vazgeçin. milletin helal parasını cukkaya atmayın.
  • gkn66 G kullanıcısına yanıt
    arkadasim seni anliyorum.sen durustsun.diyosunki insanlari bos umutlarla oyalamayin,gercekler neyse onu soyleyin degil mi?haklisin.yanliz T.s.k dayken ayni ordu evinde ayni odada kaldigim sac ektirmis tegmenin saclari 7.aydan sonra cikmaya basladi.hem de en erken cikmasi gereken on hatlara ektirmisti.oluyo boyle seyler.moral bozma bence.biraz daha beklemeli arkadas.

• Arkadaslar ekimden 8 ay sonra olusan sac dokulmesini aciklayacak bilem bu durumu yasamis arkadaslar lutfen yardim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahtabaka

quote:

Orijinalden alıntı: SümüklüSülo

quote:

Orijinalden alıntı: Savaş@55@

quote:

Orijinalden alıntı: Delpotro

DELİRMEMEK ELDE DEĞİL =)))

NEDEN Mİ?

hala bir cevap bulmuş değilim,bu forumun bana yararı olur diye düşünmüştüm=( ama kime güveneceğimi bilmiyorum!tek yararı esteworld e saç ektirilmez bu benim için iyi oldu,fakat estehair?estethica?yada acıbadem hastahaneleri gibi yerler nasıl?yorum değil,oralara ektiren arkadaşlar cevaplarsa nasıl mutlu olurum anlatamam.

Esteleri mesteleri geç hepsi fabrikasyon Ekim yapar
    Araştır ekimini cerrahlar yapsın
    Biraz fazla bayıl parayı
    Fiat - performans
    Dr Zekeriya kul
    Fiatı sktr et dersen
    Ozaman keser

Koray Erdoğan fin e mecbur tutuyor
    Onun da yan etkisi olabiliyor

Şimdiden geçmiş olsun
    Ektirdikten sonra asıl olay başlıyor
    8-9 ay sonuçu bekliyorsun

Slm,

sen kac Grift ektirmistin? Kime ve önceki sonraki resimlerin var mi?

selamlar

Selam Sülo sizi epeydir takip ediyorum son halinizin resimlerini paylasabilirmisiniz?
    Ben de sizin ekim yaptirdiginiz yere ekim yaptirmayi düsünüyorum.

Selamlar

slm,

ön kisim sifirmis ve belirli bir boyutta sac olumus yeterli olmasada! Sac cikislari kesinlikle 7.-8. aya kadar devam ediyor bunu hem TR de hem Avrupa da herkes dile getirir! Besinci aydan sonra ne cikarsa kardir Kum'un ekimi daha iyi olmaliydi bos alan benimkinden az mesela! Tepesinde baya sac varmis!

Basarisiz sac ekimlerine sevinilmemeli iki aya kadar ne cikarsa kardir.

selamlar

Siyahtabaka? Bu adlandirma benim Patentim altindadir bana sormadan bu adlandirmayi kullanmaniz dogru degil!

Siyahtabaka? Bu isim bana birisini hatirlatiyor! Ayni zamanda "Kemal198080" ismide bir anda düsünce belirtmeye basladi!

Resim yüklemeyi düsünmüyorum! Bunun yani sira bir kac gün sonra düsünce belirtmeyide sonladiracam ve kendi hayatima yönelecem! Saclar nasil olsa artik ekildi ve yetersiz olmakla beraber ilk 105 gün icin memnunum (önümüzdeki iki ay icerisinde kesinlikle yilin en iyi ekimi olarak sonuclanacak diye düsünüyorum) ! Bir kac ay sonra resim yükleyip herkese yardimci olurum simdilik hepinizi bensiz bir sac ektirme forumu tartismasiyla bas basa birakiyorum.

Selamlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: canped

Arkadaslar ekimden 8 ay sonra olusan sac dokulmesini aciklayacak bilem bu durumu yasamis arkadaslar lutfen yardim.

Slm Canted,

kullandigin ilaclari birakirsan olabilir! Ekilen saclarin cok azda olsa geri döküldügünü bende duymustum! Ilaclarina dikkat et ve en az ayni ilaclari yilda üc ay kullan!

Selamlar
  • burqa1 B kullanıcısına yanıt
    bana cevap yazarken bile halen Daha reklam yapiyorsun Ince Ince, sence bu yazdiklarinin amacini burdaki insanlar anlayamiyorlarmi yada sana senin anlicagin seviyede soyleyim, cin olmadan adam carpmaya calisma. git baska forumlarda reklam yap, admin bu kendini cin sanan kucuk cin alileri ip numaralarinda yakalayamiyormusun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alekistevej -- 7 Ağustos 2014; 17:20:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alekistevej

bana cevap yazarken bile halen Daha reklam yapiyorsun Ince Ince, sence bu yazdiklarinin amacini burdaki insanlar anlayamiyorlarmi yada sana senin anlicagin seviyede soyleyim, cin olmadan adam carpmaya calisma. git baska forumlarda reklam yap, admin bu kendini cin sanan kucuk cin alileri ip numaralarinda yakalayamiyormusun

