Şimdi Ara

en iyi saç ekim merkezi neresidir (1114. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
41.215
Cevap
602
Favori
6.456.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Reci kardeşim. Mavi film tabakası suya değer değmez yok oluyor benim bildiğim. Yanıla bilirim tabii ki.

Ben hep bi tanesini bölüyorum yani her dört gün.

Hem Proscar herkesde aynı etkiyi yaratacak diye bir kural yok. Yüzde 10'unda galiba ha almış ha almamış gibi durum var.

Sadece faydası varsa öneririm. Diğerleri uzak dursun.

Ekim öncesi ve sonrası yardımcı olarak bi denenebilir.

Sen saç ekimi yapmıştın doğru hatırlıyorsam. Finasterid alıyormusun?
    Evet'se Faydasını görüyormusun?

İyi akşamlar bu arada

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 20 gün oldu beyler nasıl durum sizce

öncesi yok ama çok seyrekti saçlarım

en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forumvi -- 7 Mart 2014; 19:29:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JohnPreston

Reci kardeşim. Mavi film tabakası suya değer değmez yok oluyor benim bildiğim. Yanıla bilirim tabii ki.

Ben hep bi tanesini bölüyorum yani her dört gün.

Hem Proscar herkesde aynı etkiyi yaratacak diye bir kural yok. Yüzde 10'unda galiba ha almış ha almamış gibi durum var.

Sadece faydası varsa öneririm. Diğerleri uzak dursun.

Ekim öncesi ve sonrası yardımcı olarak bi denenebilir.

Sen saç ekimi yapmıştın doğru hatırlıyorsam. Finasterid alıyormusun?
    Evet'se Faydasını görüyormusun?

İyi akşamlar bu arada

Demekki her duyduğumuza inanmamak gerekiyormuş,internetten bilimsel bir tezden hemen doğrusunu buldumfilm kaplamalı tabletler direk midede eriyormuş ,işte yazı;

Oral farmasötik şekiller
    Ağızdan verilecek ilaçlar, katı veya sıvı farmasötik şekiller halinde hazırlanırlar. Katı
    farmasötik şekillerin en sık kullanılanları tablet, film kaplı tablet, draje ve kapsüldür.
    Eskiden beri kullanılan bu olağan farmasötik şekiller üretilirken mide–barsak kanalında
    salıverme hızını yavaşlatacak özel bir işleme tabi tutulmazlar; bu nedenle bunlara
    farmakokinetikte hemen–salan* (“immediate–release”) tablet ve benzeri adlar verilir.
    Tablet ve kapsüllerin mide–barsak kanalında salıverme hızını yavaşlatmak suretiyle,
    absorpsiyon süresini uzatmak için modifiye–salan* (“modified release”) şekilleri
    yapılmıştır. Bunların iki türü kontrollu salan (uzatılmış etkili) ve hız kontrollu farmasötik
    şekillerdir. Katı farmasötik şekillerin daha az kullanılan türleri barsakta açılan kaplamalı
    tablet, çiğneme tableti, jelül, pilül, granül, yığın toz (çok dozlu), tek dozlu toz (poşet, diğer
    adıyla saşe, veya paket içinde), efervesan (köpüren)toz veya efervesan granüldür. Sıvı
    farmasötik şekiller, şurup, eliksir, oral solüsyon veya oral süspansiyon, damla (konsantre
    oral solüsyon), posyon ve emülsiyondur. Çok özel durumlarda ilaç solüsyonu veya besleyici
    madde solüsyonu, ağızdan veya burundan mideye özel bir kateter sokulmak suretiyle verilir;
    bu yönteme gavaj denir.
    Biyoyararlanım
    Biyoyararlanım,

BU arada dostum ben ekimden önce finasterid kullanıcı adayı olamayacak kadar keldim,saç ektirdim evet,şu an sekseninci gündeyim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

