en iyi saç ekim merkezi neresidir
24301 Cevap2683161 Görüntüleme360 Favori
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Yazdır
Sayfa: <<     1 [3] 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

9 Mesaj
13 Ağustos 2010; 2:41:50 

quote:

Orijinalden alıntı: enerji06

sayın kocakurt geçmiş sayfaları okuyun derim sorularınızın tamamına yakınının cevabı var o sayfalarda fiyat ve yeterli bilgi mevcut .özellikle sayın moy ,kuzeymavi ve andrew arkadaşımızın verdiği bilgileri.bende ekim arefesindeyim herkes gibi bu bilgileri dikkate alıyorum

tamam Hocam çok teşekkür ederim.

1374 Mesaj
15 Ağustos 2010; 11:30:38 

quote:

sayın andrew şirinevlerdeki hastane bilgilerini paylaşırmısınız.selamlarımla.

Sayın enerji06 tekrardan merhabalar,mesajınıza geç cevap verdiğim için özür dilerim işlerden dolayı pek fırsat bulamadım.
Allah nasip ederse yarın (16.08.2010 pazartesi) akşam saat 21:00 da saç ektirme işlemlerim başlayacak ve takribi sabah 04-06 gibi de bitecek.Ramazan dolayısıyla akşam ekim yaptıracağım.Bana herhangi bir sıkıntı olmayacağını ramazanda bayram dolayısıyla talebin daha da arttığını eğer açlık seni zayıflatmazsa sabah akşam antibiyotik alarak süreci atlatabileceğim söylendi.Yarı işten de izin alıyorum 2 hafta evdeyim.Umarım hiçbir sıkıntı olmaz ve sağlıklı bir şekilde bu operasyonu atlatırım.

Ekim yaptıracağım yer polikilinik gibi bir yerde ekim yapacak kişi 1 katı kendine ayırmış orada ekim yapıyor yani hastene değil.Bu işi senelerdir yapıyor çok başarılı ve taktir gören biri olduğu söyleniyor.Arada tanıdık olduğu ve tanıdık 2 kişiye de ekim yaptığı için rahat bir şekilde gidiyorum.Enerji06 bey eğer sizin biraz daha zamanınız var ise biraz daha beklemenizi öncelikle ben bi' ekim işlemini yaptırayım izlenimlerimi ve sonuçları sizinle paylaşayım.Bu şekilde size daha net bilgiler verebileceğimi düşünüyorum.

Tekrardan görüşmek üzere,
Saygılarımla...

43 Mesaj
15 Ağustos 2010; 17:19:26 

Başta Moy arkadaşımız olmak üzere tecrübelerini paylaşan arkadaşlara teşekkürler. Ben de İzmir`deyim ve bu yıl sonuna kadar Allah nasip ederse saç ektireceğim. Benim tercihim İstanbul olacak sanırım ve forumda paylaşılanlar doğrultusunda Ensar, Çevre , Özel Levent gibi yerler ile kendim araştırdığım Türkiye Hastanesi , Estehair, Estetistanbul gibi yerlerden 1 gün içinde randevu alarak hepsiyle tek tek görüşeceğim. En iyi fiyat-memnuniyet garantisini veren yerde operasyona gireceğim 1 hafta yıllık izin alarak. Planım bu şekilde..
Benim saçlarımın fotosu da aşağıdaki linkteki gibi
http://img842.imageshack.us/img842/4302/sunu1.jpg

Moy arkadaşımız lazer ile göz tedavinisi sormuş. Ben şu an 30 yaşımdayım ve 21 yaşımda gözlerimden ameliyat oldum, Türkiye Hastanesinde (Şişli) , Lasik tekniği ile. Gözlerim 5 numara idi.. Gözlüklerinden kurtulmak isteyen herkese hiç düşünmeden yaptırmalarını tavsiye ediyorum. Çok rahat ettim, hiçbir yan etkisini görmedim ve gözlerim harika görüyor9 yıldır , şükürler olsun!

[link]www.muratekim.com[/link]

103 Mesaj
15 Ağustos 2010; 23:38:13 

Wishoctober arkadaşım bende sana teşekkür ediyorum göz tecrübeni paylaştıgın için.Saç gibi göz ameliyatında da çekiniyor insan iyi olsa doktorlar gözlük takmaz yaptırır diyorlar gerçektende doktorlar hep gözlüklüdür.Bu sebepten dolayı askıya almıştım göz işini ama sen yazınca yine düşünmeye başladım.
9 sene geçmesine rağmen numaranda hiç büyüme olmadımı?Göz bozukluğu neydi? Hiçbir yan etki görmedim dedin göz kurulugu da mı olmadı?

MOY - 2011 İNFİNİTİ FX 30D S PREMİUM SAMSUNG 46A756 LCD SAMSUNG 32A656 LCD GSM SAMSUNG İ9100 Galaxy S II, EV SİNEMASI PİONNEER DV-313 MASAÜSTÜ LCD SAMSUNG 206 BW DİZÜSTÜ MONSTER T78M571RU8802

43 Mesaj
16 Ağustos 2010; 0:24:20 

Rica ederim sevgili arkadaşım. Benim gözlerim miyoptu , inceltilmiş cam kullanıyordum. Ve gözlerimin numarasının ilerlemesi durur durmaz da ameliyat oldum.
doktorlar gözlük takıyor, zenginler gözlük takıyor vs. sözlere kesinlikle takılma.. Çok kolay bir ameliyat , 15 dakika sürüyor ve ameliyat sırasında sohbet ediyorsunuz. doktor ve hemşireler ile. 2 gün sonra da işinize dönüyorsunuz ama ben 1 hafta dinlenmenizi tavsiye ederim.. Gözlerimde kuruluk çok az olabiliyor o da bilgisayar başında saatler geçirirsem, 9 yılda toplamda 5 defa gözyaşı damlası kullandım gözlerimi rahatlatsın diye o kadar sanırım ameliyat olmamış birçok insan bile bu kadar damla kullanır :)

gözlüksüz bir yaşam çok başka :)

Konu başlıktan saptı arkadaşlar kusura bakmasın.. merak ettiğin diğer şeyleri pm ile sorabilirsin!
saygılar

0 Mesaj
16 Ağustos 2010; 23:18:28 

andrew kardeş şu sıralarda ekim yaptırıyorsun16,08,2010(23:18) ALLAH yar ve yardımcın olsun başarılar kardeşim.

1374 Mesaj
17 Ağustos 2010; 10:20:11 

Arkadaşlar merhabalar,

Dün gece saat 21:00 da saç ekim işlemim başladı,sabah 05:00 da bitti.Çok şükür bu dertten şimdilik kurtuldum gibi.Ekim yaptırdığım yer İstanbulestetica(İnternet sitesinden anadolu yakasında görünüyor ama ben Şirinevlerde ektirdim saçlarımı).Toplamda 3200 greft çıkarabildiler ensedeki saçlarımda çok inceymiş başımın ön tarafına daha yoğun bir ekim yapıldı arka tarafta biraz daha seyrek dikim oldu sonuçta arka tarafta biraz saçım olduğu için dengeleyeceğini düşündük.Ekimi 5 kişilik bayan ekip yaptı çokta iyi çalıştılar samimi ve içten konuşmaları da beni çok mutlu etti inanın gece boyu hiç sıkılmadım benimle çok güzel ilgilendiler, ekimde çok rahat geçti sadece ilk inler yapılırken biraz acıyor gibi o da hiçbirşey değil inanın şu anda çok mutluyum saçlarımın çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.Darısı diğer ekim yaptırmayı düşünen arkadaşların başına.

