Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1228. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.455.766
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostum yine yaniliyorsun sacin cikis yonundeki en etkili faktora cilan kanalin yönüdur. Organ nakillerinde bir ornek vereyim gemide parmagi kopan bir murettebatin parmagigini 8 saat sonra yerine dikmistik sadece buzlu bir beze sariliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ASKERLİKBUMU

2 ay önce saç ekimi operasyonu yaptım gerçekten harika şuanda saçlarım tüm arkadaşlarımada tavsiye edebilirim. İsteyen arkadaşlarımız ilk muayene ücretsiz olarak muayane olabilmekte ve buna göre kontrolden sonra fiyat verilmektedir daha detaylı bilgi isterseniz buradan ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. saç ekimi tıklayarak ulaşabilirsiniz

Yav kardes bari reklam yapıyorum de daha iyi gözüksün yapma böle şeyler ya siteye girdim adamlar hala fut yapıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhanvayni

Dostum yine yaniliyorsun sacin cikis yonundeki en etkili faktora cilan kanalin yönüdur. Organ nakillerinde bir ornek vereyim gemide parmagi kopan bir murettebatin parmagigini 8 saat sonra yerine dikmistik sadece buzlu bir beze sariliydi.

Mesela bir plastik cerrahın bakış açısına bilgi birkimine bir sağlıkcı sahip olabirmi? Ozaman meme burun falanda yapabilirsiniz sanırım saç bir meme burun kadar kayda deger görülmüyor

• quote:

Orijinalden alıntı: avukatakın

BUGÜN BİRAZ KILA TÜYE ARA VERİN ARKADAŞLAR !!!

NİYEMİ;

Soma'daki madende meydana gelen kazada hayatını kaybeden 200 vatandaşımıza Allah'tan rahmet dilerim. Tüm halkımızın başı sağolsun.

Hani yazısı da anısı da vardır ya " 1 avuç kömür için 1 ömür verenler" diye.. aynen o şekilde acı tarifsiz... Allah geride kalanlarına sabır ihsan eylesin

Evet Avukat Haklısın Kardeşim...Vefat eden Görev Şehitlerimize Alllah tan Rahmet geride kalan yakınlarına ve tüm Türkiyeye Sabırlar Dilerim...Dilerim Allah bir daha böyle Acılar yaşatmasın....

• quote:

Dostum yine yaniliyorsun sacin cikis yonundeki en etkili faktora cilan kanalin yönüdur. Organ nakillerinde bir ornek vereyim gemide parmagi kopan bir murettebatin parmagigini 8 saat sonra yerine dikmistik sadece buzlu bir beze sariliydi.

Eger bu dogruysa bende 10000 tl vermek yerine 2500 tl saç ektirmek isterim ama ben bir teknisyenin cerrah kadar iyi ekebilecegini düşünmüyorum umarım yanılıyorumdur haklısındır bu hepimizin karına olur

• Teorik olarak degil teknik olarak olaya bakmak lazim doktormu iti enjeksiyon yapar hemsiremi yani birseyi nekadar fazla yaparsan okadar profosyonellesirsin. Caten cerrahlarda yanlarina aldiklari elemana guvenmeseler bu ise sokmazlar

• Cerrahlaar bu isle ilgilenmiyor arkadaslar net olalaim bastata soyledigim gibi daha kisa surede daha zahmetsiz para kazanacaklari okadar operasyon varki sac ekimine agirlik vermezler bile verende cok ucuk fiyatlar ister bence cok fazla takilmayin bu konuya ama elbette gittiginiz yer bir hastane olsun ve muhattabiniz bir plastik cerrah olsun ama isin operasyonel kisminda cokta plastik cerrah aramayin derim.

• quote:

Cerrahlaar bu isle ilgilenmiyor arkadaslar net olalaim bastata soyledigim gibi daha kisa surede daha zahmetsiz para kazanacaklari okadar operasyon varki sac ekimine agirlik vermezler bile verende cok ucuk fiyatlar ister bence cok fazla takilmayin bu konuya ama elbette gittiginiz yer bir hastane olsun ve muhattabiniz bir plastik cerrah olsun ama isin operasyonel kisminda cokta plastik cerrah aramayin derim.

