Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1411. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.008
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: baboker

ya gençler siz daha giderken ben sizin gideceğiniz yoldan dönüyordum. sizin bu kocakarı ilaçlarınız bi boka yaramaz.

madem o kadar iddialısınız, bağımsız bir laboratuarda test yaptırın, patenti de size ait olsun. köşeyi dönün. geç bunları anam babam geç bunları. cahil sizsiniz.

bu uyduruk losyon DHT yi nasıl bloke ediyor?

nerede oldugunu yazdik hocam gir oku fotolara bak.
  • lan millete kadın doğum hapı öneriyorsunuz. bu mu sizin tedavi yönteminiz mnk?
    amerikadaki adamlar sizden daha mı gerizekalı da sizin bulduğunuz yöntemi onlar bulamamış, sadece finasteride'e bağımlı kalmışlar?

yakında östrojen hormonunu da kafanıza enjekte dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E81FD3D -- 4 Ağustos 2014; 20:02:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alekistevej

hocam polemige girmiyorum, sadece demokratik bir ortamda tartisiyoruz, ekim merkezlerindeki doktorlar sadece konu mankenidir demissin eyvallah haklisin burda(benim ekimide sadece doktor cizgi cekdi basdi gitti sonra ne ekim yapdi nede kanal acdi, ama degilki bu kanalllari acan ekimi yapan hemsire personel ve saglik memurlari isi bilmiyor) demissinki iyi bir ekimci olan dr kesinlikle hastanede calismaz, dr. fatih dagdelen dora hospital (kendisiyle danimarka da tanismisdim 1500 Euro fiyat vermisdi bana sonra dora hospitale gittigimde asistani bana 2000 euro fiyat cekince silmisdim defterden orayi) bahesttigin doktorlar kanallari Acar, bir kac yuz grafit eker sonra ekimi yanlarindaki personel yapar, ama ne zamanki unlu biri gelir ekimi bizzat kendileri yaparlar a dan z ye, umarim gokhan simdi beni biraz Daha iyi anlamissinidir, gokhan sac ektirdinmi yada ektirecekmissin biraz kendi hakkinda bilgi verebilirmiisn

hocam iyi bir DR. kendi kliniginde ekim yapar, isim yapar taninir. iyi DR.dan kastim bu isin egitimini almak icin para harcamis drlar yani israilde abd de egitim görmüs adamlar. bunlar suan zaten piyasadalar. kimisi günlük 5-6000 bin euro kazaniyor kimisi de 5-6000 TL. isimlerini biliyoruz zaten. ama ekim merkezleri degisik ekipler ile degisik doktorlar ile calisirlar, adamlarin kadrosunda sac ekim uzmani denilen birileri bile var. günde 3 hastaya ekim yapan yerler var, bu nasil bir fabrikasyondur hesap et.

sac ektirmedim henüz, benim saclarda genel bir seyreklesme var tepe ve üst kisimda. en sanssiz dökülme tipi yani. TR de yasamiyorum suan zaten ama ekimi TR de yaptiracagim, burada fiyatlar 10000 eurodan basliyor. 3000 greft icin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökhan Cem -- 4 Ağustos 2014; 20:14:21 >
  • quote:

lan millete kadın doğum hapı öneriyorsunuz. bu mu sizin tedavi yönteminiz mnk?
    amerikadaki adamlar sizden daha mı gerizekalı da sizin bulduğunuz yöntemi onlar bulamamış, sadece finasteride'e bağımlı kalmışlar?

yakında östrojen hormonunu da kafanıza enjekte dersiniz

ya birader sen harbi cahilsin sana denecek pek kelime yok. ayrica yeni ve alternatif tedavilerin cogu asyadan cikmadir. ve evet amerikalilar biraz salaktir. forumlari takip etmedigin de belli, kimse abd de finas a bagli kalmamistir. isi iyi bilenler RU, DUT, MIN, PGD2 inh vs. ile ugrasiyorlar. senin kafa 10 sene geriden geliyor sanirim.