Aşağıda sizlere referans olması için resimlerimi ekliyorum umarım yardımcı olabilirim,

Saygılarımla...

Ekimden Önce : http://img708.imageshac...708/5205/ekimdennce.jpg

Ekimden Sonra : http://img716.imageshac...imdensonra216082010.jpg

Ekimden Sonra : http://img245.imageshac...kimdensonra16082010.jpg

Ekimden 15 Gün Sonrası : http://img210.imageshack.us/img210/7448/15gnv.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrew -- 30 Ağustos 2010; 18:44:47 >

1374 Mesaj
17 Ağustos 2010; 10:25:11 

quote:

andrew kardeş şu sıralarda ekim yaptırıyorsun16,08,2010(23:18) ALLAH yar ve yardımcın olsun başarılar kardeşim.

Enerji06 bey ilginizden ve manevi desteğinizden dolayı çok teşekkür ederim.Evet dün o saatte ekim için greft sökülüyordu.Şimdi ise saçlarımın yeni hali ile sana cevap yazıyorum.Darısı hayırlısıyla inşallah en kıssa zamanda senin başına diyelim.

Yukarıda ekim ile alakalı bazı deteyları paylaştım bi'incele istersen.Elimden geldiğince aklımın erdiğince yardımcı olmaya çalışacağım.

Saygılarımla...

119 Mesaj
17 Ağustos 2010; 10:33:00 

quote:

Orijinalden alıntı: Andrew

Arkadaşlar merhabalar,

Dün gece saat 21:00 da saç ekim işlemim başladı,sabah 05:00 da bitti.Çok şükür bu dertten şimdilik kurtuldum gibi.Ekim yaptırdığım yer İstanbulestetica(İnternet sitesinden anadolu yakasında görünüyor ama ben Şirinevlerde ektirdim saçlarımı).Toplamda 3200 greft çıkarabildiler ensedeki saçlarımda çok inceymiş başımın ön tarafına daha yoğun bir ekim yapıldı arka tarafta biraz daha seyrek dikim oldu sonuçta arka tarafta biraz saçım olduğu için dengeleyeceğini düşündük.Ekimi 5 kişilik bayan ekip yaptı çokta iyi çalıştılar samimi ve içten konuşmaları da beni çok mutlu etti inanın gece boyu hiç sıkılmadım benimle çok güzel ilgilendiler, ekimde çok rahat geçti sadece ilk inler yapılırken biraz acıyor gibi o da hiçbirşey değil inanın şu anda çok mutluyum saçlarımın çıkacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum.Darısı diğer ekim yaptırmayı düşünen arkadaşların başına.

Aşağıda sizlere referans olması için resimlerimi ekliyorum umarım yardımcı olabilirim,

Saygılarımla...

Hayırlı olsun Andrew inşallah sonuç istediğin gibi olur.

1374 Mesaj
17 Ağustos 2010; 11:04:35 

quote:

Orijinalden alıntı: kuzeymavi

quote:

Arkadaşlar merhabalar,

Saygılarımla...

Hayırlı olsun Andrew inşallah sonuç istediğin gibi olur.

Teşekkür ederim kuzeymavi inşallah hepimiz istediğimiz sonucu elde ederiz.

694 Mesaj
17 Ağustos 2010; 18:26:31 

Sayın Andrew geçmiş olsun..
Teknik olarak oldukça güzel bir ekim gibi görünüyor ama ben herkesin fiksi olsun diye görüşlerimi belirtmek istiyorum.
Söyleiğim gibi ekim teknik olarak oldukça iyi görünüyor ama bence planlama daha iyi olabilirdi.
Saç ekerken, ön tarafı daha yoğun ekmek doğru olandır. Sizde de böyle yapılmış, çok iyi. Ama bence, nacizane, ön saç çizginiz fazla aşağıda çizilmiş (bu sizin tercihinizdir belki de, bilemem). Öyle olunca da orta ve arka tarafa greftleriniz yetmemiş.
Bence saç çizginiz biraz daha geriye alınıp, orta ve arkadaki greft sayısı 500 artırılsaydı, gelecek için daha iyi olabilirdi.
Çünkü ekim öncesi fotoğraflarınızda buradaki saç telleriniz oldukça zayıf görünüyor. Bellli ki çok kısa bir süre içinde onlar da dökülecek.
Yine de çok iyi bir ekim. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.
Tekrar geçmişler olsun.

1374 Mesaj
17 Ağustos 2010; 19:31:38 

quote:

Orijinalden alıntı: noplaceforchance

Sayın Andrew geçmiş olsun..
Teknik olarak oldukça güzel bir ekim gibi görünüyor ama ben herkesin fiksi olsun diye görüşlerimi belirtmek istiyorum.
Söyleiğim gibi ekim teknik olarak oldukça iyi görünüyor ama bence planlama daha iyi olabilirdi.
Saç ekerken, ön tarafı daha yoğun ekmek doğru olandır. Sizde de böyle yapılmış, çok iyi. Ama bence, nacizane, ön saç çizginiz fazla aşağıda çizilmiş (bu sizin tercihinizdir belki de, bilemem). Öyle olunca da orta ve arka tarafa greftleriniz yetmemiş.
Bence saç çizginiz biraz daha geriye alınıp, orta ve arkadaki greft sayısı 500 artırılsaydı, gelecek için daha iyi olabilirdi.
Çünkü ekim öncesi fotoğraflarınızda buradaki saç telleriniz oldukça zayıf görünüyor. Bellli ki çok kısa bir süre içinde onlar da dökülecek.
Yine de çok iyi bir ekim. Memnun kalacağınızı düşünüyorum.
Tekrar geçmişler olsun.

Sayın noplaceforchance ilginizden ve geçmiş olsun dileklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Evet saç çizgim çok aşağıda ve önlerde daha yoğun bir eki oldu arka tarafta yuvarlak bir açıklık yine olacak gibi başımın üstünde az ekim yapılan bölgede de biraz saçım var ama sizinde söylediğiniz gibi ince ve zayıf.Aslında hedefleri 4000 greft çıkarmaktı ama çıkmadı dolayısıyla bu kadar ekim yapılabildi.Ama bana şöyle bir seçenek sundular 1 ilaç varmış deri altına enjekte ediliyormuş 10 seansta ekilen saçları ve mevcutta olan zayıf saçları besliyor ve güçlendiriyormuş.Bu işlemi ücretsiz yapacaklarını söylediler.Bu işlemi de yaptıktan sonra tekrar mevcut duruma bakalım eğer yine yetersiz kalırsa bir seans daha yaparak tamamen kapatırız dediler bana da mantıklı geldi.Tabiki sizinde değerli bilgilerinizi ve tecrübelerinizi can kulağı ile dinlerim.

Saygılarımla...