özelden face linkini at ekliyim gör bakalım kim reklamcı öğrenci adamım lan ben ne reklamı karaktersiz yasım 20 bos bos konusma surda allah beyin dağıtırken sana vermedimi kafası calısmayan cocuk
    once bir adam ol Daha yasin 20 ben senin abin yasindayim, hiyar hiyar konusma, haddini bir terbiyesizlik yapma, yok 20 yasindaymis neymis, reklamcisin isde ilk yorumuna kadar gittim okudum, admin banlasana bunun gibi ergen leri bu forumdan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alekistevej -- 7 Ağustos 2014; 17:38:30 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: siyahtabaka

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Savaş@55@

quote:

Orijinalden alıntı: Delpotro

DELİRMEMEK ELDE DEĞİL =)))

NEDEN Mİ?

hala bir cevap bulmuş değilim,bu forumun bana yararı olur diye düşünmüştüm=( ama kime güveneceğimi bilmiyorum!tek yararı esteworld e saç ektirilmez bu benim için iyi oldu,fakat estehair?estethica?yada acıbadem hastahaneleri gibi yerler nasıl?yorum değil,oralara ektiren arkadaşlar cevaplarsa nasıl mutlu olurum anlatamam.

Esteleri mesteleri geç hepsi fabrikasyon Ekim yapar
    Araştır ekimini cerrahlar yapsın
    Biraz fazla bayıl parayı
    Fiat - performans
    Dr Zekeriya kul
    Fiatı sktr et dersen
    Ozaman keser

Koray Erdoğan fin e mecbur tutuyor
    Onun da yan etkisi olabiliyor

Şimdiden geçmiş olsun
    Ektirdikten sonra asıl olay başlıyor
    8-9 ay sonuçu bekliyorsun

Slm,

sen kac Grift ektirmistin? Kime ve önceki sonraki resimlerin var mi?

selamlar

Selam Sülo sizi epeydir takip ediyorum son halinizin resimlerini paylasabilirmisiniz?
    Ben de sizin ekim yaptirdiginiz yere ekim yaptirmayi düsünüyorum.

Selamlar

slm,

ön kisim sifirmis ve belirli bir boyutta sac olumus yeterli olmasada! Sac cikislari kesinlikle 7.-8. aya kadar devam ediyor bunu hem TR de hem Avrupa da herkes dile getirir! Besinci aydan sonra ne cikarsa kardir Kum'un ekimi daha iyi olmaliydi bos alan benimkinden az mesela! Tepesinde baya sac varmis!

Basarisiz sac ekimlerine sevinilmemeli iki aya kadar ne cikarsa kardir.

selamlar

Siyahtabaka? Bu adlandirma benim Patentim altindadir bana sormadan bu adlandirmayi kullanmaniz dogru degil!

Siyahtabaka? Bu isim bana birisini hatirlatiyor! Ayni zamanda "Kemal198080" ismide bir anda düsünce belirtmeye basladi!

Resim yüklemeyi düsünmüyorum! Bunun yani sira bir kac gün sonra düsünce belirtmeyide sonladiracam ve kendi hayatima yönelecem! Saclar nasil olsa artik ekildi ve yetersiz olmakla beraber ilk 105 gün icin memnunum (önümüzdeki iki ay icerisinde kesinlikle yilin en iyi ekimi olarak sonuclanacak diye düsünüyorum) ! Bir kac ay sonra resim yükleyip herkese yardimci olurum simdilik hepinizi bensiz bir sac ektirme forumu tartismasiyla bas basa birakiyorum.

Selamlar

Nasil yani "siyahtabaka" sizin patentiniz altinda ne Alaka si mdi anlayamadim

Noter tasdikli falan mi Bu patent hani öyle sie bilelim de bir suc islemis olmayalim:-)

Ama sein takip ettigim kadari ile sen in ekimin iyi olacak buna in an biraz zamana ihtiyacin var

Resim yüklemesen bile formdan uzaklasip bizleri degerli yorum ve görüslerinden mahsun birakma

Selamlar

• quote:

quote:

Arkadaslar ekimden 8 ay sonra olusan sac dokulmesini aciklayacak bilem bu durumu yasamis arkadaslar lutfen yardim.

Slm Canted,

kullandigin ilaclari birakirsan olabilir! Ekilen saclarin cok azda olsa geri döküldügünü bende duymustum! Ilaclarina dikkat et ve en az ayni ilaclari yilda üc ay kullan!