üstad saçların güzel gözüküyor 2. seansta ekilenlerde çıktımı tadından yenmez

İnşallah hocam bekliyoruz ama baya bir sıktı beklemek aynaya bile bakmıyorum

• arkadaşlar esteworld diye bi yer var cogu ünlü orda ektirmiş sizlerin arasındada ektiren varmı varsa sonuc olarak memnunmusunuz istediğinizi karşıladımı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ATA_KAĞAN

quote:

Orijinalden alıntı: iskilaz

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum
    Fikirlerinizi paylasabilirseniz sevinirim

Arkadaşım ben 8 ay önce nagihan akbaş'a yaptırdım. 3500 greft ekildi. Gayet memnunum. Çok az yaptırmış kişi var oraya sanırım. Çünkü bayadır üye olmadan okuyordum, bu sayede ben de üye olmuş oldum. İnsanların karar vermesi kolaylaşır. Heryerin çok sonucu dolaşsa fikir sahibi olmak daha rahat olur. serdar82 nin dışında, ben başka kimse göremedim orada ektiren. Başka ona ektiren var mı acaba burada?
    Paylaş

Bu mesajda bahsedilenler: @iskilaz

Bu sırada fotoğraflarım. ekim öncesi, ekim , 1.5 ay sonrası ve yaklaşık 8 ay sonrası.

Bugün sorun çıkmadı gönderebildim.
    Bu sırada fotoğraflarım. ekim öncesi, ekim , 1.5 ay sonrası ve yaklaşık 8 ay sonrası.
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATA_KAĞAN -- 7 Mart 2014; 22:37:23 >
  • Reciproc kullanıcısına yanıt
    Saçlar dökülmüştür öylese. Üçüncü aydan itibaren saçlar çıkıyormuş. Sende başlamalı önümüzdeki hafta :)
    Peki Minoxidil kullanıyormusun?

• burqa1 B kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben esteworldte dr emiraliye ekim yaptırdım 13 ay oldu, resimlerime ve gecmiş yazılarıma bakarsan azcok fikir sahibi olursun ;) sormak istediğn olursada aklına takılan ,cvp larım

• quote:

Orijinalden alıntı: selenga_68

jaguar yeni resim varsa atabilirmisin

Hocam bi kaç gün önce girdim 1 sene sonraki resimleri koymak için
    yazıları görünce onu da yapmadım. Biliyorum ki anında abuk subuk konuşmaya başlayacaklar
    sinirlerimin bozulmasına gerek yok.

Benim durum daha önce paylaştığım son fotoyla aynı. Saçlar çok erken çıkmıştı gelişim tamamlamıştı zaten.
    Şuan tepe bölgesi hariç bir değişiklik yok. Onun da nedeni şu; alınan greft sayısı ensemin sık olmamasındn ötürü çok olmadığı için
    olanların tamamı ön ve ortaya ekildi yani tepeye saç ekilmedi ben de orayı canldırmak için uzun süre minoxil kullandım
    sonra bıraktım. Biliyorsunuzki kullanıldığı zaman gayet iyi iş gören bu ilacı bırakınca bölge yine açılıyor.
    Tek fark bu onun için yine başlamayı düşünüyorum.

Minoxidil içeren ilaçlar eğer alerji gibi sağlık sorunları yoksa gerçekten sağlam ilaçlar.
    Tabiki düzenli kullanmak koşuluyla. Saç konusunda etkinliği kanıtlanmış 2 ucuz ilaçtan birisi.
    Diğeri de proscar. Yukarda da yazdım 2.5... 3 ay kullandım belki de eski dökülmüş ve ince saçlarda
    tam faydasını görecekken yine üşengeçliğimden dolayı bıraktım. Az uğraştırmıyor adamı hepsini böl bozulmasın
    diye hepsini iyice sar her gün çıkart yut bilmem ne bana göre değil.
    Yani proscarın bir faydasını görmedim çünkü uzun süre kullanmadım. Tek olumsuz yanı da cinsel isteği az da olsa azalmasıydı.
    Tabi insanı ahlaki açıdan az da olsa dizginleyebilmesi ne kadar kötü tartışılır
    Bendeki etkisi böyle nasıl minoxun etkisi kişiden kişye değişiyorsa bunun da değişebilir.

