- x
en iyi saç ekim merkezi neresidir
29245 Cevap3179008 Görüntüleme403 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: Rehinekimcisi,
0 kayıtlı üye, pek çok misafir, 1 mobil kullanıcı
  Seçkin Yorumlar Yazdır
Sayfa: <<     366 [368] 370 371 372 373 374 375      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:16:20 

------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 27 Şubat 2014; 4:11:02 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:21:01 

quote:

Orijinalden alıntı: _Tekniker__

ayşegül beni yılı dolmadan internette yalan yanlış bilgi vermemle ve tehdit etmemle suçluyor ,yazdıklarımın hiç birinde yalan yanlış bir şey yok bir karalama yok orada altı ay altı buçuk ay gibi bir süre olduğunuda zaten yazıyorum ve söylüyorum,usuluyle paramı verirsen o yazıları kaldırırm diyorum paramı eninde sonunda alacam diyorum tüm bunların hepsinde bir suç teşkil eden bir şey varmı arkdaşlar siz söyleyin? lakin ben davalık bir şey göremiyorum

Dava açmak isterse açar yılı dolma olayı teknik bir mevzu bilrkişi atarlar muhtemelen.Sağlam bi avukat bul öyle birşey yaparsa ama sanmıyorum yapacagını çünkü mağdur oldugun kabak gibi ortada korkutmaya çalışıyordur muhtemelen dava açsada hiçbirşey alamaz dava masraflarını da bir güzel öder.Ama tabi erbayın dediğine göre kadın köşe olmuş karşında ülkenin en sağlam avukatlarını buluranda şaşırma yani :D

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:21:08 

kimin satilik oldugu belli, siz varya cikariniz icin yapamiyacaginiz birsey yok , BIR BAKIN YA FORUMUN ESKI ÜYELERI KIMSE SIZI ISTEMIYOR; HERKES RAHATSIZ SIZDEN; AMA SIZ HIZMET ETTIGINIZ YERLERE MÜSTERI CEKMEK ICIN KILIKDAN KILAGA GIRIYORSUNUZ; sizin arkadas ejder samimiyetle erbayin ne mal oldugunu yazdi, bende aynen yayinladim, ama isinize gelmiyen seyleri dalga gecerek gecistirmeye calisiyorsunuz , ama buraya giren okuyan her sag duyulu vadantas farkinda kimin ne oldugunu,

Bu mesajda bahsedilenler: murtazaosmanoğlu

93 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:22:23 

quote:

ayşegül beni yılı dolmadan internette yalan yanlış bilgi vermemle ve tehdit etmemle suçluyor ,yazdıklarımın hiç birinde yalan yanlış bir şey yok bir karalama yok orada altı ay altı buçuk ay gibi bir süre olduğunuda zaten yazıyorum ve söylüyorum,usuluyle paramı verirsen o yazıları kaldırırm diyorum paramı eninde sonunda alacam diyorum tüm bunların hepsinde bir suç teşkil eden bir şey varmı arkdaşlar siz söyleyin? lakin ben davalık bir şey göremiyorum,tecrübeli kişiler yorumlasın lütfen,sağa sola sataşanlar değil

Nasil söyledi ttelefonu acti size anlamadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

onur

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:26:47 

bu adamlar beraber yatip kalkiyorlar,galiba, 2 gündür hic yalniz giren birini görmedim, giren kisi 3-4 nickle giriyor, bir kac saat yaziyor, sonra diger 3.4 nickle devam ediyor, süphe uyandirmasin diye, ben bunlarin bu kadar cok oldugunu sanmiyorum, bir kis , yada 2 kisi bir kac nickle yapiyor, online oldumu en az 3 tanesi ayni anda oluyor, sonra ciktimi hepsi cikiyor belkide 2 gündür dikkat ettigim tesadüfdür

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:26:49 

Abıcım bn poscar mı yoksa bıotınmı alayım bnım saclarç ınce tellı sarısınım bn ekım yapılalı 9 gun oldu hiç ilac almadım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:29:31 

".......................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 25 Şubat 2014; 1:45:52 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:32:52 