694 Mesaj
17 Ağustos 2010; 21:44:34 

Umarım iyileşme döneminiz sıkıntısız ve rahat geçer. Yeni saçlarınızla mutluluklar dilerim:)

Bir konuyu da sanırım tam istediğim gibi ifade edemedim. Açıklamak isterim mahsuru yoksa.
Saç çizginiz 1-2 cm yukarı alınsaydı eğer, alan daralınca zaten mevcut greftleriniz artacaktı ve onları mevcut boşluklara ekme imkanı olacaktı. Yoksa mevcut durumda sizden 4000 greft çıkamayacağı bence aşikar.

Ama dediğim gibi güzel bir çalışma olmuş. İyi günler dilerim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi noplaceforchance -- 18 Ağustos 2010; 9:48:21 >

0 Mesaj
18 Ağustos 2010; 20:27:43 

sayın andrew .nasılsınız çok şükür memnunsunuz darısı bize .merak ettim nasılsınız herhangi bir sıkıntı oluyormu yoksa herşey anlatıldığı gibimi işliyor.birde resimleri göremedim açılmıyor linkten sanırım.selamlar

1374 Mesaj
18 Ağustos 2010; 21:20:51 

quote:

sayın andrew .nasılsınız çok şükür memnunsunuz darısı bize .merak ettim nasılsınız herhangi bir sıkıntı oluyormu yoksa herşey anlatıldığı gibimi işliyor.birde resimleri göremedim açılmıyor linkten sanırım.selamlar

Sayın Enerji06 çok teşekkür ederim iyiyim hiçbir sıkıntım yok çok şükür.
Bugün ensemdeki bandajı da çıkardım inanın saç derimde hiçbir acı hissetmiyorum normalde takribi 6500 adet delik açılan bölgede sızlamalar olması gerekir diye düşünüyor insan ama bende hiçbir acı sızı yok.Birgün ara verdikten sonra oruç tutmaya da devam ediyorum.Yarında bir aksilik olmaz ise saçlarımı yıkatmaya gideceğim.Yıkandıktan sonra yara kabukları da büyük ölçüde giderse geriye sadece saçların uzamasını beklemek kalacak :)

Resimleri şimdi tekrardan denedim açılıyorlar bir sıkıntı görünmüyor ama sizde neden açılmıyor anlayamadım!

1888 Mesaj
19 Ağustos 2010; 15:30:08 

Hayırlı olsun Andrew kardeş, inşaallah memnun kalırsın. Gayet iyi görünüyor çünkü.

1374 Mesaj
21 Ağustos 2010; 11:40:12 

quote:

Orijinalden alıntı: Kalendar

Hayırlı olsun Andrew kardeş, inşaallah memnun kalırsın. Gayet iyi görünüyor çünkü.

İlginizden ve iyi niyet dileklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Durumumu merak eden arkadaşlar için yazıyorum bugün itibari ile 5. günüm saçlarımı yıkamaya başladım.Ensemde az miktarda yara izi ve kabuk kaldı.Dikkatli bakılmadığı taktirde belli olmuyor gibi.Ekim yapılan alandaki yaralar %40 oranında temizlendi ama yinede bariz bir şekilde ekim alanı belli oluyor.Şu anda tek sıkıntım 2 gün önce başlayan anlımdaki şişlik oldu.Bu şişlik gün geçtikçe aşağıya doğru inmeye başladı.Şu an anlımın ortası ve gözlerimin kenarları şişmiş durumda.Doktorlar beni uyarmıştı sırt üstü yat ve öne doğru eğilmemeye çalış diye ama ben farkında olmadan yüz üstü yattım bu sebepten dolayı da yüzümde şişlik oldu.Bunun haricinde hiçbir sıkıntım yok.

Saygılarımla...

0 Mesaj
21 Ağustos 2010; 12:27:53 

Sevgili ANDREW KARDEŞİM
İYİ HABERLERİNİ Almak BİZİ MUTLU EDİYOR.İNŞALLAH YAKIN ZAMANDA YİNE RESİMLERİNİ Bekleriz İNŞALLAH . EN Kisa ZAMANDA NORMAL SAĞLIĞINA KAVUŞURSUN.GECE UYURKEN Dönme Durumu YAN Dönme Durumu OLUYORDUR BU COK SIKINTI VEREN BİR DURUMMU.SİZE Ekim YAPAN KİŞİLER GERÇEKTEN EHİL KİŞİLERMİYDİ YANİ BU İŞTE TECRÜBE ÖNEMLİ. DOKTORUN EKMESİ GEREKMİYOR. ÖYLE BİR Kani EDİNDİM SİZDEN BAZI KLİNİKLERDE HER EKİME AYNI Ekip BAZI YERLERDEDE ( FABRİKASYON YAPANLAR MERKEZLERDE ) FARKLI Ekip GİRİYORMUŞ YANİ Gunde 1 Ekim YAPANDA VAR 20 Ekim Yapan MERKEZDE VAR .ÇABUCAK BİTSİNDE EVE GİDELİM ZİHNİYETİYLE HAREKET EDENLERE KİMSE EKİM YAPTIRMAK İSTEMEZ SANIRIM.SİZE NAKLEDİLEN SAÇLARIN TAMAMINA YAKINININ ÇIKACAĞI SÖYLENDİMİ.BEN SAYIN Moy ARKADAŞIN Ekim YAPTIĞI Yerde KARAR KILDIM HAYIRLISIYSA AMA . ASTIM PROBLEMİM YÜZÜNDEN SON BAHARDA İNŞALLAH YAPTIRACAĞIM .TECRÜBELERİNİZİ BEKLİYORUZ.SELAMLARIMLA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji06 -- 21 Ağustos 2010; 12:32:13 >

1029 Mesaj
21 Ağustos 2010; 12:47:57 

quote:

İlginizden ve iyi niyet dileklerinizden dolayı teşekkür ederim.

Durumumu merak eden arkadaşlar için yazıyorum bugün itibari ile 5. günüm saçlarımı yıkamaya başladım.Ensemde az miktarda yara izi ve kabuk kaldı.Dikkatli bakılmadığı taktirde belli olmuyor gibi.Ekim yapılan alandaki yaralar %40 oranında temizlendi ama yinede bariz bir şekilde ekim alanı belli oluyor.Şu anda tek sıkıntım 2 gün önce başlayan anlımdaki şişlik oldu.Bu şişlik gün geçtikçe aşağıya doğru inmeye başladı.Şu an anlımın ortası ve gözlerimin kenarları şişmiş durumda.Doktorlar beni uyarmıştı sırt üstü yat ve öne doğru eğilmemeye çalış diye ama ben farkında olmadan yüz üstü yattım bu sebepten dolayı da yüzümde şişlik oldu.Bunun haricinde hiçbir sıkıntım yok.

Saygılarımla...

Geçmiş olsun, umarım sonuç güzel olur...
Geçenlerde bir saç ekim merkezine ait sitede okumuştum. Ekimden sonra kafa derisindeki kanlanmayı gidermek için deri altına ilaç enjekte ediliyormuş. Eğer doktorların tavsiyesine uymayıp yatarak istirahat etmezsen bu ilaç deri altından önce alına ordan da göz çevresine doğru akıyormuş. Bu durumda göz çevresinde şişlik ve morarma olmasının gayet normal olduğu yazıyordu. Sanırım sizdeki morarma da bu nedenden ötürü oluştu..
İmkan varsa 5 günün sonundaki fotoları koyabilir misiniz?

Tekrar geçmiş olsun.