Bi kaç hafta sonra biotin minoxil ikilisine tekrar başlıcam.
    Yaz geliyor saçlar biraz canlansın.
  • burqa1 B kullanıcısına yanıt
    valla biraz pahalı gibi ama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenga_68 -- 8 Mart 2014; 0:47:00 >
  • quote:

quote:

quote:

Selam arkadaslar.forumdaki yorumlari okuyup takip etmeye calisiyorum.ozelden bir iki arkadasa da sordum iyice fikir edinmek icin
    Haftasonu 4 tane yere gittim biriyle de telefonla konustum.artik bugun yarin kararimi verip bir iki hafta icinde ekimi yaptirmak istiyorum
    Haftasonu gezdigim yerler istanbul hair center , este center ve doktor alp aslanla, zekeriya kulun klinikleri.nagihan akbasin asistaniyla da telde konustum
    Hepsi hakkinda cok detayli yorum yapmayacagim zaten bi gorusmeyle de cok detayli fikir edinemem
    İstanbuk hair center, este center veya nagihan akbasin kliniklerinden birinde yaptirmayi dusunuyorum. Bu yerlere dair olumlu ya da olumsuz fikri olanlar fikirlerini paylasirlarsa sevinirim. Nagihan hanimda ekim yaptirmis serdar82 nickli bir arkadas var ama diger iki yere dair cok yorum goremedim.istanbul hair center olayi biraz daha seri uretime falan dokmus gibi geldi ama dedigim gibi tam bilmiyorum

Arkadaşım ben 8 ay önce nagihan akbaş'a yaptırdım. 3500 greft ekildi. Gayet memnunum. Çok az yaptırmış kişi var oraya sanırım. Çünkü bayadır üye olmadan okuyordum, bu sayede ben de üye olmuş oldum. İnsanların karar vermesi kolaylaşır. Heryerin çok sonucu dolaşsa fikir sahibi olmak daha rahat olur. serdar82 nin dışında, ben başka kimse göremedim orada ektiren. Başka ona ektiren var mı acaba burada?
    Paylaş

en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir

bu nagihanın korayla bi ilgisi varmı birisi koray erdoğanın yanında çalışıyordu filan yazmışdı yanlış hatırlamıyorsam varmı aslı astarı hocam ...?
  • quote:

Saçlar dökülmüştür öylese. Üçüncü aydan itibaren saçlar çıkıyormuş. Sende başlamalı önümüzdeki hafta :)

Umarım dediğin gibi olurda haftaya çıkmaya başlar Bana şu an hiç çıkmayacak gibi geliyor..
    Minoxile 1. ayın sonunda başladım,saç uzatma konusunda gerçekten etkili,bugün itibariyle ekimden sonra dördüncü traşımı oldum,yalnız şimdi düşünüyorumda biraz erken başlamışım sanki,Serdar gökrem üçüncü ayda başlamamı önermişti,bir bildiği varmış demekki,saçlar çıkmaya başladığında kullanmak daha mantıklı olurdu ,henüz çıkmayan saçın çıkışını hızlandırmak biraz mantıksız gibi,zaten hızlandırsaydı şu an çıkmış olmaları gerekirdi,birde içerdiği alkol vesairedir ekilen saçlar içinde risk teşkil etmiş olabilir,erken kullanımının yan etkileride olabilir ekim alanına,bunları kimse bilmiyor ama şu anki aklım olsa doktorun dediğini yapar şimdi başlardım minoxile...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reciproc

quote:

Umarım dediğin gibi olurda haftaya çıkmaya başlar Bana şu an hiç çıkmayacak gibi geliyor..
    Minoxile 1. ayın sonunda başladım,saç uzatma konusunda gerçekten etkili,bugün itibariyle ekimden sonra dördüncü traşımı oldum,yalnız şimdi düşünüyorumda biraz erken başlamışım sanki,Serdar gökrem üçüncü ayda başlamamı önermişti,bir bildiği varmış demekki,saçlar çıkmaya başladığında kullanmak daha mantıklı olurdu ,henüz çıkmayan saçın çıkışını hızlandırmak biraz mantıksız gibi,zaten hızlandırsaydı şu an çıkmış olmaları gerekirdi,birde içerdiği alkol vesairedir ekilen saçlar içinde risk teşkil etmiş olabilir,erken kullanımının yan etkileride olabilir ekim alanına,bunları kimse bilmiyor ama şu anki aklım olsa doktorun dediğini yapar şimdi başlardım minoxile...