-------------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 25 Şubat 2014; 1:43:25 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:35:15 

Ya abıler benım yas 25 9 gun önce ekım yapıldı bana benım saclar zayıf ve ınce telli ben hangı ilaçları kullanmalıyım ekım yapan yer bana ilac fln vermedı sizce ne kullansam bana ıyı gelır zaten ekımınde ıyı gectıgını dusunmuyorum bana yardım edın ilaç ve kullanma sekli biotin ve proscar dıye önerler oldu bana

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brk.pianocu -- 25 Şubat 2014; 1:36:02 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:36:25 

hocam sanada inanmiyorum, bunlari adam yerine koyup yaziyorsun ya, adamlar seni kullanip rezil ettiler sen hala bunlarla yazisiyorsun ?

Bu mesajda bahsedilenler: _Tekniker__

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:36:30 

.................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtazaosmanoğlu -- 25 Şubat 2014; 17:46:49 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:39:46 

quote:

Orijinalden alıntı: brk.pianocu

Ya abıler benım yas 25 9 gun önce ekım yapıldı bana benım saclar zayıf ve ınce telli ben hangı ilaçları kullanmalıyım ekım yapan yer bana ilac fln vermedı sizce ne kullansam bana ıyı gelır zaten ekımınde ıyı gectıgını dusunmuyorum bana yardım edın ilaç ve kullanma sekli biotin ve proscar dıye önerler oldu bana

sende bi kullanamadın gitti ha.Proscar saç için en etkili ilaçtır ama yanetkisi çok fazla cinsellik üstüne gören var görmeyen var bu yanetkiyi kullanacaksan bunu bil.Biotin zararsızdır 5mg al günde bir tane kullan vitamin bi zararınaı görmezsin bol su ile tüket.Banyo yapmadıysanda git bi yıkan

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:40:44 

--------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 25 Şubat 2014; 1:43:05 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:43:52 

"......................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reciproc -- 25 Şubat 2014; 1:46:28 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:45:58 

-------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 25 Şubat 2014; 2:14:05 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:48:07 

........................................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtazaosmanoğlu -- 25 Şubat 2014; 13:34:08 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 1:56:23 

---------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 25 Şubat 2014; 2:15:22 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 2:01:56 

................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murtazaosmanoğlu -- 25 Şubat 2014; 13:33:31 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 2:09:32 

quote:

Bunun.mili grami.falan.varmi.abi dedigin ilacin.ve kullanimi.nasil oluyooo

En iyisi solgar biotin günde birkez 5000mcg

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 2:13:21 

Anladım abıcım bana ekım yerı ekımden sonra benı takmıyo adamlar ya

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 2:16:01 

Abı banyo yapıyorum sıkıntı yok banyoda sadece su 10 gun yıkamayı nasıl yapacaz onuda bılmıyorum

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 2:37:23 

quote:

Orijinalden alıntı: winday

Bu forum bizimdir bizim kalacak forum yöneticileri utanmasa bize gaz bombası atacak onlara gelince tık yok bu çapulcuların ipliği pazara çıktı herkes bunların ne olduğunu gördü whose denilen adam reklam ekimlerinle çıktı koray erdoğanı ilah gibi göstermek için bu şahıslar geldi sonra askeri ücretin üç kuruş olduğu ülkede 3euroya bir saç kökü ekmeye kalkan simsarların ocağına düşürmek için yapılan bu cemaatçileri ortaya çıkardık diren forum

Artık böyle saçma tartışmalara girmiyorum hakkımda iddia atılırsa tek cevap yazıp bırakıcam. Winday bu forumda o kadar çok reklamcı gelip geçmişki herkes birbirinden şüphelenir olmuş senin de benim reklamcı olduğumdan şüphelenmen gayet normal. ben sadece ekim günü fotosu paylaştım daha ekim sonucum yok şu an 1 ay oldu ve düzenli olarak foto çekiyorum yani ekimim berbat da olabilir ben fotoları paylaştım insanlar yorum yaptı. Daha ekimimin ne olduğu belli değil belki 6-7 ay sonra saçım çıkmayacak. Senin mantığınla hareket edersek kimsenin ekimle alakalı fotoğraf paylaşmaması gerekiyor. Her ekim fotosu paylaşana reklamcı gözüyle bakılmaya başlanmış. Reklamcı olduğumu düşünen kişi sayısı 3-4 olursa fotoğraflarımı silip buraya da yazmam birdaha. Hem bana çete elemanı deniyor hem erbayla aynı çeteden olduğum söyleniyor hem de erbay korayın ekimlerini beğenmiyor deniyor. Winday burda bir tutarsızlık var.