1888 Mesaj
22 Ağustos 2010; 2:01:33 

@ Andrew

Kardeşim senin operasyonun tam 8 saat sürmüş ve 3200 greft ekim yapılmış. Peki kaç paraya yaptırdığınıda söyleyebilirmisin?

9 Mesaj
22 Ağustos 2010; 7:07:39 

Andrew hayırlı uğurlu olsun kardeşim tebrikler.

darısı yaptırmak isteyipte yaptıramayanlara inşaAllah...

1374 Mesaj
22 Ağustos 2010; 12:26:49 

Arkadaşlar tekrardan merhabalar iyi niyet dileklerinizden dolayı çok teşekkür ederim.Saçsızlık çoğumuzun ortak sorunu.Özgüvenimizi ve psikolojimizi doğrudan etkileyen bir eksiklik.Bu eksikliğin giderildiğini görmek insanı inanılmaz derecede motive ediyor diyebilirim.Daha saç çıkmamasına rağmen aynaya bakmak çok güzel bir duygu :)

ENERJİ06 bey gece uyurken yatakta çok dönüyorum benim için pek sıkıntı olmadı.Sadece yüzümde şişmeler oldu bu da çok normal sonuçta benden kaynaklandı.Şu anda yüzümdeki şişlikler inmeye başladı.Bazı insanlar yatağa yattığı gibi hiç hareket etmeden uyuyup kalkabiliyor.Eğer sizde böyle iseniz hiç sıkıntı çekmezsiniz kanaatindeyim.
Ekimi yapan 5 kişilik ekibin başında Ayşegül hanım vardı.Senelerdir bu işi yapan daha da geçmişinde askeri hastanede plastik cerrahı yada estetik doktoruydu yanlış hatırlamıyorsam.Ekipdeki diğer bayanda fut yönteminde uzmanlaşmış saç derisini çok iyi alıp en az iz ile dikim yapan hatta şu anda da bazı ekim merkezlerine gidip fut yöntemini uyguladığını söyledi(Fut yöntemini bayanlar tercih ediyorlarmış saçları kazıtmak istemedikleri için) Bu klinik günde bir hasta alıyor ve ekim sırasında hiç üşenmiyorlar benimle çok ilgilendiler ensemden max greft çıkarmak için bayağı uğraştılar ben de dedim artık çıktığı kadar fazla aramayın sonuçta 5 saat sökmek için uğraştılar.Bana ekilen saçların tamamının çıkma olasılığının çok yüksek olduğu söylendi.Tabi sonucu ilerleyen günlerde göreceğiz.Daha öncedende söylediğim gibi ekim yaptırdığım yerdeki insanlar bana çok samimi davrandılar benim güvenimi kazandılar.Biraz daha zaman geçsin sonuçlara göre tekrardan bilgi paylaşırım.

Arama_Botu bey teşekkür ederim.Evet sizinde söylediğiniz gibi yüzümün şişmesi o sıvının ön tarafa doğru gelmesinden kaynaklandı.Bu da tamamen benim yüzüstü yatmamdan oldu.Bu gün şişlik büyük bir ölçüde indi.Şu anda saçlarımı yıkamaya devam ediyorum kabuklar tamemen söküldükten sonra takribi 5 gün sonra tekrardan resimlerimi paylaşacağım.

carlsteiner bey , Kalendar bey 3200 gretf ekimini 2500TL ye yaptırdım.

KoCaKuRT_ bey teşekkür ederim darısı ve daha iyisi tez zamanda sizin başınıza diyelim.

Saygılarımla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Andrew -- 22 Ağustos 2010; 12:29:55 >

1888 Mesaj
22 Ağustos 2010; 14:01:11 

@ Andrew

Cevaplar için teşekkürler.

1374 Mesaj
23 Ağustos 2010; 12:11:53 

quote:

Orijinalden alıntı: carlsteiner

Size bir soru daha sormak istiyorum yukarıda göremedim FUT yöntemiyle mi yaptırdınız ekimi?

Hayır ekimi fue yöntemi ile yaptırdım.
Saygılarımla...

132 Mesaj
24 Ağustos 2010; 9:24:57 

belki işinize yarayabilir, hangi bölgeye ne kadar kök ve saç sayısı gerektiğini söylüyor.
http://sacekimmerkezi.com/index.php?page=3

2149 Mesaj
25 Ağustos 2010; 10:50:00 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ozzyouz

Selamlar bende 3 hafta önce İstanbul Boğaziçi tıp merkezinde ektirdim . Dediklerine göre Türkiyede en fazla saç ekim yapılan yermiş. Şu an için hiçbirşey söyleyemeyeceğim inşşallh iyi bir sonuç elde ederim .. 2500 Greft ekildi : 2500 lira ödedim

Şimdi nasıl saçların bir de 2500 lira mı ödedin yoksa Euro mu?

2500 lira ödedim ..
şu an saçlarım çıkmaya başlıyor.. sonuç iyi gibi gidiyor kesin sonuç 6.ayın sonunda .. haziranda ektirmiştim

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi | Apple Macbook Air 11" 128GB SSD 4GB Ram | Apple iPhone 5S 16GB Gold | Pioneer DDJ-WEGO DJ Controller | Samsung 40ES8000 Led TV |

2 Mesaj
26 Ağustos 2010; 12:00:36 

[font="Courier New"]Arkadaşlar tüm emeği geçen arkadaşlara saygılar,

öncelikle saç ekimi konusunu araştırmaya başlayalı çok olmadı ancak gördügüm üzere bu işi sadece ticarete dökenlerin sayısı çok fazla bir kaç yerden fiyat aldım fiyatlar çok uçuk ve ekmeyi vadettikleri greft ler sayısı az

geçen hafta sonu birçok saç ekim merkezi ve uzmanı ile görüştüm tüm günümü ayırdım:):)

veeeee sonuç istanbul estetica ile tanıştım Ayşegül hanım hem çok açık sözlü hem yardımsever hem işine hakim

beni hem memnun etti hem de aklımdaki sorulara dobra dobra cevaplar verdi 2 ay sonra ektirmeyi düşünüorum

fiyat konusun da da araştırdıklarımın içerisin de uygun olanu ve ödeme konusunda kolaylık sağlamakta.

hasta sayısı 6 yıldır bi hayli fazla genelde referans usulü çalışarak 1 saç ekiminin ardın dan memnuniyet bağlantısıyla ekim yapılan kişinin cevresine yayılarak bir hayli cevre yapmış. eğer saç ekimi konusunda gerçekler ile yüzyüze gelip konu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz mutlaka ayşegül hanımla görüşmenizi tavsiye ederim. örnek hastaları cevresin de ve konuşma sanşınızda var yüz yüze daha cesurcası varmı ??