topical uygulamalarda yan etki minimumdur, oral kullanimda ise maksimumdur. ayrica östrojenin yaninda baska etken maddeler de var. ac bi oku mnk.
  • Gökhan Cem G kullanıcısına yanıt
    Gokhan, sendeki gercektende en sanssiz dokulme tipi, tepe ve ust kisimda iyi bir sonuc almak mucize gibir bir sey, dunya uzerinde tepe bolge icin ekim fazla tavsiye edilmiyor, cunku basari sansiz cok az, teknolojinin biraz Daha gelismesini beklemen lazim, yada kan sulandirici ilaclar kullanman lazim, kan dolasimini hizlandiran, (kollesterol ve kireclenme varsa damarlarinda bu ilaclarda fazla ise yaramaz ne yaparsan yap yani)buda ilerde kalp ile ilgili sorunlar yaratir, ben danimarka da Poseidon(http://poseidon-klinikken.dk/) diye bir klinikde ekim yapdiracakdim, 1500 grafit icin 6000 euro isteyince vazgecdim, ki benim ihtiyacim 3000 grafit idi, oda tahminen 12000 euro yapiyordu, bu arada kendi meslegim de hemsirelik Danimarka da rigs hospital de calisiyorum-
  • quote:

Gokhan, sendeki gercektende en sanssiz dokulme tipi, tepe ve ust kisimda iyi bir sonuc almak mucize gibir bir sey, dunya uzerinde tepe bolge icin ekim fazla tavsiye edilmiyor, cunku basari sansiz cok az, teknolojinin biraz Daha gelismesini beklemen lazim, yada kan sulandirici ilaclar kullanman lazim, kan dolasimini hizlandiran, (kollesterol ve kireclenme varsa damarlarinda bu ilaclarda fazla ise yaramaz ne yaparsan yap yani)buda ilerde kalp ile ilgili sorunlar yaratir, ben danimarka da Poseidon(http://poseidon-klinikken.dk/) diye bir klinikde ekim yapdiracakdim, 1500 grafit icin 6000 euro isteyince vazgecdim, ki benim ihtiyacim 3000 grafit idi, oda tahminen 12000 euro yapiyordu, bu arada kendi meslegim de hemsirelik Danimarka da rigs hospital de calisiyorum-

vartex bölgesine ekilen saclar yüzde 70 i cikabiliyor. üst ve ön tarafa ekilen saclarin ise yüzde 95 kadari cikabiliyor. bu degerler iyi bir ekimde alinan sonuclar tabii ki. vartex bölgesinin özellikle enseye bakan kismi kanlanmanin en az oldugu bölge. zaten minox tipi ilaclar genelde bu bölge de ise yararlar, oradaki damarlar acildigi icin kan akisi hizlaniyor.

o sebeple herkes ekim sonuclarinda sac cizgisine bakarken ben vartex e bakiyorum :) aslinda vartex ilk intibada en az dikkat ceken yer bu nedenle de sansli sayilabilir bu tip dökülme yasayanlar amaaa ön tarafa dogru dökülme devam ediyorsa o biraz skintili.

danimarkaya bir kac kez geldim daha dogrusu almanya sinirindan 50 km. falan icerilerine gittim desem daha dogru. cok sakin geldi bana gerci eu heryeri ayni zaten :) orada mi dogdun Türkcen iyi.
  • quote:

saglik sejktöründen yakalamisken ve konu acilmisken sorayim :) ben gecen sene kan deegerlerime ve k.cigerime falan baktirdim her sey normal cikti ama dr. kolesterl var dedi. bu nasil düser ilac mi beslenme mi önerirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan Cem

saglik sejktöründen yakalamisken ve konu acilmisken sorayim :) ben gecen sene kan deegerlerime ve k.cigerime falan baktirdim her sey normal cikti ama dr. kolesterl var dedi. bu nasil düser ilac mi beslenme mi önerirsin.

kolesterol ilacı yani statin içersen erkekliğin ölür. keten tohumunu dene. bir kase yoğurdun içine 1 tatlı kaşığı keten tohumunu karıştır ye.

kolesteroldan bu kadar korkmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E81FD3D -- 4 Ağustos 2014; 20:45:42 >
  • quote:

quote:

kolesterol ilacı yani statin içersen erkekliğin ölür. keten tohumunu dene. bir kase yoğurdun içine 1 tatlı kaşığı keten tohumunu karıştır ye.