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 2:42:16 

quote:

Orijinalden alıntı: baboker

donanımhaber forumda gördüğüm en seviyesiz konu buymuş. nedir beyler sizin paylaşamadığınız? admin kardeş kapat gitsin bu konuyu. ne halleri varsa görsünler..

Katılıyorum dostum

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:00:32 

quote:

Orijinalden alıntı: iflus1

arkadaşlar...... narkozla uyutarak saç ekimi yöntemi çıkmış bu konuda bilgisi olan varmı.. ağrıdan acıdan korkan ya da acı seviyesi çok düşük olup da saç ekiminden uzak duranlar için bir çözüm yöntemi olabilir. hasta hiç bi şekilde acı hissetmiyormuş hatırlamıyormuş hiç bir şekilde yapılan iğneleri...... varsa bu konuda bilgisi olan yazsın..

genel anestezi ile uyutularak saç ekimi yaptırmak tamamen gereksiz bir durum. Genel anestezi sırasında Endotrekeal entübasyon yani akciğerlerinize sokulan hortum yardımıyla solutma işlemi gerçekleştirilir. genel anestezi komplikasyonları, tam kapasiteli ameliyathane şartları gereksinimi, anestezi uzman doktor bulunmasının elzem olduğu bir durum söz konusu. Ayrıca genel anestezi sonrası uyandırma ve gözlem aşamalarını da düşünecek olursak böylr bir şekilde saç ekimi yapılması tamamen gereksiz ve tıbbi etik açısından faciadır. O yüzden şu an ülkemizde bu yöntemin uygulanmadığına emin olsam da gelecek yıllarda genel anestezi ile ekim yapan bi yer duyarsanız oradan kesinlikle uzak durun

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:11:45 

quote:

Abıcım bn poscar mı yoksa bıotınmı alayım bnım saclarç ınce tellı sarısınım bn ekım yapılalı 9 gun oldu hiç ilac almadım

dostum ben ikisini de kullanıyorum :)

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:14:23 

quote:

Abı banyo yapıyorum sıkıntı yok banyoda sadece su 10 gun yıkamayı nasıl yapacaz onuda bılmıyorum

Ekim yapılmayan bölge üzerinde şampuanı köpürtüp ekim yapılan bölge üzerine doğru yayıp beklet. Bu arada 9-10 gün olmuş kabukları döktünmü?

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:21:29 

evet bazı arkadaşlar reklamcımıdır yoksa gerçekten bana darılan arkadaşlarmıdır bilmiyorum anlayamıyorum ama aramız kötü, şunu söyliyeyim sizin böyle bir süreçde daha dikkatli olmanız gerekirdi,paramı alamadım diye üzülmeniz gerekirken neredeyse göbek atacaksınız,size herhangi bir hakaret etmedim fakat siz bana dönek dediniz ne için? paramı aldıkdan sorna ayşgüle işim bitecekmiş,evet doğrudur ne olursa olsun o benim kendi tercihimdi,eğer ödemem yapılsaydı ben kadını yaptığı işin arkasında duran biri olarak görecektim ve bu sebeple bu iş benden çıksın derdim

her neyse eğer gerçekten reklamcı değilseniz ve bu sebebini anlayamadığım olaydan dolayı bana kırgınsanız HERKESDEN ÖZÜR DİLERİM,SAYGI VE SEVGİLERİMLE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 25 Şubat 2014; 3:24:03 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:31:01 

quote:

evet bazı arkadaşlar reklamcımıdır yoksa gerçekten bana darılan arkadaşlarmıdır bilmiyorum anlayamıyorum ama aramız kötü, şunu söyliyeyim sizin böyle bir süreçde daha dikkatli olmanız gerekirdi,paramı alamadım diye üzülmeniz gerekirken neredeyse göbek atacaksınız,size herhangi bir hakaret etmedim fakat siz bana dönek dediniz ne için? paramı aldıkdan sorna ayşgüle işim bitecekmiş,evet doğrudur ne olursa olsun o benim kendi tercihimdi,eğer ödemem yapılsaydı ben kadını yaptığı işin arkasında duran biri olarak görecektim ve bu sebeple bu iş benden çıksın derdim

her neyse eğer gerçekten reklamcı değilseniz ve bu sebebini anlayamadığım olaydan dolayı bana kırgınsanız HERKESDEN ÖZÜR DİLERİM,SAYGI VE SEVGİLERİMLE

Tekniker dostum senin ayşegülle mücadeleni ve hak arayışını yürekten takdir ediyordum. Gel gör ki ayşegülle yaptığın görüşmeden sonra paranı alacağını düşündün ve ayşegül çok iyi niyetli bir insan burdaki önceki mesajlarımın hepsini siliyorum yazdın. onun yerine ayşegülden paramı aldım arkadaşlar pes etti kötü ekimini kabullendi benzeri birşey de yazabilirdin. Eğer paranı almış olsaydın ve eski mesajlarını silmiş olsaydın sırf senin ayşegül iyi niyetli bir insan mesajını görüp ayşegüle ekim yaptıracak insanlara karşı ne hissederdin. Bu noktadan sonra açıkcası eski güvenilirliğini yitirmiş durumdasın malesef keşke ilk çizginden hiç sapmasaydın.

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:39:13 

-----------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 27 Şubat 2014; 4:12:00 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:42:29 

-------------------

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 27 Şubat 2014; 4:12:16 >

30 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:42:54 

Arkadaşlar ekimin 4.ayı bitmek uzere. Hala iyi bir verim alabilmis değilim.

Yalniz ekim yapılan bolge cok kasiniyor. Kasidigim zaman cok sac ve deri/kepek dökülüyor.

Kasimamin bir sakincasi var mi? Uclari kalin bir tarak ile kasisam fayda mi gorurum zarar mi?

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:46:14 

quote:

ben paramı aldıkdan sonra ayşegülü övecem diye bir şey söylemedimki sizi anlayamıyorum,ekimini kötüleyecemde demedim yakışmaz,ne demek istedim hiç bir şey olmamış gibi yola devam manasında,sizin dediğiniz anlamdan şu çıkar hem paranı al hem ekimini kötüle öyle delikanlılık olmaz,yan param alamaycaktım ekimi kötüleyektim yanda parayı alıp susacaktım bu ikisinden birini seçmem gerekirdi bende işime geleni seçdim,zaten kaç hafatdır bu yazıları gören gördü umarım anlatabildim

Ya paramı almayacaktım ekimi kötüleyecektim, yada paramı alıp susacaktım cümlesinin üzerine artık birşey söylememe gerek kalmadı.

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 3:51:10 

quote:

Orijinalden alıntı: redblau

Arkadaşlar ekimin 4.ayı bitmek uzere. Hala iyi bir verim alabilmis değilim.

Yalniz ekim yapılan bolge cok kasiniyor. Kasidigim zaman cok sac ve deri/kepek dökülüyor.

Kasimamin bir sakincasi var mi? Uclari kalin bir tarak ile kasisam fayda mi gorurum zarar mi?

Dostum kaşımak yerine Xyzal, Rupafin, Deloday tarzı antihistaminik kaşıntıyı önleyici ilaçlar kullanabilirsin. Soğuk su yada aralıklı buz kompresi de kaşıntıyı azaltabilir. Kaşımanın bir faydası olacağını dşünmüyorum.