2 ay sonrayı bekliyorum 5 gözle:):)[/font] birde sitede ilk yazım cevap kısmın dan yazdım ama :):)

1374 Mesaj
26 Ağustos 2010; 12:22:46 

quote:

Orijinalden alıntı: bheart

[font="Courier New"]Arkadaşlar tüm emeği geçen arkadaşlara saygılar,

öncelikle saç ekimi konusunu araştırmaya başlayalı çok olmadı ancak gördügüm üzere bu işi sadece ticarete dökenlerin sayısı çok fazla bir kaç yerden fiyat aldım fiyatlar çok uçuk ve ekmeyi vadettikleri greft ler sayısı az

geçen hafta sonu birçok saç ekim merkezi ve uzmanı ile görüştüm tüm günümü ayırdım:):)

veeeee sonuç istanbul estetica ile tanıştım Ayşegül hanım hem çok açık sözlü hem yardımsever hem işine hakim

beni hem memnun etti hem de aklımdaki sorulara dobra dobra cevaplar verdi 2 ay sonra ektirmeyi düşünüorum

fiyat konusun da da araştırdıklarımın içerisin de uygun olanu ve ödeme konusunda kolaylık sağlamakta.

hasta sayısı 6 yıldır bi hayli fazla genelde referans usulü çalışarak 1 saç ekiminin ardın dan memnuniyet bağlantısıyla ekim yapılan kişinin cevresine yayılarak bir hayli cevre yapmış. eğer saç ekimi konusunda gerçekler ile yüzyüze gelip konu hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz mutlaka ayşegül hanımla görüşmenizi tavsiye ederim. örnek hastaları cevresin de ve konuşma sanşınızda var yüz yüze daha cesurcası varmı ??

2 ay sonrayı bekliyorum 5 gözle:):)[/font] birde sitede ilk yazım cevap kısmın dan yazdım ama :):)

bheart bey merhabalar benim saç ektirdiğim yerde karar kılmışsınız.Bende Ayşegül hanımın ilgi ve alakasından çok memnun kaldım.Umarım sizin operasyonda başarılı geçer ve sonuç istediğiniz gibi olur.

Saygılarımla...

9 Mesaj
26 Ağustos 2010; 14:00:14 

Sayın noplaceforchance ,

Bilginize danışmak istediğim bir konu var. Cevaplarsanız sevinirim.

Benim saç tipim, açık kumral, ince ve sekrek görünüyor. Saç diplerine bakıldığında baya bir kök görünüyor aslında fakat neden seyrek görünüyor. ince ve açık renkli olmasından da olabilir.

Neyse ben 2008 Ocak ayında proteze karar verdim ve o tarihden beridir kullanıyorum. fakat artık protez ile uğraşmaktan sıkıldım ve kendi saçlarımı sıklaştırmak için fue yöntemi ile ekim düşünüyorum. Acaba ekimden sonraki 1 yıllık iyileşme döneminde protez kullanmaya devam edebilirmiyim. Yoksa protez ekilen bölgeye zarar verirmi?

Bu konuda beni aydınlatırsanız çok memnun olurum. Yaşım 34

Yada bu konuda bilgisi olan bir başka arkadaşım da yanıtlarsa sevinirim.

Saygılarımla...

LG 47LW570s
PS3 SuperSlim 500Gb + Move

1729 Mesaj
28 Ağustos 2010; 15:04:18 

arkadaslar basta moy, kuzeymavi ve andrew arkadaslarimiz olmak uzere sayfalarda emegi gecen herkese tesekkur ediyorum.
bu islerde dunyanin parasi donuyor ve bu yuzden o kadar cok bilgi kirliligi varki insanın sayfalar arasinda basi donuyor.
o yuzden boyle birebir tecrubelerin aktarildigi guzel bir sayfayi okumak beni mutlu etti. bilgi tecrube ve resimlerinizi aktarmaya devam ederseniz bol bol dua alacaksiniz saygilar..

-----YAŞAMA HAKKIN MÜCADELE GÜCÜN KADARDIR-----

9 Mesaj
28 Ağustos 2010; 17:12:00 

evet arkadaşlar bilgi paylaşımlarınıza devam ediniz lütfen. teşekkürler...

sağlıklı günler...

1374 Mesaj
30 Ağustos 2010; 18:58:05 

Arkadaşlar tekrardan merhabalar;

Bugün ekimden sonraki 15.günüm izinim sona erdi işe başladım.Beni yakınen tanımayan ve arada sırada görüştüğüm insanlar saç ektirdiğimin farkına bile varamadılar.Bu sebebten acaba ektirsem çevremden nasıl tepki alırım diye düşünen arkadaşlar sizi yakinen tanımayan kişiler farkına bile varamıyorlar
Ekilen saçların dökülme süreci başlıyor herhalde saçlarımı yıkarken elime saç telleri gelmeye başladı bakalım ne kadar sürede sona erecek.Dökülmesine ve seyrek olmasına rağmen saçsız halimle kıyaslanamayacak kadar farklı ve iyi duruyor.Şu anki halimden çok memnunum saç ektirme konusunda tereddütleri ve karar veremeyen arkadaşlar eğer imkanınız var ise kesinlikle ektirmenizi öneriyorum çok fark ediyor.

Saygılarımla...

15 gün sonraki saçlarımın yeni yıkanmış hali : http://img210.imageshack.us/img210/7448/15gnv.jpg

0 Mesaj
30 Ağustos 2010; 22:19:59 

sevgili andrew merhaba
evet gerçekten çok güzel görünüyor ve çok başarılı.

0 Mesaj
30 Ağustos 2010; 22:34:20 

sevgili wishoctober kardeşim merhaba
siz nerede karar kıldınız merak ettim benim saç profilimde size çok benziyor inşALLAH sonbaharda planlıyorum ben ya sayın moy yada sayın andrew arkadaşın bilgi ve paylaşımları ışığında.bende araştırıyorum ama fazla araştırıncada her işte olduğu gibi kafa karışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji06 -- 30 Ağustos 2010; 22:35:34 >

2 Mesaj
31 Ağustos 2010; 14:35:55 

2 ay sonra yaptırma fikrim maddi durumum dan kaynaklanmaktadır:)

aklımdaki sorular operasyonun ayrıntıları zamanı sonrası kullanımı gibi bir sürü soruydu

119 Mesaj
31 Ağustos 2010; 17:07:29 

Merhabalar ekim yaptıralı 1,5 ay oldu ve ekilen saçların %80-90'ı döküldü diyebilirim eski halime çok yaklaştım başta biraz insanın morali bozuluyor ama sonradan çıkacaklarını düşünerek mutlu oluyorsunuz. Andrew arkadaş tekrar geçmiş olsun sende de bi 5-10 gün sonra dökülmeler başlayacaktır hazırlıklı ol şimdiden. Ben de gözle görülürür değişimler oldukça siteye fotoğraf koymaya devam edicem. Süreci takip eden arkadaşlar biraz daha sabrederlerse ocak ayı gibi ekilen saçların son halini görebilecekler daha önce zaten buraya eski halimi ve ekim sonrası erken dönemdeki fotoğraflarımı koymuştum onlara bakılarak daha sağlıklı karşılaştırma yapılabilir o zaman.

9 Mesaj
31 Ağustos 2010; 20:08:17 

quote:

Arkadaşlar tekrardan merhabalar;

Bugün ekimden sonraki 15.günüm izinim sona erdi işe başladım.Beni yakınen tanımayan ve arada sırada görüştüğüm insanlar saç ektirdiğimin farkına bile varamadılar.Bu sebebten acaba ektirsem çevremden nasıl tepki alırım diye düşünen arkadaşlar sizi yakinen tanımayan kişiler farkına bile varamıyorlar
Ekilen saçların dökülme süreci başlıyor herhalde saçlarımı yıkarken elime saç telleri gelmeye başladı bakalım ne kadar sürede sona erecek.Dökülmesine ve seyrek olmasına rağmen saçsız halimle kıyaslanamayacak kadar farklı ve iyi duruyor.Şu anki halimden çok memnunum saç ektirme konusunda tereddütleri ve karar veremeyen arkadaşlar eğer imkanınız var ise kesinlikle ektirmenizi öneriyorum çok fark ediyor.