kolesteroldan bu kadar korkmayın.

saolasin bunu denicem.
    yetisikin bir insanin gunde en az yarim saat spor yapmasi lazim ve duzenli dengeli beslenmesi lazim, bol bol meyve ye ve sebzeyi sofrandan eksik etme, yagdan ve sekerden mumkun oldugunca az al, kolesterol su an icin saclarina zarar vermis (kan akisi ve siddeti azalmis tepe noktaya) ama yasin ilerledikce Yanina boyle devam edersen kireclenme de gelecek ve kan sirkulasyonu asgari seviyeye inecek, (kolesterol ve kireclenme demek kalp hastaliklari beyin kanamasi ve kan pihtilasmasi arti bununla beraber yaninda vucudun bir kisminda felc de getirir) benim yas 38 kucuk yaslarda geldigim danimarkaya 15 yasindaydim geldigimde
  • Slm Beyler,

bu forumu gökte ararken google´de buldum.
    Ben almanyadan katiliyorum ve sac ektirmeyi düsünüyorum pek fazla bilgim yok sadece Istanbul Transplus ile ilgili videolar izledim, sonuclar kötü degildi.
    Bana tavsiye edebileceginiz Sac ekimi Merkezi varmi ... eger bilgilindirirseniz cok sevinirim
    almanyadan slmlar
    vertex bolgesinde ekimin basarili olmasi icin kisinin cok saglikli bir insan olmasi lazim, kan dolasiminin max seviyede olursa gerekli vitaminler hucrelere ulasip kokleri besler yoksa cok zor, arti tepe nokta dolasimin en vasat oldugu yerdir,
  • quote:

Orijinalden alıntı: mirrrt

Slm Beyler,

Ben almanyadan katiliyorum ve sac ektirmeyi düsünüyorum pek fazla bilgim yok sadece Istanbul Transplus ile ilgili videolar izledim, sonuclar kötü degildi.
    Bana tavsiye edebileceginiz Sac ekimi Merkezi varmi ... eger bilgilindirirseniz cok sevinirim
    almanyadan slmlar

forumca herkezin genel kanaati koray , zekeriya kul , multalip keser bu 3 ünden şaşma diğerleri kasap
  • quote:

Orijinalden alıntı: burqa1

quote:

Orijinalden alıntı: mirrrt

Slm Beyler,

almanyadan slmlar

forumca herkezin genel kanaati koray , zekeriya kul , multalip keser bu 3 ünden şaşma diğerleri kasap

yahu su keser in bir tek örnegini göstersene herkes ezberlemis keser keser diye. koray zaten finasteride kullanmazsan basari yakalayamayiz diyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: serkan33k33

ekim öncesi-ekim sonrası
    17.09.2013 ekim tarihi
    321 günlük fotolarım

hocam sanki seyrek olmus. nerede ektirmistin söyleyebilir misin?

haklısın oldukça seyrek..
  • alekistevej A kullanıcısına yanıt
    evet ekimden sonra komple kafa 3 gün sargılı kaldı... şaşırmıştım ama ekim yapan doktor açıkta daha çok zarar görür demişti... sargı çıkarıldığında sargıda tek bir gref bile yoktu... ayrıca çoğu arkadaşım hala ekim yaptırdığımı bilmiyor, alın çizgim biraz öne alındığından ekim seyrek duruyor, çizgiyi biraz geriye alıp dar alana ekim yapılsaydı daha sık görünürdü...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savaş@55@

105 gün oldu ve hissediyorum igne gibi batiyor içten doğru
    bazı bölgeler gergin gibi
    4 tane sivilce çıktı
    Başladımı ? Uykudan kalkdılarmı nihayet ?
    Böyle mi oluyor
    Böylemi çıkıyor bu saçlar ?