Selamlar

Kullandigim ilaclar sadece biotin aliyorum baska ilaac kullanmiyorum geri cikarmi sizce saclarim

• quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

quote:

Orijinalden alıntı: cemsssss

Merhabalar, Saç ekiminden sonra yapılacaklar hakkında araştırma yaparken konuyu farkettim ve yazmak istedim. Ben İstanbulda Megahirtrans Saç Ekim Merkezinde Fue Yöntemiyle saç ektirttim. Ve şuan çok memnunum. Çok yer araştırdım ama burası bence en kaliteli yer. Nereden gelirseniz gelin havalanından sizi karşılıyorlar. Hizmetleri çok güzel. Benim hoşuma giden hizmetin en iyiside bu. Çünkü İstanbulu bilmiyorum. Nerden nereye gitmem gerekiyor bilmiyorum. O yüzden Megahairtrans en iyi hizmeti veren hastanelerden birisi. Saç ekimi konusunda Gülten Ünveren Hanımefendi birebir ilgilendi benle, tedavi süresince ilgisi ve hassasiyeti çok hoşuma gitti. Bence kendisiyle görüşüp bilgi alabilirsiniz. Megahairtrans bana göre saç ekiminde en doğru yer.

he yaw he he

• Cano senin saçlar ne alemdee kaç gün oldu buarada

• quote:

Orijinalden alıntı: alekistevej

once bir adam ol Daha yasin 20 ben senin abin yasindayim, hiyar hiyar konusma, haddini bir terbiyesizlik yapma, yok 20 yasindaymis neymis, reklamcisin isde ilk yorumuna kadar gittim okudum, admin banlasana bunun gibi ergen leri bu forumdan

arkadaslar bakın bu eleman keser koray erdoğan ve zekeriya kul iyi ekimci dediğim için 3 tane farklı iyi doktor ismi saydığım için bana reklamcı diyor ne kafasız bi adam bu ya ne içiyon olum sen iyimisin ergen sensin yasın basını almıs gecmis hala kafan calısmıyor reklamcı olsam 1 doktor ismi veririm anlamıyor hala kıt yemin ediyorum kıt suna bi anlatında o doktorların basarılı oldugunu anlasın su beyinsiz
    arkadaslar bu sahis ve bununla birlikde birkac kisi Daha burda bu 3 doktorun adi altinda Ince Ince Zekeriya Kul un reklamini yapmaktadirlar, keske ben Turkiye de yasasaydim ve sende bu yazdiklarini yuzume soyleseydin, klavye kahramani
  • Arkadaşlar bir kaç tavsiyem olacak lütfen hayattan tat almasını deneyin sizi mutlu edecek şeylerle İlgilenin saçı kendinize çok
    Büyük problem edinmeyin ekim yaptırmayın demiyorum ama kredi çekmek falan gerçekten kendinizi sıkıntıya sokmayın şöyle düşünün bir ayağınızın olmadığını
    Kaşınızın üstünde başlayan saçınızın olduğunu altınızda Ferrari olduğunu düşünün eminim bu şartlara karşılık şu hanki halinizi tercih ederdiniz
    gelir düzeyinize göre içinize sinen bir yerde ekim şansınızı deneyin
    Başarılı olmasada kendinize dert etmeyin gerçekten içiniz sıkıldığında kafanızda bazı şeyleri büyüttüğünüzde bir acil servise gidin zamanınızı burda geçiren eminim eve
    Giderken büyüttüğünüz sorunların aslında ne kadar ufak olduğunu anlayacaksınız emin olun ekim yaptırdığınızda çok başarılı olduğunda bile hayatınızda çok büyük şeyler
    Değişmeyecek nasıl olduğu neden olduğu değil sadece mutlu olmayı deneyin sizi mutlu edebilecek her şeyi deneyin içinizde uhde kalmasın ömür gerçekten kısa çok zenginle
    Ortalama bir gelir grubundaki kişiler arasında sadece marka farkları vardır ama sahip olunan şeyler aynıdır 1 trilyonluk araba ile 10 milyarlık arabayla yaptığınız aynı şeydir
    Bir yerden bir yere gitmek o yüzden Allah içinizdeki mutluluğu ve huzuru kaybettirmeyecek bir hayat ve insanlarla yaşamayı nasip etsin
  • amin kardes

• Forumu uzun zamandan beri disardan takip ediyodum..galiba sülonun saclar istedigi gibi olmayacak..kendinden cok emin konusuyordu ama gidisat kötü gibi..forumdanda kacmaya basladi..arkadaslar sac ekiminden hemen sonra büyük konusmayin ve sükür edip allaha yalvarin yoksa sonunuz kötü olabilir..6 ay öncesi yorumlarla bugunu karsilastirdigimda ortaya cikan sonuc su: reciproc serdar görkeme ektirmis cim adam olmus ... savas11 halen bekliyor( asker anasi gibi aylar oldu adam halen beklemede) .. sülo serdarogluna ektirdi ve saclari cikmadi yada cok az cikti tatmin etmedi...gkn66 resule ektirdi saci cikmadi ve ruh sagligini kaybetti.. bu ekim isi beni korkutuyo valla allah yardimcimiz olsun..herkese selamlar
  • quote:

quote:

Slm Canted,

Selamlar

Saka bir tarafa Sülo senin sac ekim sonunucu cok mu kötü oldu da sen resim paylasmiyorsun?

• 
Sayfa: önceki 14151416141714181419
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.