Saygılarımla...

15 gün sonraki saçlarımın yeni yıkanmış hali : http://img210.imageshack.us/img210/7448/15gnv.jpg

iyi görünüyorlar tekrardan hayırlı olsun.

1729 Mesaj
1 Eylül 2010; 2:22:27 

Arkadaslar yararli olacagini dusunerek sizlerle asagidaki bilgileri paylasmak istiyorum.belki cogunu biliyoruz ama burada olmasinin iyi olacagini dusundum.. kendisinden izin almadim ama yazi bir estetik doktoruna aittir.

SAÇ EKİMİNDE CİDDİYSENİZ

TAMAMINI OKUYUN 2 DAKİKANIZI ALACAKTIR

Merhaba,

SAÇ EKİMİ İÇİN ARŞTIRMA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

( YAPILAN ESTETİK İŞLEMİN BAZEN GERİ DÖNÜŞÜ MÜMKÜN OLMAYABİLİR.)

- İnternetten araştırmak : İnternette saç ekimini araştıranların, iyice kafası karışmakta ve tereddüde düşerek güven sorunu yaşamaktalar. Ticari amaçlı olmayan “Dünya Saç Örgütü”nün www.ishrs.org Sitesine girmenizi tavsiye edilir.Ancak sayfa İngilizcedir.

- Hastane ve Tıp Merkezi Ortamı : Yasal olarak saç ekimlerinin Hastane/ Tıp merkezi ortamında Plastik ve estetik cerrahları tarafından yapılması gerekir.

- Doku garantisi isteyin : Örneğin: 1000 doku ekipte 2000-3000 doku demediğinizi nerden bileyim diye sorun ve dokuları, sizinde sayıp sayamayacağınızı sorun. Dokuların sayılma şekli var ve çok kolay. Doku/Greft aynı kelimedir, ancak 1 doku/greft te 2-3 lü Saç Kökü/Saç Teli bulunur.

- Saçılı ekili örnek görün: Saçınızı yaptıracağınız yerden, saçını ektikleri müşterileri örnek olarak görmek isteyin yada telefon numaraları alın ve onlarla görüşün. Onların o yerden memnuniyetini sorun. İmkân varsa yeni saçı ekili kişiyi göstermelerini isteyin.

- Ekipleri Araştırın: Bir saç ekim ekibinde, 1 Doktor en az 2 Asistanı olmalı. Bazı yerler dışarıdan ekip çağırarak ekim yaptırırlar. Kendi ekibi olanları tercih ediniz.

Size bu şartları sağlayan, alanında tecrübeli, yaptığı icraatı gösterebilen, size daha fazla güven ve garanti veren her hangi bir saç ekim merkezine gönül rahatlığı ile saçınızı ektirebilirsiniz.

Şu anda Dünya’da Saç Ekim Teknolojisi;

FUE ( MİKRO MOTOR- ROBOT ); Saç dokusunun, lokal anestezi altında, çok ince özel iğnelerle, tek tek alınarak saç ekimi yapılma işlemidir.

- Saçlar 1 numara tıraşlanarak kesilir

- Saç alınacak ve ekim yapılacak alan çizilerek belirlenir ve hastadan onay alınır.

- Ense ve kulaklar üzerindeki ömür boyu dökülmeme özelliğine sahip saçlar alınarak boş ya da sıklaştırma yapılacak alana ekim yapılır.

- Saçlar, nakil edilen dokuların yerine uyumu için 4 gün yıkanmaz. 5. gün yıkamaya başlanır.

- Ekili saçlar 2-6 hafta içerisinde dökülür ve 4-5 ay sonra çıkmaya başlar ve 12-15 ay saç çıkma işlemi devam eder.

- Ekili saçlar ömür boyu dökülmez

- Kendi saçınıza yaptırdığınız; kesme, uzatma, boya, fön ve perma gibi tüm işlemleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

FUE SAÇ EKİMİN AVANTAJLARI

- Kesme, dikiş atma ve dikiş alma yok

- Ağrı sızı ve kanama ve yara izi yok

- İyileşme süreci çok hızlı ve kısa

- 6 saatte saç Ekimi ve 8 günde iyileşme süreci

- Daha doğal görünüm ve daha sık saç

- Bir seferde 3.000 - 4.000 greft ya da 10.000–12.000 Saç kökü nakli yapılabilir

- Sağlıklı ve sık saçlarda Mega seans dediğimiz ertesi gün peş peşe ekim olanağı

- Ertesi günü günlük hayatınıza devam edebilirsiniz

- Göğüs ve omuz kıllarını da kullanma imkânı

1729 Mesaj
1 Eylül 2010; 2:31:14 

ayrica yazida verilen linki tikladiginizda patient stories diye bir baslik var orada sac ekimi yapilan kisilerin hikaye ve resimlerini bulabilirsiniz. cok guzel isler cikarmislar gercekten. dil ingilizce, ama ingilizcesi cok iyi olmayan arkadaslar icin resimleride yeterli olur. benim sacim oradaki 11. hikayenin ekimden onceki haline benziyor hatta ondanda iyi durumda diyebilirim ama ilerleyebilir

Edit: ayrica Türklerde varmis..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 1 Eylül 2010; 2:33:44 >

119 Mesaj
1 Eylül 2010; 17:10:20 

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kuzeymavi

Operasyonun üzerinden 20 gün geçti.Aşağıya 15. günün fotoğrafını koyuyorum.İyileşme için ne kadar süre lazım. Kaç gün izin alayım vs. soruları olan arkadaşlara fikir verebilir. 3500 greft ekildi. Önceki halimin fotoğrafı yok ama eski resimlerden crop yaparak saçımın resmini koyabilirim belki daha sonra. Moy arkadaşın önceki resmini gördüyseniz. Onun açıklığının şakaklarda değilde orta kısımda olduğunu düşünün öyle bişiydi. diğer saçlarla ortayı kapatıyordum biraz syrek bir görünüm oluyordu ama git gide de açılıyordu. Düşünen arkadaşlar şartları el veriyorsa yaptırsın derim ama güvenilir bir yere ben Özel Levent hastanesinde yaptırdım. 20 günlük sonuçtan memnunum ama bian önce 6 ay geçmesini ve o halimi görmeyi çok istiyorum. Moy arkadaşım seninki çok güzel olmuş maşallah ben de saçlarımın uzadığı taradığım o günleri görürüm umarım.

EDİT: Saçların önceki halini eski bir fotoğrafımdan crop yaparak ekledim. Bir de ekimden sonraki 15. güne ait fotoğraf var gelişmeleri aylık olarak buradan arkadaşlarla paylaşmaya çalışacağım. Sağlıcakla kalın.

Önceki Hali

Alım yapılan alan

15. gün

Evet çok iyi görünüyor saçların inşallah süreç sonunda istediğin düzeye gelir.Kaç TL ödemiştiniz?

Ben 3000 TL ödedim ama tanıdık aracılığı ile gittiğim için bu fiyata oldu sanırım.