Slm savas,

baya güldüm yazini okurken, Inek saban'in filmleri aklima geldi =)

Bende o dedigin belirti yok! Bende tek sorun orta alandaki az sac sayisi ve hatta yok sayilir! Ön cizgide baya sac var tepe zaten toparladi! Bos alan cok oldugundan zaten deri tabakasi saclarla dolmayacakti ama özellikle ön cizgide olusan saclanma ilk bakista hos duruyor fakat sonuc biraz daha iyi olmali! Benim yogunluk ilk günden oldugu gibi ön cizgiden ilk 5-6cm'lik yukarisina kadar ilerliyor ve bu alanda hem önde hem sakak ta 0,5-1cm'lik kökler cogaliyor! Tepeyi cözemiyorum aynaya bakinca pek göremiyorum ve kendi akisina biraktim! Ortadaki kanlanamdan dolayi en kötü ihtimal kücük bir takviye ekim gecirebilirim fakat su an bile son söz söylenmedi!

Gözlemlerime göre yaklasik %30-35 saclanma olusmus durumda ve daha 103 gün oldu ekim yaptirali! En sevindigim olay sakak ve ön alanin az cok saclanmasi! Inan su ana kadar bile memnunum ve ilerleyen haftalarda bence %25 sac ciksa bile simama yakisan bir sac orani olusmus olacak.

selamlar
  • Bu ara Forum beni yine güldürmeye basladi yazdiklarinizi okuyunca morel buluyorum her gülmek istedigimde ya Youtube de Inek Saban'in filmlerine bakarim yada son haftalarda sizlerin yazismalarini okuyor oldum =))
  • quote:

quote:

Hocam,

dunyadaki en iyi ekim yapan cerrahin bile yapdigi ekimi anlayabilir herkes, yeterki ekim isiyle ilgili arastirmalara yapsin, ilgilensin vs. ben kendim 6 yada 7 yildir butun forumlari takip ettim, yuzlerce doktor vs ekim merkezi hastane gordum nette duydum, yuzlerce ekim gordum, kimisi gayet rezil olmus kimisi orta derece kimisi gayet guzel olmus, ama nasil olursa olsun ekimin istersen 100 000 euro para ver naparsan yap yinede yinede anlasilir, ornekler mi sanatcilara bak futbolculara bak, turkiyedeki degil dunya uzerinde, bu yzainda tek bir seye katiliyorum oda sans, ekimi yapan kisi ogun gununde olur senin ekilecek yerin az olur, donor bolgen kaliteli saclarla doludur, arti birde demissinski saglik memurlari yapiyor, allahini seversen kulun koray in yaninda yada x adini unuttugum kisilerin Yanina saglik memurlari ekim yapmiyorlarmi, mumkunse biraz kendi hakkinda bilgi verebilrimisin ekim yaptridinmi yada yaptiracanmi, yas resim vs. tesekkurller

hocam, polemige girmek icin yazmadim hatta sana iyi dileklerimi sundum umarim sonuc iyi olur diye. muhtemelen kafanda halen soru isaretleri var ve agresiflesmeye meyillisin. sakin ol :)

Dedigin ekim merkezlerinde dr. sadece diplomasi ile duruyor. iyi bir ekimci olan dr. kesinlikle hastanede calismaz kendi hastanesi degilse tabii. gider klinigini acar isim - para - kariyerini yapar. örnek ; koray, ilhan, serdar, kul vs.

korayin yaninda kulun yanindakiler de hemsire vs. demissin. demek ki fazla tanimiyorsun. KUL alim-kanal acma-ekim hepsini kendisi yapar. koray hoca alim-kanal acma kendisi yapar, ilhan hoca alim-kanal acma kendisi yapar. senin bahsettigin ekim merkezlerinde DR. görünür 100 greft toplar gider, hemsire/saglik memuru alimi bitirir, sonra DR. gelir iki sira kanal acar gider, kalan kanallari yine hemsire acar, sonra DR. gelir iki tel greft eker ve gider.

aradaki farki anlamissindir sanirim.

Slm Gökhan,

bu konuda sana hak veriyorum! Özel Klinikler Hastanelerden kesinlikle daha iyi bir itibara sahiptir! Bu esasen bütün dünya genelinde böyledir! Ben asla ve asla Hastane de ekim yaptirmazdim.

selamlar
  • şşş. küfürleşmeyin. kel bi yönetici var konuda
  • 
Sayfa: önceki 14091410141114121413
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.