8 Mesaj
25 Şubat 2014; 7:28:29 

quote:

Orijinalden alıntı: dogan388

selam okaja senin saçların çok güzel olmuş kardeşim ama önceki resimlerinde sanki saçların biraz daha sıkmıydı yoksa banamı öyle geldi bilemiyorum belkide kısa oldugu için öyle gözüküyor olabilir bide minoksile devam ediyormusun

saol dostum, kafayi 1 ay once 2numaraya vurmustum o yuzden bu kadar kisa saclarim. minoxil hala kullaniyorum 4-5 gunde 1 suruyorum, fotografta saclar az cikmis gibi gorunuyor cunku minoxidili surdukten sonra cekmistim, acikcasi artik minoxidil surmek istemiyorum,1 tup kaldi onu da yavas yavas bitirip birakmak istiyorum... 1-2 ay sonra uzadiginda yeni fotolar atacagim,

ekim, 16 agustos 2013 tarihinde DR. Resul Yaman ve ekibi tarafindan yapildi

3623 Mesaj
25 Şubat 2014; 8:18:07 

quote:

proscar al yeter. biotin dökülmeyi durdurmaz. saç kalitesini arttırabilir ama bence boşuna paranı harcamış olursun..

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 9:19:31 

arkadaşlar 3 gündür bu forumu takip ediyorum yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamıyorum hasan serbst erbay canavarcafer reciprog hep aynı teşkilat heryerdeler forumlar üzerinden çalışıyorlar.İşverenleri sürekli değişiyor o yüzden çok başarılılar mesela birgün x i överken işleri bittiğinde başka bi yerle anlaşıp y yi övüyorlar hasan ilaçlar konusunda uzman pazarlamacıları gibi birşey ahmet arkadaşımız kaç gündr uğraşıyr foyalarını çıkarmak için helal olsun kendisine gayette güzel çıkardı ortaya bunlara sakın ha sakın aldanmayın.Ahmet arkadaşa helal olsn.....

alıntı nası yapılıo bılmıomda su mesaja alıntı yapmak ıstedım sormak istedigim bu mesajı gülelim diyemi yazdın yoksa gercekden bolemı dusunuon eger gülelim diye yazdıysan komik degil haberin olsun ama gercekden yazdıysa cok komik :D :D :D

ahmetmersa sende bı sıkıntı varda anlayamadım iktidarsız felanmısın sen :D hadımlıkmı var yoksa elvis binayı terk etmiş gibi her elimde hıyar yazana tuzz dion :))))

ama cok gülüom size gercekden :D

tekniker işin zor hacı valla şimdi millete yazmaya baslamıssın sole yaptılar bole yaptılar dıe parayı alınca mesajları silecem aysegül iyi kadın dıodun ordanda döndün şimdi diosunku sole bole ınanınırlıgını yıtırdın kardesım artık ugrasma bosverrrrrr hayırlısı kız evladı derler bızım orda

5 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
hsnsrbst
25 Şubat 2014; 9:28:13 

quote:

Orijinalden alıntı: romeo24

arkadaşlar 3 gündür bu forumu takip ediyorum yazmayayım yazmayayım dedim ama dayanamıyorum hasan serbst erbay canavarcafer reciprog hep aynı teşkilat heryerdeler forumlar üzerinden çalışıyorlar.İşverenleri sürekli değişiyor o yüzden çok başarılılar mesela birgün x i överken işleri bittiğinde başka bi yerle anlaşıp y yi övüyorlar hasan ilaçlar konusunda uzman pazarlamacıları gibi birşey ahmet arkadaşımız kaç gündr uğraşıyr foyalarını çıkarmak için helal olsun kendisine gayette güzel çıkardı ortaya bunlara sakın ha sakın aldanmayın.Ahmet arkadaşa helal olsn.....