0 Mesaj
1 Eylül 2010; 23:27:57 

sayın kuzey mavi, sayın moy, ve sayın andrew arkadaşlar. garanti verilmesi gibi durumla karşılaştınızmı öyle bir belge imzalandımı sizde .yukardaki arkadaşın bahettiği gibi .gerçi olan olduktan sonra garanti vermişsin neye yarar.ama anladığım bu işi severek yapanların daha iyi ekim yaptıkları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji06 -- 1 Eylül 2010; 23:29:41 >

16 Mesaj
2 Eylül 2010; 3:09:39 

quote:

Selamlar bende 3 hafta önce İstanbul Boğaziçi tıp merkezinde ektirdim . Dediklerine göre Türkiyede en fazla saç ekim yapılan yermiş. Şu an için hiçbirşey söyleyemeyeceğim inşşallh iyi bir sonuç elde ederim .. 2500 Greft ekildi : 2500 lira ödedim

merhaba
saç ektirme arifesindeyim ve muhtemelen boğaziçi tıp merkezinde ektireceğim...
sanırım sende orada ektirmişsin...
ekim öncesi-sonrası ile ilgili bi kaç soru sorabilirmiyim msnde...
eğer kabul edersen msn adresimi veririm...

"Efendiler ve ey millet iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müridler, meczuplar memleketi olamaz."
M.Kemal ATATÜRK

119 Mesaj
2 Eylül 2010; 11:26:00 

quote:

sayın kuzey mavi, sayın moy, ve sayın andrew arkadaşlar. garanti verilmesi gibi durumla karşılaştınızmı öyle bir belge imzalandımı sizde .yukardaki arkadaşın bahettiği gibi .gerçi olan olduktan sonra garanti vermişsin neye yarar.ama anladığım bu işi severek yapanların daha iyi ekim yaptıkları

Ben kendi adıma o tür bir garanti almadım istemedim de zaten o güveni sağlamışlardı bende şimdilik ise gidişat iyi görünüyor. Öncelikle karşı tarafa duyduğunuz güven ağır basmalı bence bu işlerde.

0 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:32:32 

aman haa boğaziçi mi aman aman sakın yanlış yaparsın. şikayetvar.com a bir gözat istersen yaptırmadan. paranla rezil olmayasın.

0 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:36:04 

arkadaşlar boğaziçi, çevre, mega, magic, hairtransist,euromed, medhair,esteworld, estehair,istanbul hair vb hepsinde garantiler boy boy ama adlarını girip yanına google da şikayet diye yazın bakın neler olacak!

0 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:39:26 

sevgili kuzeymavi yanlız alınan yerin çok belli oluyor fazla almışlar sanki?

0 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:41:58 

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Arkadaslar yararli olacagini dusunerek sizlerle asagidaki bilgileri paylasmak istiyorum.belki cogunu biliyoruz ama burada olmasinin iyi olacagini dusundum.. kendisinden izin almadim ama yazi bir estetik doktoruna aittir.

SAÇ EKİMİNDE CİDDİYSENİZ

TAMAMINI OKUYUN 2 DAKİKANIZI ALACAKTIR

Merhaba,

SAÇ EKİMİ İÇİN ARŞTIRMA YAPARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ

( YAPILAN ESTETİK İŞLEMİN BAZEN GERİ DÖNÜŞÜ MÜMKÜN OLMAYABİLİR.)

- İnternetten araştırmak : İnternette saç ekimini araştıranların, iyice kafası karışmakta ve tereddüde düşerek güven sorunu yaşamaktalar. Ticari amaçlı olmayan “Dünya Saç Örgütü”nün www.ishrs.org Sitesine girmenizi tavsiye edilir.Ancak sayfa İngilizcedir.

- Hastane ve Tıp Merkezi Ortamı : Yasal olarak saç ekimlerinin Hastane/ Tıp merkezi ortamında Plastik ve estetik cerrahları tarafından yapılması gerekir.

- Doku garantisi isteyin : Örneğin: 1000 doku ekipte 2000-3000 doku demediğinizi nerden bileyim diye sorun ve dokuları, sizinde sayıp sayamayacağınızı sorun. Dokuların sayılma şekli var ve çok kolay. Doku/Greft aynı kelimedir, ancak 1 doku/greft te 2-3 lü Saç Kökü/Saç Teli bulunur.

- Saçılı ekili örnek görün: Saçınızı yaptıracağınız yerden, saçını ektikleri müşterileri örnek olarak görmek isteyin yada telefon numaraları alın ve onlarla görüşün. Onların o yerden memnuniyetini sorun. İmkân varsa yeni saçı ekili kişiyi göstermelerini isteyin.

- Ekipleri Araştırın: Bir saç ekim ekibinde, 1 Doktor en az 2 Asistanı olmalı. Bazı yerler dışarıdan ekip çağırarak ekim yaptırırlar. Kendi ekibi olanları tercih ediniz.

Size bu şartları sağlayan, alanında tecrübeli, yaptığı icraatı gösterebilen, size daha fazla güven ve garanti veren her hangi bir saç ekim merkezine gönül rahatlığı ile saçınızı ektirebilirsiniz.

Şu anda Dünya’da Saç Ekim Teknolojisi;

FUE ( MİKRO MOTOR- ROBOT ); Saç dokusunun, lokal anestezi altında, çok ince özel iğnelerle, tek tek alınarak saç ekimi yapılma işlemidir.

- Saçlar 1 numara tıraşlanarak kesilir

- Saç alınacak ve ekim yapılacak alan çizilerek belirlenir ve hastadan onay alınır.

- Ense ve kulaklar üzerindeki ömür boyu dökülmeme özelliğine sahip saçlar alınarak boş ya da sıklaştırma yapılacak alana ekim yapılır.

- Saçlar, nakil edilen dokuların yerine uyumu için 4 gün yıkanmaz. 5. gün yıkamaya başlanır.

- Ekili saçlar 2-6 hafta içerisinde dökülür ve 4-5 ay sonra çıkmaya başlar ve 12-15 ay saç çıkma işlemi devam eder.

- Ekili saçlar ömür boyu dökülmez

- Kendi saçınıza yaptırdığınız; kesme, uzatma, boya, fön ve perma gibi tüm işlemleri rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

FUE SAÇ EKİMİN AVANTAJLARI

- Kesme, dikiş atma ve dikiş alma yok

- Ağrı sızı ve kanama ve yara izi yok

- İyileşme süreci çok hızlı ve kısa

- 6 saatte saç Ekimi ve 8 günde iyileşme süreci

- Daha doğal görünüm ve daha sık saç

- Bir seferde 3.000 - 4.000 greft ya da 10.000–12.000 Saç kökü nakli yapılabilir

- Sağlıklı ve sık saçlarda Mega seans dediğimiz ertesi gün peş peşe ekim olanağı

- Ertesi günü günlük hayatınıza devam edebilirsiniz

- Göğüs ve omuz kıllarını da kullanma imkânı

Kesinlikle doğru

0 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:49:25 

quote:

arkadaslar basta moy, kuzeymavi ve andrew arkadaslarimiz olmak uzere sayfalarda emegi gecen herkese tesekkur ediyorum.
bu islerde dunyanin parasi donuyor ve bu yuzden o kadar cok bilgi kirliligi varki insanın sayfalar arasinda basi donuyor.
o yuzden boyle birebir tecrubelerin aktarildigi guzel bir sayfayi okumak beni mutlu etti. bilgi tecrube ve resimlerinizi aktarmaya devam ederseniz bol bol dua alacaksiniz saygilar..