Beyler adam acık acık soyluor iste ne kadar ekmek o kadar köfte, 2500 -3000 liraya yaptırırsan ekimi ucuz olsun diye karsında ne cerrah bulursun ne de basarı 2500 tl ye ektirip ondan sonra burada saçlarım cıkmıyor diye aglayan arkadaslar icin acıklayıcı olmustur sanırım.Sonuçta Fazla fiyat isteyenlerde bile bu iş garanti değil.

Hocam bu arada öyle bir anlatmıssınız ki rastgele gidin bir hastaneye gidin ektirin cok takılmayın gibi olmuş rastgele gidip ektirenlerin halini görüyoruz ortada.
  • rastgele degil tabi öncelokle etrafinizda ektiren varmi memnun kalmismi ona bakmak lazim tabi birebir sohpet ederek konusun etrafinda kimse ektirmemisse gittiginiz hastane veya merkezdeki kisi sizi en ince ayrintilara kadar bilgilendirmesini isteyin tatmin olursaniz ektirin tabi bu islerde bitaz sansta önemli yani saglik oyle birseyki bir standarti yok karsinizdaki kisi bu isi sevsin benimsesin eger sevip benimseyen birine denk gelirseniz yaptigi isede özenecektir zira siz onun reklami olacaksiniz. Fabrikasyon dedigimiz yerlerden uzak durmakta yarar var giriyosun hastaneye bir katini komple sac ekimine ayirmislar gunde en az 10,kisiye sac ekiyorlar bu tarz yerlerde cokta özenilecegini sanmiyorumm sac ekimi ilgi alaka ve sabir gerektiren bir islem

• quote:

Orijinalden alıntı: adler64

quote:

Orijinalden alıntı: avukatakın

BUGÜN BİRAZ KILA TÜYE ARA VERİN ARKADAŞLAR !!!

NİYEMİ;

Soma'daki madende meydana gelen kazada hayatını kaybeden 200 vatandaşımıza Allah'tan rahmet dilerim. Tüm halkımızın başı sağolsun.

Hani yazısı da anısı da vardır ya " 1 avuç kömür için 1 ömür verenler" diye.. aynen o şekilde acı tarifsiz... Allah geride kalanlarına sabır ihsan eylesin

Evet Avukat Haklısın Kardeşim...Vefat eden Görev Şehitlerimize Alllah tan Rahmet geride kalan yakınlarına ve tüm Türkiyeye Sabırlar Dilerim...Dilerim Allah bir daha böyle Acılar yaşatmasın....

AMİN arkadaşlar, Allah sabır versin geride kalanlarına....
  • rastgele degil tabi öncelokle etrafinizda ektiren varmi memnun kalmismi ona bakmak lazim tabi birebir sohpet ederek konusun etrafinda kimse ektirmemisse gittiginiz hastane veya merkezdeki kisi sizi en ince ayrintilara kadar bilgilendirmesini isteyin tatmin olursaniz ektirin tabi bu islerde bitaz sansta önemli yani saglik oyle birseyki bir standarti yok karsinizdaki kisi bu isi sevsin benimsesin eger sevip benimseyen birine denk gelirseniz yaptigi isede özenecektir zira siz onun reklami olacaksiniz. Fabrikasyon dedigimiz yerlerden uzak durmakta yarar var giriyosun hastaneye bir katini komple sac ekimine ayirmislar gunde en az 10,kisiye sac ekiyorlar bu tarz yerlerde cokta özenilecegini sanmiyorumm sac ekimi ilgi alaka ve sabir gerektiren bir islem

• quote:

evet doktor değilim sağlık memuruyum, bildiğiniz gibi saç ekim işlemi 3-4 kişilik bir ekip çalışması ile olur sadece doktordan oluşmaz, burda verdiğim bilgilerde tamamen tecrübelerime dayanarak tavsiye niteliğindedir. bir konudada kendi fikrimi söylemek isterim saç ekimi bir plastik cerrah sorumluluğu altında yapılması gereken işlemdir, plastik cerrah olmak ta pek kolay iş olmadığı gibi plastik cerrahlarında tek işi saç ekimi değildir yığınla operasyona girebilirler 3 saatlik girdiği bir operasyondan 7 bin 10 bin liralar kazanabilirler doğal olarak 2500 lira vererek tüm gün benimle ilgilensin tek tek bana saç eksin mantığında olunursa pek gerçekci olmaz. tabi direk kendisi ilgilenen saç ekimlerine giren ve ekim yapan plastik cerrahlarda var ama yine bir ekiple yapılır ve ücretleride oldukça dolgundur bu durumda gayet normaldir bununda adı serbest piyasadır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canavarcafer -- 14 Mayıs 2014; 17:16:28 >
  • quote:

Kendine gore haklisindir ama onlarca makale okudum bu konuda ve hicbiride senin soylediklerini desteklemiyor gerftlerin ömrü salinde bekletildigi zaman uygun soguklukta bekletildiginde 12,saate kadar cikar fazlasi var eksigi yok kopan parmagi bile 1 gün sonra yerine dikiyorlar. Fiyat meselesine gelincede avrupa türkiyeye akiyor sac ekimi yaptirmak icin sadece avrupa degil japonyada ve avustralyadan bile sac ektirmeye gelen hastalarimiz var fiyat ülkelerin ekonomik duzeyine gore belirlenir ingilterede 10000,euroya ekim yapilirken hindistandq 100 dolara yaptirabilirsin insanlarin turkiyeyi trrcih etmeleri basarili operasyonu daha uygun fiyata yaptirabilmeleri.

Salin de 12 saat bekletirsen köklerin yarısı ölür organ nakil solüsyonunda bile o kadar dayanmaz

• Kafamdan soylemiyorum hepsi kaynaklara dayaniyor salinin ne oldugunu biliyorsan tabi ? Anlatiyorum anlatiyorum yine ayni noktaya donuyoruZ

• quote:

Dikmiştik derken kardeş?

• quote:

rastgele degil tabi öncelokle etrafinizda ektiren varmi memnun kalmismi ona bakmak lazim tabi birebir sohpet ederek konusun etrafinda kimse ektirmemisse gittiginiz hastane veya merkezdeki kisi sizi en ince ayrintilara kadar bilgilendirmesini isteyin tatmin olursaniz ektirin tabi bu islerde bitaz sansta önemli yani saglik oyle birseyki bir standarti yok karsinizdaki kisi bu isi sevsin benimsesin eger sevip benimseyen birine denk gelirseniz yaptigi isede özenecektir zira siz onun reklami olacaksiniz. Fabrikasyon dedigimiz yerlerden uzak durmakta yarar var giriyosun hastaneye bir katini komple sac ekimine ayirmislar gunde en az 10,kisiye sac ekiyorlar bu tarz yerlerde cokta özenilecegini sanmiyorumm sac ekimi ilgi alaka ve sabir gerektiren bir islem

Sohbet yerine sohpet yazacak kadar cahil bir adamı kaale almayın başka da birşey demiyorum klavye hatası olsa neyse b nerde p nerde

• Evet arkadaşlar esenler ensar hastanesine kesinlikle bulaşmayın.tam görüşmeye gittiğimde aşağıda bir tartışma vardı saç ektiren biri gelmiş bununla uzun uzun sohbet ettik adı serdar bundan 1 yıl once orada sacını ektirmiş ekenler hemşire dedi adamı kandırmışlar ve inanın ekilenlerden birtanesi bile çıkmamış sansımamıdır artık nedir.buraya sakın bulaşma dedi forumu anlattım soyledim internetten anlamıyormuş 2500 lirasini almışlar adamın adam nasıl bagırıyor

doktor sadece geldi iğne vurdu gitti dedi herşeyi oradaki asistanlar yapmış :)

aman size buradan tavsiye ugramayın ben gorusmeye cıkmadım bıle olanları duytuktan sonra
    ensar hastanesi out......
  • quote:

Orijinalden alıntı: whouse

quote:

rastgele degil tabi öncelokle etrafinizda ektiren varmi memnun kalmismi ona bakmak lazim tabi birebir sohpet ederek konusun etrafinda kimse ektirmemisse gittiginiz hastane veya merkezdeki kisi sizi en ince ayrintilara kadar bilgilendirmesini isteyin tatmin olursaniz ektirin tabi bu islerde bitaz sansta önemli yani saglik oyle birseyki bir standarti yok karsinizdaki kisi bu isi sevsin benimsesin eger sevip benimseyen birine denk gelirseniz yaptigi isede özenecektir zira siz onun reklami olacaksiniz. Fabrikasyon dedigimiz yerlerden uzak durmakta yarar var giriyosun hastaneye bir katini komple sac ekimine ayirmislar gunde en az 10,kisiye sac ekiyorlar bu tarz yerlerde cokta özenilecegini sanmiyorumm sac ekimi ilgi alaka ve sabir gerektiren bir islem

Sohbet yerine sohpet yazacak kadar cahil bir adamı kaale almayın başka da birşey demiyorum klavye hatası olsa neyse b nerde p nerde

"gunde en az 10,kisiye"virgül koyduğu yere bakın...

Gitsin futbol forumlarında yorum yapsın.:))Pipomu yaktım bekliyorum:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: savaş11

quote:

Orijinalden alıntı: miyawex

quote:

Orijinalden alıntı: igokhanvayn

Cerrahlaar bu isle ilgilenmiyor arkadaslar net olalaim bastata soyledigim gibi daha kisa surede daha zahmetsiz para kazanacaklari okadar operasyon varki sac ekimine agirlik vermezler bile verende cok ucuk fiyatlar ister bence cok fazla takilmayin bu konuya ama elbette gittiginiz yer bir hastane olsun ve muhattabiniz bir plastik cerrah olsun ama isin operasyonel kisminda cokta plastik cerrah aramayin derim.

Beyler adam acık acık soyluor iste ne kadar ekmek o kadar köfte, 2500 -3000 liraya yaptırırsan ekimi ucuz olsun diye karsında ne cerrah bulursun ne de basarı 2500 tl ye ektirip ondan sonra burada saçlarım cıkmıyor diye aglayan arkadaslar icin acıklayıcı olmustur sanırım.Sonuçta Fazla fiyat isteyenlerde bile bu iş garanti değil.

Hocam bu arada öyle bir anlatmıssınız ki rastgele gidin bir hastaneye gidin ektirin cok takılmayın gibi olmuş rastgele gidip ektirenlerin halini görüyoruz ortada.

Arkadaşlar , öncelikle 2.kez saç ekimi yaptıran birisi olarak yaşadıgım süreçte 1. saç ekimini gecen yıl esteworlde dr. emirali hamiilioglu ve saglık personelinin bulundugu saç ekim sonucum her yönüyle rezalet resmen sıç.....r. Kanal acan dr. ve seninde(gokhanvayn ) övgüyle bahsettiğin saglık personeli 3 vatandaş hem alımı beceremedi hemde ekimide. Diyorsunya dr. yanında başarısız ve kalitesiz eleman çalıştırmazlar diye ama gercekten bu işler böyle degil hocam , 5000-6000 tl. para alacaksın hemde cerrah kanal acıp geri kalanını da saglık personeli ve hemşiresine yaptıracaksın...baktıgın zaman hastane reklamını yapıyo herherde bas bas bagırıp biz şöyleyiz biz böyleyiz demeyi biliyolar .bu tür yerleri düşünen arkadaşlar kim ne derse desin ekim yaptıracaksanız da dr. ve ekibini cok iyi araştırın hatta opersayondan önce kontrol edin kimin yapacagını malum anesteziden sonra sen uyuşmuş bir halde kafanda kimin ne yaptıgını bile anlamazsın. esteworlde sac ekim kordinatörü olan bayan bana daha sonra bir konuşmamızda , dr. emirali ön cizginin kanallarını acıyomuş gerisinide baska birisine yaptırıyomuş sen anlamıyosun o halde tabiki... gelelim 2. ekime bu kez her işi yapan dr. dan başkasına ekim yaptırmayı düşünmedim ve ona göre araştırmıştım, zekeriya kul ve erkan demirsoy bu konuda kafama yatan yer olmuştu. sonuçta zekeriya kula 20 gün önce saç ekimi yaptırdım ve saglık personeliyle plastik cerrah arasındaki farkı daha anestezi iğnelerinin yapılmasında farkediyosun kardeş. ve söylenilenin aksine plastik cerrah saç ekimiyle ugraşmaz tezi herkez için gecerli degil adam keyif alarak ekimini yaptı bende şimdiye kadarki süreçte hiçbir sıkıntı yaşamadım..3-4 ay sonra sonuç az cok belli olur şimdiden şöyle iyi böyle kötü olacak diyemem ama saglık personelinin oldugu ekimle de dr. yaptıgı ekim arasındaki farkı kıyaslarsam şimdiki aklım olsaydı kimin ekim yaptıgı yada yapacagı belli olmayan yerde saç ektirmeyi bırak yanından bile gecmezdim.... bu arada saglık personelin oldugu başarılı ekimlerde vardır, fakat şans ve yüzdeyi yakalamak sana kalmış artık... Birde saç ekim işi sanılanın aksine TÜRKİYE de her önüne gelenin yapacagı bir iş degil, Türk ceza kanunun da yetkisiz personelin yaptıgı işlerde 15 yıla kadar cezası var . öyle ekim plastik cerrah kontrolünde yapılması gibi bir durum yok. her aşamasını dr. kendisi yapması gerekli , saglık personeli yardımcı olmakla yetkili ,yoksa kanal acıp ekim yapma yetkisi yok bunu iyi araştırın bakın. TÜRKİYE DE kanunların oldugunu fakat uygulanmada sıkıntı oldugunu göreceksiniz...