alıntı nası yapılıo bılmıomda su mesaja alıntı yapmak ıstedım sormak istedigim bu mesajı gülelim diyemi yazdın yoksa gercekden bolemı dusunuon eger gülelim diye yazdıysan komik degil haberin olsun ama gercekden yazdıysa cok komik :D :D :D

ahmetmersa sende bı sıkıntı varda anlayamadım iktidarsız felanmısın sen :D hadımlıkmı var yoksa elvis binayı terk etmiş gibi her elimde hıyar yazana tuzz dion :))))

ama cok gülüom size gercekden :D

tekniker işin zor hacı valla şimdi millete yazmaya baslamıssın sole yaptılar bole yaptılar dıe parayı alınca mesajları silecem aysegül iyi kadın dıodun ordanda döndün şimdi diosunku sole bole ınanınırlıgını yıtırdın kardesım artık ugrasma bosverrrrrr hayırlısı kız evladı derler bızım orda

doğru ytabi dostum benim villayı gormedin mi paylastı adam

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 9:44:21 

aynen asıl ajan bunlar baksana evine kadar bulmuslar :D

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 9:47:12 

yanlız saka felanda bısey dıkkatımı cektı dıer forumda shadow soyle boyle yazınce hemen biri güzel bi ekim paylastı aysegül sevıncde yaptırmıs ama adamın ekım gercekden ıyı olmus zamanlama enteresan ama kımseye reklamcı sunun bunun adamı dıyemem ben iftira atmak başkalarının işi :) bize yakışmaz

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 10:41:56 

Merhaba Arkadaşlar;

öncelikle kendimi tanıtmak isterim,ben bir sağlık kuruluşu departman yöneticisi olarak çalışmaktayım.

Sağlık;herhangi bir ürün gibi pazarlanamaz,süslenemez,olmayanlar eklenemez,ya da göz boyayarak pazarlık yapıp indirimler yaparak verilecek bir hizmet değil.Ben 8 yıl satış eğitimi verdim.Satış pazarlama yapan arkadaşlara sesleniyorum,şunu çok iyi ayırt etmeniz lazım,vicdanınızın ve de kafanızın rahat etmesi için.Bunlardan 1.si ürün,2.si hizmet.Ürün ile hizmet arasındaki farkı çok iyi analiz edip ona göre bir yol izlerseniz rahat edersiniz.Fark çok basit aslında,üründe tölere şansı varken hizmette yok.Yani bugun abartarak ya da yanlış bilgi vererek satacağınız saç ekimi olumlu sonuçlanmazsa,ciddi manada huzursuzluk yaşarsınız.Bu sattığınız bir pantolon olsaydı alan kişi de çok dert etmezdi,siz de sıkıntı yaşamaz yerine yenisini verebilirdiniz.Bu nedenle,lütfen sağlık konulu ya da hizmet anlamı taşıyan pazarlamalarda,abartı yapmayın ve katiyen yanlış bilgi vermeyin.Çünkü siz de sağlığınız üzerinde deneme yapılmasını istemezsiniz.Para kazanmak kesinlikle son derece önemli hayatın gerekliliğine bağlı olarak,fakat doğru kazanç çok daha önem arzetmekte.Bu nedenle lütfen kazancınızı,doğru ve helal yoldan kazanın.''Ağlayanın malı,gülene yar olmaz.''

Bunların yanısıra,bir de satış adabı ile ilgili bir bilgi paylaşmak istiyorum.Çalışmış olduğunuz firmayı överken,bilmediğiniz tanımadığınız firmalar hakkında karalama yapmamanızı öneririm.Çünkü,malumunuz dünya küçük,gün gelir karaladığınız firmada çalışıyor olabilir ve önceki portföyünüzü kullanmanızı isteyebilirler;)Bu nedenle iyi bir satışçı karalama yaparak satış yapmaz,yalan bilgiyle satış yapmaz.Şunu unutmayınız,satışta en önemli faktör güvendir.

Çok kısa olarak saç ekiminden de bahsetmek istiyorum;

Eğer gittiğiniz yerde,kan tahlilleriniz yapılmıyorsa,
Bian önce ameliyata almak için acele ediliyorsa,
cm2 de 40-45 greft üzeri ekim yaparız deniyorsa(sadece perkutanda mümkün),
% 90 üzerinde çıkma garantisi veriyorsa,
analiz esnasında fotoğraflarınız çekilmiyorsa,
her sorunuza olumsuz da olsa,ya sorun değil hallederiz merak etmeyin siz deniyorsa,

buradan işlem almamanızı ısrarla öneririm.