Bakın arkadaşlar size söylüyorum özellikle forumlarda geçen konuşmalara dikkat edin, merkezden canlı örnek isteyin,greftleri çok söyleyen değil ortalama olanları tercih edin, bilgi kirliliğinden korunmak için özellikle çok reklam yapanlara gitmeyin, ismi cismi belirsiz, doktorun ismini vermeyen/veremeyen, özellikle sahibi hemşire, att, anestezi teknisyeni vb olan yerlerden uzak durun, hastaneleri de peşinen doğru yerler saymayın ( rant arttı hepsi bu ise soyundular)

0 Mesaj
2 Eylül 2010; 16:54:21 

arkadaşlarım aman haa çevre hastanesi ve hairtransist (yeni adı estemedica) bunlara dikkat www.şikayetvar.com a girip bakın neler var neleeerrr!!!!

119 Mesaj
2 Eylül 2010; 18:04:43 

quote:

Orijinalden alıntı: blakestsabb

sevgili kuzeymavi yanlız alınan yerin çok belli oluyor fazla almışlar sanki?

evet o zaman saçlar kısayken belirgindi 3500 greft aldılar. Ama şuan biraz daha uzadı ve artık hiç belli olmuyor. Daha önce belirgin olmasının bir nedeni de benim cildimin çabuk kızarması ve o bölgeyi belirginleştirmesi idi.

16 Mesaj
2 Eylül 2010; 18:12:42 

quote:

Orijinalden alıntı: blakestsabb

aman haa boğaziçi mi aman aman sakın yanlış yaparsın. şikayetvar.com a bir gözat istersen yaptırmadan. paranla rezil olmayasın.

şikayet vara girdiğimde bulamadım boğaziçi ile ilgili şikayet!
ayrıca bişey dikkatimi çekti her merkeze bu kadar kötüleme sebin nedir hepsine gitmiş olamazsın bu olumsuzluk niyee...
genelde bu tarz her yere kötülemeye çalışanlar ya bi ilaç markası satar/önerirler yada 1 merkeze yönlendirmeye çalışırlar...yani reklamını yaparlar...
bakalım sen ne yapacaksın

not:bi arkadaşın alındığı yer çok belli oluyor demişsin dikkat ettiysen daha 15.gün diyor ve fue diyor...yani kısa kesim ve yeni ekim olduğundan orası sanırım düzelecektir...

"Efendiler ve ey millet iyi biliniz ki Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müridler, meczuplar memleketi olamaz."
M.Kemal ATATÜRK

1888 Mesaj
2 Eylül 2010; 21:00:18 

Şuana kadar bu konuda bizimle hiç çekinmeden, hiçbir mecburiyetleri olmadan ekim yaptıran ve fotoğraflarını koyan, bilgi ve fikir paylaşımında bulunan moy, Andrew ve kuzeymavi ve diğer kardeşlerime çok teşekkür ederim. Sağolun, yani burda forumun içinde ekim yaptırıpta fotoğraflarıyla bilgi paylaşımında bulunan bir arkadaşımızın verdiği bilgiler bence internette yapılan saatlerce araştırmadan daha değerli. Çok güvenilir, güven verici bir kaynak. Hemde canlı örnekleriyle birlikte. Hiç bir çıkarınız olmadan paylaşımda bulunduğunuz için tekrar teşekkür ediyorum. Mutluluklar.

43 Mesaj
3 Eylül 2010; 13:17:32 

quote:

sevgili wishoctober kardeşim merhaba
siz nerede karar kıldınız merak ettim benim saç profilimde size çok benziyor inşALLAH sonbaharda planlıyorum ben ya sayın moy yada sayın andrew arkadaşın bilgi ve paylaşımları ışığında.bende araştırıyorum ama fazla araştırıncada her işte olduğu gibi kafa karışıyor

merhaba,

Ben kasım ayında istanbula gideceğim ve cuma cumartesi günleri randevularıma gidip görüşeceğim.
aklımda ensar hastanesi ve türkiye hastanesi var (göz ameliyatımı da orada olmuştum 10 yıl önce).
kararımı verip p.tesi de operasyon olur sanırım.

birkaç yer ile daha görüşmeyi planlıyorum. estetik merkezlerini tercih etmeyi düşünmüyorum!

benim de kafam karmakarışık ama öyle ya da böyle olacak bu iş!! :)

2149 Mesaj
3 Eylül 2010; 14:48:51 

ektirecek arkadaşlara tavsiyeler...

benim ektirdiğim yer parayı alana kadar çok ilgilendi ondan sonra ilgi kesiliverdi..
Allahtan hemşire hanım vardı çok ilgili o ilgilendi benimle..
Ekim yaptırırken bir hemşire ayarlayın (yanlış anlamayın :D) muhabbeti kurun size yardımcı olacaktır...

Ekim öncesinde iyi pazarlık yapın mutlaka ..

Benim ekim yaptırdıgım yer en fazla ekim yapan yerdi Türkiyede ona güvenerek gittim .. şu an saçlarım iyice çıkmaya başlıyor dedikleri tüm evreleri başarıyla geçirdim .. yalnız kötü olan tarafı ben pek temiz bulmadım yapılan yeri

LG HB966TRW Blu-Ray Ev Sinema Sistemi | Apple Macbook Air 11" 128GB SSD 4GB Ram | Apple iPhone 5S 16GB Gold | Pioneer DDJ-WEGO DJ Controller | Samsung 40ES8000 Led TV |

16 Mesaj
3 Eylül 2010; 16:06:26 

quote:

benim ektirdiğim yer parayı alana kadar çok ilgilendi ondan sonra ilgi kesiliverdi..
Ekim yaptırırken bir hemşire ayarlayın (yanlış anlamayın :D) muhabbeti kurun size yardımcı olacaktır...

Benim ekim yaptırdıgım yer en fazla ekim yapan yerdi Türkiyede ona güvenerek gittim .. şu an saçlarım iyice çıkmaya başlıyor dedikleri tüm evreleri başarıyla geçirdim .. yalnız kötü olan tarafı ben pek temiz bulmadım yapılan yeri

özelden mesajını aldım fakat benim atmam gereken mesaja sms istiyor istersen sen bana yollayabilirsin...

M.Kemal ATATÜRK

1729 Mesaj
3 Eylül 2010; 21:46:35 

quote:

arkadasim sakincasi yoksa nerede ektirdigini soyleyebilirmisin? sonucta burasi paylasim yeri daha once paylastiysan kusura bakma goremedim..

bu arada "hemsireyi ayarlayin" ha iyi taktik walla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bugrahan18 -- 3 Eylül 2010; 21:47:39 >

2149 Mesaj
4 Eylül 2010; 11:14:59 

quote:

quote:

arkadasim sakincasi yoksa nerede ektirdigini soyleyebilirmisin? sonucta burasi paylasim yeri daha once paylastiysan kusura bakma goremedim..

bu arada "hemsireyi ayarlayin" ha iyi taktik walla

boğaziçi tıp merkezi istanbul

0 Mesaj
6 Eylül 2010; 21:56:13 

sevgili ozzyouz resimlerinizi payşma işmkanınız varmı.

0 Mesaj
6 Eylül 2010; 21:58:56