2 hafta sonra kullanan bile var. Her doktor başka bişey diyor. Bazıları 2 hafta seninki 3 ay.
    Saçlar zaten 3 ay uykuda yani yanlış yapmadın. Zorla çıkaracak değilsin ya :)))

Minox Saçın hızlı çıkması için öneriliyor.
    5-6 ay böyle devam edersin 7. ay azaltmaya geçip sonra 8. ay bırakırsın olur biter. Zaten hemen hemen sonuç kendini belli etmiş olur o zamana kadar.

Minox+Fin daha etkili deniyor bilmem doğrumu

• 90 ıncı gün oldu iyi gidiyor gibi inşallah iyi bir sonuç elde ederim
  • 65 inci güne göre 25günde iyi ilerlemiş gibi duruyor yada bana öyle geliyor
     en iyi saç ekim merkezi neresidir en iyi saç ekim merkezi neresidir
  • winday W kullanıcısına yanıt
    Evet hocam ilerleme var çıkışlar başlamış

• quote:

quote:

quote:

Paylaş

Saçları dökülen ve ekim yaptıran kişiyle,8 aylık sonucum dediği kişi aynı kişi değil.8 aylık sonucum dediği kişi belki hiç saç ekimi yaptırmamış biri.Bir olta atalım,oltaya bakalım kimler takılacak mantığını bırakın artık.Komik duruma düşüyorsunuz.Olaya girişiniz ve Nagihan Akbaş'ın ismini vermenizden ne yapmak istediğiniz anlaşılıyor.Oltaya gelmeyin arkadaşlar,zarf atıyorlar saç ektirmek isteyen insanlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇİMDİK

quote:

quote:

quote:

Paylaş

Saçları dökülen ve ekim yaptıran kişiyle,8 aylık sonucum dediği kişi aynı kişi değil.8 aylık sonucum dediği kişi belki hiç saç ekimi yaptırmamış biri.Bir olta atalım,oltaya bakalım kimler takılacak mantığını bırakın artık.Komik duruma düşüyorsunuz.Olaya girişiniz ve Nagihan Akbaş'ın ismini vermenizden ne yapmak istediğiniz anlaşılıyor.Oltaya gelmeyin arkadaşlar,zarf atıyorlar saç ektirmek isteyen insanlara.

Amacını bilmiyoruz tabide üstteki seyrek saçlı kişiyle aynı be hocam görmüyormusun ...

• ben 8 ay önce bakırköy yaşar hastanesinde Engin Sönmez e 4000 greft saç kökü ektirdim iyi sonuclar aldım çokda muyluyum teşekkür ederim emeği gecene

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unutarock -- 8 Mart 2014; 10:55:40 >
  • slm aleykum arkadaşlar bugün 150. gün yani 5. ay hala cook seyrek ilk şok dökülme sırasında dökülmeyip kalanlar iyice uzadi,kalınlasti ama döküldükten sonra sanki çıkan hiç olmadı. sizce benim saç ekim sürecim bitti mi yoksa halen devam edecek mi cunki 1 ay öncesine kadar saclar kalınlaşiyor du artık oda durdu gibi sirasiyla öncesi ekim günü,90.gün,ve bugün yani 150. fotolardan yorumlayabilirmisiniz, bu arada 3700 greft.
    150.
    90.
    öncesi ve ekimden hemen sonra

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunnis_emre -- 8 Mart 2014; 10:45:03 >
  • 
Sayfa: önceki 11121113111411151116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.