Kel olmak,çimadam olmaktan çok daha iyidir.

herkese sağlıklı günler dilerim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydgrsl -- 25 Şubat 2014; 10:42:46 >

5 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
hsnsrbst
25 Şubat 2014; 12:08:20 

quote:

Orijinalden alıntı: romeo24

yanlız saka felanda bısey dıkkatımı cektı dıer forumda shadow soyle boyle yazınce hemen biri güzel bi ekim paylastı aysegül sevıncde yaptırmıs ama adamın ekım gercekden ıyı olmus zamanlama enteresan ama kımseye reklamcı sunun bunun adamı dıyemem ben iftira atmak başkalarının işi :) bize yakışmaz

valla kardesim benim de dikkatimi cekti krofesyonel ardadas paylasmıs fotolarını ben de cok begendim iyi ekim olmus. o cocuk cok eski o forumda reklamcı oldugunu zannetmem yazdıklarına filan bakılırsa ama yine de o forumda farklı seyler donuyo buna eminim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnsrbst -- 25 Şubat 2014; 12:09:08 >

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 14:02:51 

Yenı yenı dokuluyor abı bana

Bu mesajda bahsedilenler: _Tekniker__

128 Mesaj
25 Şubat 2014; 14:09:04 

Bence saclariniz cok guzel gozukuyour. Insallah daha da iyi olur. Ekim oncesi fotograflarinizi koyabilir misiniz lutfen?

5 Mesaj
25 Şubat 2014; 14:14:39 

Saç Dökümesine Karşı Bitkilerle Saç Bakımı

Dökülen saçlar için

Aşağıdaki malzemeler tek bir maske için değil, farklı maskelerde kullanılmak üzeredir. Bu nedenle yapılışları okursanız, her birinin ayrı maskeler olduğunu göreceksiniz.

Malzemeler:

Zeytinyağı
Bal
Tarçın
2 yumurta
Alfalfa
Ispanak
Kişniş
Badem yağı
Öncelikle yeşil yapraklı sebzeler, havuç, mango, kuru kayısı, tahıllar, brüksel lahanası ve mercimek içeren protein açısından zengin bir diyetle beslenin.

Yapılışı:

Maske 1: Zeytinyağı, bal ve tarçını karıştırarak bir macun hazırlayın. Bunu saç derisine masaj yaparak yedirin ve 15 dakika tutun. Yumuşak bir şampuanla yıkayın. Haftada 3-4 kez tekrarlayın.

Saçları uzatmak için: Her gün alfalfa, taze ıspanak ve taze kişniş sularını karıştırıp için. Bu, saçlarınızın daha çabuk uzamasını sağlar.

Maske 2: Günde 2-3 kez saç derisine badem yağı sürün. Bu saçlarınızın daha fazla dökülmesini engeller

Dökülen Saçlar İçin Maske

500 gr Böbrek yağı
100 gr Hindistan cevizi yağı
Böbrek yağını küçük küçük doğrayıp eritin. Posalarını ayırdıktan sonra Hindistan cevizi yağını karıştırın. Saçlarınıza sürün streç flim sarın. 2 saat bekleyin.

Alıntı: http://www.uzuncahayat....itkilerle-sac-bakm.html

sağlıkla alakalı tüm bilmek istedikleriniz / merak ettikleriniz burada --> http://www.uzuncahayat.com/

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 14:20:30 

arkadaşlar 21 yaşımdayım tepe bölgemde açılma var saç ektirmeyi düşünüyorm sizce en azından bi 25 e kadar beklemeli miyim ?

5 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
hsnsrbst
25 Şubat 2014; 14:31:20 

quote:

Orijinalden alıntı: sutku71

arkadaşlar 21 yaşımdayım tepe bölgemde açılma var saç ektirmeyi düşünüyorm sizce en azından bi 25 e kadar beklemeli miyim ?

foto atarsanız daha ii yardımcı oluruz ama bu yasta doktorların ekim yapmıcagını dusunuyorum cunku hala dokulme surecindesiniz

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 15:14:34 

Selam arkadaşlar cuma günü 21 30 da saç ekimim bitti yarın yani çarşamba günü sabah işe gidicem bere ve kapşon takmamın problem olmayacağını söyledi doktor sizinde deneyimlerinizden faydalanmak isterim şimdiden teşekkürler