Söylediklerinde haklısın dostum,Türkiyede her konuda bir başıbozukluk bir denetimsizlik var,bu gün somada olduğu gibi ,50 sene öncesinden kalma yöntemlerle maden işletilmesine göz yumuyorsun ve sanki o kömür çıksa memleket ayaklanacak.yirmibirinci yüzyılda insanlık ayıbı bugün yaşananlar,rusyanın kömür madeni rezervi senin 100 katın ,almanyanın bile rezervi senin 50 katın,başka ülkeleri saymıyorum bile,o ülkeler uğraşmıyor kömür çıkarmakla ,sen dünya fakirisin kömür rezervinde halen bereremediğin halde bu işle uğraşıyorsun,çıkardığın kömürde bir işe yaramıyor ,gene gidip rusyadan alıyorsun,yazık günah olan gencecik insanlara ve ailelerine oldu...
    Bu yeni gelen sağlık memuru plastik cerrahların saç ekimi işine kazancı az olduğu için yanaşmayacağını yazmış,senin ne yazdığından haberin varmı,günlük 3,4 bin lira kazançtan bahsediyoruz,bu ülkede asgari ücretle ev geçindirmeye çalışan milyonlarca insan var,sen kalkmış serbest piyasa ekonomisinden bahsediyorsun,bahsettiğin kişi doktorluk mesleği yapıyor,günde 3,4 bin ,aylık 60,80 bin yapar ,bu meblağlar yetmiyorsa gitsin başka ülkede yaşasın,kaldıki bir taraflarından yalan fışkırıyor senin,öyle olmasaydı şunu bilirdin;bir defa bu ülkede plastik cerrahlar o kadar kazanmıyor,Türkiyede bahsettiğin ameliyatlar çok sınırlı sayıda yapılıyor,öyle kolay değil meme büyütme hastası bulmak,zaten sınırlı sayıda bu konuda tutturmuş cerrahlar var,onlarla boy ölçüşmek her plastik cerrahın işi değil,kısaca plastik cerrahların çoğu seçtiği branş yüzünden pişman bu memlekette,senin dediğin gibi olsa devletin verdiği maaşla hastanelerde çalışarak ,kaza geçiren ve yahut kanserli hasların işleriyle uğraşmazlardı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 14 Mayıs 2014; 17:51:24 >
  • Takildiginiz noktaya bakin cepten yaziyorum is yerinde iki arada bi derede cevap vermeye calisiyorum turk dil kurumu kesildin basima boyle ayrintilara takilma derim git kime ektiriyosan ektir benim bir karim yok sadece cok fazla bilgi kirliligi var bildiklerimi paylasiyorum sen bu cumlelerdeki kelime hatalarini bulmaya devam et

• 
Sayfa: önceki 12261227122812291230
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.