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 15:18:01 

düzenlendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tekniker__ -- 25 Şubat 2014; 15:20:57 >

Bu mesajda bahsedilenler: hsnsrbst

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 15:20:33 

quote:

Orijinalden alıntı: hsnsrbst

valla kardesim benim de dikkatimi cekti krofesyonel ardadas paylasmıs fotolarını ben de cok begendim iyi ekim olmus. o cocuk cok eski o forumda reklamcı oldugunu zannetmem yazdıklarına filan bakılırsa ama yine de o forumda farklı seyler donuyo buna eminim

ya işte benim düştüğüm durumlara düşmeye yakınsınız demekdir,bizde zamanında forumlardaki böyle başarılı ekimlere inandık ektirdik ne oldu hiç bir şeyden ders alamayacaksınız en ufak bir şeyde büyüleniyorsunuz,o adamın bir reklamcı olmadığını kanıtlayabilirmisiniz yok.o zaman her şeye şüpheyle bakmak lazım

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 15:24:14 

quote:

Orijinalden alıntı: baboker

proscar al yeter. biotin dökülmeyi durdurmaz. saç kalitesini arttırabilir ama bence boşuna paranı harcamış olursun..

Biotinin dökülmeyi durdurmadığı doğru ama var olan saç tellerini kalınlaştırır daha sağlıklı bir görüntü olur. öncelikli ilaç değil tabi ama ekonomik duruma göre almak da fayda var

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 15:31:58 

Abı sen bu ilacın ıkısını nasıl kullanıyon zararı fln olmuyomuu Bugun eczasıcı proscar damarları daraltıyoo dedı abı ıkı arada bır derede kaldım bugun alıcam ilac ne alayımm sen bana oner bırını

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 16:37:22 

merabalar forma yeni üyeyim 5 er gunluk resımler 2 arkadas 1er gün arayla ekimimizi gerceklestirdik. zaman gectikçe yeni resimler paylasmaya devam edeceğiz .yorumlarınızı bekliyorum iyi günler..

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 16:44:24 

quote:

Orijinalden alıntı: serc_mil_an

Bence saclariniz cok guzel gozukuyour. Insallah daha da iyi olur. Ekim oncesi fotograflarinizi koyabilir misiniz lutfen?

ekim öncesi yokta ilk resim 26.gün 2.resimde 10.gün

5 Mesaj
Eski Kullanıcı Adı:
hsnsrbst
25 Şubat 2014; 16:57:36 

quote:

Orijinalden alıntı: keepitdark

merabalar forma yeni üyeyim 5 er gunluk resımler 2 arkadas 1er gün arayla ekimimizi gerceklestirdik. zaman gectikçe yeni resimler paylasmaya devam edeceğiz .yorumlarınızı bekliyorum iyi günler..

hocam iyi hos ektirmissiniz de nerde ektirdiniz kim ekti kac bin greft ekti kaç paraya ekti bunları da yazın yani. iki tane foto koyup yorum yapın demeyin

15 Mesaj
25 Şubat 2014; 17:04:09 

quote:

Orijinalden alıntı: s343tcg

benim saçın durumu bu, seyrek minoxidil kullandım çok süper etkisi oldu. altı ayda orman gibi sıklaştı ve sonradan çıkanlar yine dökülmeye başladı sadece önlerde seyreklik, var yaşım 33 yalnız önlerdeki saçlarda aynen böyle dökülüp dökülüp çıkıyor ve hala diplerde saçlar çıkmakta mevcut şimdi ekim yaptırsam olur mu sizce

minoxidil'i kullanmayı bıraktın mı? Kullanmaya devam ederken mi döküldü?

HTC SENSATION

0 Mesaj
25 Şubat 2014; 17:13:15 

haklısın hocam pardon resul yamana ektırdık bizde bu formu bıraz arastırıp hem maddı acıdan hemde isminin biraz ön planda olmasından. ortlama 4200 greft ekim yapıldı.

Bu mesajda bahsedilenler: hsnsrbst